Ulotka Medialna v2

Obrazek użytkownika Synteza
Idee

Kontynuując pomysł z mojego poprzedniego wpisu, proponuję dodać do ulotki, zachęcającej do odwiedzania niezależnych mediów internetowych, również wstęp i zakończenie będące cytatami z wypowiedzi znanych osób – ulotka może się zacząć np. tak:

"Wiemy na pewno, że premier mojego państwa oddał śledztwo w ręce Rosjan, wiemy na pewno , że śledztwo nie będzie... że te raporty, to co robi strona rosyjska nie zmierza do ujawnienia prawdy, to już wiemy na pewno, ponieważ są informacje, mogę powiedzieć skąd. Z Krakowa mam informacje, z pierwszej ręki, z laboratorium, które analizowało tak zwane kopie czarnych skrzynek, że te taśmy są bezczelnie montowane i... i wycinane są całe fragmenty... że tam są braki, ubytki, montaże i manipulacje. I to potwierdzili ludzie z laboratorium, które analizowało zapisy kopii, na razie kopii, bo oryginałów nie dostaniemy nigdy zapewne." - Jan Pospieszalski dla radia Wnet, 10 kwietnia 2011 (http://www.radiownet.pl/sluchaj/#/publikacje/jan-pospieszalski-i-ewa-stankiewicz-w-rozmowie-z-jerzym-jachowiczem)

Alternatywne informacje o Polsce i Kościele w stosunku do telewizyjnej propagandy:
Portal informacyjny - http://niezalezna.pl/
Portal blogerski - http://niepoprawni.pl/
Radio internetowe - http://www.radiownet.pl/
Telewizja internetowa - http://gazetapolska.tv/
Śledztwo smoleńskie - http://smolensk-2010.pl/
Obrona kraju - http://www.obronanarodowa.pl/
Historia walki - http://podziemiezbrojne.blox.pl/
Kościół na świecie i świadectwa - http://fronda.pl/
Prześladowania chrześcijan - http://www.pkwp.org/
Publicystyka patriotyczna - http://www.bibula.com/
Blogi niepodległościowe - http://www.blogpress.pl/
Miesięcznik narodowy - http://www.panstwo.net/
Odważ się i spróbuj zobaczyć świat od drugiej strony – tylko dla wolności i prawdy warto żyć!

"Decyzję zapadła prawdopodobnie w trójkącie Donald Tusk-Tomasz Arabski-Paweł Graś. Dla rządu rozwiązanie w którym śledztwo w sprawie katastrofy prowadzą Rosjanie było wygodne, ponieważ Rosjanie odpowiedzialność za katastrofy lotnicze -zwykle -zrzucają na pilotów. Tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS-a z instrukcją na temat tego jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Tak się składa, że poznałem treść tego SMS-a. Brzmiał on tak: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”. Donaldowi Tuskowi i jego współpracownikom od początku nie chodziło o to, jak zostaną potraktowani Polacy. Chodziło o ochronę własnych posad." Gen. Petelicki dla Wprost wywiad zdjęty, opublikowany w całości tu: http://kruk.nowyekran.pl/post/10073,zdjety-ze-wprost-wywiad-gen-petelickiego-o-raporcie-ws-przyczyn-katastrofy-smolenskiej
…wnioski z przytoczonych cytatów na http://hekatonchejres.salon24.pl/299508,kryminalisci

Brak głosów

Komentarze

[quote]Z Krakowa mam informacje, z pierwszej ręki, z laboratorium, które analizowało tak zwane kopie czarnych skrzynek, że te taśmy są bezczelnie montowane i... i wycinane są całe fragmenty... że tam są braki, ubytki, montaże i manipulacje. I to potwierdzili ludzie z laboratorium, które analizowało zapisy kopii, na razie kopii, bo oryginałów nie dostaniemy nigdy zapewne."[/quote]Gazeta Polska o tym posała już ze dwa miesiące temu.
A Radio Wnet bardzo lubię i chętnie słucham :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#153435

ale Pospieszalski mówi, że ma informacje "z pierwszej ręki, z laboratorium" - czyli informacja jest na 99% pewna i aby była na 100% pewna trzeba mieć dostęp tylko do oryginałów czarnych skrzynek - Seremet rozmawiał w tej sprawie z Tuskiem, ale to tylko pozory "dupochronka". Chodzi więc o to, że powiedziała to osoba znana do której można mieć zaufanie, a ponadto powołała się na konkretne źródło. Oczywiście jeżeli masz lepszy cytat do ulotki - osoby znanej i powołującej się na konkretne dowody to z chęcią go wykorzystam...

Vote up!
0
Vote down!
0
#153626

[quote]Chodzi więc o to, że powiedziała to osoba znana do której można mieć zaufanie, a ponadto powołała się na konkretne źródło.[/quote]nie no jasne :)
ale to jest tak - o manipulacjach przy czarnych skrzynkach my już wiedzieliśmy dawno, a widzowie tvn i tak w to nie uwierzą, bo przecież Pospieszalski to "pisowski oszołom"

Vote up!
0
Vote down!
0
#153665

tylko np. do tych którzy nie głosują w ogóle.

Vote up!
0
Vote down!
0
#153874