Kilka pomysłów na efektywne życie w łasce Boga dla Polski

Obrazek użytkownika Synteza
Kultura

1) Życie może się zmienić w każdej chwili przez kataklizmy i wojny lub nieszczęścia i przestępców (napady i kradzieże) – złodziei i morderców. Człowiek nigdy nie może być pewien tego co posiada, nawet swojego życia. Nawet tak rozwinięte kraje jak Japonia okazują się bezsilne wobec sił natury, a ich rozwinięta technologia obraca się przeciwko nim generując skażenie chemiczne odpadami wyrzucanymi do oceanu i gromadzonymi w jego mule, który na ląd wyrzuciło tsunami i radioaktywne napromieniowanie po awarii elektrowni.
2) Pozostaje więc jedynie co to starać się najlepiej wykorzystać czas, robiąc co się da dziś, bo jutro może być już za późno, a zaniedbania i lenistwo doprowadzą do katastrofy lub sprawiedliwej kary. Nauka języków obcych to podstawa rozwoju zawodowego.
3) Ponieważ czas szybko mija, a człowiek nie wie kiedy umrze, to najlepszym sposobem spędzania wolnego czasu, gdy już nie ma co robić lub nie ma się siły tego robić, a jest za wcześnie na sen, jest czytanie mądrych książek i niezależnych blogerów lub modlitwa przybliżająca do Boga i Jego łaski uzdalniającej do wszelkiego dobrego czynu.
4) W podróży i poza domem można nosić ze sobą patriotyczne czasopisma w formie tradycyjnego papieru i czytać artykuły ukazujące brutalną prawdę o otaczającym świecie, co uwalnia z masowej manipulacji medialnej w telewizji i radiu opartej na poprawności politycznej i strachu przed utratą pracy przez dziennikarzy lub prostej chęci uzyskania podwyżki i premii. Dziennikarz jest tylko człowiekiem i zachowuje się jak każdy pracownik. Warto też kupować takie czasopisma jak np. GP i NP oraz Fronda, bo po prostu wspiera się w ten sposób się narodowe media, które mają na celu niepodległość i Polski i godność Polaków.
5) Przy każdej okazji w przerwach w pracy lub czytaniu trzeba ćwiczyć fizycznie, aby być zdrowym, a jednocześnie gotowym do obrony rodziny lub ojczyzny, gdy zajdzie taka potrzeba. Każdy kto tak robi staje się Strażnikiem Terytorialnym Obrony Narodowej kraju. Dopuszczalne są też gry taktyczne z innymi strażnikami raz w miesiącu przez cały dzień lub strategiczne wirtualne w komputerze w których da się grać współcześnie Polskami lub historycznie Krzyżowcami w Ziemi Świętej oczywiście honorowo za ojczyznę dla Boga.
6) Żyjąc uczciwie i pobożnie rozwijając się zawodowo i ćwicząc fizycznie można żyć spokojnie w gotowości na wszelkie tragiczne sytuacje i przeciwności, a w wypadku śmierci mając pewność zbawienia i życia w doskonałym Państwie Boga po Sądzie Ostatecznym i zmartwychwstaniu.
7) Zawsze trzeba pamiętać nie tylko o ofierze Jezusa na Krzyżu, ale również o milionach pomordowanych za Polskę w XX wieku oraz tych wybitnych ofiarach poległych pod Smoleńskiem. Mimo tragicznej sytuacji w kraju, gdzie, po wymordowaniu narodowej elity podczas okupacji hitlerowskiej i stalinowskiej, od dziesięcioleciu króluje zdrada i tchórzostwo na usługach Rosjan np. TVN lub bogatych Żydów z USA i GW, trzeba zawsze wierzyć w możliwość odrodzenia Polski na gruncie niepodległości i niezależności militarnej, która jest jedynym gwarantem rozwoju gospodarczego i bezpieczeństwa surowcowego. Jeżeli jednak to się nie uda za naszego życia zawsze zostaje nadzieja istnienia Królestwa Bożego w którym wszystko to się stanie mocą Boga Stwórcy Wszechświata i Pana wszelkiego stworzenia – walka o Polskę w oparciu o zasady „Bóg, honor, ojczyzna” z miłości to tych, którzy oddali za nas życie (oprócz Jezusa szczególnie tych z powstania antykomunistycznego tzn. Żołnierzy Wyklętych, bo oni najdłużej się bronili), to najlepsza droga do Nieba które istnieje gdzieś w Kosmosie ponieważ pozwala się wyrwać z upodlenia i demoralizacji tego świata szatana.
Ps. To że wygrane wybory przez ludzi o nastawieniu patriotycznym wiele w Polsce nie zmienią i trzeba się liczyć, że jest to proces na całe nasze życie – można przeczytać np. w tekstach takich jak:
• http://klopotowski.salon24.pl/288658,gazeta-wyborcza-a-kod-kulturowy-judaizmu
• http://cogito.salon24.pl/288602,prokuratorskie-gwarancje

Brak głosów

Komentarze

tak nam dopomóż Bóg!

#144738

Wolna wola człowieka,

Oraz dusza z sumieniem,

Ma sternikiem być życia,

A po śmierci  -  zbawieniem.

 

Ludzie słabi i mali,

Zagubieni w swej woli.

Niechaj wiedzą, że Boga

"Męka" za nich , wciąż boli.

 

My bogaci nadzieją,

Którą Bóg nam darował,

Gdy stoimy przed krzyżem

Wiemy, że ją tam schował.

 

http://jankosmar.blogspot.com

Pozdrawiam

 

 

komar

#144752

 Wieczne  w ludzkiej naturze.

Pozostanie pokusa.

Zwlaszcza jesli za krzyzem.

Cos bezustannie sie rusza.

 

Jestem tylko czlowiekiem.

Wole mam i pragnienie.

Choc by raz tak pod krzyzem.

Znalesc poprostu nadzieje.

 

Komar ! dzieki za zwiastun.

Jutro ,gdy tylko zaswita.

Do kosciola pobiegne.

I sprawdze czy jest tam ukryta

 

 

 

 

 

 

#144802

Przepowiednie

Czym kupiono sojusznika,
że już zgody nie unika
i głosuje w ONZ-ecie
za Nowym Porządkiem w świecie?
Wiecie?

Za coś bliskie i sasiedzkie -
poszedł w układy zdradzieckie
i porzucił towarzyszy.
Dziś sprzeciwu nie usłyszysz
przecież.

Kiedy kogoś przekonuję,
że tu nami się handluje,
że cena była wysoka -
mówią mi - bujasz w obłokach,
pleciesz!

Za osłonę czyjejś wojny
sprawiedliwy, bogobojny,
ufny naród dał ofiarę,
lecz podłe układy stare
zmiecie!

Nie stracimy na tych wojnach.
Będzie tu strefa spokojna.
Pozostańmy przy pacierzach,
a Ktoś za nas wojny zwierza
zgniecie!

Marek Gajowniczek

#144787

gratulacje!

#144810

ale zawsze warto przygotowywać się do obrony nie zaniedbując oczywiście modlitwy, bo tylko wtedy nasza śmierć ma sens nieśmiertelny.

#144979