Sondaże - prawda objawiona na odpowiedni moment

Obrazek użytkownika Maras245
Kraj

Kiedyś już pisałem o tym jak to niby wyborcy PiS-u według jednego sondażu uważają się za "naród śląski". Czas na kolejną rewelację. Według sondażu dla Newsweeka*, zrobionego przez nieznaną mi firmę IQS większość Polaków jest za tym by z urzędu ścigać za obrazę Prezydenta RP. Już pomijam fakt, że mówimy tu o tylko grupie ankietowanych Polaków, no ale to klasyczna manipulacja stosowana przy sondażach.

Chciałbym poruszyć zupełnie coś innego. Jak na złość nie udało mi się znaleźć jakiekolwiek sondażu z lat 2005-2007 na ten temat. Jakim cudem? Prawdę powiedziawszy nie wiem. To jest coś zaskakującego szczególnie jeżeli bierzemy pod uwagę ataki medialne, chociażby w sprawie, ot chociażby Huberta H. Możliwe, że kiepsko szukam. Nawet jeśli to medialna wrzutka, mająca usprawiedliwić działania ABW. A jeżeli dochodzi do takiego usprawiedliwiania w świetle medialnym. To należy zadać pytanie czy to była tylko nadgorliwość "ABW" w sprawie strony Antykomor.pl. Czy może rzeczywiście komuś z góry rzeczywiście przeszkadzało. Zaczynam się skłaniać ku tej drugiej opcji.

Na koniec warto zadać sobie inne pytanie. Skoro już było tysiące sondaży, które strzelały jak kula w płot, to czemu stosuje się taką, a nie inną metodę wciśnięcia odpowiedniego stanowiska Polakom? Czy Polacy już naprawdę są kompletnym stadem baranów, że ten kit jakim im się wciska jeszcze działa?

*-http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/sondaz-newsweeka--scigac-za-zniewazanie-prezydenta,77379,1

Tekst pochodzi z głównego bloga autora pod adresem www.prawica245.blogspot.com.

Brak głosów

Komentarze

Jak zachodzi taka potrzeba i coś się Tuskowi zaczyna chwiać pod nogami - siada jakiś dupek i wymyśla wyniki.
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

Vote up!
0
Vote down!
0
#161799

Może nie tyle wymyśla, bo na aż taką ściemę jak dla mnie by nie poszli, ale pożytecznych idiotów, a owszem da się znaleźć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#161858

Ciekawe jak dlugo Polacy beda tolerowac ta bande zlodziei i grandziazy.Myslalem ze powrot PRLu moze sie przytrafic tylko w zlym spoconym snie a tu wrocilo wszystko w realnym zyciu.ikarus.

Vote up!
0
Vote down!
0

ikarus

#161814

Do czasu, aż im się do tyłków dobierze prawdziwy krach, który przypuszczam nastąpi po wyborach.
Także na miejscu Kaczora zrobiłbym wszystko by się całkowicie skompromitowali i wygrał niczym Orban.

Vote up!
0
Vote down!
0
#161859

"Czy Polacy już naprawdę są kompletnym stadem baranów, że ten kit jakim im się wciska jeszcze działa?"

Tak, są!
Mam to nieszczęście, że pracuję z takimi "wykształconymi z dużego miasta". Potrafię zrozumieć, że jakiś cieć z portu nienawidzi Kaczyńskiego "bo ten skurwysyn tak nienawiść sieje" - jak całymi dniami nic nie robi, tylko ogląda TV (a zwłaszcza TVN) to nic w tym dziwnego.

Ale jeśli ludzie z wykształceniem wyższym kupują ten bajer, że Kaczyński dyskryminuje i obraża kupujących w Biedronce, to wstyd mi, że mam dwa tytuły magistra i muszę z takimi homo no sapiens przebywać w pracy.

Ja jednak uważam, że obrażające jest to, że większość ludzi musi robić zakupy w Biedronce, bo na nic więcej ich nie stać. Nie mówiąc już o tych, co robią zakupy w sklepiku wiejskim lub osiedlowym, bo tylko tam można coś kupić "na kreskę". Ale tych ci "wykształceni" wcale nie widzą.

Więc powtórzę jeszcze raz: Polacy są na tyle głupi, że większość z nich kupuje każdą propagandową bzdurę, jaką im Tusk wciśnie. Nie zasługują na wolność i ponoszą pełną odpowiedzialność za to, co się w Polsce dzieje i co się wkrótce stanie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#161818

Niestety taki już nasz naród z "magistrami" na czele.

Vote up!
0
Vote down!
0
#161860