Co zrobi Ziobro?

Obrazek użytkownika Maras245
Kraj

W ostatnim czasie w związku z nudą zafundowaną przez Donalda i spółkę(a właściwie "spółdzielnię") media zajmowały się Januszem Palikotem, a teraz szukają podziałów w PiS. Po co? Czy ktoś jeszcze pamięta, co było za czasów odejścia JKR? Temat na 2 tyg. To jest temat zastępczy. Tylko mam pewną wątpliwość co do Zbigniewa Ziobry.

Niewątpliwe jest to, że ma ambicje. Pytanie czy wytrzyma wewnętrzne "parcie" na szkło? Czy może będzie w gorącej wodzie kąpany? Przypuszczam, że poczeka. Bo jeśli wybrał by to drugie to co go czeka? Polityczna śmierć i nic więcej. I na pewno on zdaje sobie z tego sprawę. Dystans między Warszawą a Brukselą robi swoje.

I z tego wniosek dla szeroko rozumianego obozu patriotycznego powinien być jasny. Nie stać nas na podziały. Trzeba nam pracy u podstaw. Zdaję sobie sprawę z tego, że niektóre działania Jarosława Kaczyńskiego nie zmierzają w dobrą stronę. Przypominają politykę PC z lat 90., gdzie problemem była niby zbyt duża liczba członków, czyli partia wymykała się spod kontroli. Prezes PiS musi zdawać sobie sprawę, że PiS musi stać się szerokim ruchem społecznym. Tak zwyciężył Fidesz, tak musimy i my.

Tekst pochodzi z głównego bloga autora pod adresem www.prawica245.blogspot.com.

 

Brak głosów

Komentarze

Szeroki ruch czy stanowiska dla delfinów-

Krążymy wokół ikon-

Mam pytanie. Czego nauczył się w/w bohater ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#192530

Witam,
wydaje się, że cel mediów III-ciej RP jest jasny. Zbić poparcie PiS do 20% i otoczyć "kordonem sanitarnym", tak aby prawica nigdy nie miała szans przejąć rzeczywistej władzy w państwie. Niestety, ale poparcie Palikota 10% zsumowane z poparciem PO to 50%.
Dlatego media będą uparcie szukać następców Kluzik i Kowala. Czasu mają 1-2 lat.

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#192535

Musi zachować spokój.

Vote up!
0
Vote down!
0
#192541

http://www.youtube.com/watch?v=NjFN5wQe5lQ

Vote up!
0
Vote down!
0
#192544