Buahaha czyli o "pisiorach" za narodem śląskim

Obrazek użytkownika Maras245
Kraj

Myślałem, że sondaże od czasów kampanii prezydenckiej niczym mnie nie zaskoczą aż do dzisiaj. Dzisiaj to się zmieniło.  Portal onet.pl opublikował dziś sondaż, dotyczący tego jak patrzą na kwestię istnienia narodowości Śląska patrzą wyborcy danych partii. Wynika z niego, że prawie 1/4 "wyborców PiS" biorących udział w tej ankiecie jest za narodowością Śląską. Jest to dość śmieszne z uwagi na to, że wyborcy PiS są bardzo bliscy stanowisku PiS. Nawet ci bardziej centrowi, których bym usytuował jako środowisko oparte na PO-PiS-owym stanowisku reprezentowanym przez chociażby "Rzeczpospolitą".

Ten sondaż jest po prostu zwyczajną podpuchą. Instytucja badań opinii publicznej straciła na znaczeniu. Trzeba pogratulować pracowniom sondażowym czarny PR umieją sobie robić, jak mało kto. Jak jakiś polityk będzie chciał popełnić wizerunkowe "seppuku" powinien zgłosić się do nich.

Tekst pochodzi z głównego bloga autora pod adresem www.prawica245.blogspot.com.

Brak głosów

Komentarze

że 17 proc. badanych Polaków uważa, że Ślązaków powinno się traktować jako osobną narodowość mieszkającą w Polsce!

http://www.rp.pl/artykul/649684_Polacy-o-mniejszosciach-i-Slazakach.html

Tak na moje oko P0 straciła ca. 10% poparcia przez te wspieranie RAŚa. Jednak Polacy też jakieś granice cierpliwości mają.

Jeden z Pokolenia JPII

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#155033

Jakem Ślązak mam ich w głębokim poważaniu.
Grupka frustratów doznała nagłego olśnienia i w swym zwidzie zobaczyła naród śląski... Głupota Gorzelika czy jawny antypolonizm? Poczekamy, zobaczymy. Po owocach ich poznacie...
Cała historia ruchów narodowościowych na Śląsku to dążenie do polskości.
Polecam artykuły z Gościa Niedzielnego gdzie autorzy rozprawiają się z kwestią rzekomego "narodu" śląskiego.
Uczcie się historii, matoły! 
Kriss66

Vote up!
0
Vote down!
0

Kriss66

#155072