Do wszystkich bloggerów.

Obrazek użytkownika DoktorNo
Blog

Dość! Przestańcie!

Skończmy wreszcie z poruszaniem tematu Janusza Palikota! Widać wyraźnie, że PO przy pomocy tego jegomościa prowadzi grę medialną, a my, zamiast dyskutować o rzeczach istotnych, zajmujemy się tym pajacem i jego skandalicznymi wybrykami! Warto dawać się wykorzystywać cwaniakom do rozpowszechniania medialnej zadymy??

Koniec z tym! Koniec z debatowaniem o wybrykach Palikota! Trolle się ignoruje i głodzi!!

(podziękowania dla Danza, za opinię, która do napisania w.w. mnie zainspirowała)

Brak głosów

Komentarze

Dziękuje bardzo panie kolego za dostrzeżenie. Mam nadzieję, że brać blogerska zrozumie kolegi intencje (a tym bardziej wykrzykniki szanownego kolegi).;)
Pozdro.

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#10798

pisząc o tym obcesowym chamie, tylko dajemy nawóz podobnym do niego. Nie ma sensu.

Pozostaje żałować jedynie, że zarzucona została przedwojenna tradycja pojedynków. Wtedy to Palikota uciszono by szybko i sprawnie. Obraziłby kogoś, to na Służew, potem wymiana ognia z kurkowych pistoletów i byłoby po sprawie. Po takim ekstremalnym przeżyciu siedziałby jak mysz pod miotłą...

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Kirker prawicowy ekstremista

#10815

++

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#10821

nie wypowiem się "w tym temacie":)

#10828

Dlatego właśnie nie poświęciłem tej szmacie ani jednego zdania w moich tekstach. Smutne, że na S24 promuje się głównie teksty na jego temat - np. wczoraj było ich około 5. Pisząc o tym manipulatorze, wykonujemy jednocześnie zadanie zlecone nam odgórnie przez specjalistów Tuska.

Dobrze, że o tym napisałeś, Doktorze:)

#10835

Pewnie, ze tak. Za dawnych czasow, zawsze wrzucali nam "tematy". My wygrywamy konflikt bydgoski, a dziesiec minut pozniej pokazuja jegomoscia w szpitalu w Przemyslu, ktory chcial sie dla dobra pojednania spalic. My chceny sobie rozwijac dyskusje, a UNY zaraz truja gornikow wychodzacych po szyfcie w kopalni w Sosnowcu,itd.
Od tamtych czasow nauczylem sie dostrzegac, kto wrzuca temat do dyskusji. Niestety, przez lata w Polsce ojczyznie naszej, GW wrzucala co chciala, jakby na boisku koszykarskim nie bylo zadnego obroncy, na ten przyklad Gortata grajacego niezle w NBA.

#10841

mona
Zajrzyjcie do ufki na "salon" ( naprawde ciekawe!):
Schetyna dostaje akurat w kuchnię za tę aferę z zamknięciem kibiców: sądy w życiu nie podtrzymują zdania prokuratury, itd, itd.
Dyrektor pilota woła mnie extra na Olejnik ( raczej nie używam, ale w tej sytuacji...)

No i co, prawda, mamy u Olejnik?
Ano, Palikota.
Podrzucili nam temat.
A w życiu!!

mona

#10848

Panie DoktorzeNo pozwoliłem sobie (bez kopiowania treści) podać link do tego apelu, z którym się zgadzam, na blogmedia24.pl. Mam nadzieję, że nie ma Pan mi tego za złe.
Pozdrawiam irekps.

#10854