Początek blogowania

Obrazek użytkownika tonymld
Blog

Już od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem blogowania. Jednak jak to w życiu często bywa, ciągle odciągałem ten moment, lub tłumaczyłem sobie, iż nie mam czasu. Jednak wraz z opublikowaniem skryptu bloga moje wymówki się skończyły.

Po co wogóle ten blog powstaje? Ten blog będzie traktował o polityce, głównie polskiej. Mam dość prezentowanego w mediach zamiast informacji, gotowych interpretacji odpowiednich wydarzeń! Nie po to Bozia dała nam mózg, żebyśmy go nie używali. Pozatym to co w internecie zawsze mnie fascynowało, to to jak łatwo wyrażać swoje poglądy oraz możliwość szerokiej wymiany opinii.

Brak głosów


Z przyjemnością informujemy, że w związku z licznymi pytaniami, rozważamy wyprodukowanie smoleńskich krzyżyków zaprojektowanych jakiś czas temu przez Ma (wygląd krzyżyka przedstawia ilustracja).

Decyzja zależy od tego ilu z Was chciałoby taki mały (25mm wysokości), posrebrzany, patynowany, emaliowany krzyżyk w formie wpinki mieć? W związku z koniecznością oszacowania przez nas możliwości i ilości produkcji prosimy chętnych o podanie deklarowanych ilości w 2 wariantach:

1. Cena 7zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.
2. Cena 9zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.

Na podstawie tych danych będziemy mogli zadecydować czy i jaką ilość krzyżyków będziemy w stanie wyprodukować.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza: