Obrzucanie błotem Śp. Gen. Andrzeja Błasika. Użyteczni idioci, czy agenci wpływu?

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Wczoraj, 14 marca w programie "Minęła dwudziesta" TVP INFO wyemitowała wywiad z wdową po gen. Andrzeju Błasiku, Panią Ewą Błasik. W wywiadzie Pani Błasik, stanowczo zaprzeczyła o informacji jakoby Jej Mąż spożywał alkohol przed wylotem, przypomniała jak ważna to była wizyta dla Niego jak i całej rodziny. Może trudno niektórym widzom przyjąć było, że takie wartości jak pamięć o pomordowanych za Ojczyznę i do tego jeszcze krewnych są ważne. Jeśli ktoś się wahał w tej kwestii to komentarze po wywiadzie rozwiewały takie "wątpliwości". Współczuję Pani Ewie Błasik z powodu tragicznej straty Męża. Niestety, na tym Jej tragedia nie zakończyła się. Imię gen. Andrzeja Błasika jest szargane bez podawania jakichkolwiek dowodów. Pozornie, TVP INFO dała możliwość obrony dobrego imienia Jej Męża. Ale tylko pozornie.
Natychmiast po emisji wywiadu do ataku przystąpili, i tu mam problem jak nazwać tych osobników... Andrzej Stankiewicz i Sławomir Sierakowski nie tylko nie przyznali iż brali udział w nagonce na nieżyjącego gen. Andrzeja Błasika, ale z całą mocą potwierdzili "prawdziwość" zarzutów pod Jego adresem. A mianowicie, iż był w kokpicie, wywierał nacisk na pilotów, był pod wpływem alkoholu. Nadal w mocy pozostał zarzut, że to sam Dowódca Sił Powietrznych siedział za sterami TU-154M. A gdzie dowody???
1. Gen. Andrzej Błasik przebywał w kokpicie w momencie katastrofy. Pytanie. Kto to stwierdził??? Gdzie jest kokpit???
2. Gen. Andrzej Błasik był pod wpływem alkoholu. Pytanie. Kto i kiedy pobrał próbki krwi??? Czy był przy tym polski patomorfolog??? Co z alkoholem endogennym???
3. Gen. Andrzej Błasik siedział za sterami TU-154M. Pytanie. Na podstawie jakiego dowodu to stwierdzono???
4. Gen. Andrzej Błasik wywierał presję na pilotów. Pytanie. W jaki sposób??? Na jakiej podstawie to stwierdzono???
5. Skąd pan Stankiewicz wie, iż Gen. Andrzej Błasik leciał do Smoleńska 10 kwietnia 2010 roku po wypiciu kieliszka wódki???
To są pytania jakie powinni stawiać dziennikarze. Kim są ci panowie? Agentami wpływu, czy użytecznymi idiotami?

Brak głosów

Komentarze

idioci
na agentów zbyt głupi

pzdr

#143393

Nie mogę się zgodzić z przedmówcą.To nie idioci,to funkcjonariusze odpowiednio zadaniowani.Pan Stankiewicz w nie istniejącym już "Antysalonie" red.Ziemkiewicza poprzez obecność godnych szacunku innych gości- np.red.Janecki- nie mógł z takimi  "idiotyzmami"(celowymi) pohulać.W czerwonej iTVP w otoczeniu lewackiego przygłupa Sierakowskiego prawdziwa natura pana Stankiewicza  wyłazi z niego.Nie mozna być aż tak podłym idiotą- idiota nie zadaje takiego bólu wdowie!

"Nie lękajcie się!"J.P.II

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#143396

n.t.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#143422

To są kundle smietnikowe którzy wiedza iz ich egzystencja opiera się na służeniu bandyckiej władzy..Są normalnymi najemnikami co to dla kasy dopuszcza sie kazdego draństwa..Świetnie wyczuwają koniunkture na której moga dobrze zarobić..Dzis służą Rosji bo im dobrze płaci, jutro jak się wiatr odwróci będą słuzyc Ameryce a kolejnym razem Marsjanom jesli sie tacy zjawią i zechcą dobrze zapłacić..Żona gen.Błasika moim zdaniem zrobiła błąd że z tymi gnojami wystapiła w tym programie..Ona to zrobiła za darmo..natomiast tym bydlakom za ten program i takie a nie inne naświetlenie sprawy zapłacono potezne pieniadze!! Gdyby przecietny leming wiedział ile taki dupek Sierakowski zarabia miesiecznie, to by mu oczy na wierzch wyszły!!

#143421

Miesiecznie 285000zl zarabiaja, jezeli wiecej to niech pokaza PIT!

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#143455

Super prosta recepta razwiedki.

KŁAMAĆ,KŁAMAĆ I JESZCZE RAZ KŁAMAĆ, AŻ KTOŚ W TO UWIERZY.

Proste prawda?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Sukces nigdy nie jest ostateczny,porażka nigdy nie jest totalna.Liczy się tylko odwaga.  /Churchil/

#143446

A jakiż to Twoim zdaniem błąd popełniła p.Ewa Błasik występując w tym programie? I w dodatku zupełnie za darmo (nie wiem czemu Cię tak to zadziwia)! Dopiero byłby skandal i krwawe żerowanie dziennikarskich hien! Już widzę te smakowite tytuły :"Wdowa po generale zbija majątek na występach medialnych", "Pani Ewo ile pani zapłacili?" i tak dalej w podobnym stylu. Na szczęście nie wszystko i nie zawsze przekłada sie na walory finansowe. Człowieku zrozum! Ta Pani broni honoru swego tragicznie zmarłego Męża. Nie waha się występować wszędzie - nawet na wrogim gruncie. Inaczej skazywałaby siebie , swoje uczucia i wiarę w Męża na zaszczucie i zapomnienie. Jedyne co możemy - to pochylić głowy z szacunkiem i wesprzeć Ją duchowo! Jesteśmy z Panią - Pani Ewo!

#143457