Reklamiarz Sikorski

Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Radek Sikorski pokazuje pełnię swych walorów. Szkoda, że nie dyplomatycznych. Mógłby zostać rzecznikiem prasowym, ot Dody, bowiem w PR i dożynaniu watah (przeciwników) jest niezły. A polska artystka ma ich co niemiara. Czy reklamowanie gwiazd showbiznesu i muzyki to nowy sposób ministra na zdobycie stanowiska Sekretarza Generalnego NATO?

Sikorski wziął wczoraj udział w programie amerykańskiej stacji MSNBC, który prowadziła Mika Brzezińska. Pani ta nie lubi Paris Hilton, do czego później nawiąże gwiazda polskiego PRu. Radek Sikorski zaczął swoją reklamę:

"W Polsce mamy postać przypominającą Paris Hilton. Ma na imię Doda i mogę dać jej numer"

Gdy wrócił do Polski, tłumaczył dziennikarzom:

"Powiedziałem pani Brzezińskiej, że my mamy swoją Paris Hilton, Dodę. I że nasza artystka może nie jest tak zamożna jak Paris Hilton, ale jest lepiej wyposażona. I lepiej śpiewa."

Z tym wyposażeniem, to może miał Sikorski rację, ale zastanawia mnie, gdzie tu jest granica śmieszności i czy aby minister spraw zagranicznych poważnego, europejskiego kraju powinien takie dyrdymały opowiadać. Tym bardziej, że Doda to nie uosobienie cnót, a już na pewno nie powinna być sztandarem wizerunkowym Polski. Walory wokalne są kwestią gustu, o którym się nie powinno dyskutować. Tylko co zamierzał Radek Sikorski swoim wywiadem? Zrobić reklamę i załatwić trasę koncertową dla skandalistki? Czy pokazać Zachodowi, jaki on trendy i dowcipny?

Poważny polityk dyplomacji nie powinien wyskakiwać z takimi bzdurkami do zagranicznych mediów. Bowiem osoba, którą zareklamował nie należy do poważnych. Widocznie Sikorskiemu podobają się zwroty typu "żelbetonowy kloc", lub publiczne obnażanie się Dody z byłym piłkarzem Pogoni Szczecin i Wisły Kraków - Radkiem Majdanem, to jego sprawa. Lepiej, by zagranica nie traktowała Dody jako wizytówki naszego kraju, bo będzie już niewesoło.

Brak głosów

Komentarze

kazdy ma takich "idoli" do zareklamowania siebie na jakich zasługuje.
Radzio ma Dodzie,a moze to tak po kondzieli,on Radzio i Majdan tez Radzio.
I zachowanie jednakowo infantylne maja.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#14715

Doda moze i ladna, ale tak samo szurnieta i niepowazna. Ostatni jej teledysk to doprawdy jakis kabaret.

Vote up!
0
Vote down!
0
#14716

A propos' Hilton i innych Dod:

http://tinyurl.com/5rxrny

Vote up!
0
Vote down!
0
#14722