Nadmierne oczekiwanie POLIS

Obrazek użytkownika rekontra
Kraj

Igor Janke –  24 grudnia godz.  00.12

„Szkoda, że tyle emocji i ostrych słów mało świątecznych padło. Dopiero teraz zajrzałem dotarłem do Pańskiego postu. Byłem dziś wcześniej tylko krótko w Salonie. Zresztą dziś - jak wszyscy wiemy - mamy duże problemy techniczne. „

 

Poprzedniego dnia:

23 Grudnia godz. 16:42  Ephoros

Szanowny Panie,
Czy mógłby Pan w sposób bardziej przystępny wyartykułować swoje zastrzeżenia do administracji.
Nie bardzo rozumiem retorykę "bojkotu czy "flekowania" "z buta" dlatego proszę o jej wyjaśnienie. Żartami gastryczno-energetycznymi trochę mnie Pan rozczarował.

Free Your Mind – sześć minut później

proszę tylko o jedną informację: czy Igor Janke wie o całej sytuacji, że mój post dotyczący otwarcia Miasta Pana Cogito został zablokowany? Czy to jest decyzja Igora Jankego? Tylko na te pytania proszę o odpowiedź.

 

Ephoros – 17. 13

Proszę o doprecyzowanie "zablokowania".
Mogę się tylko domyślać, że chodzi o brak postu na SG - ale zanim odpowiem chciałbym być pewien.

 

Free Your Mind 17.34

powtarzam: proszę tylko o jedną informację: czy Igor Janke wie o całej sytuacji, że mój post dotyczący otwarcia Miasta Pana Cogito został zablokowany? Czy to jest decyzja Igora Jankego? Tylko na te pytania proszę o odpowiedź.

 

Ephoros – 17. 42

Pan najwyraźniej nie chce odpowiedzieć na moje pytanie.
Nie wiem co oznacza zablokowanie.
Proszę mnie traktować poważnie, jeśli Pan chce być podobnie traktowany.

całość wymiany zdań - LINK 

. . . . . . .

Igor Janke:
„Nie było moją decyzją nie umieszczanie tego postu na SG, ale nasi redaktorzy zrobili to, co do nich należało – nie mamy w zwyczaju ot tak promować na SG innych, potencjalnie konkurencyjnych serwisów. Postąpili wg standardowej procedury i nie mam do nich o to pretensji.”

 

Panie redaktorze, czy standardowa procedura nie pozwala na napisanie – jest to standardowa procedura blogerze FYM, nie mamy zwyczaju promować na SG potencjalnie konkurencyjnych serwisów, postępujemy wg standardowej procedury?

Igor Janke: „Chętnie porozmawiam o ewentualnej współpracy, ale – proszę mi wybaczyć – nie pod groźbą szantażu, obrażania i nie publicznie.”

 

Zdaje się, że wstępna rozmowa już była. Już raz informacja o POLIS była blokowana, czyż nie ? Czy powzięto jakieś decyzje odnoście informowania o inicjatywie  POLIS? Co odczytuje pan  jako formę szantażu? O jakim obrażaniu Pan pisze ?

Igor Janke: „Proponuje, żeby poważnie pogadać po Nowym Roku, kiedy już wrócę do normalnej pracy.”

Skoro już Pan jest poinformowany o zaistniałej sytuacji, czy zawieszenie  posty FYMa o wydaniu pierwszego numeru POLIS  byłoby  nadmiernym oczekiwaniem?  

 

Igor Janke:„Rozumiem emocje, niespecjalnie się gniewam, w Salonie już usłyszałem/przeczytałem na swój temat niemal wszystko.”

A ewentualny gniew czym mógłby być spowodowany? Co przeczytał Pan na swój temat? Emocje w jaki sposób się manifestowały?

 

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych blogerów SALON 24 niepokoił admina Ephorosa, a ten najpierw zapragnął, by ten w sposób bardziej przystępny wyartykułował swoje zastrzeżenie do administracji i jednocześnie informował, że jest żartami rozczarowany.  W kolejnym liście prosił o doprecyzowanie pojęcia „zablokowania”. Informował, że  może się domyślać, ale zanim odpowie chciałby być pewien. I w ostatnim liście pisze, „Pan najwyraźniej nie chce odpowiedzieć na moje pytanie. Nie wiem co oznacza zablokowanie. Proszę mnie traktować poważnie, jeśli Pan chce być podobnie traktowany

 

Czy o to pan się nie gniewa Szanowny Gospodarzu? Admin Ephoros został wprawiony w stan zaambarasowania ?

 

Młodzież mogłaby uznać, że było to „rżnięcie głupa” przez niego, struganie wariata, ale ja nie chcę wyciągać tak daleko idących wniosków i uważam, że zwyczajnie wyszły braki w procedurach. Widocznie nie są dopracowane. Czy słówko przepraszam ze strony Ephorosa byłoby nadmiernym oczekiwaniem?

Czy na stronie głównej wpis FYMa o powstaniu POLIS zawiśnie – na którą to informację czekały setki blogerów z SALON 24 ?  

I na koniec. Pan Krawczyk poczynił osobny wpis o godzinie 21. 25 w której dzielenie się radością przez FYMa nazwał "notką".  Nie chcę nazywać tego wpisu administracyjnego kuriozalnym, chociaż wiele osób pisało, że kopiuje „ku pamięci” i przejdę nad nim do porządku dziennego, polecam jednakże uważnej lekturze.

 

Junona pisze o niepotrzebnej szarpaninie z Administracją s24. Bez wątpienia zaistniała sytuacja poczyniła szkody, uszczerbek na wizerunku. Dlatego myśle, że powieszenie wpisu FYMa zamknie sprawę, i będziemy wspólnie cieszyć się z powstania POLIS, z samej inicjatywy oraz z niezwykłego pisma.

POLIS jest nową jakością w blogosferze bez wątpienia, po pierwsze nową jakością na polu Kultury.

 

Pięknych Świąt Bożego Narodzenia, cieszmy się POLIS

i wszytkim, którzy mieli udział tej inicjatywie i tym którzy trzymali kciuki za powodzenie, a niebawem zapragną coś wnieść, napisać, podzielić się wspomnieniami,życzmy tego i życzmy wielu sił, zdrowia i wytrwałości.

 

 

Brak głosów

Komentarze

Trzymamy za Was kciuki i.... Wesołych Świąt.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#9841