Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Bliżej: ekshumacje to drobny wycinek gigantycznego skandalu!

Obrazek użytkownika raven59
Kraj

Mamy takie Państwo jakie mamy, taką Prokuraturę jaką mamy, musimy się z tym pogodzić…”

 

Wczoraj w TVP Info wyemitowano kolejny program Jana Pospieszalskiego "Bliżej" -

"Kto zakazał otwierania trumien?"

W programie udział wzięli:

Bogdan Święczkowski, Prokurator Krajowy w st. spoczynku

prof. Piotr Kruszyński, karnista, adwokat

Michał Karnowski, "Uważam Rze", wPolityce.pl

Piotr Śmiłowicz, "Wprost"

 

Główne wnioski po obejrzeniu programu nasuwają się same:

Gigantyczny skandal – ekshumacje to drobny wycinek gigantycznego skandalu, dziesiątki zaniedbań, nie skorzystano z pomocy NATO ani USA przy badaniu przyczyn tragedii, mimo że zginęli dowódcy NATO a strona amerykańska deklarował pomoc, śledztwo prowadzone było tak aby nic nie ustalić…

Jeden z uczestników programu (pominę milczeniem jego nazwisko):

„…Mamy takie Państwo jakie mamy, taką Prokuraturę jaką mamy, musimy się z tym pogodzić…”Bronisław Komorowski powiedział w miesiąc po Tragedii: „Państwo Polskie zdało egzamin”

 

Jedno jest jasne:

obecne władze Polski – SAME ZDELEGALIZOWAŁY SIĘ.

 

]]>http://www.youtube.com/watch?v=Gpa3O15ygLg]]>

Brak głosów

Komentarze

Polski punkt widzenia - 20.09.2012 | TV Trwam – Antoni Macierewicz


http://www.youtube.com/watch?v=u-13J4Hcca8
Vote up!
0
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#291833

prof Rycho:

„Mamy takie Państwo jakie mamy, taką Prokuraturę jaką mamy, musimy się z tym pogodzić…” Raven - W czasach komuny to panstwo i rzad gnębily społeczenstwo, szczegolnie opozycje stukrotnie bardziej! Wszyscy narzekaja, pisza mowia! A POLOWA NARODU idzie i glosuje na ciemiezcow! Taki Narod zawsze bedzie w szponach kogos i tak sie dziej od 4 stuleci. A tzreba pr4ostych srodkow organizowac sie ,wybrac nowych przywodcow dla zmian .Utracic trzeba Oligarchow i Agenture -to zadanie.

Nie bac sie ulicy to bron skuteczna i historycznie sprawdzona!! Wcale z tym co jest nie musimy sie godzic!!
Pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#291868

Na pewno nigdy pogodzić się z tym nie można, trzeba mieć nadzieję że Naród obudzi się i temu trzeba pomagać, choćby i na ulicy.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#291884

To nazwisko nie powinno być pomijane litościwym milczeniem.Powinoo się je powtarzać i podawać jako przykład padalca politycznego,anty-dziennikarza i sługusa kłamstawa.To Piotr Śmiłowicz,"dziennikarz" tygodnika "Wprost".Jego wystąpień słuchałem wczoraj wstrząśnięty i ogarnięty grozą,nie mogąc potem z nerwów usnąć.Że można się tak upodlić i w dodatku być z tego dumnym.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#291875

wymienię jeden: "cuś nie teges z tymi panami Walentynowiczami bo najpierw kategorycznie mowili, że to nie ciało ich krewnej a teraz już maja wątpliwosci"

J. Pospieszalski przytomnie natychmiast sprostował, że mowa jest o 2 róznych ciałach!

Zgadzam się, że słuchanie programu z udziałem takich łgarzy i dezinformatorów jest meczace, a bywa że człowiek odchodzi roztrzesiony sprzed ekranu ;/

no ale przecież nie do dociekliwych i świadomych sytuacji odbiorców adresowane sa te propagandowe kłamstwa...

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#291901

Takie ścierwa jak Śmiłowicz zawsze były i będą - co nie oznacza, że nie należy ich tępić..
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#291902

Nie ma sensu pomijać nazwiska spoconego bydlaka. Śmiłowicz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#291921

Tak usłyszałam w Programie Jana Pospieszalskiego.

Gdzie i kiedy ukazał się tekst oczyszczający Generała z zarzutów, przez kogo napisany, może odczytany w wiadomościach itd. ? Bo ja czegoś takiego sobie nie przypominam, oczywiście mogłam przeoczyć, hehehe...

Oczyszczenie z zarzutów nie odbywa się na tzw. gębę. Zwłaszcza takich ciężkich, jakie postawiono Generałowi.

Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#292058

Ukazała się kłamliwa, wredna książka o gen. Błasiku, autorstwa Sławomira Orłowskiego o gen. Błasiku. Tytuł "Pokolenia Dywizjonu 303 – od gen Skalskiego do gen. Błasika". Jest o tym w najnowszym "URze" (jeszcze nie zdążyłam przeczytać).

Niedawno w Aktualnościach Dnia w RM była rozmowa na ten temat z p. Ewą Błasik. Opowiadała ona, jak podstępnie autor chciał siebie i książkę uwiarygodnić: podszedł do niej, wręczył jej książkę, ona w dobrej wierze ją przyjmuje, trzyma w rękach, a tymczasem fotografują to przygotowani przez niego ludzie.
Kiedy książkę zaczęła potem czytać - przeżyła szok.

Podaję link do rozmowy z p. Ewą Błasik, w której podaje ona tez kilka przykładów wrednych fragmentów, warto posłuchać, to jest niesamowite, jaką człowiek potrafi stać się kanalią (myślę o Sławomirze Orłowskim):

Link, do odsłuchania:

http://www.radiomaryja.pl/informacje/publikacja-orlowskiego-propaganda-klamstw/

Vote up!
0
Vote down!
0
#292078

Laboratorium w Krakowie, badajace nagranie z kabiny pilotów stwierdziło, iż głos zapisany w stenogramie przez komisję Millera jako głos generał Błasika, był w rzeczywistości głosem drugiego pilota. Na nagraniu z kokpitu głosu generała Błasika nie znaleziono. Wynik tego badania laboratoryjnego był ogłoszony publicznie.

Co do poziomu alkoholu to z kolei wyjaśniono już duzo wczesniej, że tak niski odczyt jest mozliwy skutkiem tego, że w ciele zmarłego człowieka zachodzą procesy, których efektem jest wydzielanie się alkoholu. Jeśli ten alkohol miałby być spożyty, to jego poziom byłby wyższy.

Nie zmienia to faktu, że pani generałowa Ewa Błasik nie usłyszała żadnego słowa przeprosin po tych wszystkich ustaleniach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#292086

Właśnie o to mi chodzi, że oficjalnie - bo to powinno się odbyć oficjalnie, w mediach - żadnego słowa nie było. W takich przypadkach tworzy się tekst jako adres rehabilitacyjny (chyba tak to się nazywa) i podaje do wiadomości publicznej, że osoba taka i taka na podstawie tego i tego zostaje oczyszczona z zarzutów takich i takich. Tego powinno dokonać zwierzchnictwo Generała, Sztab Generalny. Nic takiego nie zaistniało. Wiec w programie Pospieszalskiego takie zdanie nie miało prawa paść bo jest niezgodne ze stanem faktycznym.

Jeszcze jedna sprawa mnie zastanawia - dziwna obrona przez p.Swięczkowskiego prokuratorów wojskowych, że ich praca w wojsku jest specyficzna i z tytułu tego nie mają pojęcia jak się prowadzi śledztwo itd.
Przecież oni pobierali nauki na tych samych uniwersytetach co prokuratorzy i śledczy cywilni i śledztwo wojskowe w/s śmierci niczym nie różni się od śledztwa cywilnego. Procedury tu i tu są takie same.

Tak jakoś dziwnie się dzieje, że na świecie prokuratorzy wojskowi są bardziej biegli w materii od cywilnych. A w Polsce nagle jakoś odwrotnie, jakby ci wszyscy Parulscy, Szelągi itd. byli zaciągani do pracy z ulicznej łapanki. Albo urwali się z choinki.
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#292095

W takim sensie, czyli biorąc pod uwagę to, co faktycznie określenie "rehabilitacja" oznacza, masz oczywiście stuprocentową rację. Nalezało powiedzieć, że zarzuty się nie potwierdziły i właśnie podkreślić, że mimo to, generał nigdy nie został publicznie zrehabilitowany, a jego żona oficjalnie przeproszona.

Masz też pełną słuszność, że wojskowi prokuratorzy zwykle są bardziej biegli od cywilnych, a jeśli nawet by tak nie było, to przyznanie się do nieumiejetności prowadzenia sledztwa powinno każdego prokuratora natychmiast dyskwalifikować. Skoro jacyś prokuratorzy nie potrafią prowadzic śledztwa, to nalezy je od niego odsunąć i powierzyć tym, którzy to potrafią.

Tłumaczenia są zgoła idiotyczne, bo jeśli zawali się most czy budynek źle zaprojektowany, to wcale nie będzie okolicznością łagodzącą, że architekt nie umiał projektować.
Tłumaczenie się niekompetencją jest wyjątkowo głupie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#292150