Bliżej: Dajcie mi człowieka, a ja mu znajdę paragraf...

Obrazek użytkownika raven59
Kraj

W najnowszym programie Jana Pospieszalskiego „Bliżej” o relacjach państwo – obywatel, o służalczych sędziach, prokuratorach i policji. Na kanwie sprawy antykomor.pl, „Starucha”, „Amber Gold”.

 

W programie udział wzięli:

Barbara Fedyszak-Radziejowska, socjolog,
Andrzej Halicki, PO, Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej,
Wojciech Jabłoński, politolog,
Wojciech Reszczyński, publicysta.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q9iuinwrpqU

 

 

Polecam lekturę obowiązkową:

Jak skuto i wrzucono do celi narzeczoną Piotra Staruchowicza. Za co naprawdę skazano autora strony Antykomor. Nasz wywiad z red. Pawłem Nowackim z "Bliżej":

http://wpolityce.pl/wydarzenia/37140-jak-skuto-i-wrzucono-do-celi-narzeczona-piotra-staruchowicza-za-co-naprawde-skazano-autora-strony-antykomor-nasz-wywiad-z-red-pawlem-nowackim-z-blizej

 

UJAWNIAMY. W sobotę o 6 rano do domu narzeczonej Piotra Staruchowicza wpadła policja. Dziewczynę zakuto w kajdanki i przewieziono na "dołek". Władza gra coraz ostrzej?:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/37040-ujawniamy-w-sobote-o-6-rano-do-domu-narzeczonej-piotra-staruchowicza-wpadla-policja-dziewczyne-zakuto-w-kajdanki-i-przewieziono-na-dolek-wladza-gra-coraz-ostrzej

 

Ostre starcie u Pospieszalskiego w sprawie ekshumacji ofiar 10/04/10. Karnowski: "to dowód na kłamstwo na kłamstwie". Śmiłowicz: "cóż, mamy takie państwo, jakie mamy":

http://wpolityce.pl/wydarzenia/36715-ostre-starcie-u-pospieszalskiego-w-sprawie-ekshumacji-ofiar-100410-karnowski-to-dowod-na-klamstwo-na-klamstwie-smilowicz-coz-mamy-takie-panstwo-jakie-mamy

 

oraz zapis poprzednich programów Jana Pospieszalskiego – Bliżej:

Bliżej: ekshumacje to drobny wycinek gigantycznego skandalu!

http://www.youtube.com/watch?v=Gpa3O15ygLg

 

Pospieszalski Bliżej Bank Pekao SA Projekt Chopin:

http://www.youtube.com/watch?v=tVooR7WkiBs

 

Bliżej - Amber Gold - 06 09 2012 :

http://www.youtube.com/watch?v=fZ9iXDUcTcE

 

Brak głosów

Komentarze

Jakim trzeba być skończonym bydlakiem który najpierw bierze udział w niszczeniu prawa i tworzeniu mafii prokuratorsko-sędziowskiej a potem bezczelnie twierdzi że nic nie mogą zrobić bo władza prawników jest niezależna.
Niezależna od honoru, przyzwoitości i sprawiedliwości.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293778