Inicjatywy Solidarnej Polski. Ludwik Dorn kandydatem na wicemarszałka Sejmu zamiast Grodzkiej

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro zapowiedział podjęcie w PE inicjatyw, by wywrzeć presję na Komisję Europejską, by odblokowała ona wypłatę 3,5 mld zł z funduszy UE na polskie drogi. Zaapelował też do posłów innych formacji o wsparcie w tej sprawie.
http://fakty.interia.pl/polska/news/ziobro-chcemy-wywrzec-presje-na-ke-ws-pieniedzy-na-drogi,1889039,3

Solidarna Polska zapowiedziała wniosek o wotum nieufności wobec ministra transportu Sławomira Nowaka w związku z decyzją KE o wstrzymaniu funduszy UE na polskie drogi. Chodzi też o m.in. sprawę fotoradarów oraz dużej niekompetencji ws. kolei.
http://wpolityce.pl/depesze/45933-ziobro-odwoluje-nowaka

Ludwik Dorn będzie kandydatem Solidarnej Polski na wicemarszałka Sejmu. Jak powiedział szef ugrupowania Zbigniew Ziobro, były marszałek Sejmu został wybrany ze względu na wiek, doświadczenie i staż parlamentarny. O miejsce w prezydium prawicowy polityk powalczy z Anną Grodzką z Ruchu Palikota.
http://www.fronda.pl/a/o-fotel-wicemarszalka-z-grodza-powalczy-dorn,25837.html

JEŚLI WOLICIE DORNA ZAMIAST GRODZKIEJ DZWOŃCIE DO BIUR, PISZCIE SMS-Y I MAILE DO POSŁÓW PIS, ABY POPARLI JEGO KANDYDATURĘ - WTEDY BĘDZIE SZANSA NA JEGO SUKCES I UNIKNIĘCIE KOMPROMITACJI POLSKI. GRODZKA NIE ZDOBĘDZIE POPARCIA, ALE GDY DORN NIE WYGRA TO RUCH PALIKOTA ZGŁOSI INNĄ KANDYDATURĘ, KTÓRA ZYSKA POPARCIE PO I PSL!!!

Filip Stankiewicz

Brak głosów

Komentarze

PiS ponoć ma się dystansować w sprawie zmiany marszałka. Dlaczego? Pewnie dlatego, że SP wystawia własnego kandydata. I myślę, że tutaj żadne maile i SMSy nie pomogą. Dobrym obyczajem oczywiście byłoby poprzeć Dorna aby uniknąć kompromitacji Polski. Ale cóż... Zresztą, zobaczymy jak to wszystko się poukłada.
Pozdrawiam

Szpilka

#328301