Klątwa Kaczyńskiego

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Jarosław Kaczyński rzucił na Polskę klątwę mówiąc, że jeżeli nie da się zbudować obwodnicy Augustowa, będzie to znaczyło, iż w Polsce nie da się wybudować niczego.

I. Dajmy se siana z tymi autostradami...

Jak podały mediodajnie, chińska firma Covec wycofuje się z budowy odcinka autostrady A2 między Łodzią a Warszawą. Przedsiębiorstwo od tygodni zalega podwykonawcom z płatnościami, a za odstąpienie od kontraktu grozi mu wypłata odszkodowania na konto Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w wysokości 741 mln złotych. Nad firmą zawisło widmo bankructwa.

Czytam te wieści i oczom nie wierzę. Chińscy „ludowi kapitaliści”, którzy potrafili zorganizować olimpiadę, wybudować superszybką kolej w Tybecie na niebosiężnych wysokościach, którzy grodzą zaporą jedną z największych rzek świata... ci „kapitalistyczno-ludowi” Chińczycy weszli do Polski ze śmiesznym zdawałoby się, jak na ich możliwości, zadaniem wybudowania 50 km autostrady na płaskim, nizinnym terenie... i trrrach! Wystarczyło nieco ponad półtora roku – i ogólna załamka, zastój na budowie, bankructwo, uprzejmie dziękujemy.

Powiem tak. Jeżeli nawet „żółty człowiek”, który we współczesnym świecie cieszy się w pełni zasłużoną opinią takiego, co to wyprodukuje i wybuduje wszystko (a w XIX wieku np. położył Amerykanom kolej przez prerie i to nękany napaściami Indian), jeżeli ten „żółty człowiek” powiadam nie poradził sobie z budową paru kilometrów banalnej drogi, to znaczy że z jakichś - nadprzyrodzonych zapewne – przyczyn, budowa autostrad w Polsce jest zadaniem niewykonalnym. Nie da się i już. Próbowali już różni i na różne sposoby, zatem obiektywnie patrząc, zadanie jest niemożliwe do realizacji. Przecież jeżeli nawet, jakimś cudem, uda się tu i ówdzie oddać do użytku jakiś dwudziestokilometrowy odcinek, to i tak najdalej za pół roku musi wkraczać tam abarot ekipa, by rozpocząć serię niekończących się remontów.

Wniosek: lepiej z tymi autostradami dać sobie spokój. Szkoda nerwów i pieniędzy – najwyraźniej nie są nam one przeznaczone.

II. Euro-klapa i piar.

Tyle, że Umiłowany Rząd i jeszcze bardziej Umiłowany Przywódca Donald Tusk z budowy autostrad w kontekście przygotowań do Euro2012 uczynili jeden ze swych propagandowych sztandarów. Wycofać się? Teraz? Hmm, jakoś tak łyso, jakoś nie teges. Póki co zatem Umiłowany Przywódca marszczy srogo brwi i tęsknie rozgląda się za kryzysową kurteczką, tylko, że kuhhna, na kuhhteczkę za gohhąco... Zostaje zatem zabawa w dobrego cara i złych ministrów, czyli opatyczanie przedstawicieli kolejnych resortów, o czym donoszą z wypiekami na twarzy żurnaliści, na podstawie kontrolowanych przecieków: - wiecie, rozumiecie, Donald się wściekł... - Ooo... - szemrze w odpowiedzi dziennikarski tłumek – Tuhaj-Bej rozserdywsia... rozserdywsia duże...

Tymczasem, gdy już mowa o tym czego zwyczajnie nie da się w Polsce wybudować – otóż do dróg, lotnisk i kolei dołączyły niespodziewanie stadiony, notujące kolejne niedoróbki i opóźnienia, zaś na jedynym wybudowanym, w Poznaniu, za cholerę... to jest, za Chińczyka ludowo-kapitalistycznego nie chce się przyjąć trawa. W związku z tym, w zaciszu premierowskich gabinetów trwa gorączkowa szamotanina, jak wyjść piarowsko z twarzą z tej kompromitacji. Mam zatem dla osobistego tuskowego ober-piarowca, pana Ostachowicza, radę prostą jak drut: zwalcie wszystko na Jarosława Kaczyńskiego!

III. Klątwa.

Jak może niektórzy jeszcze pamiętają, a tym co nie pamiętają przypomni rozesłany po zaprzyjaźnionych redakcjach „przekaz dnia”, Jarosław Kaczyński rzucił na Polskę klątwę, co jest zresztą zgodne z jego nienawistnym, pisowskim, charakterem. Podczas pamiętnej „obrony doliny Rospudy” ów czarnoksiężnik rzekł bowiem, że jeżeli nie da się zbudować obwodnicy Augustowa, będzie to znaczyło, iż nie da się w Polsce wybudować niczego. I proszzz... Lata mijają, Partia i Rząd z premierem Tuskiem osobiście zwijają się jak w ukropie, a tu, z nadprzyrodzonych - jak nadmieniłem wyżej – przyczyn, nic jakoś nie chce powstawać. Wniosek może być tylko jeden: klątwa Kaczora wciąż działa. Budowy się ślimaczą niczym roboty przy piramidach, udręczony lud płacze i szlocha, a ten zajadły nienawistnik siedzi w swej żoliborskiej wieży i zaciera szponiaste dłonie...

Czy tak być musi? Otóż nie, nie musi! Należy dać odpór po linii i na bazie i zdemaskować ten kolejny, ohydny, kaczystowsko-faszystowski spisek wymierzony w Euro 2012 oraz infrastrukturę! Pióra redaktorów Paradowskiej i Żakowskiego, Czuchnowskiego i Kublik, Wojciecha Mazowieckiego i Stefana Bratkowskiego oraz państwa Kuczyńskich już drżą w niecierpliwych palcach. Mikrofony Kuźniara i Miecugowa, Kolendy-Zaleskiej i Moniki Olejnik wyją bojowymi surmami sprzężeń. Panie Ostachowicz, czas grać larum! Do dzieła!

Gadający Grzyb

Brak głosów

Komentarze

SUPER!!!!!!!!! dalem 10

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#162656

:))

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#162660

wstają i wiedzą jak tefałemie tylko prezes,pan Jarosław Kaczyński, PiS, wkoło Macieju co powiedział, albo nie powiedział, a może powie, może puści bąka.......10

Marika

#162665

Zakład, że gdyby wszystkie media (zwłaszcza elektroniczne) zaczęły trąbić o "klątwie Kaczora" to ludziska by to kupili?

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#162673

Dlatego, że uważam za całkowicie wykonalny taki sztos.

Może nie dosłownie w tej formie - "klątwa Kaczora", bo w to nie uwierzyłby nawet najdurniejszy konsument GieWu, ale w takiej, którą łatwo byłoby do tytułowej postaci wyprowadzić.

Mam nawet pomysł jak to zrobić, ale niech mnie szlag trafi jeśli dam się namówić, choćby na luźne dywagacje ; )
Gdyby się spełniło zostałby mi tylko sznur ; )))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#162676

Eee, przy współczesnej masowej wierze w różne new age'owe zabobony... Gdyby w studio usiadło dwóch "autorytetów" w towarzystwie wróżów i wróżek i z marsowymi minami analizowali rozmiary klątwy...
Zawsze też zostaje inna narracja - po cholerę ten PiS chciał Euro? To wszystko przez nich!

Zdradź choć krztynkę ze swego pomysłu... nikomu nie powiem...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#162678

Klimat.

Przez Kaczyńskiego jest zły klimat.

Te upiorne rządy pozostawiły po sobie traumę. Ludzie na wysokich szczeblach jeszcze drżą na myśl o tym, że mleczarze w czarnych uniformach zapukają rano do drzwi policyjnym taranem.
Boją się podejmować decyzje bo, a nuż wróci Kaczor ze swoim ponurym kosiarzem Kamińskim dorwą się do CBA i wdrożą śledztwo:
- a jak te autostrady i stadiony budowano ?
- a dlaczego tak szybko i dlaczego się udało ?

Nic nie będzie dobrze działać w tym kraju dokąd będzie istnieć Kaczor, który potrafi nawet złowrogo milczeć.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#162680

No jasne! Klimat! Wybacz - zapomniałem, że kaczystowski klimat stał się ważną kategorią polityczną pętającą wolę działania najwybitniejszych jednostek. Taak... klimat zawsze się sprzeda...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#162692

Otóż to: odmowa udziału w debatach, to nic innego, jak złowrogie milczenie. Nie znają dnia ani godziny.

#180211

Oj Adamie, kupili by , kupili...! Mam ta watpliwoa przyjemnosc z racji zawodowych przebywac w pewnym POstUBeckim srodowisku..Srednia 60 lat..wszyscy z wyzszym wyksztalceniem, wszyscy z duzym doswiadczeniem zyciowym...Mimo wszystko nie zdajecie sobie sprawy, jakie glupstwa to towarzystwo moze wypowiadac! A wiecie dlaczego! Bo to co oni wygaduja nie ma nic wspolnego z wiara, czy logika! To jest ich racja stanu! Wlasnie dlatego ze mowia to co mowia i sluza komu trzeba, mimo przekroczonego wieku emerytalnego moga nadal "piastowac" swoje synekury za wielkie pieniadze..Ponadto tu chodzi i rejwach! Chodzi o zagluszanie przez zgielk i harmider..Myslicie ze taka Paradowska, Miecugow czy Olejnik wierzy w to co mowi i robi? Nic z tego! Dla tego skundlonegpo towarzystwa klamstwo to ich racja stanu! Oni po prostu nie maja wyjscia!  No bo kto ich zatrudni jesli nie uklad PostUBecki? Ukald POstUbecki pada, oni tez padaja...ot i wsio...Czasami to im wspolczuje bo bez wzgledu jak bedzie wygladala przyszlosc, oni beda potepieni tak jak Dziedzic, Malcuzynski i wielu innych klakierow doby PRL..Ale dla nich liczy sie tylko terazniejszosc...tak jak dla psa smietnikowego..

#162684

Naczelny Organ już zapowiedział, że będzie twardy (bez kurteczki). Mam wrażenie, że chyba się tych niebieskich tabletek nałykał. Żeby tylko mu jakiś sabotażysta tych zlikwidowanych dopalaczy nie podłożył bo nam całkiem odleci i w swoim zapamiętaniu i determinacji zacznie wyłapywać i kastrować te małe, żółte ludziki. Z pedofilami się nie udało to może z Chińczykami się uda.

Jedno mu trzeba przyznać - za co się nie weźmie to spie...doli. Po prostu geniusz. Cóż, w końcu to Umiłowany Przywódca.

#162668

Tyle miliardów Chińczyków do wykastrowania... Naczelny Organ miałby co robić do końca życia.. chociaż nie - pewnie i to by sp..ł.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#162674

 Ależ szanowny Grzybku.

II wojna m.i z powodu nie wybudowania autostrady Berlin Moskwa rozpoczeła się.

 I nawet II Wojna nie spowodowała budowy autostrady.Co najwyżej poszerzenie torów kolejowych.

Durny ten nierząd zamiast pozwolić wrogom budować drogi(jak im potrzebne) .

Rura im jest potrzebna.I prosze już jest.No to teraz kolej na autostrady.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#162688

Eee tam - za dużo historiozoficznych pretensji. Ja tam się upieram, że krach infrastrukturalny jest natury nadprzyrodzonej. Wynika, mianowicie, wprost ze złego charakteru Jarosława Kaczyńskiego, który to zły charakter tworzy "klimat", jak zauważył Adam Dee, a który to "klimat" ja określam mianem klątwy.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#162694

na szczęście daje słuszną odpowiedź:)): to Kaczyński, czy szerzej kaczofaszyzm:)). Nota bene przypomina się ksiązka modnego kiedyś Rybakowa (Dzieci Arbatu itd). Pewien fryzjer, który za niewczesne żarty poszedł później siedzieć, wykpiwał - bardzo delikatnie zresztą - twierdzenia sowieckiej propagandy, wskazującej że za każdym niepozytywnym zjawiskiem w kraju (np. kołchoz wykonał plan w 95%, a nie w 150 %) stoi trockizm. Powtarzał wtedy "Nie obeszło się bez Lwa Dawydowycza" (czyli Trockiego). Wcześniej (bo ksiązka dotyczyła lat 30-ch ) taką rolę pełnili "białogwardzisci" czy inni kontrrewolucjoniści. Dziś w naszym postPRL: JarKacz. I druga refleksja, która nasunęła mi sie w latach 2006-2007. Propaganda tamtych lat wobec partii, bądź co bądź sprawującej przynajmniej nominalnie rządy, przypominała tą wobec "żołnierzy wyklętych" z lat 40-ch, 50-ch. A może bardziej tą wobec mikołajczykowskiego PSL, który wszak też - teoretycznie -  był jakiś czas partią rządową. Zresztą nic dziwnego, powiązania rodzinne między "dziennikarzami" lat 40-ch i 2000-ch, a także etniczne (w dużym stopniu), a z pewnością ideowe, są nie do przeoczenia.

Autostrady nie powstały, bo rządu pisokaczofaszyzmu zajmowały się np. lustracją, a nie budową dróg - (takie wypowiedzi kiedyś były częste wsród "młodych wykształconych", zapominających o lustracyjnej krucjacie PO z lat 2004-2005, a jaki związek widza między złozeniem oswiadczenia tylko przez niektóre osoby w państwie a codzienną pracą GDDKiA czy ministerstwa infrastruktury (bo chyba oni organizują przetargi) to już tajemnica ich treserów). To że zakończyły się (owe rządy) w 2007 r., to nic, zaległości są takie, że cud tego nie odrobi:)).

No i te zwlekanie z wejściem do strefy euro ("wina" PiS): jak widzimy kraje strefy euro (pozbawione jakiejkolwiek możliwości gry handlowej z silnie proeksportowymi działaniami Niemiec(gospodarczymi, ale i politycznymi), czyli kraju będącego dysponentem euro) są praktycznie impregnowane na kryzys:)))))))). To fakt, bez żartów: ta forma propagandy zanikła ze wzgledu na kompromitację strefy euro, ale jeszcze 2 lata temu była stale obecna w słusznych mediach.

#162689

TLDR ;)
Poza tym - masz rację, oczywiście. Mechanizm znany, przetestowany tak w historii, jak i w literaturze. Ja tylko jestem ciekaw co jeszcze wymyślą... Narracja "klimatu", tudzież "klątwy" czeka na swe rozwinięcie w kontekście zapaści infrastrukturalnej.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#162695

To Slonce Peru to nie ma Tole ale zwyczajny Jonasz .Wszystko czego nie zrobil sie wysypalo albo sypie.Za czasow tych jonaszy kraj dotykaja kleski zywiolowe jeden za drugim .Pozostaje miec tylko nadzieje ze najblizsze wybory to zmienia i rzesza tych jonaszow zniknie ze sceny udajac sie zasluzony odpoczynek tam gdzie nikt im przeszkadzac nie bedzie gdzie w samotnosci i wsrod przyjaciol(95%poparcia) beda mogli sie oddawac ulubionym spacerom wolni od wscibstwa obywateli na dlugie zasluzone lata.

#162698

Takich środków własnych oraz przeróżnych funduszy unijnych nigdy nie było w Polsce.
A ten pętak ze swoją łupieżcą ekipą czego się nie tkną, to spartolą i rozkradną!
pzdr

antysalon

#162700

samorządów, które zadłużają się na potęgę,  niezależnie jaka to inwestycja. Potem część wydatków zwróci unia, może, jeśli się do czegoś nie przyczepią

2. Środki są przyznawane dosyć woluntarystycznie przez UE. Są okresy, gdy Polska była płatnikiem netto.

3. Jak napisała sama GW, pieniądze z dotacji "wracają do domu""tu znów pierwsi są Niemcy, ale tym razem ex aequo z Irlandczykami. W całym okresie 2004-15 z każdego euro wpłaconego do budżetu wspólnotowego na rzecz realizacji polityki spójności w Polsce Niemcy otrzymają 85 eurocentów."

Reasumując: to chyba nie do końca wina PełO, że nie wykorzystuje się dotacji,  - jeśli już to raczej zasługa, bo może trochę opóźni to los Grecji:)). Oczywiście jest ich wina w złym wykorzystaniu tego co przyszło z dotacji.

#162742

noKtoRewizorem ?

POliTyka zadaniowana nieludzkim-medialnym POdTykaniem PRopagandowych kłamstw ((społecznie)) POtyka się na KRZYWDZIE LUDZKIEJ generacji ...

Degenerowanej wszechogarniającą POdłością i nikczemnością POurzędUNIczą...

dewastującą gospodarkę Polski paraliżującym Obywateli strachem przed restrykcjami PObiurokracji - biurodeprawacji "POwładzy" ...

POstaci "wybranych" demokratycznie (?) przez społeczeństwo INTERnetowych REWIZORÓW (?) -> praw praworządnych Obywateli Polski ...

Pozdrawiam
J.K.

(09.2009r. Westerplatte „rządowo” POcenzurowana -> międzynarodowa demokratyczna => krytyczna wskazówka zdrowotna, polityczna ostroga, czy demograficzna przestroga ?

Wł. Putin :

””W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH, NIE POWINNIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK JAK „LEKARZE” - KTÓRZY ZAKAŻAJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI, ABY NA „LECZENIU” ZARABIAĆ””

#162711

A. Mandalian
Dzisiaj

Jeśli traktor nie może orać,
jeśli siew nie osiągnie skutku,
jeśli łamie się w ręku norma,
a od majstra zalatuje wódką,
jeśli zamarł warsztatu ruch,
spalił serce motor –
to fakt,
że działa klasowy wróg*.

)* czytaj Kaczyński.

#162714

Jeśli traktor nie może orać,
jeśli siew nie osiągnie skutku,
jeśli w Sejmie brzmią puste słowa,
a od posła zalatuje wódką,
jeśli zamarł w społeczeństwie duch,
to fakt, że PO to Polski wróg.
#162737

O tak, Mandalian jest tu bardzo na czasie... Znasz może jeszcze inne socrealistyczne kawałki? Były by jak znalazł.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#162752

Tekst doskonały!

Jerzy Zerbe

#162732

Transformacja

Nie ma WOLNOŚCI bez SOLIDARNOŚCI
i tych kilku GOŚCI!

Nie ma STANU WOJENNEGO
bez PODZIEMIA KOR-owskiego!

Nie ma też bez niego
STOŁU OKRAGŁEGO!

Nie ma RZĄDU PIERWSZEGO
bez MAZOWIECKIEGO!

Nie ma NOCEJ ZMIANY
bez tych kilku znanych!

Nie ma LEWICY tu
bez propagandy GW!

Nie ma PLATFORMY
bez wsparcia "Mądrych"!

Nie ma PODRÓŻY i HORRORU
bez osłony BOR-u!

Nie ma przed pałacem KRZYŻA
bez tego, który ubliżał!

Nie ma,
NIE MA WIELU!!!

Są Ci z PRL-u!
I tych kilku GOŚCI -
EKSPERTÓW SOLIDARNOŚCI
którzy POLSCE WOLNOŚĆ DALI (?)
i nam wszystko pozmieniali!

Marek Gajowniczek

#162734

Cyt:

" ... Pióra redaktorów Paradowskiej i Żakowskiego, Czuchnowskiego i Kublik, Wojciecha Mazowieckiego i Stefana Bratkowskiego oraz państwa Kuczyńskich już drżą w niecierpliwych palcach. Mikrofony Kuźniara i Miecugowa, Kolendy-Zaleskiej i Moniki Olejnik ... "

Słowo "redaktorów" zamieniłbym na "funkcjonariuszy" , a "mikrofony" na "stojaki" to zdecydowanie bardziej trafne określenia.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Sukces nigdy nie jest ostateczny,porażka nigdy nie jest totalna.Liczy się tylko odwaga.  /Churchil/

#162738

Starałem się być delikatny - wiesz, kulturka itd.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#162754

A czy kolega wyprodukował już antidotum, bo jak ONE to kupią...

#162746

A czy ktoś wymyślił antidotum ana głupotę?

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#162753

BTW: Zerknij do mnie, kilka dni temu także szukałem źródła KLĄTWY ;-)

deszczowy

#162757

"Czemu nas to spotyka?" Dobre :) Klątwa Kaczyńskiego, klątwa Kuczyńskiego - w sumie drobna różnica :)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#162762

Lech Kaczyński :
„ Wszyscy Obywatele są równi wobec prawa. Nie ma takich stanowisk, które dawałyby immunitet dyplomatyczny nieodpowiedzialności.”...

„Bo ja się nie podjąłem pracy w przedszkolu, tylko prezydenta PAŃSTWA, które jest w określonej sytuacji i ma określone interesy."...

„Uważam, że przewaga życia nad śmiercią jest tak niewyobrażalna, że zapewnienie sprawcy zbrodni zabójstwa tak niewyobrażalnej przewagi nad jego ofiarą, jak przewaga: ja będę żył, a ty nie będziesz, jest głęboko niemoralne." ...

Jeśli statystyczny prokurator RP „służbowo” nie może zawodowo= praworządnie kurować państwa zakażonego antypaństwowym bezprawiem ( POlitycznego POdżegania pracowników państwa z wynikami - złoczyńCzego prozłodziejstwa urzędUNIczego) ...

To taki POtencjalny prokurator PO POlitycznym zdeprawowaniu "państwa" urzędniCzCzą „służbową” bezczynnością wobec antyspołecznej przestępczości ...

Społecznie ujawnianej i ludzko opisywanej "POrządowi" nieludzkich przestępstw POlitycznych...

znanych nieludzko bezczynnym prokuratorom i czynnym internetOwym ofiaroDawcom PRAWDY o podatkowo GRUBO przepłacanych zawodowych POlitycznych kłamcach, łamiących wszelkie normy ludzkie i prawne...

Potencjalny prokurator stając przed obliczem nieobliczalnego bezprawia, staje się antyspołecznym statystą „sądów” sadów sadystów dysFunkcyjnych strategii POlitycznych – z premedytacją ukrywających przed Obywatelami Polski, perfidne->medycznie organizowane LUDOBÓJCZE epidemie planowane do dziesiątkowania szczególnie PAŃ międzyludzkich PAŃstw.

Obywatele Polski to i owo wiedzący o karygodnych POczynaniach ( od lat 90-tych) POlitycznie skorumpowanych „służb” zdrowia i publicznej dezinformacji „ medialno-
prokuratorsko-sądowej” -O korporacyjno komercyjnej przestępczości-> wycelowanej przeciwko ludzkości ...

( K.k. Art. 118. § 1. Kto, w celu wyniszczenia w całości albo w części grupy narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub grupy o określonym światopoglądzie, dopuszcza się zabójstwa albo powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu osoby należącej do takiej grupy,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. Kto, w celu określonym w § 1, stwarza dla osób należących do takiej grupy warunki życia grożące jej biologicznym wyniszczeniem, stosuje środki mające służyć do wstrzymania urodzeń w obrębie grupy lub przymusowo odbiera dzieci osobom do niej należącym,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.
§ 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1 lub 2,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. )

Obywatele doświadczeni POlitycznym bezprawiem,
mają społeczny OBOWIĄZEK i PRAWO do
nieprzeJednaNego przeciwdziałania POlitycznemu zniewalaniu „POprawnych POlitycznie” prokuratorów, sędziów, lekarzy, pielęgniarzy Polski...

którzy PO sparaliżowaniu służbowo POlitycznym, nie mogą prawidłowo= proPAŃstwowo służyć Bliźnim choćby elementarną kodeksową i encyklopedyczną wiedzą oŚwiatową...

aby ochronić PANIE swojego PAŃstwa przed barbarzyńskimi „medycznymi” morderstwami POlitycznie koOrdynowanymi „lekami” degenerującymi Ich organizm życiowego
funkcJonowania ...

PRZENIKANIA praw ~ płynnych organów - organelli KOMUNikacji - życiowych transMisji medialnych (Sił Elektromotorycznych Rezystancji C(K)ubików Aorty)...

SERCA ( pierworodnego mózgu) egzystencjonalnej bilokacji ... przepływów (5 l/min. - kubik - 1000 litrów /~3 godziny)

Generatora wewnętrznej(administracyjnej) odpowiedzialności za stan koOrdynacji - krążenia opodatkowania przywileju - zdrowia, oraz kosztów utrzymywania zawinionego
bezprawia = DUSZności, objawu chorób
POlitycznego zawijania w "prokuratorskie umorzenia"

- przestępcze (polityczne)
ochrony chronicznych chorób bezprawia POurzędNiczego...

Utajnianych przyczyn oŚwiatowych wojen – POlitycznych MEtodDYCZNYCH uDUSZeń Obywateli -> specjaliStycznie prowokowanymi POlitycznymi zakażeniami lekowymi i platformami bakteryjnych programów genowych
: skutkujących śmiercionośnymi
zakrzepicami żylnymi, zatorami płuc, zawałami serca, sepsami udarami mózgów - również głów...

Pozdrawiam
J.K.

Wł.Putin: "" W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH NIE POWINNIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK JAK "LEKARZE" KTÓRZY ZAKAŻAJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI, ABY NA "LECZENIU" ZARABIAĆ""

#162790