szalom EJU /05-IV-2012/

Obrazek użytkownika sosenkowski
Świat

info-cykl z "wielkiego świata" - czyli co wymyślili i uradzili ci, którzy uważają się za współczesnych spadkobierców plemienia Judy w ramach Żydowskiej Unii Europejskiej.

 

dzisiaj krótko o absurdalnej dywagacji tandemu EJP + EJU nt. dosadnej paraleli poczynionej przez Lady Ashton:

Lady Ashton: Przeproś albo podaj się do dymisji! Podpisz petycję!

Proszę zapoznać się z przedstawioną poniżej petycją pt. "Lady Ashton: Przeproś albo podaj się do dymisji!" zainicjowaną jako wspólne przedsięwzięcie przez Żydowski Parlament Europejski (EJP) i Żydowską Unię Europejską (EJU) wzywającą Szefową Dyplomacji UE- Lady Catherine Ashton do przeprosin lub dymisji, po jej nieodpowiednich komentarzach w odniesieniu do wstrząsających wydarzeń, które miały miejsce w ubiegłym tygodniu w Tuluzie.

..

EJP i EJU stanowczo potępiają porównanie zbrodni zimnokrwistego antysemity i dyktatora, który masakruje swoich obywateli nieodwracalnymi i godnymi pożałowania cywilnymi skutkami ubocznymi,wynikającymi z wojny przeciwko izraelskiej demokracji, do organizacji terrorystycznej całkowicie poświęconej zniszczeniu państwa żydowskiego.

- uffff - ten ostatni akapit to istny "bigos logiczny" - gdyby ktoś potrafił trafniej zinterpretować co autor miał na myśli, to z góry Bóg zapłać. poniżej prezentuję oryginał:

Lady Ashton: Apologise or Resign! Sign the Petition!

Please find below the 'Lady Ashton: Apologise or Resign!' Petition, initiated as a joint venture by the European Jewish Parliament (EJP) and the European Jewish Union (EJU) calling for EU Chief Diplomat, Lady Catherine Ashton to apologise or resign, following her inappropriate comments following on the horrific events that took place last week in Toulouse.

...

EJP and EJU strongly condemn the comparison between the crimes of a cold-blooded anti-Semite murderer and a dictator who slaughters his own people with the inevitable and regrettable civilian collateral damages resulting from a war opposing the Israeli democracy, to terrorist organisations wholly dedicated to the eradication of the Jewish State.

 

ostrożnie analizując powyższy apel mogę się domyślać, że dyktator (chyba syryjski) naraża swych obywateli na skutki uboczne wojny z izraelską demokracją i śmierci jego małoletnich rodaków z winy Izraela nie można porównywać do masakry w Tuluzie. reszta niestety ginie w natłoku zdań zależnych pod i współ-rzędnie, więc pominę to milczeniem ;))))

 

ech... gdyby "nasi zaradni inaczej" POlitycy robili tak sprawnie "z igły widły" i bezkompromisowo naciskali na władze UE... ale z drugiej strony, czy Chrześcijanie powinni zazdrościć takiej rozbuchanej hutzpah i niepohamowanej mściwości ???

 

a tak NAPRAWDĘ to było tak:

‘When we think of what happened in Toulouse today, when we remember what happened in Norway a year ago, when we know what is happening in Syria, when we see what is happening in Gaza and different parts of the world – we remember young people and children who lose their lives.’

 - w tym kontekście dla mnie Lady Ashton jest OK, ale ja jestem Polakiem i w dodatku Narodowcem oraz Katolikiem, więc być może dlatego logika żydowskiego szturmu na Damę z Anglii wydaje mi się obca...

 

ps.

jeśli chcecie więcej newsów z EJU - łapka w górę ;)))

Brak głosów

Komentarze

Być może na tle takich wrzasków antysemitismus, z czasem, nabierze cech uzasadnionej nierzadko krytyki. Hmmm... kto wie, ucho lubi się urywać znienacka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#242669