Orban?!? to nie tu...

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

nie chciało mi się uwierzyć w wyniki TYCH WYBORÓW, ale to już chyba udowodnione - Polacy nie zasługują na suwerenne i nowoczesne Państwo Narodowe. deceptoris vici :(((

PO i PiS utrzymały mniej więcej swój elektorat z tym, że PO wykonał manewr Koniewa wobec SLD, przejmując najbardziej medialnych aktywistów i generując ruch jawnego bluźniercy dla beztroskich opętańców. oczywiście oszołom z Biłgoraja śmiało wykorzystał swoją nietykalność oraz uziemienie wszelkich konkurencyjnych partii już na etapie rejestracji w PKW i przejął głosy "tych co zabierali babci dowód w 2007"... wg ewidentnego oszusta sukces na starcie zagwarantowała mu mała zielona roślinka zwana z łacińskiego /Cannabis sativa L./, szczególnie gdy publicznie ściągnął chmurę z blanta na jednym z wieców. ta jedna jedyna rzecz wyróżniła ordynarnego dewianta w wyborach 2011 i to wyróżniała zdecydowanie, szczególnie w elektoracie do 35 roku życia, ludzi z dużych, średnich miast, dla których jedyną wartością jest numer konta i dobra zabawa.

 - ergo - zaczną się igrzyska, w stylu schyłkowego Imperium Romanum, łącznie z polowaniem i publicznym linczowaniem tzw. "Nazi-Katoli" w świetle jupiterów oraz dżingli w mediach AGORAntów oraz ITIotów. w bolandyjskich tubach i pudłach będzie się tłukło NON-STOP coś w takim stylu:

  • "ksiądz X z parafii Y znowu wzbudził kontrowersje" tums-tums-łup!

  • "awanturujący się Kibole zostali aresztowani w Z" taka-taka-taaaa!
     
  • "zatrzymano większość nacjonalistów po bijatyce z przeciwnikami faszyzmu" pitu-pitu-bang!

itp... itd...

i w ten sposób wkrótce zaczną strzelać do ludzi oraz zamykać blogerów w psychuszkach ku ciesze niewybrednej publiki hedonistów uzależnionych od mieszanki endorfin+adrenaliny :(((

jednocześnie trzeba napisać WPROST, że PiS zmarnował dwa lata Przebudzenia Narodu, izolując się w swoich skostniałych strukturach partyjnych i wspólnie z klubami GaPola, ignorował lokalne inicjatywy obywatelskie lub nawet negował je oraz tłumił. wybrali wariant "partia jest najważniejsza" i stracili impet, a zwłaszcza na Śląsku...

ps.
wkrótce dowiemy się też niechybnie o nieprawidłowościach w PKW (zwłaszcza w "centralnej zlewni szumowin"), które w kontekście wyników z 2010 próbował bezskutecznie nagłośnić bloger Kowal_Jan

Brak głosów

Komentarze

to pokazuje jak niski jest poziom świadomości w Narodzie.Kolejny raz podstawili łby pod kaganiec.Części oszustów to bardzo odpowiada.Znikły wszelkie wartości etyczne.Co złe jest chwalone.Tylko na przykładzie Grecji i jej wejsciado UE można porównać. sytuację.Grecy oddadzą wyspy , okręty,posiadłości,żony kochanki a dług im i tak pozostanie.Część bogatych będzie jeszcze bogatsza..To samo jest w innych krajach, tylko na inną skale.pzdr.

staryk

#190394

"czysta miłość" zaczynie wypływać nie tylko spod klawiatur AGORAnckiej oraz ITIotycznej szumowiny...

moim zdaniem wynikiem tego amoku opętańców i domniemanych fałszerstw będzie, samoindukcja agresywnej opozycji i radykalizacja reakcji warstw społecznych odrzuconych przez euro-sowiecką mediokrację.

nadęte i patetyczne PełO+RuchPolpota wzmocni anty-sowieckie odruchy Chrześcijan. POwszechny nihilizm ugruntuje realną opozycję, jako zjednoczone podziemie potajemnie wspierane przez większość Polaków. wystarczy posłuchać jakie patologiczne "organella" pilnują tu i tak już wypaczonego prawa:
http://www.youtube.com/watch?v=ABVW956Tkho
- przy takiej "bolandyjskiej psiarni" nawet najbardziej zakręcony Kibol wydaje się jak Paladyn ;)))
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#190400

Bo my chcemy widziec Narod lepszym niz jest.A to rzeczywiscie w olbrzymim stopniu POlszewia - nie uzywajaca mozgu. Scenariusz grecki jest u nas rowniez po czesci  realizowany (albo jak kto woli po zydowsku) - wasze ulice- nasze kamienice. Wrogowie mojej Ojczyzny, specjalisci od krecenia lodow na duuuza skale posiadaja na wlasnosc tak wielkie polacie Kraju, ze nawet przegrane wybory nie bylyby dla nich zagrozeniem.A kiedy POlaczymy to z mozliwosciami demontazowymi tzw.rzadu wychodzi mi, ze oni bez rewolucji beda TRWAC.A rewolucji nie zrobi POlszewia.

Optymizmu i Wiary jednak nie trace.

 

#190406

pozwole sobie wkleic z Twego wpisu :...i w ten sposób wkrótce zaczną strzelać do ludzi ".  I pytam: a LUDZIE strzelac do nich nie moga??? Tylko czlowiek pozbawiony instynktu samozachowawczego-  atakowany, nie probuje sie bronic.

#190412

A ma pan z czego strzelać?

 
I feel a hand holding my hand It's not a hand you can see But on the road to the Promised Land This hand will shepherd me

#190469

ten reżim medialno-kapitalistyczny kosmopolitycznej lewicy tylko na to czeka.

rekolonizatorzy ze strony "Babci Dziadzi" również już przebierają pejsami ;)))

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#190479

"Niezawisimaja Gazieta" już w tytule zaznaczyła,że polskie wybory odbywały się "ze spojrzeniem na Moskwę i Berlin".Czy więcej komentarzy potrzeba? Wstyd mi więc za Polaków ,że pozwolili się tak zbałamucić,że nie spojrzeli na swoje sprawy lecz sprawy obcych mocarstw.Tego się zapomnieć nie da.

#190413

Berlin i Moskwa! K...a ich pier....na mać!
A Warszawa??? A nasz kraj???
Życzę im z całego serca, aby się tak o stołki pożarli, żeby im uszami różowe, plastikowe penisy powyłaziły z tych świńskich ryjów!!!

#190442

TW Carex, TW Must, TW Rot ten 4-ty TW i "wesoła dziadzia" mgr na doczepkę stający w obronie "uciskanej" Angie - no za prawdę powiadam agenci STASI - jeżeli J. K. popełnił taką "myślozbrodnię" to jak widać trafił w sedno!

no a ruskie wtórują pograżając z kolei odłam KGBowski POPSLD+PLKT - toć wołodia KGB-owiec 4 lata temu powiedział "Tusk - nasz czeławiek w Polsze"

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#190451

komisja pracowała uczciwie- to ludzie tak głosowali: PO- 500, PiS-300, paligłup-120

co prawda to był obwód w dzielnicy Krk bez trad. patriotycznych z ludnością napływową (Nowa Huta - lata 40/50 tworzono sztucznie "przyczółek proletariacki" na bazie budowy kombinatu metalurgicznego tuż obok "reakcyjnego" Krakowa)

ale zblizony niestety do ogłoszonej średniej krajowej

czarno widzę jednowładztwo agentury POPSLD+PLKT i chyba wypełnie wniosek o Green Card do USA ;/

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#190434

I potwierdzam bardzo podobne wyniki... A przecież w tej to komisji od lat głosuje Jarosław Kaczyński.
Cóż, oni mają media, które potwornie ogłupiają mózgi ludzi, którzy na co dzień przestali już myśleć samodzielnie. Jak powiedział kiedyś oprawca ludzkości Goebbels "kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą" I z tej to "mądrości" korzystają do dziś manipulatorzy tego świata. Pozostaje nam ludziom myślącym i wolnym duchem pozostać na swoim przyczółku, bo zwłaszcza pod koniec 2012 roku bardzo się ta umiejętność nam przyda.

#190457

Już dawno nie czytałem takich bredni o Nowej Hucie! Proszę porównać wyniki Jarosława Kaczyńskiego i PiS w Hucie z wynikami w "Krakowie z tradycjami patriotycznymi" a przekona się Pan gdzie więcej osób głosuje na PiS a gdzie na PO! Kraków od dawna wybiera Gowina etc, Huta Zbigniewa Ziobro a teraz p. Andrzeja Dudę. Protesty lat '80 to przepraszam, ale gdzie się odbywały? Pod Arką Pana w Nowej Hucie i pod Kombinatem czy na Rynku Głównym?

W komisji, w której ja głosowałem: PO - 320, PiS - 300, Palikot - niespełna 100. Andrzej Duda więcej głosów sam niż Gowin i Raś razem wzięci! Proszę więcej faktów, mniej stereotypów!

Theoden

Ho! Tom Bombadil, Tom Bombadillo!
By water, wood and hill, by the reed and willow,
By fire, sun and moon, hearken now and hear us!
Come, Tom Bombadil, for our need is near us!

Theoden

Ho! Tom Bombadil, Tom Bombadillo!
By water, wood and hill, by the reed and willow,
By fire, sun and moon, hearken now and hear us!
Come, Tom Bombadil, for our need is near us!

#190461

Nie bardzo zgadzam się z końcowymi wnioskami co do tego jakoby PiS zmarnował ostatnie dwa lata.
PiS nie zmarnował tego czasu - jedyne co było do zrobienia to utrzymanie się na wodzie i dopłynięcie do brzegu. W tej sytuacji NIKT nie zrobiłby więcej, większość poszłaby na dno.

Co do struktur lokalnych - zgadzam się. Nie jest dobrze. Jest wręcz przeciwnie - jest po prostu fatalnie.

Rzeczywistość jawi mi się jak wideo do pewnego przeboju z lat 80. To taki Bosch w wersji pop:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#190476

La grande bouffe - pousse michel !
http://youtu.be/QiMK4HpG2yg
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#190496

Nie można powiedzieć, że PiS zmarnował dwa lata,bo wyraźnie popiera go większa liczba młodych ludzi niż dawniej. Sądzę, że ci młodzi dawniej głosowali na PO, lecz rozczarowali się nieudolnością w rządzeniu, zaprotestowali przeciwko ograniczaniu wolności słowa ( kibice, internauci).Tym razem na PO glosowali raczej starsi ludzie, być może dawni wyborcy SLD, którzy wzorem niektórych polityków lewicy postanowili postawić na pewniaków.

Przemawia przez Ciebie rozgoryczenie, bo pracowałaś dla PiS i Twoje poświęcenie oraz uwagi do działaczy partii nie zostały odpowiednio docenione. Rozumiem co czujesz, ale  to minie i przyjdzie czas na chłodną ocenę sytuacji.Trafiłaś pechowo na przypadkowych ludzi PiS, wierzę, że nie wszyscy są tacy.

W tej kampanii popełniono wiele błędów. Przede wszystkim ;

 - słaba była ekipa kierująca kampanią

 - naiwny pomysł z tzw. " aniołkami PiS"

 - źle dobrany dziennikarz/pisarz redagujący książkę Jarosława Kaczyńskiego - powinien inaczej sformułować niejasny( dający pole do domysłów) tekst o Merkel.

 - niepotrzebnie w GP rozdęto problem kibiców(przez co tzw. opinia publiczna, za sprawą łżemediów nabrała przekonania, że PiS popiera stadionowe rozróby). Tak więc PiS zyskało głosy kibiców a straciło głosy tzw. poważnych obywateli. Należało dyskretniej wspomagać ruch kibiców, mniej ostentacyjnie za to bardziej skutecznie.

Nie po raz pierwszy stykam się z krytyczną oceną pracy lokalnych działaczy PiS. Wczoraj pisała coś o tym Iranda. Trzeba tych ludzi zapamiętać i rozliczyć, bo szkodzą pięknej idei PiS oraz zniechęcają do tej partii szlachetne jednostki.

Poza wszystkim ( możnaby długo analizować przyczyny klęski wyborczej PiS, ale i tak jest " po herbacie" ), podejrzewam, że wyniki zostały na siłę dopasowane do sondaży OBOP. Kiedy patrzyłam na fizjonomie członków PKW ( komunistyczny skansen ?) mimo woli przyszło mi takie skojarzenie.

Pozdrawiam i życzę powrotu nadziei.

#190613

sporadycznie głosowali na PiS,oni głosowali na Palikota,proszę przyjrzeć się prawyborom w szkołach ponadgimnazjalnych,bezapelacyjnie wygrała ta partia/nie chcę stosować inwektyw/.Sama piszesz o błędach PiS-u,nie jestem rozgoryczona ,że moja praca poszła na marne,bo od początku wiedziałam,że tak będzie,docenienia nie chciałam,ale porządnych ludzi w Pis,którzy będą dbali o idee i o prostego człowieka,a nie o koryto,drogę do kariery itp.

#190699

pisałem już o tym tutaj w czasie ciszy wyborczej:
http://niepoprawni.pl/blog/3357/czy-dzisiaj-czerwien-pomarancz
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#190727

 Za wynik Palikota odpowiadają w dużej części księża uczący w szkołach religii w wymiarze 2 godzin tygodniowo. Zmarnowali wielką szansę aby wykształcić w uczniach poszanowanie dla wartości. W moim liceum Palikot miał 3 miejsce w prawyborach.

Cóż - wyborcy Palikota, którzy pierwszy raz glosowali szybko się przekonają, że zrobili błąd, za który później będą się wstydzić.

#190731

Tylko ci, którzy dali się kupić z górą dwadzieścia lat temu.
To dzięki im religia uzyskała wymiar "przedmiotu w szkole", parę osób zrobiło całkiem pokaźny szmal na komisji majątkowej, liczni kapusie w sutannach zmieniają tylko kolory pasów. Jak któryś se zechce popukać na boku to nikt nie robi z tego zagadnienia.

W ten sposób Kościół zmarnował szanse na wpływ na ludzi i dał paliwo palikotom.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#190760

Pan Purpurat Dziwisz zdziwił się, że chcą od niego dowód osobisty w lokalu wyborczym:
http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory/news/artykuly/360443,kardynal-dziwisz-zapomnial-dowodu-w-lokalu-wyborczym.html
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#190927

Przypomina mi to nieżyjącego już proboszcza mojej lokalnej parafii.
Był taki sk*****l, który całymi latami trząsł tą parafią. W latach 80. wywalał na zbitą twarz każdego niepoprawnego księdza, któremu zdarzyło się w kazaniu popełnić błąd i poczynić jakąś quasipolityczną wstawkę. Nie jakieś płomienne kazanie w stylu wielkich, takich jak Ksiądz Jerzy - zwykła paralela, odniesienie codzienności do wersu z Pisma Świętego, coś co w tych czasach nie było szczególnie trudne.

Kiedyś wylazł mi praktycznie pod koła gdy niefrasobliwie przekraczał jezdnię łączącą teren kościoła z budynkami parafii. Ja odruchowo zatrąbiłem - jego miny nie zapomnę do końca życia ; )))))) Jak śmieć jakiś waży się... Jego... ?

Ludzie bali się go gdy chodził po kolędzie...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#191020

ja myślę, że dla ich dobra powinniśmy:
//
"Gdy brat twój zgrzeszy przeciw tobie, idź i upomnij go w cztery oczy.

Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa.

Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik!

Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, cokolwiek zwiążecie na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążecie na ziemi, będzie rozwiązane w niebie.

Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwóch z was na ziemi zgodnie o coś prosić będzie, to wszystko otrzymają od mojego Ojca, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich".
// [Mt 18, 15-20]

można zwracać uwagę, byle nie robić tego tak niefortunnie bluźnierczo vide wychwalany w gwNIE O. Ludwik Wiśniewski:
http://wyborcza.pl/1,75478,8818487,O__Wisniewski_przerywa_kazanie__Dosc_polityki_w_Kosciele_.html

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#191088

Mix

Kościół odwrócił się od Narodu- księża dostali kasę za naukę wiary i kształtowanie młodych ludzi i kształtują - za jaką kasę kształtują tak kształtują.
Masz rację odpowiadają w dużej mierze księża , kościół jest też manipulowany a część księży zastraszana.

Mix

#191089

Dali sobie wcisnąć "konia trojańskiego" pod postacią Dz.U. 1998 nr 51 poz. 318.
Kto był ówczesnym Sinonem pozostaje do ustalenia - Skubiszewski czy abp. Kowalczyk ?
Bo kim byli Grecy, a kim Trojańczycy jest raczej jasne.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#191235