Lityński na ścieżce Wolińskiej

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

wczoraj w TVP zobaczyłem, jak Lityński wkracza na ścieżkę swej stalinowskiej ziomalki – maskująca ściema nt. terroru swoich „agresywnych mniejszości” i bagatelizowanie ewidentnej ustawki policji... oraz oczywiście rozliczanie tzw. "zbrodni narodowców" ;)))

 

właśnie okazuje się, że już w świetle reflektorów można popierać lewacki terroryzm i totalitarne metody państwa „tuskofaszystów”. niestety - obawiam się, że jest to sygnał do totalnej masakry Polskości, dalszej dyskryminacji Polaków oraz ponownego ustanowienia „niepisanego przywileju świętych krów”, jaki obowiązywał do 1968 roku...

w programie „Na pierwszym planie” o godzinie 22:40 w środę 16-XI-2011r. Zbigniew Romaszewski i były prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień z zaskoczeniem słuchali werbalnych zwodów aktualnego doradcy prezydenta. najbardziej wzruszył się cynizmem Lityńskiego sam Romaszewski, który niedawno obrywał aroganckie policzki ze wszystkich stron za obronę „Starucha”, którego policja porwała z ulicy w sposób godny terrorystów, a nie stróżów prawa, gdy wracał 01-VIII-2011r. z Uroczystości Rocznicowych poświęconych Bohaterom Powstania Warszawskiego... zaszczuwany medialnie ex-Senator z osłupieniem patrzył jak weteran KOR kluczy i jąka się, unikając zajęcia stanowiska wobec bezprawia spółki "policja+kolorowi", bo miał zapewne świeżo w pamięci aroganckie reakcje ziomali Lityńskiego, którzy oczerniali go za to, iż broni praw Polskiego Kibola.

najwyraźniej on także dostrzegł, że potraktowanie Piotra Staruchowicza i Polskich Kiboli jak podludzi, to jest dopiero początek gry pt. „totalitaryzm agresywnych mniejszości”...

ja się tylko na marginesie zastanawiam:

  • czy „Staruch” wiedział o infiltrowaniu środowiska jego stadionowych kolegów przez prowokatorów i mógł zatrzymać eskalację przemocy???

  • czy brutalne zatrzymanie „Starucha”, to było tylko coś w rodzaju banderilli, by rozjuszyć Polskiego Byka???

ten kto zna odpowiedzi na powyższe pytania powinien się podzielić swoją wiedzą z Polakami, by wyjaśnić kulisy "kolorowej ustawki" 11 listopada 2011...

 

ps.

proszę o rozpowszechnianie akcji pt. "książka dla Starucha":

- miałaby ona polegać ona na tym, że w prezencie wybieramy coś ze swojej biblioteczki i wysyłamy na adres:

Piotr Staruchowicz, syn Wojciecha,
Areszt Śledczy Warszawa-Białołęka,
ul. Ciupagi 1, 03-016 Warszawa

albo zamawiamy jakąś książkę np. w księgarni internetowej i po zapłaceniu podajemy ww. adres odbiorcy.

przypominam paragraf nt. tego, co skazany może mieć:
Art. 110a. § 1. Skazany ma prawo posiadać w celi dokumenty związane z postępowaniem, którego jest uczestnikiem, artykuły żywnościowe i wyroby tytoniowe, środki higieny osobistej, przedmioty osobistego użytku, zegarek, listy oraz fotografie członków rodziny i innych osób bliskich, przedmioty kultu religijnego, materiały piśmienne, notatki osobiste, książki, prasę i gry świetlicowe.
- gdy POsiedzi jeszcze 3 m-ce za "matoła", to wypadałoby nam Polakom umilić Staruchowi ten czas zniewolenia ;)))

 

 

fotka w nagłówku:

z Archiwum Włodzimierza Kofmana - Stoją: Irena Grudzińska, Jan Lityński, Adam Michnik. Siedzą z przodu: Jan Tomasz Gross w objęciach Aleksandra Smolara. Z tyłu: Jan Kofman, Barbara Skowrońska. Warszawa, 1967 r.

Brak głosów

Komentarze

Znakomity pomysl, warto sie w to wlaczyc, pozdrawiam.

#200947

Świetny pomysł ! A może warto zrobić paczkę świąteczną ?

#200963

wszystkie produkty żywnościowe muszą być podatne na sprawdzenie.
Tak więc kawa, herbata będzie rozpakowana, lużna przejrzana.
Ciasto, wędlina poszastane, pocięte na drobne kawałki.
Zadnych płynów, pasty do zębów, szamponów, żeli itd.
Generalnie bieliznę, skarpetki, golarki, żywność, pieczywo wszelakie, wędlina, nabiał,napoje, kosmetyki aresztowani muszą kupować na tzw wypiskę w kantynie aresztanckiej po extra cenach,dużo wyższych niż na wolności!
Kantyny te prowadzą oczywiście znajomi królika!, bo to super biznes, na wszystkim duże przebicie.
pzdr

antysalon

#200977

Widzialem ten program.

Litynski w pseudomodnych okularkach z bazaru Rozyckiego wyglada jak kaziowy gej-weteran.

Koszmar podszyty antynarodowa filozofia rodem z Czerskiej.

* Dlaczego Zbigniew Romaszewski zgodzil sie na spotkanie z tym pajacem ?

baca.

#200970

Choć to tylko drobny gest, w porównaniu z tym, jak bardzo ten człowiek zasługuje na szacunek. Byłam 1 VIII na Powązkach i byłam dumna z zachowania Polskich Kibiców! Wygwizdali oficjeli, a Kaczyńskiemu bili brawo i to poszło w eter. Wtedy to była manifestacja, a nie tylko rocznica,, ,,Jeśli chodzi o tego zaplutego w kłamstwach karła dosłownego i moralnego, to pamiętam ze spotkania z nim w stanie wojennym jak opluwał Wałęsę i wszystkich, którzy się na niego powoływali. To jest wsza, nie człowiek! Ta mniejszość za dużo sobie już pozwala! Doskonały artykuł! I jak tu się nie dziwić, że Polacy mieli dość tej szarańczy, tak jak i teraz. Czasy zawróciły znowu koło, bardzo dla nas niesprawiedliwe! Dla nas Polaków we własnym kraju! ns

#200972

ma się nadal dobrze.
pzdr

antysalon

#200974