Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

GOLEMy atakują

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

GOLEM - człekopodobny kolos ulepiony z gliny, któremu to w momentach krytycznych Żydzi wciskają coś do łba i nie ma wtedy zmiłuj.

lezie toto tępo przed siebie i miażdży wszystko co mu wpadnie w łapy. jednym słowem - masakra...

oczywiście golem w wersji Utoya 2011, był strasznym mordercą i nadal może nim być dopóki żyje. a jak wiadomo żyje i ma się świetnie w norweskim areszcie, gdzie przesłuchują go dość ślamazarne służby tego spokojnego kraju. ale nie o nim chciałem napisać w niniejszej notce - ten temat już chyba wyczerpali inni zacni blogerzy.

chciałem zwrócić uwagę Rodaków na inne - mniej drastyczne golemy oraz golemiki. od piątku wykluwają się one w różnych punktach multimedialnego otoczenia Polaków i głośniej lub ciszej, wprost lub metaforycznie odgrywają swoje role "samozwańczych prokuratorów". wśród tego "chóru papug" oczywiście najbardziej się wyróżnia mąż Anne Appelbaum. ale nie o nim chciałem teraz pisac - ten temat także już chyba wyczerpali inni lepsi ode mnie ;)))

w tej krótkiej notce pragnę jedynie zacytować skromnego malarza oraz sympatyka oszołoma z Biłgoraja w jednym. otóż ten dość mikrej postury artysta apeluje z dramatyzmem:

NORWEGIA – to do tego może doprowadzić prawicowo-para-religijny ekstremizm. Ci ludzie przepełnieni są nienawiścią. Nie pozwólmy by takie zdarzenie miało miejsce w naszym kraju.  Postuluję prewencyjne zatrzymanie prawicowych ekstremistów spod znaku krzyża okupujących okolicę budynku rządowego na ulicy Krakowskie Przedmieście w Warszawie!

ów golemik o nic-nie-mówiącym nazwisku najwyraźniej jużoskarżył oraz skazał naszych kolegów, znajomych i przyjaciół z LASUSMOLEŃSKIEGO i SOLIDARNYCH2010...

to przykre, ale proponuję zignorować tą wrzutkę i nie podawać linków do tego absurdalnego apelu malarza o nic-nie-mówiącym nazwisku - niech nadal pozostanie dla nas malarzem o nic-nie-mówiącym nazwisku ;)))

nie wiem jak inni w takich okolicznościach, ale ja osobiście mogę zapewnić, że niezależnie od pisku golemików tudzież dudnienia golemów  bez żadnych zahamowańbędę popierać LAS SMOLEŃSKI oraz SOLIDARNYCH 2010 :)))

a golemy niech szaleją, się śmieją ;)))


vide: ]]>3kr@n]]>

Brak głosów