Ależ to nie jest zaden absurd...

Obrazek użytkownika Turin

<p> Gazeta donosi:</p><p>"Burmistrz Wiednia Michael Haeupl odsłonił, mimo protestów austriackiej populistycznej prawicy, popiersie kubańskiego dowódcy partyzanckiego i rewolucjonisty latynoamerykańskiego Ernesto Che Guevary. 70-centymetrowe popiersie z brązu, ufundowane przez parlamentarną grupę austriacko-kubańską z okazji przypadającej w tym roku 80. rocznicy urodzin Che, zostało umieszczone w parku na wyspie na Dunaju. Stanęło na cokole w pobliżu pomnika wyzwoliciela Ameryki Łacińskiej Simona Bolivara i statui prezydenta Chile Salvadora Allende, który zginął podczas wojskowego zamachu stanu dokonanego w 1973 r."</p><p>Jak widać, w UE można jednocześnie więzić ludzi za pisanie książek - i budować pomniki mordercom i zbrodniarzom wojennym. I broń boże, nie jest to żaden absurd... </p>

Brak głosów


Z przyjemnością informujemy, że w związku z licznymi pytaniami, rozważamy wyprodukowanie smoleńskich krzyżyków zaprojektowanych jakiś czas temu przez Ma (wygląd krzyżyka przedstawia ilustracja).

Decyzja zależy od tego ilu z Was chciałoby taki mały (25mm wysokości), posrebrzany, patynowany, emaliowany krzyżyk w formie wpinki mieć? W związku z koniecznością oszacowania przez nas możliwości i ilości produkcji prosimy chętnych o podanie deklarowanych ilości w 2 wariantach:

1. Cena 7zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.
2. Cena 9zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.

Na podstawie tych danych będziemy mogli zadecydować czy i jaką ilość krzyżyków będziemy w stanie wyprodukować.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza: