Niepoprawni i Niezawodni

Obrazek użytkownika portal.arcana
Idee

Szanowni Państwo!

Trzynastego grudnia ruszył nasz mały portal informacyjny, którego celem jest nie tylko przybliżenie prawdziwych problemów naszych wschodnich sąsiadów (walki etniczne, niszczenie mniejszości narodowych, przepychanki polityczne na Kaukazie etc.), ale i popularyzacja wielu patriotycznych idei, które są dziś w Polsce zwalczane.

Stąd też poprosiliśmy redakcję portalu niepoprawni.pl o pomoc w dotarciu do tych internautów, którym dobro Ojczyzny nie jest obojętne. Spodziewaliśmy się życzliwej reakcji, ale nie aż tak życzliwej. Redakcja umieściła naszą informację na samej górze strony głównej. Ponad tysiąc niepoprawnych odwiedziło nas w ciągu kilku dni funkcjonowania naszego portalu. Otrzymaliśmy też wiele słów otuchy i wsparcia - bez wątpienia będą one jeszcze potrzebne.

Pozostaje więc serdecznie podziękować wszystkim niepoprawnym za okazane wsparcie i za korzystanie z naszej strony. Dziś, oprócz ciekawego komentarza Księdza Profesora Wołczańskiego na temat kondycji cerkwi prawosławnej w Rosji, polecamy także - nieco mniej poważną - informację o wizycie Putina w jednym rosyjskim szpitalu. A był to szpital nietypowy ;)

http://www.portal.arcana.pl/Hucpa-podczas-wizyty-putina-w-szpitalu-lekarze-przebrani-za-pacjentow,311.html#post

Brak głosów

Komentarze

patriotycznych portali ciągle mało,za mało.

życzę powodzenia!

Vote up!
0
Vote down!
0
#117501

Bardzo potrzebny portal, zwłaszcza, że dostarcza nam ciekawych informacji ze Wschodu. A to rzadkość w mediach. Cieszę się, że się tak prężnie rozwijacie, życzę dalszych sukcesów!
Przeczytałam też, że rusza od nowego roku profesjonalna księgarnia internetowa, super :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#117641

przejrzałem i podoba mi się to, co zrobiliście.
naprawdę porządna robota.
teraz trzeba więcej reklamy wszędzie, gdzie się da.

Vote up!
0
Vote down!
0
#117668