Komentarz Profesora Nowaka do raportu MAK

Obrazek użytkownika portal.arcana
Kraj

Wiele jest komentarzy wokół konferencji gen. Anodiny, ale mało kto wskazuje jednoznacznie na to, że Rosjanie testują Polaków pogrążając i poniewierając ich tak, jak nigdy w historii. Dodatkowo Profesor Nowak mówi wprost kto z Polskich władz hańbi swoje funkcje, poprzez niewypełnianie swoich podstawowych obowiązków.

Szanowny Państwo! Zamieszczamy na stronie wypowiedź Profesora Nowaka, choć z pewnym opóźnieniem, to jednak jesteśmy przekonani, że wypowiedź konkretnego autorytetu naukowego (a nie publicysty) powinna stanowić przyczynek do stanowczego sprzeciwu.

Cechą naszego rozmówcy, oprócz wysokiego poziomu merytorycznego, jest umiejętność mówienia wprost o najważniejszych wartościach, które w przypadku śledztwa smoleńskiego są nieustannie poniżane.

http://www.portal.arcana.pl/Nowak-slowo-honoru-general-anodiny-przemawia-za-wiarygodnoscia-raportu,510.html

Ten tekst powinien trafić do wszystkich Polaków, zatroskanych o godność Rzeczypospolitej.

P.S. Już od grudnia na stronie głównej Portalu ARCANA, umieszczony jest baner "niepoprawnych". Chcieliśmy w ten sposób, jako redakcja Portalu, wyrazić uznanie dla Państwa środowiska. Musimy się trzymać razem.

Brak głosów

Komentarze

załączony tekst pana prof. Nowaka odsłania nam całą podłość metod działania MAK. Podziwiać należy zajadłość z jaką próbuje się zlekceważyć i poniżyć Polaków. To znaczy, że zbrodnia Katyńska i zbrodnia Smoleńska są wynikiem nienawiści do Polski, a w szczególności do polskich elit, bo to na polskich elitach był dokonany mord w Katyniu i zamach w Smoleńsku. Takie działania MAK świadczą jednak tylko o bezsilności postsowietów. Możemy i musimy z podniesioną głową ignorować wysiłki MAK, ciepliwie czekać na wyniki prawdziwego dochodzenia. terka

Vote up!
0
Vote down!
0

 - terka

#124697

Po 10 kwietnia, po 9 miesiącach, gdy się wydawało, że będzie wiadome co napisze MAK w swym raporcie, i tak poczułam mimo wszystko to ogromne uderzenie pogardy dla nas, Polaków, widoczne na twarzach ludzi MAK jak i na kartach ich raportu.

A na koniec jeszcze ten grymas na spiętej, syczącej twarzy premiera polskiego rządu, mówiącego miałko o jakiś relacjach z Rosją, o tym raporcie, na tle flag polskiej i UE. I te jego szklane oczy ...

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#124715

Zapowiedział, że jeszcze bardziej surowo potraktuje stronę Polską niż Anodina i Putin. Czyżby sędzia we własnej sprawie?

Jego wypowiedź: Kochany ładymirku, ja im tu jeszcze pokażę, tylko mnie nie likwiduj. Jeszcze trochę porządzę, przydam ci się.

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#124735

Nowak to odważny człowiek,takich naukowców nam trzeba,wyważonych,kompetentnych,nieskorumpowanych.A trzymac razem naprawdę się musimy,bo u mnie w pracy mogiła,beznadzieja.Dzięki portalowi arcana ,niepoprawnym,profesorowi Nowakowi

Vote up!
0
Vote down!
0
#124760

  że Rosjanie niczego nie ukrywają. Oni wszystko tak przemyślnie perfidnie zorganizowali, żeby każdy znał prawdę, ale nie był w stanie niczego udowodnić. W tym pomogły im niestety nasze władze. I śmieją nam się pełną gębą w twarz i patrzą jak wijemy się w bezsilności. Cieszą się naszą narodową niezgodą! Może mają jeszcze jakieś specjalne zagrania na deser?

Vote up!
0
Vote down!
0

Bożena Cz.

#124788

abyśmy mieli więcej takich autorytetów jak Prof.Nowak.

Vote up!
0
Vote down!
0
#124847

Zwracamy uwagę na „Zlekceważenie otrzymanego ostrzeżenia z dnia 9.04.2010r. o możliwości porwania statku powietrznego” które miało miejsce w trakcie przygotowywania wizyty Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Katyniu w dnia 10 kwietnia 2010 r.,

Ten fakt jest bardzo ważnym dowodem potwierdzającym że służby odpowiedzialne zareagowały prawidłowo na symptomy informacji uzyskane ze swoich źródeł.

Prawdopodobnie musiały mieć mocne argumenty aby wysłać takie ostrzeżenie do służby dyżurnych SZ które przekazały sygnał do podległych pododdziałów i prawdopodobnie do służb operacyjnych NATO.

W tym kontekście nasuwa się kilka pytań:

 • treść otrzymanego ostrzeżenia,
 • jak często takie ostrzeżenia są wydawane kiedy ostatni raz było,
 • czy w kontekście wydarzeń Smoleńskich czy zostały sprawdzone informacje które były podstawą wydania ostrzeżenia,
 • jeżeli jest związek pomiędzy tymi zdarzeniami to znaczyć że jednak było planowane porwanie,
 • a w tym kontekście inaczej wyglądają następujące zdarzenia:
  • dlaczego tyle czasu oszukiwano nas o czasie zdarzenia,
  • podawanie 8.56 gdy premier wiedział już faktyczną godzinę w dniu 10.04.2010 r.
  • czy samolot po drodze nie został porwany przez wprowadzenie w błąd przyrządów pokładowych i wylądował w celu przechwycenia sprzętu łączności laptopów z tajemnicami NATO,
  • dlaczego tak długo szukano ciał generałów bo musiano uzyskać kody dostępu do sprzętu,
  • czy sprawdzono ostatni czas logowania się sprzętu do sieci,
  • który do dzisiaj nie został odzyskany,
  • czy ponownie wystartowano i dla zatarcia śladów spowodowano wybuch,
  • kto otrzymał ostrzeżenie i jak była reakcja komórek które otrzymały włącznie ministrem MON,
Vote up!
0
Vote down!
0
#175139