A jakie Miedwiediew dostaje raporty z Polski?

Obrazek użytkownika portal.arcana
Kraj

Moskwa wielokrotnie zaprzeczała, jakoby w państwach byłego Związku Sowieckiego działał rosyjski wywiad. Jednym z niewielu państw podnoszących ten problem była Gruzja, która już kilkakrotnie zatrzymywała agentów GRU na własnym terytorium.

Ale ostatnio prezydent Miedwiediew nieopatrznie przyznał, że często czyta raporty wywiadowcze przysyłane przez rosyjskich agentów ze swojej dawnej strefy wpływów. Najzabawniejsza jest jednak reakcja prezydenta, którego niektóre raporty wręcz "zadziwiają".

Dobrą miarą trafności naszego newsa na portalu jest odpowiedź naszego stałego trolla, który wszystko kwestionuje i np. podważając interpunkcję kwestionuje sens wiadomości ;)

Tym razem próbuje zawęzić znaczenie newsa, ale "koń jaki jest, każdy widzi".

http://www.portal.arcana.pl/Prezydent-rosji-nieopatrznie-przyznal,1702.html#post

Zachęcamy do zapoznania się z reakcją prezydenta Rosji. Zdziwienie Miedwiediewa nas chyba nie zadziwi...

Brak głosów

Komentarze

Tego nie wiem. Nie spodziewam się jednak aby obecny prezydent przyznawał jakieś odznaczenia za wykrycie rosyjskich szpiegów.

Raport ABW za 2009 r. potwierdził, że w lutym 2009 r. Agencja zatrzymała "obywatela Federacji Rosyjskiej podejrzanego o działalność na rzecz rosyjskiego wywiadu wojskowego GRU". Napisano też, że mężczyzna mieszkał w Polsce od kilkunastu lat i "działał na szkodę RP", a prezydent Lech Kaczyński wręczył za sprawę odznaczenia pięciu funkcjonariuszom kontrwywiadu (jeden z nich wywodził się jeszcze ze służb PRL).

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/282887,Proces-o-szpiegostwo-dobiega-konca

Vote up!
0
Vote down!
0
#194648

Panie Prezydencie Kaczyński!

Wróg w granicach! A ty szabli nie chwytasz? Na koń nie siadasz?

Co się z Tobą dzieje Panie Prezydencie Kaczyński?
---
A na drzewach, zamiast liści...

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#194654