Włącz i posłuchaj niepoprawnego radia pl

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Szczegóły aktualnie nadawanej audycji

Póki w narodzie myśl swobody żyje,
Wola i godność, i męstwo człowiecze,
Póki sam w ręce nie odda się czyje
I praw się swoich do życia nie zrzecze...

19:00 Wiersz:Maria Blake – Adam Asnyk – „Póki w narodzie myśl swobody żyje” (muzyka Fryderyk Chopin Walc Des-dur Op. 64 nr 1- Janusz Olejniczak)

Jestem pewien, że gdyby premier zdecydował się na siłową rozprawę ze „smoleńską opozycją”, spotkałoby się to z pełnym poparciem medialnych funkcjonariuszy, nie mniej gorliwym, niż to, które niegdyś „sowiecki generał w polskim mundurze” otrzymał od reżimowej prasy PRL-u. I co więcej, poparcie to zostałoby – w rzekomo wolnym kraju – udzielone z identycznych powodów.

19:03 Blog:Gadający Grzyb – Wystraszeni 2012

Wracamy do analiz sytuacji poprzez dymisje i roszady jak za czasów PRL. Autor zauważył zadziwiającą falę dymisji i odejść ze służb specjalnych i policji. Wysnuwa z tego wnioski, od których cierpnie skóra.

19:15 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Ucieczki i dymisje. O nowym rozdaniu

Raport NIK jest gotowym oskarżeniem wobec rządu Donalda Tuska i podległych mu służb, ale nie daje odpowiedzi pytania, dlaczego nie ma żadnych polskich dokumentów tragicznego lotu.
Jednak zasadnicze pytanie brzmi: gdzie i kiedy ? W dobie totalnej wojny informatycznej, elektronicznej i technik mistyfikacyjnych tym bardziej trzeba analizować wszystkie odpowiedzi.

19:36 Blog:amelka222 (czyta:JaWa) – Free Your Mind – Burzenie smoleńskiego matrixu. cz.4

Sejm konwokacyjny. Reformy autorstwa konfederacji Czartoryskich. odc. 126

19:52 Historia:czyta Katarzyna – „Dzieje Polski” Michał Bobrzyński

"W niedzielę, 15 kwietnia w domku wspólnoty niemieckiej przy Bazylice PMK w Berlinie odbyło się spotkanie poświęcone Żołnierzom Wyklętym./.../ Naszym rodakom mieszkającym w Berlinie mogliśmy przedstawić ten wyjątkowy temat, opowiedzieć o zakresie i skali tego ostatniego powstania narodowego, przedstawić kilka wybranych sylwetek naszych bohaterów walk o Niepodległość Polski".

20:07 Spotkanie:Klub Gazety Polskiej – Berlin – Żołnierze Wyklęci

„Art. 129 kodeksu karnego mówi, że kto będąc do tego upełnomocniony w imieniu państwa polskiego, wchodzi w porozumienie z innym państwem na szkodę państwa polskiego, podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat.” - Seawolf dokonuje karnej „wyceny” rządów Tuska.

21:24 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) – 10 lat dla Tuska, na początek

Agentura sowiecka i jej wpływy w Finlandii. "Finlandyzacja" Europy. Ciąg dalszy: Potencjał wywiadowczy i agenci wpływu odc. 88

21:35 Czytanka:czyta Katarzyna – „Nowe kłamstwa w miejsce starych” Anatolija Golicyna

Naprawdę myślisz, że możesz spać spokojnie, gdy polskie instytucje państwowe zlecają inwigilację Polaków na polecenie służb Putina?

21:50 Blog:Martynka (czyta:JaWa) – Polscy obywatele pod lupą KGB

Kolejny rozdział krytycznej wobec papieża Pawła VI książki J.Mackiewicza. W tym fragmencie możecie usłyszeć, jak wyglądał stosunek Watykanu do Mao Tse-tunga. Niestety, kolejny przykry dla katolików kawałek historii.

21:58 Czytanka:MarkD – Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy – Józef Mackiewicz

Poseł Antoni Macierewicz przedstawia wyniki badań przyczyn Tragedii Smoleńskiej. Wedle aktualnego stanu wiedzy przyczyną katastrofy Tupolewa były dwie eksplozje, do których doszło, gdy samolot już się wznosił, rozpoczynając odejście na drugi krąg. Pan poseł zastrzega, że jest to hipoteza, która musi być weryfikowana, ale potwierdzają ją wszystkie dane dostępne współpracującym z nim naukowcom.

22:07 Spotkanie:Antoni Macierewicz (Krosno 15.IV 2012) – Już wiemy, co się zdarzyło

W tym odcinku kulisy szkolenia terrorystów.

23:15 Czytanka:Grzegorz Rossa (czyta: JaWa) – Ciężkie czasy dla agentów cz.32

Dalszy ciąg prezentowanej w Niepoprawnym Radiu PL książki działacza Solidarności. Czyta autor.

23:28 Wspomnienia:Andrzej Rozpłochowski – Postawią Ci szubienice… Przyg.Tomasz Sarwa

Bardzo obrazowa i ciekawa relacja z Katowic wraz z 3 krótkimi przemówieniami ukazuje cele i ambicje narodowców z Obozu Radykalnego.

24:21 Reportaż:relacje nagrał Janusz Gajewski – Marsz ONR w Katowicach 14.04.2012

Tomasz Kaczmarek, poseł PiS mówi o swojej pracy zawodowej w policji i CBA jako "agent pod przykryciem" i o przestępczości zorganizowanej w Polsce, między innymi o przestępstwie korupcyjnym byłej posłanki PO Beaty Sawickiej.

24:40 Blues:Tomasz Kaczmarek – Mikołów 19.IV.2012 – Oblicza korupcji w Polsce KGP

"Chleba i igrzysk" - Ocena sytuacji politycznej i społecznej.

01:51 Wywiad: Z posłami PIS Izabelą Kloc i Tomaszem Kaczmarkiem rozmawia Tomek Sarwa

„Koncepcje uzyskania kolonii przez Polskę formułowane były przez całe dwudziestolecie międzywojenne.” Godziemba o próbach pozyskania kolonii w II RP – niezrealizowane szanse i marzenia.

02:16 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) – Kolonialne miraże – cz. 1

Furia premiera z powodu projektu sprowadzenie szczątków wraku TU154 do Polski. Co ją wywołało? Tym razem felieton adresowany do posłów PO.

02:28 Felieton:Jan Pietrzak – Smoleńsk – czyja koncepcja?

Śpiewa piosenkę Jana Pietrzaka "Taki kraj" i Andrzeja Kołakowskiego "Przysięga".
Sądząc z repertuaru podziela poglądy słuchaczy niepoprawnego radia pl.

02:32 Piosenki w wykonaniu Bartosza Kurowskiego

"Niezłomni i wierni Polsce. Sylwetki dowódców powojennej konspiracji antykomunistycznej". Pod takim tytułem odbyło się spotkanie zorganizowane przez IPN w Piotrkowie Trybunalskim. O sylwetkę twórcy i dowódcy Konspiracyjnego Wojska Polskiego - Kpt. S. Sojczyńskiego opowiada jedna z prelegentek Milena Bykowska. "Warszyca" i jego 5 podwładnych stracono 19 lutego 1947 r. w Łodzi, na 3 dni przed ogłoszeniem amnestii. Nie wiadomo, gdzie został pochowany. Wyrok wydał sąd w składzie: sędzia płk Bronisław Ochnio, oskarżyciele: prokuratorzy mjr Czesław Łapiński i mjr Kazimierz Graff.

02:38 Konferencja ŻW:Milena Bykowska – „Do winy się nie poczuwam” – kpt.Stanisław Sojczyński „Warszyc” w walce z komunistycznym reżimem. Konferencja – Inst.Historii UJK w Kielcach filia Piotrków Tryb. i Muzeum Zamek w Piotrkowie

Brak głosów