Szczegóły audycji, słuchać można do czwartku

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

AUDYCJA 303 - SZCZEGÓŁY

19:00 Wiersz:Wojciech Wencel – bez tytułu (muz.Fryderyk Chopin – Mazurek op.24 nr.1)

Tusk zrobi wszystko, by zasłużyć na euro-nagrodę. Za te mrzonki zapłacimy wszyscy i to prędzej niż się wydaje.

19:04 Blog:Gadający Grzyb – Kosztowne euro-ambicje Tuska

Rosyjskie narracje przekazane w świat za pomocą "rewelacji WikiLeaks" są akcją wymierzoną w konferencję, która odbyć ma się już 17 kwietnia w Passadenie w USA. Tam prof. Binienda ma zaprezentować symulacje związane ze smoleńskim zamachem.

19:19 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Rosyjskie narracje WikiLeaks

Upadek gospodarczy kraju. Sytuacja społeczna i polityczna. Magnaci sprzedają się obcym dworom. Ciąg dalszy rozdziału: Obraz upadku Odc. 121

19:38 Historia:czyta Katarzyna – „Dzieje Polski” Michała Bobrzyńskiego

W związku z przypadającym 1 marca Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” Oddział IPN w Krakowie wspólnie z Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu oraz we współpracy z „Fundacją Sądecką” przygotował konferencję naukową poświęconą zbrojnej i politycznej działalności niepodległościowej na terenie powiatu nowosądeckiego po 1945 r. Więcej szczegółów na stronie http://www.ipn.gov.pl/portal/pl/375/19097/Konferencja_naukowa_W_holdzie_wykletym_Podziemie_niepodleglosciowe_i_opor_spolec.html?search=6830737 Przedstawiamy dwie prelekcje.Warto posłuchać, bo wciąż niewiele wiemy o tamtych czasach

19:59 W hołdzie Wyklętym:Wojciech Frazik – Jan Freisker – kurier nie tylko do Budapesztu Konferencja Naukowa – Nowy Sącz – IPN – 2012

--------------------------------------------

20:34 W hołdzie Wyklętym:Piotr Sadowski – Wkroczenie Armii Czerwonej na Nowosądecczyznę w styczniu 1945 Konferencja Naukowa – Nowy Sącz – IPN – 2012

Likwidator Stoczni Gdynia i Szczecin dostanie 22 miliony. „Ładny grosz, sam bym coś zlikwidował za taka kasę, nawet, po lekturze tej wiadomości, kogoś”.

21:08 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) – Likwidacja sumienia czyli 22 miliony

Watykan zapomina o ważnym fakcie kto dokonał agresji na kogo. Wietnam północny na południowy czy odwrotnie. Jest gorzej. Paweł VI Watykan skłania się do opinii komunistów.

21:23 Czytanka:czyta MarkD – Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy – Józef Mackiewicz

ARTUR:Moich gości zapytałem, jak w kontekście Smoleńska oceniają pogłoski o kandydaturze min. Kopacz na stanowisko prezydenta, o sensacje propagowane przez jeden z portali nt. rzekomego wykrycia śladów materiałów wybuchowych, o zmiany przebiegu śledztwa w prokuraturze wojskowej po odejściu gen. Parulskiego, sprawę fałszowania stenogramów ze spotkań Tuska z Rodzinami, jak widzą dalszy przebieg procesu wygranego przez p. Jadwigę Gosiewską. Ostatecznie zapytałem jak spędzą 2 rocznicę Tragedii.

21:38 Wywiad:Małgorzata Wasserman i Dariusz Fedorowicz – O kandydaturze marszałek Kopacz na prezydenta – 11.03.2012

Korpus Ekspedycyjny Madalińskiego zaprasza na drugą część audycji kulturalno – oświatowej i muzycznej. (pierwsza w audycji 302) Dziś podobno ma być optymistyczniej.

21:54 Bluz:Studio KEM – GAZ – cz.2 Rada Zakładowa

„Wewnętrzny tedy przewrót popowstaniowy na skutek warunków, w których się odbywał, dał w wyniku takie rozbicie polityczne, jakiego nie przedstawiał żaden naród w Europie”.

23:04 Czytanka:Roman Dmowski (czyta Gadający Grzyb) – Myśli nowoczesnego Polaka – odc. 31. Dopełnienia – odc. 07

Od kilku tygodni wydawało się, że prokuratura jest otwarta na dochodzenie prawdy... Rodzinom odmówiono rodzinom udziału w sekcjach zwłok ich przedstawicielom. Czemu w takim razie służy przeprowadzana sekcja? Kolejne informacje dotyczące śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.

23:24 Felieton:Antoni Macierewicz – Głos Polski

Miliardy rozkradzione podczas informatyzacji państwa, fałszywe media i głupia manifa.

23:34 Felieton:Jan Pietrzak – Od info-afery do manify

Nieporozumienia fikcyjne są "nagłaśniane dla ukrycia koordynacji, która
jest rzeczywista i której metody zawierają uzgodnione, rozmaite
„konflikty”, stosowane w celach taktycznych i strategicznych" -
Ciąg dalszy rozdziału Kontynuacja kontaktów eurokomunistów z Sowietami i Nowa interpretacja eurokomunizmu Odc. 78

23:41 Czytanka:czyta Katarzyna – „Nowe kłamstwa w miejsce starych” Anatolija Golicyna

"Dla zabitych i rannych w wyniku katastrof kolejowych jest już za późno. Nie jest jeszcze za późno dla chorych na raka, którym odmawia się leczenia ratującego życie...". Nie jesteśmy bezsilni. Uczmy się też od innych.

23:59 Felieton:Zbigniew Hałat – Spróbuj pomyśleć

Gdzie jestem ze swoim sumieniem?
Kolejny dzień zamyśleń wielkopostnych. Cztery osoby dramatu, zaczyna się on od zazdrości... Konferencja z dnia 12.03.2012. Rozważania nad Rdz 3 (upadek pierwszych ludzi).

24:12 ks.prof.Arturo Katolo – Rekolekcje Wielkopostne (2)

Jak Solidarność w Polsce walnie pięścią w stół, kuranty na Kremlu zagrają Mazurka Dąbrowskiego! Andrzej Rozpłochowski, autor tych słynnych słów z lat pierwszej Solidarności, wrócił do kraju po 22 latach emigracji w USA. - Kolejna lekcja historii najnowszej. Ciąg dalszy spotkania z działaczem "Solidarności" śląskiej i autorem książki.

24:32 Wspomnienia:Wojciech Rozpłochowski – Postawią ci szubienice cz.2. przyg.Tomasz Sarwa

"Wywiad Teresy z wiceprezesem PiS - był bardzo zajęty ale odpowiedział na dwa ważne pytania. Pierwsze nasuwało się po przeczytaniu książki pt. Z mocy bezprawia, a dotyczy transformacji postawy mec. Giertycha (kiedyś bronił dziennikarza teraz pisze pisma Sikorskiemu), drugie dotyczy kolejnej wielkiej afery obecnej ekipy rządowej". Zapraszamy!

1:09 Wywiad:Mariusz Kamiński – O transformacji Giertycha i kolejnej aferze, 5.03.2012

Aranżacja "Publicznego Procesu Wojciecha Sumlińskiego" w Klubie Hybrydy w ramach promocji audiobooka wg. książki "Z mocy bezprawia". Głównym wydarzeniem wieczoru był publiczny proces Wojciecha Sumlińskiego, w czasie którego dziennikarz był przesłuchiwany przez innych publicystów – Cezarego Gmyza i Rafała Ziemkiewicza. Opowiadał ze szczegółami o tym, co doprowadziło go do sytuacji, w jakiej się obecnie znalazł.

1:17 Relacja: – Publiczny PROCES Wojciecha Sumlińskiego

"Jak okazało się, to Niemcy kontrolują Europę przy pomocy waluty Euro i są największym beneficjentem rozszerzenia UE i strefy Euro" (Wykład audycja 302). Teraz zapraszamy do wysłuchania dyskusji na temat polityki Merkel i Putina oraz sytuacji międzynarodowej pod wpływem tej polityki. - Nowy blok kontynentalny-euroazjatycki projekt Merkel i Putina

2:03 Wykład:prof.Tadeusz Marczak – Nowy blok kontynentalny cz.2. – dyskusja

Brak głosów