Niepoprawne RadioPL - warto posłuchać!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Ogłoszenie

Audycja 248 - szczegóły.

Minął ciekawie. Odwiedził nas Adam Michnik...

19:00 Wywiad: Minął tydzień pod namiotem Solidarnych 2010 - 4.09.2011

Policjant gazem prosto w oko... Relacja świadka ze spektakularnej pokazówki policji zatrzymania Piotra Staruchowicza, kibica Legii.

19:12 Wywiad: Poszkodowany świadek zatrzymania "Starucha" z dn. 1.08.2011

Aktualna wersja kanoniczna katastrofy wg "GW": współwinnymi są Lech Kaczyński i generał Błasik, którzy NIE NACISKALI na załogę.

19:18 Blog:Gadający Grzyb - "Wyborcza" w tunelu poznawczym

Wyobraźnia i logika dzieci to świat pełen niespodzianek.

19:27 Blog:Katarzyna - Podsłuchana rozmowa

O dziennikarzach, którym ufać nie warto w kontekście namawiania Kaczyńskiego do debaty.

19:37 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Żadnych debat, czyli o dziennikarskości

Akcją w Jedwabnem kierował komisarz kryminalny Haupsturmführer Hermann Schaper, ur. 12 sierpnia 1911 roku w Strassburgu, To jego, a nie bezimiennych Polaków, rozpoznali świadkowie.

19:54 Blog:Jan Bogatko (czyta:JaWa) - Jedwabne

Czy należy nagłaśniać akty dewastacji tablic upamiętniających śp. Lecha Kaczyńskiego i Ofiar katastrofy smoleńskiej oraz Pomnika Mordu Katyńskiego? - o aktach wandalizmu w naszej codzienności i o inwigilacji Janusza Kurtyki i niepodważalnych dowodach na ten temat.(Popatrz, twoja komórka dzwoni do mnie.)

20:01 Wywiad:Zuzanna Kurtyka - Inwigilacja Janusza Kurtyki

Jeśli potwierdzi się, że Janusz Kurtyka za życia był podsłuchiwany...

20:14 Komentarz:dr Zbigniew Girzyński - Komentarz dot.inwigilacji Janusza Kurtyki

Relacja, którą koniecznie trzeba wysłuchać.O domu rodzinnym, o swoim bracie, śp Stefanie Melaku, który zginął w Smoleńsku, o przywiązaniu do historycznych miejsc, które kształtują naszą tożsamość. Przede wszystkim jednak o katastrofie smoleńskiej, toku śledztwa i kłamstwach dezinformujących opinię społeczną. Były też pytania i prośba o przypomnienie historii krzyża katyńskiego na warszawskich Powązkach.

20:17 Spotkanie:Andrzej Melak - Miniwykład pod namiotem Solidarnych 2010

POSŁUCHAJMY RAZ JESZCZE!
Homilia nazwana jedną z najwybitniejszych w 20-leciu Polski. Metropolita poznański w obecności najważniejszych osób w państwie dokonał rzetelnej analizy polskiego życia publicznego. Przypominamy ją, bo mija kolejny miesiąc pełen manipulacji i dezinformacji o przyczynach katastrofy smoleńskiej. Trwa kampania wyborcza, którą usilnie chce się sprowadzić jedynie do emocji, by nie odpowiadać za zmarnowane lata rządzenia krajem.

21:45 Homilia:ks. abp. Stanisław Gądecki - Homilia 10.04.2011

Czynniki wpływające na „nową metodologię” - dalsza część rozdziału 12 ("Nowa metodologia") Nowy sposób odczytywania informacji o Bloku komunistycznym ze źródeł wywiadowczych; odczytywanie ukrytych celów polityki długofalowej ukrytych przez komunistów przed Zachodem za pomocą dezinformacji.

22:21 Czytanka:Anatolij Golicyn (czyta Katarzyna) - "Nowe kłamstwa w miejsce starych"

Ostatni fragment książki Mackiewicza. Obecna polityka Watykanu (1963r. Jan XXIII) zaparła się potępienia komunizmu, odcięła się od wszelkiej akcji antykomunistycznej. "Komunizm nie jest tak zły jak go malują". Te działania rozreklamowały komunizm lepiej niż działania samych komunistów.
Zaproszenie do czytania lub słuchania kontynuacji "Watykan w cieniu czerwonej gwiazdy".

22:40 Czytanka:czyta MarkD - "W cieniu krzyża" ostatni fragment książki Józefa Mackiewicza

Papież zaprosił do modlitw o powodzenie Soboru, ale w Encyklice pominął sprawę objawienia w Fatimie. Sobór miał być takim forum, na którym przygotowywane plany rewolucji w Kościele miały być upowszechnione. W wyniku uśpienia większości wiernych, plan przeobrażeń Kościoła był skutecznie wcielany w życie i 11 października 1962 roku rozpoczął swe obrady Sobór Watykański II.

22:50 Artykul:Lech Maziakowski (czyta:JaWa) - FATIMA cz.7 Konsekracja ekumenizmu

Fiasko wyborczej wycieczki Donalda Tuska do Wilna. Polacy wciąż dyskryminowani, Litwa nas lekceważy, świat się śmieje. Ale grunt, że TV pokazała ładne obrazki...

23:11 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Atmosfera czyli pokazucha w Wilnie

Konserwa o smaku libijskiego Kalafiora... Pardon, już na poważnie... Prędko prześliznęliśmy się przez hipokryzję polskiego rządu na Litwie i odsiecz z Brukseli a Białoruś jak dawniej gra na dwa fortepiany. Przeszliśmy do tematyki Bliskiego Wschodu i Afryki. A tam: demonstracje w Tunezji. Powstanie nowego państwa - Sudanu Południowego. Susza w Rogu Afryki. Manifestacje w Izraelu. Arabia Saudyjska się zbroi. Iran i jego uran. Turcja na nowej drodze. Zamordyzm w Egipcie i sankcje wobec Syrii. I najważniejsze: co dalej z Libią? Nie zdążyliśmy na to pytanie odpowiedzieć - zatem piszcie, co o tym myślicie!

23:20 Konserwa:Jabollissimus&Kreator - Przegląd wydarzeń na Bliskim Wschodzie

Szkoła medyczna na Wyspie Kos. Czym jest choroba dla lekarzy ze szkoły Hipokratesa. W idealnym państwie Platona nie ma miejsca dla ludzi chorych i kalekich, szpitale są zbędne. Słynna szkoła medyczna aleksandryjska ( dwa kierunki: racjonalistyczno-teoretyczny; Herofilos z Chalkedonu, Erasistratos z Keos i empiryczno-praktyczny; Glaukus z Taranto, Serapion z Aleksandrii)

24:54 Artykuł:ks. prof. Artur Katolo (czyta Katarzyna) - Koncepcja zdrowia i choroby w starożytnej kulturze klasycznej i w ujęciu biblijnym

Rozwój polskiej broni przeciwpancernej w latach 30-tych i wyposażenie w nią Wojska Polskiego w przededniu II Wojny Światowej. Okazuje się, że nie prezentowaliśmy się tak źle na tle innych krajów Europy.

01:08 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Polska obrona ppanc w 1939 roku

Traktat Brzeski z 1918 dawał Żydom nadzieję na utworzenie nowego państwa na terytoriach oderwanych od Rosji i gdy te marzenia okazały się nierealne , Żydzi robili wszystko, aby nie dopuścić do przyłączenia Wilna do Polski, również za pomocą międzynarodowych apeli ukazujących Polaków jako ciemiężycieli Żydów.
W nowo utworzonym państwie polskim Żydzi zażądali przyznania całkowitej autonomii, a odmowę rządu polskiego uznali: "za wypowiedzenie wojny żydowskiemu ruchowi narodowemu".

01:22 Czytanka:A.L.Szcześniak (czyta:JaWa) - Judeopolonia cz.14 PAŃSTWO W PAŃSTWIE

Spotkanie z redaktorem Tomaszem Sakiewiczem, Tomaszem Kaczmarkiem (Agentem Tomkiem)oraz kandydatami na posłów i senatorów PIS w okręgu Kielce cz2.

01:40 Spotkanie:Klub Gazety Polskiej - Kielce

Działania Jana Małolepszego "Murata", rozrastanie się III komendy KWP w terenie. Szczegóły instrukcji działań oddziałów KWP typowej dla wszystkich oddziałów partyzantki niepodległościowej.

02:46 Czytanka:czyta MarkD - Z dziejów KWP - Ksawery Jasiak z fundacji Pamiętamy

Brak głosów