Niepoprawne RadioPL - audycja 234. Konkurs rozstrzygnięty, ale i tak warto nas słuchać!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

AUDYCJA 324 - SZCZEGÓŁY

Poezja konkretu ukryta w dębowym stołku.

"...- wiesz mój kochany byli szarlatani
którzy mówili: kłamie ręka kłamie oko kiedy dotyka kształtów co są pustką - ...".

19:02 Wiersz:Zbigniew Herbert (czyta Jabolissimus) - Stołek

Nie sposób nazywać dłużej szamba perfumerią. Wynosimy się stąd.

19:04 Oświadczenie:Niepoprawne RadioPL - Opuszczamy Salon24

Kim są ci, którzy mienią się dziennikarzami, a propagują paszkwile, łżą w mediach, narzucających Polakom kłamstwo w imię obrony grupy rządzącej i własnych interesów. Dwa słowa o Salonie 24 i jego szefie Igorze Janke, z którym się właśnie Aleksander Ścios się pożegnał.

19:08 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Mimo nakazu milczenia

"A jeżeli na stadionie rozwiną 100 metrowy napis „Jeb…Polszu” ? Kto go zwinie – Policja ?!"Jakie jeszcze możliwe prowokacje szykują nam przyjaciele z boiska?

19:20 Blog:SZUAN (czyta:JaWa) - 100 metrowy napis „Jeb…Polszu”

Wy na bojkocie możecie tylko zyskać, oni – tylko stracić. Jeszcze tego nie pojęliście, Panie i Panowie? To naprawdę proste. Przecież chyba nie jesteście tak naiwni, by sądzić, że uda się wam wykorzystać „tamtych” do swoich celów? Nie jesteście, prawda?

19:28 Blog:Gadający Grzyb - Terapia czterech kroków

19:41 KONKURS - posłuchaj i odpowiedz!

Dywagacje na temat pewnej dziwnej fotografii . O jaką fotografię tu chodzi?

19:42 Rozmowa:JaWa, Janusz - Fotografia niekontrowana

"Pierwszym pytaniem, jakie Ewa Stankiewicz zadała profesorowi Biniendzie, było, dlaczego idzie pod prąd, a nie z głównym nurtem „tvnowskich” ekspertów i czy zna opinie tych ekspertów".

19:54 Spotkanie:prof. Wiesław Binienda, Ewa Stankiewicz, - Prof. Wiesław Binienda pod Namiotem Solidarnych 2010

MURAL POLITYCZNY PODZIEMNE RADIO SOLIDARNOŚĆ. Gośćmi Pawła Badzio są: senator Zbigniew Romaszewski, Mateusz Dzieduszycki - prezes Telewizji Razem oraz Marek Deptuła - szef Niepoprawnego Radia Pl. Czy dziennikarze dziś są "bezzębni"? Czym media przykrywają rzeczywistość? Na czym polegają fałszerstwa medialne? Czy warto bić się o kondycję publicznych mediów? Przeżyją?

20:24 Mural polityczny (Radio WNET):Zbigniew Romaszewski, Mateusz Dzieduszycki, Marek Deptuła - O mediach

Promowania łgarstw Jasia „Flanelki” Osieckiego przelało czarę. Z Salonu 24 odchodzą blogerzy – również Seawolf, który wyjaśnia powody rozstania.

21:32 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Osiecki, czyli pozamiatane

Powrót Breżniewa do represji stalinowskich. Ochłodzenie stosunków między Zachodem a Blokiem komunistycznym. "Pozorna utrata rewolucyjnego zapału, pozorowany brak jedności między krajami Bloku, jak i w ruchu komunistycznym, rzekome zaabsorbowanie państw komunistycznych walkami frakcyjnymi," budzą nieuzasadnione nadzieje na zakończenie zimnej wojny. Tym nadziejom podporządkowana jest polityka Zachodu wobec ZSRR. Odc. 99

21:42 Czytanka:czyta Katarzyna - Skutki kształtowania zachodniej polityki "Nowe kłamstwa w miejsce starych" Anatolija Golicyna

Początek rozdziału o sytuacji w Kościele w Meksyku (w latach 70 ub.wieku). Złe prowadzenie się księży, ich prokomunistyczne nastawienie oraz działania i brak reakcji kongregacji Doktryny i Wiary w Rzymie.

22:00 Czytanka:czyta MarkD - Iglesia Montiniana - "Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy" - Józef Mackiewicz

O zintensyfikowanie prac nad budową Muzeum Westerplatte apeluje major Ignacy Skowron, ostatni żyjący westerplatczyk. Przypominanie o bohaterstwie Polaków irytuje. Usunąć pogłębiarką ten cypel !

22:12 Artykuł:Piotr Czartoryski-Sziler (czyta:JaWa) - Apel Westerplatczyka. Nikt nic nie wie...

Dziś gościem jest Piotr Podgórski - szczęśliwy tata, specjalista od edukacji ze stowarzyszenia Sternik. Rozmawiamy z nim o problemach współczesnego kształcenia. Czym jest edukacja i jaki powinien być jej cel? Co jest ważne by wychować szczęśliwego człowieka? Porównujemy nasz kulawy system szkolny z innymi systemami Europy i świata. Zastanawiamy się jakie rozwiązania wybrać, by dobrze kształcić. Pytamy, jak poprawić jakość i zmniejszyć koszty szkół. Czy koedukacja jest dobra czy zła? Jakie są alternatywy wobec państwowego systemu edukacyjnego? Czy homeschoolling pozwala ustrzec dzieci przed indoktrynacją?

22:28 Konserwa:Jabollissimus&Kreator - By dziecko było szczęśliwe. Bony oświatowe, homescholling?

Wyjątkowa pasja niewierzących Żydów w uszczęśliwianiu świata.

23:43 Czytanka:Grzegorz Rossa (czyta: JaWa) - Ciężkie czasy dla agentów cz.39 Wizja Hegla i Marksa- przejaw ukrytej wrogości do żydów, wykorzystana została przez Moskowię, gdzie żydowscy intelektualiści urzeczywistniali własną wersję narodu wybranego.

Ożywienie na rynku zbrojeniowym w II połowie lat 30-tych. „Poza dostawami hiszpańskimi, podpisano w latach 1935-1939 szereg umów z Rumunią, Turcją, Bułgarią, Wielką Brytanią i Holandią. Polskie płatowce, licencyjne działa przeciwlotnicze i przeciwpancerne, broń strzelecka cieszyły się dużym uznaniem importerów. Rozwiązania techniczne opracowane przez polskich konstruktorów były w kilku przypadkach bezkonkurencyjne, o czym najlepiej świadczą nabywane licencje przez firmy francuskie, włoskie, belgijskie i brytyjskie”.

23:55 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Eksport polskiej broni- cz.2

Wszyscy nasi "umiłowani przywódcy"" chcą tego samego. O co się więc spierają? Korporacja Akademicka Hermesia i Stowarzyszenie Konserwatywno-Liberalne KoLiber zaprosiło do Poznania Stanisława Michalkiewicza. Czego się młodzi ludzie dowiedzieli? Posłuchaj.

24:11 Wykład:Stanisław Michalkiewicz - Dobry, zły liberalizm - Poznań 20.03.2012 - cz.1

O farbowanych lisach i jaśniejącym autentyczną wiarą księdzu kanoniku Tadeuszu Szyprowskim, ostatnio rezydującym w Niedrzwicy Kościelnej w Archidiecezji Lubelskiej, który zmarł 25 maja br.

01:30 Felieton RM:Stanisław Michalkiewicz - Myśląc Ojczyzna

Media sączą jad, a drogi wyjścia ukryte, gdy zakrywa je propaganda. By to zrozumieć, musimy odwracać własne myślenie. Przesłanie dla nas współczesnych płynące z twórczości autora "Nie - Boskiej komedii".

01:38 Felieton RM:prof. Piotr Jaroszyński - Myśląc Ojczyzna

Uczestnicy debaty szukali odpowiedzi na pytanie "Kto rządzi Europą?". W prezentowanej części pierwszej zastanawiali się, „jak się rządzi Europą i w czyim interesie”.

01:47 Kongres Polska Wielki Projekt :Piotr Legutko, Łukasz Warzecha, dr Przemysław Żurawski vel Grajewski, prof. Krzysztof Szczerski, prof. Zdzisław Krasnodębski - "Kto rządzi Europą?" - zapis debaty - cz. 1

Brak głosów