Niepoprawne Radio PL - pożegnanie z S24

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Pod wiadomą notką Igora Jankego raczył wyjęzyczyć się Jaś "Flanelka" Osiecki, pisząc coś w tym guście, iż powinno się wiedzieć jaka jest różnica między dziennikarstwem a blogowaniem. Naszym zdaniem powinno się również wiedzieć jaka jest różnica między dziennikarstwem, a ruską (czy jakąkolwiek inną) agenturą wpływu.

Jan Osiecki jest agentem wpływu - czy świadomym, czy nie, próżno tu rozstrzygać. Świadczą o tym lekcje języka rosyjskiego pobierane w ambasadzie czekistowskiego reżimu Putina, gdzie do dziś jest częstym gościem, oraz całokształt działalności po Tragedii Smoleńskiej. 

Takiego człowieka Administracja Salonu24 promuje. Od takiego człowieka właściciel portalu nie potrafi się jednoznacznie odciąć - bo wczorajszej mętnej notki Igora Jankego usiłującej zwekslować uwagę gawiedzi na wypociny BBC nie sposób określić inaczej,  niż jako żenadę i nieudolne krętactwo.

Nie sposób nazywać dłużej szamba perfumerią. Wynosimy się stąd. A słuchaczy zapraszamy na stronę http://niepoprawneradio.pl/. U nas ruskich trolli nie uświadczysz.

Dziękujemy za uwagę - i do usłyszenia w bardziej normalnych miejscach.

Niepoprawne Radio PL

Brak głosów

Komentarze

Traube

Vote up!
0
Vote down!
0
#259975

 Im mniej poważnych blogów u pana Jankego, tym większa szansa na  całkowitą deprecjację tego miejsca.

Kiedyś byłem zachwycony portalem S24, a ostatnio bywam tylko by odszukać kilka swoich ulubionych  blogów.

Ilość chamstwa, przewrotnej obłudy i najzwyczajniejszego draństwa osiąga ostatnimi czasy poziom zagrażający  mojej własnej psychice!

Nie chcę mieć poczucia bezsilności gdy bezkarnie wyszydzane i poniżane są postawy i wartości uznawane przeze mnie za święte, ważne. Nie chcę czytać tekstów gdzie bez najmniejszej obawy o konsekwencje ktoś nazywa czarne białym a białe czarnym.

I nie chcę w końcu, w odruchu obronnym, samemu się ubabrać!. Nie chcę budzić w sobie agresji, nie chcę odczuwać nienawiści!

Tego wszystkiego nie chcę, więc rezygnuję całkowicie z komentowania na tym portalu, by z czasem terapię odwykową zakończyć całkowitym omijaniem tego miejsca!

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#260271

gość z drogi

i 10 zamiast róż :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#260272