Niepoprawne Radio PL- posłuchaj, albo pobierz naszą audycję!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

AUDYCJA 350 - SZCZEGÓŁY. Audycja także do pobrania i dowolnego niekomercyjnego użytku. Plik mp3 dostępny na stronie http://audycje.4shared.com

"Jeśli w czym mamy okazać sprawiedliwość Ojczyźnie, to właśnie w tym, by nie odchodzić od niej w chwilach próby...".

19:02 Przesłanie:czyta Katarzyna - Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński List na XXXII Tydzień Miłosierdzia 1977 - Nie wolno tworzyć "dziejów bez dziejów" w tle Wieniawski: Violin Concerto No. 2 in D minor, Op. 22, II. Romance: Andante non troppo

Gra służb specjalnych w sprawie afery Amber Gold. Obraz, jaki wyłania się z wielkiej medialnej akcji, gdzie ośrodki przekazu są jedynie "pudłami rezonansowymi" ośrodków władzy, a celem rzeczywistym jest likwidacja "konkurencji", jest porażający.

19:06 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Bursztyn, złoto i zieleń mundurów

Myśli kilka tym, jak zachwyt mainstreamu nad "Wspólnym Przesłaniem do Narodów Polski i Rosji" psuje zapis, w nim zawarty, o nienaruszalności życia , wartości małżeństwa i rodziny oraz o szantażu religijnym wobec tych, którzy ośmielają się mieć inne zdanie.

19:32 Blog:Katarzyna - Rozmyślania przy zmywaku mamy Katarzyny - O kłopotliwym szczególe pojednania i selektywnej amnezji

Prof. Kleiber o rządzie fachowców „nic nie wie”. Ale czy koniecznie musi „wiedzieć” zawczasu takie rzeczy? Rząd Tuska może skończyć tak jak rząd Millera i stąd uaktywniona właśnie troska o to, by mieć wariant awaryjny w postaci rządu Belki-bis z premierem Kleiberem na szpicy.

19:50 Blog:Gadający Grzyb - Premier Kleiber, czyli rząd Belki-bis

Przy tym zagadnieniu, tytuł naukowy nie gwarantuje obiektywności, choć powinien. Zjawisko „żydokomuny”, którym zajął się prof. Śpiewak wymaga obiektywnego opracowania, bez „wybielania” postaw komunistów żydowskiego pochodzenia.

20:00 Artykuł:Ireneusz T. Lisiak (czyta:JaWa) - Co chce udowodnić prof. Śpiewak?

O nowym, na miarę naszych czasów "KOR", czyli o komitecie obrony Kory J., o zdjętym z anteny TVN show pisowca Szymona Majewskiego, który za bardzo śmiał się z władzy, a nie chciał śmiać się ze Smoleńska, o tym czym różni się polska telewizja od ukraińskiej oraz o paraliżu prac IPN i innych niegodziwościach PiS-u mówili w klubie Ronina Piotr Gociek, Ryszard Makowski i Rafał Ziemkiewicz.

20:13 Spotkanie:Piotr Gociek, Ryszard Makowski, Rafał Ziemkiewicz - Przegląd tygodnia w klubie Ronina (27 08 2012)

Eutanazja a prawo do życia. Eutanazja stanowi naruszenie przykazania "Nie zabijaj!", a właściwie "Nie morduj!", które jest stanowczym wezwaniem do uszanowania nienaruszalności życia fizycznego i integralności osobistej.

21:13 Wykład:ks.prof.Arturo Katolo - Eutanazja. Godne umieranie? cz.3

Pierwsze spiski niepodległościowe; Centralizacja lwowska, Towarzystwo Republikanów Polskich. Polityka ugody cara Pawła, następcy Katarzyny. Odc. 150.

21:21 Historia:czyta Katarzyna - T.III § 5 Ugoda czy walka "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego

"Aż kiedyś komuś się będzie opłacało powiedzieć prawdę, albo pół prawdy. I się dowiemy. Jestem pewien, że nie będziemy musieli czekać 70 lat tym razem. Czas płynie dziś znacznie szybciej". - Seawolf o odtajnieniu amerykańskich akt w sprawie Katynia i o tym, co łączy tę sprawę z Katastrofą Smoleńską.

21:35 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Wiedzieli wtedy, wiedzą teraz

Dziś nabijamy się z Tuskisyna, co wziął za wzór Super Putina. Wyrażamy wątpia, co do istoty pojednania oficera KGB z polskim Kościołem. Jabollissimus opowiada o sprincie autostopowym i, że lepiej być cieciem, niż "znormalnieć" podle życzeń platfusów. W drugiej połowie oddajemy głos Rafałowi Ziemkiewiczowi i poetom: Janowi Krzysztofowi Kelusowi, Kazimierzowi Przerwie-Tetmajerowi i Andrzejowi Kołakowskiemu.

21:44 Konserwa:Jabollissimus&Kreator? - Tuskisyn, poje/b/nanie, autostop

Rusza Akademia Liderów Opinii.Oferta Instytutu Globalizacji jest skierowana do każdego, ale organizatorzy stawiają na ludzi młodych – studentów i absolwentów. Atutem rocznego szkolenia mają być wykładowcy – wiodące postaci polskiego życia publicznego oraz możliwość dalszego kształcenia zagranicą.

22:53 Zaproszenie:Instytut Globalizacji - Dr Tomasz Teluk - Akademia Liderów Opinii - dwusemestralny kurs, który ma wykreować osoby będące przyszłymi liderami opinii publicznej.

Polska leży na drodze między Watykanem a Moskwą. Nie tylko geograficznie, ale także w sferze porozumienia kościoła Pawła VI z ustrojem komunistycznym. Jak oceniać rolę kardynała Wyszyńskiego (kontrowersyjna ocena Mackiewicza)?

22:57 Czytanka:czyta MarkD - Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy - Józef Mackiewicz

Nareszcie ! Okazuje się , można zbojkotować pusty pieniądz i wymienić go na realną wartość.

23:07 Notatka PAP:Czyta:JaWa - Hiszpanie tworzą alternatywne pieniądze poza obiegiem euro

"Od początku kiedy podjęliśmy nasze działania, uznaliśmy, że to co robimy, nie może być żadną tajemnicą, służbową, państwową, ani jakąkolwiek inną. Robimy to dla społeczeństwa, robimy to po to, żeby przywrócić pamięć o naszych bohaterach" - mówił w czasie spotkania w Domu Polonii w Warszawie dr Krzysztof Szwagrzyk, szef ekipy, która od trzech tygodni prowadzi prace na Łączce.

23:12 Spotkanie:dr Krzysztof Szwagrzyk, mgr Agata Thannhäuser, dr Łukasz Szleszkowski, dr Andrzej Ossowski, - Spotkanie z ekipą ekshumacyjną prowadzącą prace na Łączce na Powązkach Wojskowych

Marcin K. Schirmer, wiceprezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego przypomina o rodzimej świetności i prawdziwie polskiej kulturze, kultywowanej przez klasę ziemiańską. Tylko jej całkowita eliminacja, dawała gwarancję na skuteczne zdławienie polskości . Żyjemy jeszcze - ale z wyrwanym sercem, a to co w nas wciąż polskie zostało , jest dziś, podobnie jak kiedyś ziemiaństwo ,wyrywane z korzeniami.

24:35 Artykuł:Marcin Schirmem (czyta:JaWa) - Zagłada polskich dworów

Sylwetka Borysa Sawinkowa - antybolszewickiego rewolucjonisty i zwolennika polsko-rosyjskiego porozumienia.

24:42 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Sawinkow - zwolennik polsko-rosyjskiego porozumienia

Archiwalny program dokumentalny Jerzego Zalewskiego, nadawany niegdyć w TV Puls. Prezentujemy odcinek, w którym gościem był Stanisław Michalkiewicz.

01:04 Dokument:Jerzy Zalewski - Pod Prąd - Stanisław Michalkiewicz

Wykład najsłynniejszego polskiego egzorcysty ks. Mariana Piątkowskiego o naturze i działaniu demonów. Rejestracja: ks. Sławomir Kostrzewa.

01:55 Wykład:ks.dr Marian Piątkowski (Rejestracja: ks. Sławomir Kostrzewa) - Kim jest szatan i jak działa - cz1

Brak głosów