Niepoprawne Radio PL - pobierz lub posłuchaj audycji!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Audycja 358 (czwartkowa) - szczegóły. Audycja także do pobrania i dowolnego niekomercyjnego użytku. Plik mp3 dostępny na stronie http://audycje.4shared.com

"Zapomniałem... Przebacz Panie. /.../ Jestem mały, a Ty chciałbyś, abym latał...".

19:02 Tadeusz Sikora - Notatki z nieudanych rekolekcji paryskich Z płyty Tadeusz Sikory objętej naszym patronatem. Zapraszamy do kupowania e-mail: attsrecords@gmail.com (płyta kosztuje 30 zł + koszt wysyłki)

Zmiany w SKW (służbie stworzonej przez Macierewicza) po objęciu władzy przez PO-PSL degradują tę służbę do poziomu inwigilujących własnych obywateli tworu, podobnego do WSI za czasów PRL. Obraz ten rysuje się szczególnie wyraźnie po interpelacjach poselskich dwóch posłów PISu, Marka Opioły i Tomasza Kaczmarka.

19:06 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - W stronę wojskowej bezpieki

Polityka cara Aleksandra wobec Księstwa Warszawskiego; propagandowy zamysł utworzenia Wielkiego Księstwa Litewskiego. Napoleon szykuje się do wojny z Rosją. "Tak stanęły przeciw sobie, pierwszy ale nie ostatni raz po rozbiorach, dwie przeciwstawne sobie polskie orientacje". Sejm staje przy królu i Napoleonie (5grudnia 1811 r.) Odc. 158

19:32 Historia:czyta Katarzyna - T.III §9 Rok 1812 "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego

"Gdy znaleziono najmniejszy szczątek na miejscu katastrofy, wtedy przekopywano z całą starannością ziemię na głębokości ponad 1 m i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny. Każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie". (nr i dzień posiedzenia -65/2 2010-04-29 http://orka2.sejm.gov.pl/StenoInter6.nsf/0/d43880e41ebf5310c125771500009ffd/)

19:47 Wypowiedź:Ewa Kopacz - Kłamstwo smoleńskie

Uważam, że to, co stało się z ciałem Pani Anny Walentynowicz (i być może innych ofiar Tragedii Smoleńskiej), zostało przez ruskich zrobione z pełną premedytacją.

19:48 Blog:Gadający Grzyb? - Tylko nie mówcie, że to był przypadek

Piotr Walentynowicz mówi o sprawie podmiany ciał i ekshumacji p. Anny Walentynowicz. Wywiad W. Komana z 20.09.2012.

19:58 Wywiad:Piotr Walentynowicz? - O ekshumacji - 20.09.2012

W związku ze skandalem z podmianą ciała pani Anny Walentynowicz warto przypomnieć w wersji audio archiwalny odcinek programu Jerzego Zalewskiego „Pod prąd”, którego gościem była właśnie pani Anna.

20:08 Dokument:Anna Walentynowicz, Jerzy Zalewski - Pod prąd

„Jak minister Gowin walczy z sitwą, i jak ta walka przesłoniła w mediach samą aferę Amber Gold. Co jest w aktach Amber Gold? (…) O blogu panny Tuskanny, czyli „Co powodują neonowe buty?” (odpowiedź na filmie) i jak Kasia Tusk „przykryła” swojego brata. O ślubie infantki z królem kefirów (publicystów zainteresowało czy były nauki przedmałżeńskie...). Również o Stadionie Narodowym, niemieckiej energii, Radosławie/Radku Sikorskim, spocie OLT z Wajdą i Więckiewiczem i Lechu Wałęsie. Na koniec publicyści zostawili tematy poważne i nieśmieszne. Czyli o ekshumacjach ofiar tragedii smoleńskiej. Przy okazji mowa też była o upadku dziennikarstwa na przykładzie sposobu relacjonowania tych wydarzeń przez różne telewizje i prasę.

20:55 Spotkanie:Rafał Ziemkiewicz, Jerzy Jachowicz, Piotr Gociek, - Przegląd tygodnia w klubie Ronina (24.09.2012)

„Bardzo byłbym ciekaw komentarza Pani Marszałek Kopacz odnośnie zamienienia ciał – ofiar katastrofy lub zamachu smoleńskiego”.

22:03 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) ? - Gdzie jest pani Kopacz?

Błąd profesora Zybertowicza, dotyczący uczłowieczenia lemingów wynika z wiary, że człowiek jest mimo wszystko istotą rozumną.

22:09 blog:Patologiczny antykomuch(czyta:JaWa) - Nie zgadzam się z prof Andrzejem Zybertowiczem

O feministkach. Złych i... dobrych(?). Kolejna odsłona Konserwy!

22:23 Konserwa:Jabollissimus&Kreator??? - Kompleks brakującego penisa Magdaleny Ś.

Wrodzone predyspozycje kobiet wyznaczają im rolę katalizatora kultury i cywilizacji. Zbawczy wpływ kobiet polega na uszlachetnianiu brutalnego świata mężczyzn. Kobiety stoją przed.

23:40 blog:Marta Kwaśnicka (czyta:JaWa) - Wojownik i kobiety

„Polityka angielska w znacznym stopniu przygotowała grunt Hitlerowi, poprzez umożliwienie Berlinowi wyjścia z izolacji i powrót do grona europejskich mocarstw”.

23:58 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Londyn wobec Hitlera - cz.1

"A ormowcy śmiali się nam w nos..."
Tego nie usłyszycie w oficjalnych mediach. Warto wiedzieć jak było. O pacyfikacji kopalni "Manifest Lipcowy" i o organizowaniu pomocy górnikom i tworzeniu struktur konspiracyjnych, powołaniu tajnej komisji zakładowej - 1988 i komunistycznych represjach, mówią uczestnicy tamtych wydarzeń.

24:16 Spotkanie:Jan Golec, Marian Molski, Heniu Ochnio, Staszek Kosek - Bohaterowie porozumień i strajków w Jastrzębiu Realizacja Tomek Sarwa i Andrzej Kamiński

Wizyta Casaroliego, w 1974, w PRL. Konferował z najwyższymi dostojnikami komunistycznego reżymu. Zmroziło go wystąpienie prymasa Polski Wyszyńskiego. Rozchodzić się zaczęły ścieżka polityki watykańskiej i polityki polskiego episkopatu w kwesti pojęcia "normalizacji".

01:26 Czytanka:Czyta MarkD - Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy - Józef Mackiewicz

Z okazji 32 rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych w Gdyni odbyła się z inicjatywy Fundacji „Pomorska Inicjatywa Historyczna" konferencja „Drogi do Niepodległości". W jej ramach obyła się debata „Przesłanie Solidarności dla Europy i Świata". Udział wzięli przedstawiciele ECS, IPN, NSZZ „Solidarność" i Solidarności Walczącej (Basil Kerski, Łukasz Kamiński, Piotr Duda, Kornel Morawiecki - moderator Bronisław Wildstein).

01:36 Debata (nagr. Tomasz Sarwa):Bronisław Wildstein, Basil Kerski, Łukasz Kamiński, Piotr Duda, Kornel Morawiecki, - Przesłanie Solidarności dla Europy i Świata Gdynia: 32. rocznica podpisania porozumień sierpniowych

Brak głosów