Mocne uderzenie w audycji Niepoprawnego Radia PL

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Blog

Polecajcie młodym znajomym. Audycja muzyczna Budynia87 w każdą niedzielę o 21:00 i powtórki co 8 godzin do czwartku

Ostatnie audycje są także do pobrania w postaci pliku mp3 (można ich słuchać z odtwarzaczy i komórkek) ze strony http://audycje.4shared.com

Żeby wysłuchać wybranej pozycji trzeba włączyć radio o właściwej godzinie, lub 8 godzin po lub przed (powtarzamy audycję co 8 godzin). Radio włączamy naciskając jedną z kolorowych ikonek poniżej.

Program audycji 439 z opisem pozycji.

19:01 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb)
Polacy - podludzie i ofiary drugiej kategorii?
Źródło: http://niepoprawni.pl/blogs/kokos26

„Obchody rocznicy ludobójstwa dokonanego na Polakach przez Ukraińców na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej przesłoniły i tak zapomniane już w III RP mordy na ludności polskich wsi, których dokonali niemieccy okupanci, a co warto przypominać, uczestniczył w tych rzeziach także „rycerski Wehrmacht”.”

19:07 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD)
Snowden - Agent zniewolenia
Źródło: http://bezdekretu.blogspot.com

Oburzeni na USA. Zrozumienie o co chodzi w aferze zw.ze Snowdenem musi być oparte o analizę sytuacji międzynarodowej. Gdzie panuje prawo, a gdzie rządzi bezprawie?

19:26 Blog:Józef Wieczorek
Profesorskie zawody III RP
Źródło: http://blogjw.wordpress.com

Na uczelniach mamy profesorów - Ziejków, Romanowskich, Drewsów itd.itp, na uczelnie chętnie zaprasza się Baumanów i ci okazuje się (sic !) nie wpływają negatywnie na młodzież akademicką i jeszcze ochronę mają zapewnioną.
Prestiż zawodu nie maleje, choć większość profesorów sprawia jedynie zawód swym postępowaniem, niestety nie dla wszystkich, ale głównie dla marginesu społecznego wykluczonego przez aparat komunistyczny i spadkobierców. Tak to jest, że wykluczeni przez komunistów jeszcze w PRL, są wykluczani nadal w III RP, szczególnie na profesorskich uczelniach ( i to nie tylko przez stronę rządzącą, ale też 'opozycję' ! respektującą selekcję dokonaną przez komunistów ! Tak, tak, to nie pomyłka !) .

19:37 Blog:alchymista (czyta:JaWa)
Dokąd idziesz Polsko?
Źródło: http://niepoprawni.pl/blogs/alchymista

Sztuka rządzenia nie polega na obronie jednej cywilizacji przeciw innym. Sztuka rządzenia polega na tym, żeby wykorzystać dostępne zasoby intelektualne wszystkich cywilizacji dla przetrwania Państwa Polskiego.

19:51 Historia:Michał Bobrzyński (czyta Katarzyna)
T. III, rozdz. III Polityka pracy organicznej 1864 - 1908, dok. § 41 Nowe prądy, "Dzieje Polski"
Audiobook: http://dzieje-polski.4shared.com

To ostatni odcinek podrozdziału o nowych prądach społeczno - politycznych na przełomie XIX i XX wieku w Polsce, wciąż jeszcze pod zaborami. Na 239 odcinek szczególnie zapraszamy narodowców. Tym razem spojrzenie na genezę, rozwój, działalność i ewolucję programu politycznego narodowej demokracji.

20:10 Klub Myśli Pozytywnej:prof.dr Józefa Hrynkiewicz (Sejm RP), Piotr Ciompa, dr Daniel Alain Korona, red. Marek Król, Jan Masiak, dr Wojciech Stańczak, Stefan Śluskowski, Witold Kalinowski,
Godziwa emerytura jako sposób na uwolnienie miliona miejsc pracy - cz.2

Organizator: Radio Jutrzenka

Część druga rozmowy w Klubie Myśli Pozytywnej, która miała miejsce 24 czerwca 2013; wzięli w niej udział: prof.dr Józefa HRYNKIEWICZ (Sejm RP) oraz Piotr CIOMPA (Instytut Spraw Obywatelskich INSPRO), dr Daniel Alain KORONA (Stowarzyszenie Interesu Społecznego), red. Marek KRÓL, Jan MASIAK (NSZZ Solidarność ASP Warszawa), dr Wojciech STAŃCZAK (bezrobotny nauczyciel akademicki), Stefan ŚLUSKOWSKI i Witold KALINOWSKI, który audycję opracował dla Radia JUTRZENKA (Warszawa 99,5 fm) i dla Niepoprawnego Radia PL

21:01 Audycja muzyczna:Budyń87
Po zmroku

Po Zmroku - Niepoprawna audycja muzyczna. Budyń78 przedstawia muzykę nie zawsze miłą dla ucha, ale często zmuszającą do myślenia. Punk, nowa fala, gotyk, polski rock - wszystko, co nie pozostawi słuchacza obojętnym. Muzyka, o którą trudno w rozgłośniach radiowych i sklepach muzycznych.

21:33 Wykład:Leszek Żebrowski
Mity o Polsce
Organizator: Łomżyński Klub Myśli Patriotycznej

Leszek Żebrowski opowiada o swojej najnowszej książce "Mity przeciwko Polsce. Żydzi, Polacy, komunizm 1939-2012". Mity, które wytwarzano w okresie II wojny światowej, ale także to, co działo się w latach powojennych do 1989 r. i po nim. Jest tak samo jak za komuny. Różnica jest taka jak między wąsami Stalina a brwiami Breżniewa... Pierwsza część poświęcona Polsce jako "państwu prawa".

22:42 Blog:Krzysztof Gędłek (czyta:JaWa)
Koszmar z ulicy Antykomunizm
Źródło: www.gedlek.pch24.pl

Bunt młodych przeciwko reanimowaniu komunizmu jest koszmarem tych, którzy marzyli o gładkim wprowadzeniu PZPR-owców do III RP.

22:56 Czytanka:Antoni Ferdynand Ossendowski (czyta MarkD)
Lenin - rozdz.XXIII cz.1
Audiobook: http://lenin.4shared.com

Wizyta wysłańców Rady Delegatów Robotniczych, Chłopskich i Żołnierskich w siedzibie Rady Komisarzy Ludowych. Dwa spojrzenia na rewolucję. Od tego momentu będziemy już mówić o dyktaturze proletariatu.

23:12 Wykład:prof.Marek Chodakiewicz
Ewolucja rewolucji
Źródło: http://www.youtube.com/user/PoloniaChristianaTV

Prof. Marek Chodakiewicz opisuje ewolucję ideową nowych ruchów lewicowych i genezę pewnych utopijnych koncepcji, które w finale sprowadzały się do barbarzyńskich i antychrześcijańskich postulatów.

24:29 Audiobook:Rafał Gan-Ganowicz (czyta Gadający Grzyb)
Kondotierzy - odc. 6 Kongo Rozdz.4 "Mulele maj"
Audiobook: http://kondotierzy.4shared.com/

Pierwsza bitwa przeciw rebeliantom w obronie Stanleyville, pierwszy wypad w dżunglę przeciw komunistycznym oddziałom. Rebelia w Kongo trwa, a nasz bohater zostaje prawdziwym dowódcą...

24:51 Czytanka:Wiktor Suworow (czyta:JaWa)
Specnaz cz.22 - Uzbrojenie i wyposażenie cz. 2
Audiobook: http://specnaz.4shared.com

W Specnazie stosuje się miedzy innymi zupełnie nietypowe uzbrojenie, pochodzące ze sztuki wojennej dawnych wieków. Rodzajem szczególnej broni jest też specjalnie wyszkolony pies.

01:09 Felieton:Józef Piłsudski (czyta Katarzyna)
"Bibłla", cd. Kolporterka, odc. 33
Audiobook: http://pilsudski.4shared.com

Podrzucanie bibuły to sposób na sprawdzenie podejrzanych o współpracę z policją lub władzą fabryczną. A jak bibuła trafiała na wieś? - Ciąg dalszy opowieści Józefa Piłsudskiego o drodze bibuły do czytelników.

01:27 Wykład:prof.Włodzimierz Marciniak
Do wykładu prof Andrzeja Nowaka Doktryna wojskowa Rosji
Organizator: Klub Ronina

Komentujący wykład prof. Nowaka, prof. Włodzimierz Marciniak mówił m.in.o tym, czym jest doktryna wojenna jako taka i dodał, że często nie jest ona jawnie deklarowana, lecz ukryta. Przytoczył hipotezę autorów książki „Korporacja zabójców” Jurija Felsztinskiego i Władimira Pribyłowskiego, którzy stwierdzili, że w Związku Sowieckim władzę sprawowały dwie instytucje: kierownictwo partii komunistycznej i służby specjalne, między nimi istniała relacja, która czasem prowadziła do powstawania jakiegoś systemu równowagi, jednak konflikt w kierownictwie partyjnym rozstrzygały służby specjalne, ale karane za to były także służby specjalne.

02:41 Felieton:Jan Pietrzak
Pochamke broni premiera-demolki
Źródło: http://www.youtube.com/user/egida1

Atak red Pochamke na Jana Pietrzaka za wywiad w Sieci, zwłaszcza za słowa POLSKA BĘDZIE POLSKĄ WBREW TUSKOWI.

Brak głosów