Audycja 366 - mocne materiały. Posłuchaj lub pobierz!

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Kultura

AUDYCJA 366 - SZCZEGÓŁY. Ostatnie audycje do pobrania ze strony http://audycje.4shared.com Audycję włączyć można klikając w jedną z poniższych ikonek.

19:02 Tadeusz Sikora - Do moich przyjaciół tekst : Bolesław Wieniawa-Długoszowski, muz.: Tadeusz Sikora - z nowej płyty objętej patronatem Niepoprawnego Radia PL. Zapraszamy do kupowania e-mail: attsrecords@gmail.com (płyta kosztuje 30 zł + koszt wysyłki)

W Rosji prawo ograniczające wolność internetu zacznie obowiązywać już 1 listopada br. Komisarze unijni pracują nad takim wprowadzeniem identycznego prawa, by nie wymagało zgody unijnych parlamentów a jedynie porozumienia rządów z biznesem IT. Wszystko pod nazwą "Clean IT".

19:06 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) - "Czysty Internet". Rosyjskie prawo

Wydawać by się mogło, że po eugenicznych, zbrodniczych, doświadczeniach rasistów w USA, narodowego socjalizmu w Niemczech, tragedii Holokaustu, eugenika powinna być bezwzględnie tępiona. A jednak wciąż ma się dobrze, choć teraz inaczej ją nazywają. W Polsce eugenicznej aborcji bronią wytrwale: prezydent,premier, posłowie PO i pozostałych partii postkomunistycznych.

19:27 Blog:Katarzyna - Rozmyślania przy zmywaku mamy Katarzyny - Trwa oswajanie z eugeniką

Dyktaturze Matołów pozostało już tylko rozhuśtywanie zbiorowych emocji sprawami obyczajowymi, w nadziei na ożywienie społecznych podziałów.

19:41 Blog:Gadający Grzyb - Krach anty-smoleńskiej narracji

Wkrótce się przekonamy, gdyż 70. rocznica Krwawej Niedzieli będzie testem na wiarygodność nie tylko PO, ale i całej III RP

19:52 Felieton:ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski (czyta:JaWa) - Poczwórny fałsz

Konflikt cara Aleksandra z posłami sejmu Królestwa Polskiego. Walka z cenzurą. Nowosilcow podżega do konfliktów. Odc. 166.

20:01 Historia:czyta Katarzyna - T.III dok. § 12 Walka o konstytucję "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego

W dniu 22 października odbyła się w Warszawie I Konferencja Smoleńska. Obrady poświęcone były analizie mechanizmu lotu i zniszczenia samolotu rządowego TU-154M oraz okoliczności towarzyszących „katastrofie smoleńskiej” z 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku. Dzięki portalowi pomniksmolensk.pl Niepoprawne Radio będzie przedstawiało kolejne wystąpienia z konferencji.

20:16 I Konferencja Smoleńska 22.10.2012:prof. Jacek Rońda, prof. Piotr Witakowski - Otwarcie i referat wstępny

-----------------------------------------

20:45 I Konferencja Smoleńska 22.10.2012:prof. Piotr Witakowski - Mechanizm zniszczeń w wybranych katastrofach lotniczych

-----------------------------------------

21:18 I Konferencja Smoleńska 22.10.2012: Prof Jacek Gieras - Ocena, technika badań oraz możliwość awarii systemu elektroenergetycznego samolotu Tu-154M

-----------------------------------------

21:48 I Konferencja Smoleńska 22.10.2012: Dr Gregory Szuladziński - Niektóre aspekty katastrofy smoleńskiej i tematy z tym związane

Szef parlamentarnego zespołu ds. badania przyczyn katastrofy smoleńskiej poseł PiS Antoni Macierewicz odpowiada na pytania Katarzyny Gójskiej - Hejke. Czy prokuratura obudzi się po tym, co powiedzieli naukowcy podczas smoleńskiej konferencji?

22:07 Rozmowa Niezależna:Antoni Macierewicz, Katarzyna Górska-Hejke - Co nam dała konferencja?

„Gdzie jest granica zbydlęcenia? Za każdym razem, gdy się wydaje, że właśnie została osiągnięta, niebawem okazuje się, że to jeszcze nie tym razem, że natychmiast ktoś ją ustanawia jeszcze dalej”.

22:31 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - I znowu to prawda

"Publikacja stanowi kompilację zapisów pozostawionych przez Janinę Fieldorf (1898–1979), żonę gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” (1895–1953). Wspomnienia ukazują zarówno losy generała, jak i jego najbliższej rodziny na tle trudnych wydarzeń historii Polski". Więcej o rozpoczętej w Niepoprawnym Radiu Pl lekturze na stronie:

http://www.ipn.gov.pl/portal/pl/229/19878/Los_juz_mna_zawladnal_Wspomnienia.html

22:37 Czytanka:Janina Fieldorf (czyta Zuzia) - Los już mną zawładnął - odc.1

Szczegóły pracy polskich księży z paszportami PRL po decyzji podporządkowania misji duszpasterskiej na Zachodzie Episkopatowi polskiemu. Niestety, krytycznie także o prymasie Stefanie Wyszyńskim.

22:58 Czytanka:MarkD - "Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy" - Józef Mackiewicz (kolejny fragment)

To już nawet nie jest wstyd, ale po prostu żal i wściekłość, że moją Polską władają takie kanalie i szumowiny, tacy ludzie bez żadnego honoru, przyzwoitości i godności ludzkiej.

23:21 Blog:Mona(czyta:JaWa) - Hańba hańbę pogania, a wstyd pogania nowy wstyd

Opisujemy ważne zmiany w świecie. Trwa wojna domowa w Syrii, która grozi eskalacją na sąsiednie państwa. W najbliższym czasie będą wybory w Stanach Zjednoczonych, kilka dni temu odbyły się w Gruzji. Rosną napięcia pomiędzy Chinami a sąsiadami. A w Polsce... Skąd wziął się cyrkon na wraku smoleńskiego tupolewa? I czy by być artystą trzeba być demokratą?

23:30 Konserwa:Jabollissimus&Kreator - Syria - czy rozpali Bliski Wschód?

O powieści Martyny Ochnik można przeczytać tu: http://wpolityce.pl/artykuly/26389-polecamy-ksiazke-martyny-ochnik-oszolomy-to-pierwsza-powiesc-ktorej-akcja-zwiazana-jest-z-katastrofa-smolenska

24:43 Czytanka:Martyna Ochnik (czyta : JaWa) - Oszołomy - część 3 nagranie dla Niepoprawnego Radia PL

„Porzucajcie broń i idźcie do domów, ratujcie swe rodziny od zagłady, gnajcie precz komisarzy, żądajcie uchwał żołnierskich i swobodnego wypowiadania się w sprawach pokoju, precz z samowładztwem komisarzy i komunistów”. Walka propagandowa polskiego wywiadu wojskowego podczas wojny polsko-bolszewickiej w ujęciu Godziemby.

01:06 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - "Dwójka" kontra bolszewicy - cz. 1

Dotychczas niepublikowane na Niezależnej.pl spotkanie z Przemysławem Gintrowskim zorganizowane przez Forum Młodych PiS w biurze poselskim posłanki Beaty Gosiewskiej. Warszawa 25 lutego 2012.

01:22 Spotkanie:Przemysław Gintrowski - Przemysław Gintrowski o przyjaźni, Herbercie, życiu w PRLu...

w Brukseli ukazał się plakat „Europa dla wszystkich” w postaci pięcioramiennej gwiazdy, skomponowanej z rozmaitych emblematów. W śród nich znalazł się tam również marksistowski emblemat w postaci sierpa i młota. Pilnie potrzebna druga Norymberga dla osądzenia komunizmu, jeśli nie chcemy historycznej powtórki.

01:56 FelietonRM:Stanisław Michalkiewicz - Myśląc Ojczyzna

Zbigniew Herbert: "Nie dać się strącić do roli ofiary nigdy, pod żadnym pozorem". O rycerskim etosie Polaka, mentalności niewolnika i operacyjnej wojnie władzy totalitarnej dziś.

02:01 FelietonRM:prof. Piotr Jaroszyński - Myśląc Ojczyzna

25 września obchodziliśmy Dzień Polskiego Państwa Podziemnego. Z tej okazji w auli toruńskiego I Liceum Ogólnokształcącego wykład wygłosił prezes IPN, dr Łukasz Kamiński. Organizatorami byli Klub Dyskusyjny „Lepsze Państwo” oraz Klub „Szewska Pasja”.

02:11 Wykład:dr Łukasz Kamiński (IPN) - Tradycje Polskiego Państwa Podziemnego w działalności ruchów opozycyjnych w Polsce 1944-1989 - cz.1

Brak głosów