Valdi "Monica" Pawlak

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Jest to dyskusja, która robi sobie żarty z całego społeczeństwa, dlatego proponujemy rozwiązanie, żeby takie spotkanie (debata PO-PiS)było prowadzone i moderowane przez PSL - powiedział pan Pawlak<

/strong>

Panie Waldemarze Pawlak. Prawda jest taka: to jest  propozycja, która robi sobie żarty z całego społeczeństwa.

Ileż trzeba mieć tupetu i jak lekcewazyć Rodaków aby mówić: "czas skończyć z takimi ustawionymi popisami i pozorowanymi debatami" jednoczesnie proponując nic innego jak pozorowaną, ustawiona debatę.Pan Pawlak zapytany, czy konsultował swoje plany z premierem Tuskiem, stwierdził, że rozmawiał z premierem, tak jak premier rozmawiał z nim w sobotę.

To ma być ten " neutralny grunt" panie Pawlak? Czas skończyć nie tylko z taka hipokryzją i cynizmem ale z obecnością PSL w życiu publicznym Polski i pana udziałem z zyciu politycznym i rządzenie krajem przedewszystkim.

"Proponujemy spotkanie na neutralnym gruncie, zapewniamy, że pytania będą zaskakujące dla obu stron debaty. Ważne są realne działania, a nie ustawione spory, dlatego proponujemy, aby ta debata odbyła się na neutralnym gruncie - wyjaśnił Pawlak."

Nie przypuszczam aby sam pan Pawlak wierzył choć w jedno swoje słowo. Przecież sdiebie zna najlepiej i wie że nie należy tego robić. Dla czego przypuszcza ,że uwierzy ktokolwiek inny?

 

Wytłumaczenie dla takiego "POronionego" pomysłu jest jedno. Pewnie w sobotę usłyszał ,ze może sobie zacząć szukać roboty i jako celebryta 20-lecia wyobraził sobie ,że jest lepszy od Moniki co zamierza przyszłemu pracodawcy udowodnić.

No  to teraz Monika w opałach.

Obawiam się tylko że zamiast proponowanej debaty bylibyśmy świadkami debilaty.

PS.Co to jest to do czego oni mówią? marchewka czy papryka, bo chyba nie mikrofony?

 

 

Brak głosów

Komentarze

To słowo klucz do kolejnych rozrób i tematów zastępczych. Nigdy nie uwierzę, a znam tych sukinkotów, w ich szczere intencje. Są nakręceni na "jazdę bez trzymanki" u p. Jurka O.na WOSPie. Dziel i rządź za wszelką cenę. Środki nie grają roli. Do debaty żaden z nich by się nie odważył w tym klimacie. Pawlak już jest wyautowany, ale liczy jeszcze na coś, może że mając kwity myśli coś ugrać. No cóż, rożne są mody i sposoby na... rozwiązanie tej ostatecznej kwestii.

Nasza Szkapa

#178350

ale reklamuje tylko swoją bezczelność do której pcha go poczucie bezkarności.

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

#178353

A gdzie Pawlak był przez ostatnie 4 lata? Nie powinien się czasem z Tuskiem przygotowywać do sprawozdania, co się udało tej koalicji przez tę kadencję?
Żarty jakieś, czy co?

#178377

Mój ulubieniec Pawlaczek chce obu zrobić dobrze, a swojej "firmie" najlepiej. To wyjątkowa prostytutka polityczna. PSL powinien się odrodzić bez Żelichowskich i Pawlaków.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#178396

największym liżydupą umiłowanego w całym PSL.
Nie to, że się nabijam z prostych ludzi, ale jak już ktoś aspiruje do salonu, to mógłby się nauczyć mówić.
Dziś, spytany o debaty między PiS a PO powiedział, że przecież wiadomo czym one się zakończą: "Jedno, wielko pyskówko".

#178436