Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Błąd PiS który może kosztować przegranie wyborów.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

   Na miejscu Jarosława Kaczyńskiego urwałbym łeb temu kto wymyślił idiotyczną komisje z idiotyczna nazwą.

   Jeśli nie da się czegoś określić jasno i prosto, powiedzmy jednym słowem, już zakrawa na matactwo. Tak też jest w przypadku:

Zespół ds. Promocji Wolności Przekazu i Poszanowania Zasad Dialogu Społecznego w Komunikacji.

 Taka nazwa to HORROR. Nikt tego nie zechce spamiętać. Założę się, że twórca tego dziwoląga nie jest w stanie wypowiedzieć tej nazwy dwa razy pod rząd, bez trzech przejęzyczeń. Dlatego szczęśliwi antagoniści PiS już mają nazwe łatwą i skuteczną :

     " Zespół d/s monitorowania internetu "

To co wyczynia PiS to nie strzał w kolano. To samobójczy strzał prosto między oczy. Własne oczy.

    Dlaczego? PiS ma pamięć jak sklerotyk. Dobrą ale krótką. Czyżby zapomnaino dlaczego przegrano wybory      roku 2007 ? Dlatego ,że stworzono PSYCHOZĘ STRACHU przed pisowskim terrorem. Opowiadano jak o 6 rano przyjdzie CBA i wyważy drzwi, skuje cię w kajdanki i nie pozwalając wejść do łazieni wywiezie w nieznane miejsce. Teraz już są próbki jak będzie szczekaa cała mainstreemowa psiarnia:

        "Wolność przekazu, wolnością przekazu, ale racja musi być po stronie Prezesa! Nie może być tak, żeby sobie młody człowiek siedział przed komputerem, oglądał filmiki, pornografię, pociągał z butelki z piwem i krytykował Prezesa lub Jego Partię, gdy mu przyjdzie na to ochota!"

     Czujecie "bluesa" w wykonaniu Hołdysa ? Policzyliście ilu młodych wykształconych z dużych i małych miast i wsi ma komputery i poczuje się zagrożonych. Czy KOMUKOLWIEK (nawet zwolennikom PiS)  spododoba sie monitoring komputera? Wiecie ilu modych siedzi przy kopmuterze , sączy piwko,ogląda pornuski a ten wredny Jarek,pewnie na lekach, każe ich szpiegować?

     Zaraz zobaczymy spoty w TVN z napisem : Komputer kontrolowany,KOMPUTER KONTOROWANY , tak jak pamiętamy ze stanu wojennego : rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana.

Czy trzeba lepszego skojarzenia aby wszystkich zrazic do PiSu?. czy trzeba do tego dużej wyobraźni ?

 Wygląda na to , że zbyt wiele maja w kierownictwie PiS ludzie BEZ wyobraźni !

      Juz pisałem kilkakrotnie o konieczności powołania sztabów startegicznych, takich jakie mają wszystkie liczące się partie na świecie. To jest przecież juz druga dekada XXI wieku. Idę o zakład ,że takie sztaby mają i PO i SLD.

               

     Nie tylko że je mają to jeszcze ze sobą wspólpracują . Bo o czym innym świadczy skład przyggotowywanego zespołu. Udziału odmówiły PSL i SLD (starzy wsólnicy) a PO oddelegował tylko JW ( jawny wspólpracownik) tylko po toa aby mieć wiadomości z pierwszej reki. Bedzie miał magnetofon lepszy niż Michink przy Rywinie.

    Pomysł powołania zespołu Macierewicza był trafiony. Jak mawiaja anglicy " brilliant". Ale to nie oznacza ,że każdy zespół bedzie jednakowo skuteczny. Pozostało SIEDMIU członków z PiS i całe odium które sygnalizoawłem wyżej na PiS spadnie.

Kilka dni temu pan Hoffaman mówił o wzrastającym zaufaniu do PiS . Za chwilę będzie to bezpowrotnie czas przeszły. Cytowana wyżej opinia komentatora będzie delikatną uwagą. Wspominałem o skojarzeniach ze stanem wojennym. Już sa i takie:

 "1984, jak w mordę strzelił... Promocja wolności poprzez cenzurę... A ministerstwo pokoju zajmie się prowadzeniem wojny".

albo takie bardzie stonowane:

"PiS z właściwą sobie niezdarnością zrobił coś, co każda partia polityczna i tak robi, tyle, że nie strzela sobie
przy tym w kolano
. Nic to nie ma wspólnego z cenzurą, działania Komisji Europejskiej są o wiele groźniejsze". Tylko komu będzie się chciało wdawac w szczegóły?

To racja co mówia działacze PiS ;

Mamy konkretne przykłady całych stron, czy forów, które kipią nienawiścią, obrażają konkretne osoby, w tym te które nie pełnią funkcji publicznych - mówi szef zespołu poseł Andrzej Jaworski. -Kipią nienawiścią d o PiS, czy także do innych partii politycznych - pytamy: - Do konkretnych osób, ale agresja skierowana do Prawa i Sprawiedliwości jest wyjątkowo duża - mówi poseł.

Ja powiem tak racja której nie da się wyegzekwować, zrealizować; to jest ona taka, jak trzecia góralska prawda .

     Jeszcze jest czas wycofać się z pomysłu i w związku ze zlekceważeniem pomysłu przez pozostałych obarczyć ich PEŁNĄ i wyłączną ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ za wszelkie przyszłe skutki.

    Nalezy natomiast przystąpić do propagandowej ofensywy. Każdy przypadek groźby karalnej zgłaszać do organów ścigania, organizować , tak jak to robiło PO, konferencje prasowe dla mediów zagranicznych, żądać od Tuska i ministrów reakcji na ujawniane zagrożenia. Każdy przedstawiciel PiS ,w każdej telewizyjnej rozmowie na żywo, powinien niezależnie od tematu ogłaszać publicznie to czym tu jest mowa. Społeczeństwo powinno mieć świadomość ,jakie zagrożenia są z winy PO. Nie należy posługiwać sie przykładami w których  mówi sie o osobach zagrożonych ,jako o członkach PiS. Nalezy mówić wyłącznie w kategoriach Obywateli RP.

   Gdyby istniały prawdziwe sztaby strategiczne nie musiałbym tego wyjaśniać. Jeśli PiS nie zrozumie o czym mówię, powinien się rozwiązać. Mam nadzieję, że skończy sie czas prowadzenia polityki w stylu niedouczonych "działaczy" PZPR z lat 50-tych. Ale jeśli dalej o startegi PiS decydują tacy"spin doktorzy"   jak ci ktorzy mieli kłopoty ze studiami (dzieki Bogu dziś są juz poza PiS),  to ja czarno widzę to ,co dziś dobrze się zapowiada.

  Dziś jeszcze nie jest za późno. W piątek niestety mleko może się rozlać .

 PS. Tylko później nie mówcie, że nikt nie ostrzegał. Nie zrobiono w Polsce dekomunizacji, ale deratyzacja w PiS pilnie potrzebna. Nie wszystkie szczury uciekły, nie wszystkie "milczące psy "zaszczekały, nie wszystkie "śpiochy" zostały wybudzone. Czeka nas jeszcze więcej takich " niespodzianek. Jeszcze nie idą na Maxa.

 

Brak głosów

Komentarze

Słusznie!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#131488

Wspominalam o tej komisji we wczorajszej polecance, ale tak jakoś bez echa. A mnie też okropnie  zirytował ten pomysł. Kto za tym stoi, na Boga???

Vote up!
0
Vote down!
0
#131495

Wszak rozpoczyna się przedwyborcza kampania, w której jak zwykle o elektorat chodzi i utrzymanie ciepłych posadek na sejmowych  i rzadowych stołkach. Zaś obok PO szczekają i inne zdrajczyki - "kluziki - jakubiki'. A ponieważ lemingów ci u nas dostatek - trzeba im nieustannie pranie mózgów urzadzać, coby przypadkiem samodzielnie mysleć nie zaczęli, o ile jeszcze mają czym...

Vote up!
0
Vote down!
0
#131503

Nie tak dawno wspominałem o "komandosach" w PiS. Wygląda na to, że ujawniła się następna grupa. Pomysł z cenzurą internetu mógł wysunąć tylko kretyn lub "komandos".

To, że strony "ociekają nienawiścią", i czyje to strony, lub z czyjej inspiracji tworzone, to wszyscy wiedzą. Wygląda na to, że PiS ma zamiar ukatrupić "posłańca", bo nie może, czy nie chce dobrać się do "cieni stojących za tym posłańcem". Bardzo zła taktyka. A tego który to wymyślił.... na zbitą mordę!

A z "ociekającymi nienawiścią" trzeba nauczyć się żyć, bo mają zbyt potężnych protektorów, a jeśli już to należy dobrać się do protektorów. A internet zostawić z spokoju!

Dla przypomnienia. Kaczyński już raz zadarł z internetem na "poważnie". Nie wyszło mu to na zdrowie!

_____________________________________

 

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#131544

Osobiście uznaje to za prowokację dokonaną przez jakiegoś kluzikowca, gdyż z pewnością wielu zostało zakamuflowanych w strukturach PiS.
Pisząc "kluzikowiec" mam namyśli takich właśnie "komandosów" o których wspomniałeś.
PiS w obecnej sytuacji nie może sobie pozwolić na takie wpadki, bowiem jest to zbyt ryzykowne i zaiste może mieć znaczący wpływ przy głosowaniu.
Najśmieszniejsze jest to, że internet jest na cenzurze i cenzuruje go PO i nikt inny, czego znakomitym dowodem jest dobrze wszystkim znany Onet.

PiS musi jak najszybciej wyeliminować ze struktur wszelkie skurwysyństwo.
Wiem, że ten numer z internetem, to nie jest ostatni przypadek tego typu.
Takie prowokacje będą się nasilać.

Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#131573

beznadziejny. Ta sprawa to jedno ale całkowite nie wykorzystanie cudownego przemówienia Kormoruskiego w USA to kolejny przykład, rażących zaniedbań propagandowych PISu.
Zastanawiam się, przy kolejnych kompromitacjach pijarowskich PIS czy nie działa tam jakiś dobrze zakamuflowany kret?
Ciężko wyznać: Na taką miłość nas skazali, taką przebodli nas Ojczyzną... Z. Herbert

Vote up!
0
Vote down!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#131501

Zgadzam się z autorem. Jak można w sytuacji, kiedy wszystkie media są w łapach jedynie słusznej armii POpaprańców podejmować takie kroki. Zostanie to natychmiast wykorzystane przeciwko PIS, ale przede wszystkim, jak można zamykać sobie jedną z ostatnich możliwości dotarcia do wyborców w sytuacji ograniczenia środków finansowych dla partii, projektu ograniczenia emisji spotów wyborczych?
Jarosława Kaczyńskiego szkalują najbardziej w usłużnych mediach, na razie tam nie możemy tego zmienić, ale dzięki takim miejscom jak to i ludziom takim jak blogerzy mamy szansę przynajmniej przedstawienia własnych poglądów i faktów, które nie mają szans dotarcia do ludzi.

Ja, w momencie odkrycia Niepoprawnych, a potem innych miejsc w necie o podobnej tematyce odżyłam, bo zrozumiałam, że nie jest tak źle, że Polska jeszcze istnieje, że są Polacy, z których mogę być dumna.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Julka

#131507

No i przecież od paru dni Nowy Ekran mamy. Jest to stokroć lepsze przedsięwzięcie niz durnowate pomysly z cenzurami. Przeciez u nas nie ma nawet żadnego paragrafu na to aby karać tych, co lżą na forach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#131510

No to mają jazde po kocich łbach.

Idę o zakład- oddelegowany "asystent" będzie ingerował w Np.pl .

Co jara biuro polityczne?

Vote up!
0
Vote down!
0
#131512

Dobosz
ta komisja to rzeczywiście beznadziejny pomysł
pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Dobosz

#131521

Słusznie mówisz. To nawet nie stzrał w stopę co raczej "cios ostateczny". Swoją drogą czy to nie zastanawiające jak wiele "strzałów w kończynę" zaaplikowało sobie to ugrupowanie ?
W mojej ocenie zakrawa to na masochizm.
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#131524

do którego przykleiło sie wiele gwien i krzycza " płyniemy".Na dobra sprawę J. Kaczyński nie ma polityka odpowiedniej klasy aby się na nim oprzeć. Zabrakło Brata.
Jest jeszcze w odwodzie Dorn ale chyba nie bardzo maja teraz do siebie zaufanie. Potem długo,długo nic.
Tak to jest jak do polityki trafia ludzie bez doświadczenia.
Nie porowadzili własnych "biznesów" nie maja doświadczenia samorządowego, administracyjnego.
Ci ktorzy je mieli zostali ZABICI w Smoleńsku.
Czy trzeba lepszego dowodu na to ze BYŁ ZAMACH.
Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#131525

Nathanel, poruszył b. ważną kwestię... to co opisał to typowy strzał już nie w kolano ale w jaj..a ??
Jak sądzicie Szanowni, pp. NP. czy ktoś z PiS, czyta i analizuje nasze emocje, sympatię etc.???
Przecie... tutaj jest "kopalnia" znakomitych sugestii i rozwiązań.. Czy oni naprawdę są przekonani, że wygrają następne Wybory ??
...... żeby była jasność : ja nie mam pretensji do Jarosłwa- On jest tak obolały i zbity że to, że jakoś funkcjonuje ,to jest Cud !!ale gdzie są inni działacze. ??
wiem, wiem... Ci najfajniejsi- są na innej SŁUŻBIE ,ale to nie może być usprawiedliwieniem- nie mocy. !
Pozdrawiam NP

Vote up!
0
Vote down!
0
#131533

No co Ty, Maruś-

Ci Państwo nie zadają się z chamami.

Mam przykre doświadczenia :(
Patrz , Posłowie są naogół szefami struktur -
Posłowanie wymaga czau -
Struktury w tym czasie leżą odłogiem pod paraliżem dcyzyjnym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#131560

Przepraszam,że pozwoliłam sobie na wpis i odniesienie się do Pana notki.Wczoraj,gdy dowiedziałam się o inicjatywie PiS-u -odnośnie monitorowania internetu-miałam i mam również to samo zdanie co Pan.Pomysł ukrucenia wulgaryzmów,jątrzącej nienawiści personalnej ,przkraczającej wszelkie normy człowieczeństwa jest słuszny.Tyle tylko,że nie jest to odpowiedni moment.Przeciwnicy PiS-u,otrzymali kolejną pożywkę do wylewania pomyj na znienawidzonego "kaczora".Moim skromnym zdaniem ,PiS winien się z tego projektu szybciutko w DYPLOMATYCZNY sposób wycofać.Moze warto by było przsłać Pana wpis do kogoś z PiS-u?

Vote up!
0
Vote down!
0
#131545

Ja to widze tak -
Nie o śmieszność tutaj chodzi a o intencje nazwaną .

Jeśli PiS chce mieć wpływ na internet niechaj poparai swoje stronki .
A interwencja i monitoring mają przyjąć AKTYWNE formy.
Troszke metodyki i sukces gwarantowany -

ciekawym bardzo co za baran sformułował tak ten projekt .

PO ma taki zespół -

Vote up!
0
Vote down!
0
#131562

Cenzura internetu cd - potwierdzenie wcześniejszych obaw

PiS wprowadza cenzurę internetu, zaś prezydent swój monitoring !

„Grożą nam w internecie. Trzeba wprowadzić monitoring sieci”

"Ci którzy rezygnują z wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. " - wersja 1

"Ci, którzy są skłonni poświęcić wolność dla poczucia bezpieczeństwa nie zasługują ani na jedno, ani na drugie i stracą oba." - wersja 2

autor - Thomas Jefferson

Vote up!
0
Vote down!
0
#131621

Cenzura internetu cd - potwierdzenie wcześniejszych obaw

PiS wprowadza cenzurę internetu, zaś prezydent swój monitoring !

„Grożą nam w internecie. Trzeba wprowadzić monitoring sieci”

Te pisowskie "lemingi" z poselskich ławek absolutnie nic nie rozumieją albo rozumieją i to aż za dobrze ..
Chyba że chcą tylko skasować te 2-3 tysiaki miesięcznie ekstra za udział w 101 czy 102 sejmowej komisji a z działań tych nic nie wyniknie.

Pisowskim "dzieciakom" z sejmu, którym marzy się ich własny "Rok 1984" wypada zacytować po praz 156 a może 157:

"Ci którzy rezygnują z wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. " - wersja 1

"Ci, którzy są skłonni poświęcić wolność dla poczucia bezpieczeństwa nie zasługują ani na jedno, ani na drugie i stracą oba." - wersja 2

autor - Thomas Jefferson

Vote up!
0
Vote down!
0
#131625

Prezes jednak po winien co jakiś czas usiąść przy komputerze i poczytać co mają do powiedzenia ludzie, którzy są mu przychylni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#131664

- MA PAN RACJĘ! Ze wszech miar rację, ale... jednak trochę się dziwię, że nie skierował Pan tych zastrzeżeń bezpośrednio do prezesa, albo do biura org. PiS, które by mu taki tekst z pewnością przekazało. Przecież mógł Pan dać jakiś termin upublicznienia tego pisma w formie artykułu w przypadku braku reakcji z ich strony.
Zwykle jest tak, że publiczne przekazywanie teksty odsłaniające błędy lub nieudolność tych, których z zasady popieramy, bardzo często szanujemy lub lubimy, budzi mój wewnętrzny sprzeciw i choć zwykle przyznaję rację tezom w nich zawartym, trudno mi pogodzić się z tą formą przekazu (bo w istocie - na czym nam zależy?).
A przypadkiem zainteresowanym formą ;-) przekazuję:

Prawo i Sprawiedliwość
ul. Nowogrodzka 84/86
02-018 Warszawa
biuro@pis.org.pl
www.pis.org.pl

Pozdr.
________________________________________________________
Niech sprawiedliwość wystąpi jak woda, a prawość jak potok zaleje

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nic się nie kończy, jeśli nie kończy się, jak należy"   Agata Christie

#132831

Jedynie internet pozwala na wolny przekaz i komunikowanie się między ludźmi. Monitorowanie szczególnie w rozumieniu warunków polskich to cenzura, ale zostanie skierowana przeciw PiS.  

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#132853

bardzo dobrze że poruszamy tę sprawę. Każdy[a] z nas piszących nie jest zadowolony[a] kiedy admin "nie puszcza" naszych postów na Interii, Onecie[ja też], dlatego przysłowiowa szczęka mi opadła jak przeczytałam o tym niefortunnym pomyśle PIS-u.
Panie Prezesie dobrze Panu życzymy, dlatego proszę się bliżej przyjrzeć tej sprawie. Coś tu śmierdzi. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#140275

Tak!!!!  Nathanel ma całkowitą rację .Wszędzie mówic o zagrożeniu ,bankructwie ,podsłuchach ,bezrobociu,emigracji młodych,drożyżnie wszystkiego,rozwaleniu armii i lotnictwa, przemysłu stoczniowego.....Całkowita psychoza .

Vote up!
0
Vote down!
0

jagoda

#184170