WUJEK (WÓJEK ?) NARODU

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Ha! Według najnowszych sondaży OBOP największe zaufanie Polacy mają do prezydenta Komorowskiego. Wujkowi Narodu ufa 70% ludzkości!! Piszę to zdanie z ironią. Zresztą ostatnio życie nie ustaje w zadziwianiu mnie ironią. Zadziwia mnie więc to 70% Polaków ufających facetowi, który wali ortografy, gafy, ma prostackie poczucie humoru, nie posiada żadnej wiedzy, aż się chce powiedzieć kolokwialnie – głupi jak but. Na dodatek facet sympatyzuje z WSI, a jego doradcą jest sowiecki agent i autor stanu wojennego z 1981.
Nie muszę dodawać, że kolejni politycy wzbudzający największe zaufanie należą do Partii Prawdy, Pokoju, Miłości i Obfitości.
Orwell by tego nie wymyślił! Ale OBOP tak!

Brak głosów

Komentarze

Gawronski Rafzen
To więcej aniżeli głosowało na niego. Według reżimowmych danych Komorowski wygrał z J. Kaczyńskim mając nieznacznie ponad 50 % oddanych głosów, a teraz zrobiło się aż 70 % osób które mu ufają.
Pewnie pytanie było: Czy ufasz Prezydentowi Komorowskiemu, że ci nie wyciągnie portfela z kieszeni gdy będziesz spożywał alkohol z nim ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#171845

Ten uczeń stalina - już wkrótce Polacy poznają jaki prezydent nimi rządzi - hodowany przez KGB/SB już od lat siedemdziesiątych i wcześniej, cóż więc można wymagać od prostaka idioty ???

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#171854

A czy ktoś sprawdzil kim naprawdę byl ojciec??? Skoro na falszywych papierach mial maturę, to na jakich papierach byl profesorem na UW??? Kto potwierdzil tożsamość Komorowskich po rewolucji od 1920r.??? Wtedy wlaśnie zmarl prapradziadek Komorowski i prapradziadek ze strony prabki, przypadek??? Skoro, los rodzeństwa po stronie pradziadka jest nieznany, prababka też nie miala rodzeństwa. Przypadek??? Ojciec, "hrabia" w LWP, dorobil się porucznika, przypadek??? Przypomnę, że ojciec pana Komorowskiego w 1939 mógl mieć 14 lat, więc w 1945 mógl mieć 19-20, prawie jak Janek z "Pancernych"??? Dodam, że zanim dostal się do LWP, uczestniczyl podobno, we wielu organizacjach podziemnego państwa, prawdopodobnie nawet u slynnego, śmiertelnego wroga Sowietów "Lupaszki", cudem uratowany, za ostatni pierścionek babuni, jak opowiada historię swojej rodziny sam pan Komorowski??? Choć, wszysvcy od "Lupaszki", byli brutalnie mordowani przez Sowietów, taka jest legenda??? Polacy, nic nie wiedzą i nie wiedzieli, jakie skomplikowane, byly losy, kandydata na prezydenta Polski, na którego glosowali, choćby z jakiego wlaściwie kraju i dlaczego przyjechali do Polski, przecież tu też przyszla komuna, a tam podobno mieli palac??? A jakaś prawda, napewno się Polakom należala??? Wszystkie te informacje dostępne w internecie. We filmach, czasami pokazują, jak hoduje się cale rodziny śpiochów??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#171998

Popierajac wlsciciela zyrandola (oby zyl wiecznie w BULU i NADZIEJI) zwolennika dunskich kaszalotow a takze drobnych zlodzieji kieliszkow krolowej podczas deszczu zabierajacy parasol na dodatek siadajac przed wszystkim obojetnie kto to jest czy dama czy nie spoleczenstwo nasze dalo odpor wszelkim glupkom klamiacym jakoby gaz glupkowy nie byl wydobywany metoda odkrywkowa..

Vote up!
0
Vote down!
0
#171876

 http://www.youtube.com/watch?v=_ZZl5YVKkzg

Przepyszne!!! Bie wiem dlaczego urywa się po 1 min i 50 sek, bo było więcej...

Vote up!
0
Vote down!
0
#171881

Sondaż przeprowadzono,w gównianej Michnika,tylko 70%,na
rezydenta Bula gajowego z Ruskiej Budy,to skandal miało,
być 99,9%,wini zaniedbania do raportu wystąp

Vote up!
0
Vote down!
0
#171906

A ja podejrzewam, że sondaż nie musi być zbyt zafałszowany. Oczywiście "umiejętność" zadawania pytań nie jest bez znaczenia i w jakim towarzystwie owe pytanie się zadaje. Ale realne "sondażowe" poparcie wcale nie musi być dużo mniejsze.

Nie znam jakichś badań jak duża ilość naszych rodaków czerpie wiedzę z portali typu niepoprawni.pl czy Gazeta Polska. Obawiam się, że są oni w statystycznej mniejszości. Większość zasiada karnie przed TV i ogląda WSI24 i tę drugą zaprzyjaźnioną. A w ramach tych stacji wybierają tańce, Kupę Wojewódzkiego itp. Z tych telewizji wyłania się obraz Bula raczej pozytywny. Bul może być uznawany za sympatycznego, życzliwego, rubasznego. Więc zyskuje sympatię w narodzie. Dodając do tego figle sondażowni z odpowiednio zadawanymi pytaniami i wychodzi 70 %.
Ja w każdym razie nie bagatelizowałbym tego typu danych.

PS
Wg badań zleconych przez PiS tylko 12 (lub 13) % prawicowych wyborców wyrabia sobie własną opinię na podstawie informacji znajdujących się w internecie. Można te dane traktować jako "siłę" oddziaływania sieci na "naszych" wyborców. Niestety nie jest to wynik imponujący.

Vote up!
0
Vote down!
0
#171918

Myślę, że jest dokładnie jak piszesz. Niestety, to przygnębiające..

Vote up!
0
Vote down!
0
#171978

dajcie mnie zrobić taki sondaż!
Wilk będzie syty i owca cała.
Mnie wyjdzie 98% zaufania dla Bula, a i może parę groszy przy okazji zarobię.

Vote up!
0
Vote down!
0
#171932

Pani Ossalo jak by to pani zaproponowali,to zapewne kasy by pani miała,jak lodu na Antarktydzie,i tak sobie towarzysze POlszewiki POmagają wyprowadzaniu państwowej kasy, pozdrawiam panią serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#171945

faktycznie - prawie jak 13-ka

 ten 4-y czerwca

 

= >>bez światłocienia<<

Vote up!
0
Vote down!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#171986

 

- ta data to jednak tragediaaaaa!!! (trianon, okragły stoł, nocna zmiana warty, tiananmen, urodziny bula)

= >>bez światłocienia<<

Vote up!
0
Vote down!
0

 
=
&gt;&gt;bez światłocienia&lt;&lt;

#171987