Dział: PLIKI oraz apel o linki

Obrazek użytkownika wojcicki
Blog

Otworzyłem na witrynie “]]>Piotr Wójcicki - Długa rozmowa]]>” nowy dział pod krótkim, ale przekonującym tytułem “]]>PLIKI]]>“.

To zaledwie zapowiedź przyszłego raju dla chętnych do ściągania dokumentów i innych świadectw, opisujących sprawy, wydarzenia i problemy tematycznie związane z tą witryną.

Celem tego zamierzenia jest zgromadzenie jak największej ilości elementów, dotyczących konserwatyzmu, lustracji, eutanazji i innych istotnych problemów cywilizacyjnych i społecznych, rozproszonych po wirtualnych ostępach sieci.Z czasem (i to chyba dość szybki) trzeba będzie ten dział podzielić na podstrony i według kategorii. Wypróbowuję więc odpowiednie wtyczki do Wordpressa.

Zwracam się więc do Czytelników z prośbą o wskazywanie miejsc, które ich zdaniem należałoby uwzględnić w kwerendzie wzbogacającej ofertę działu “Pliki”. Specjalną prośbę o takie wsparcie kieruję do Niepoprawnych.pl. Z góry dziękuję.

Dla zachęty we wpisie umieszczam link pozwalający na download omówienia autorstwa Łukasza Kamińskiego z IPN kwestii działania służb specjalnych na podstawie filmu niemieckiego “Życie na podsłuchu”, ilustrowanego fotosami. Tak jak wszystkie jest to dokument w formacie PDF.

]]>Życie na podsłuchu]]> - Na podstawie filmu niemieckiego "Życie na podsłuchu", Łukasz Kamiński z IPN napisał opracowanie tematu działań Stasi i komunistycznych służb specjalnych w ogóle dla zrealizowania tego materiału w programie nauczania.

Ciekawe, czy nauczyciele korzystają z tego opracowania? A powinni.

Brak głosów

Komentarze

ja bym sugerował, by równolegle z tym postem założyć temat na forum. Post jak to post za dzień, dwa, spadnie na drugą stronę, na forum będzie miał dłuższą żywotność i jeśli ktoś coś wymyśli np za dwa dni, będzie pamiętał, co ma z tym zrobić.

#20742

Tematy na forum mają tradycyjnie dłuższy żywot i są łatwiejsze do odnalezienia.
Pozdrawiam.

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#20744

Dziękuję - już zamieściłem post na forum ogólnym. Mam nadzieję na odzew.

Piotr W.

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#20747

W razie potrzeby możemy go przykleić, aby zawsze był widoczny.

#20750

No, to by było wspaniale. Dziękuję.

Piotr W.

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#20751

na Twoją stronę, by pooglądać Ciebie.

hi hi, widzę, że też popalasz papierosy.;p

" Upupa Epops ".

" Upupa Epops ".

#20775

Popalam - to bardzo elegancko powiedziane. Po prostu palę paczkę dziennie z wielką satysfakcją i ze smakiem. Nigdy nie miałem tzw kaca tytoniowego. Palenie mi wyjątkowo służy. Lekarze zrezygnowali z namawiania mnie do nikotynowej abstynencji, bowiem oświadczyłem im stanowczo, że rzucenie palenia zmasakruje moją osobowość, a na to nie mogę sobie pozwolić.

Piotr W.

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#20784

hm...paczkę?

Ja więcej i też nigdy nie miałam kaca tytoniowego i wiesz, masz rację, rzucanie tylko Cię masakruje wewnętrznie.
Mnie nawet na cerę nie szkodzi, co u kobiety jest kwestią ważną.

" Upupa Epops ".

" Upupa Epops ".

#20788

Uwielbiam, kiedy kobiety zwracają się do mnie per Piotruś. A nawet: Piotruniu, Piotrusieczku, Piotruchna, a w miarę pogłębiania istotnej znajomości - Pciopciuś, Ciopciuś, Skarbie, Skarbolku. Niestety, po przeniknięciu mnie na wskroś często kończy się na - "ty bezmyślny bałwanie". Ano, wszystko trzeba przeżyć, jak powiedział pijak, który w barze mlecznym wpadł mojemu koledze gębą do talerza z ziemniakami i pieczarkami.

Piotr W.

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#20791

najładniejsze.
Dlatego ten Piotruś.
I przyrzekam z ręką na sercu, nigdy nie powiem Ci "Ty bezmyślny bałwanie". Masz to u mnie jak w banku.

Serdeczności.:D

" Upupa Epops ".

" Upupa Epops ".

#20793