Jarosław Kuźniar - pseudonim JAK CZTERDZIESTY

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Wszyscy wiedzieli, że Prezydent leci JAKIEM, jakiem czterdziestym,

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/rok-2010-katastrofa-smolenska/rozbil-sie-prezydencki-samolot-sprzeczne-informacj,1,3571751,wiadomosc.html

Rozbił się, czy miał kłopoty z lądowaniem, "Prezydecki Jak czterdziesty". Informacje sprawdzone, jak to określił Jerzy Durlik /szef reporterów tvn24/, na 500 procent powinny być aby wogóle cokolwiek o tym mówić.

Sprawdzone w MSZ, depesza podana przez REUTERA, oficjalna rozpiska będąca u Kuźniara Jarosława, wszystko potwierdza fakt wylotu JAKA czterdziestego z Prezydentem. Sprawdzone do tego stopnia, że Kużniar Jarosław podaje jako "to co wiemy na pewno", że JAK-40 wyleciał o 6.50 rano. JAK leci 1godzinę i 50 minut, czyli na miejscu jest około 8.40. Pasuje. KUŹNIAR wie natomiast, że o 6,50 nie wylecieli dziennikarze JAKIEM bo Jan Mróz, LECĄCY JAKIEM już był w Smoleńsku.Choć bez wizy poleciał, ale był.

Tupolew leci do Smoleńska około 45MIN. Więc TU-154 odpada o 6,50 rano. A przypominam, że JArosław Kuźniar powiedział - "to co wiemy na pewno" - wyleciał o 6,50.

Nikt nie mówi o TUPOLEWIE. NIKT.

Kuźniar wiedząc że doszło do katastrofy ,spokojnie rozpoczyna rozmowę z Olejniczakiem o /Św.P./ Szmajdzińskim, stosując "szyderę" dotyczącą notowań, że wynik ma mizerny a Olejniczak wierzy, że sens kandydowania jest ogromny. Mając OFICJALNĄ ROZPISKĘ, KUŹNIAR BYŁ PEWNY, ŻE SZMAJDZIŃSKIEGO NIE MA NA POKŁADZIE, wszak by nie oblewał człowieka jadem.

Co takiego pokazał Kuźniar Olejniczakowi, że to Olejniczak "ustalił" że chodzi o TUPOLEWA?

Listę pasażerów uaktualnioną? Tak uaktualnioną, że salonkę TU154 trzeba było przebudowywać z 8 na 18 osób.

Nie miało znaczenia nagle, o której wyleciał samolot, kto był w oficjalnej rozpisce, że z Okęcia wyleciał o 6.50 JAK-40, historia rozpoczęła się od początku, historia, której punktem wyjścia okazała się ilość osób poległych.

Nic nie przeszkadzało tvn24 podawać tygodniami zakłamaną godzinę katastrofy jako 8,56, gdzie wszyscy w filmie "poranek 10,04" pracownicy tvn24 wiedzą, że o katastrofi dowiedzieli się przed tą godziną.

PIĘTNO JAKA CZTERDZIESTEGO NA KUŹNIARZE JAROSŁAWIE zostało odciśnięte.

Całkiem możliwe, że słynny JAK-40 miał nr boczny 044!

Swoją drogą Wojciech Olejniczak jakoś mało medialny. Jest on jednak punktem zapalnym narracji tupolew?

Osoby z filmu poranek, które wiedziały o zakłamanym czasie tragedii podawanym jako 8.56 wg filmu "poranek 10,04,10" wydanym w rok po tragedii:

-Kużniar Jarosław, Jerzy Durlik /szef reporterów tvn24/, Jan Mróz /bez wizy w Smoleńsku?/, Rafał Poniatowski /w Katyniu na warcie/, Maciej Słomczyński /wydawca, kurier kartek na biurko Kuźniara/, Michał Samul /w-ce naczelny tvn24 - 3,5minuty z domu do firmy/, Beata Tadla, Paulina Tamulewicz /producentka tvn24/

Ile srebrników potrzeba by zagłuszyć wyrzuty sumienia? Zło nie istnieje. Zło jest to określenie całkowitego braku dobra. Jak zimno, brak ciepła, jak ciemność, brak światła, jak cisza brak dźwięku, jak nieszczęście, brak szczęścia...

Brak głosów

Komentarze

Nie lubię Kuźniara i jak go widzę to nerwowo szukam pilota, ale żeby jeszcze jemu sie oberwało za katastrofę smoleńską to trzeba naprawde dużej wyobraźni

Vote up!
0
Vote down!
0
#229936

Tak, ja to oglądałem wtedy, i ten Jak - 40 i słowa Kuźniara " jarają " mi się czerwoną lampką, kiedy tylko słyszę ...
-prezydencki TU polew.

Dwa lata mijają a ja wciąż widzę Kuźniara i słyszę jego głos. I wciąż mam wątpliwości.

Także wtedy, gdy o TU 101 mówi Antoni Macierewicz...
Wciąż mi błyska ta czerwona lampka w moich szarych zwojach......

Pozdrowienia

Vote up!
0
Vote down!
0
#229937