Król jest nie tylko nagi, król jest idiotą

Obrazek użytkownika Mareczek
Kraj

Jeszcze nigdy tak jak w soczewce w krzyku Krzysztofa Globisza skupiła się cała prawda o Donaldzie Tusku.
Ten krzyk "TERAZ" zabrzmiał jak przywołanie psa do nogi.
Pogarda w nim zawarta nie zabrzmiała jeszcze nigdy tak okrutnie tak dosadnie.
Czy to było stosowne? Wszak to premier mojego kraju.
Nie odczuwam jednak upokorzenia ,wstydu ,zażenowania.
Czuję ulgę ,że ktoś to w końcu powiedział ,że Globisz okazał się chcąc czy nie chcąc tym małym chłopcem ,który krzyczy :"król jest nagi".
Pomyślałem sobie: nareszcie ktoś odważył się to powiedzieć i to ktoś z "salonu" tak dopieszczającego Tuska.
Jak długo bowiem można żyć w kłamstwie ,oszustwie w tym całym bagienku hipokryzji?
Tusk nie jest mężem stanu ,Tusk jest zwyczajnym frajerem ogranym przez Putina , Merkel , Sarkozego .On jest zwyczajnym ignorantem ,który pojęcia nie ma o ekonomii ,finansach państwa. Jest zwyczajnym tchórzem który boi się własnego społeczeństwa.
Tusk to idiota bo nie potrafił zrozumieć ,że rządzenie za pomocą medialnej propagandy musi się skończyć katastrofą. On nic nie zrozumiał z lekcji PRLu gdzie cała machina propagandowa była na usługacgh władzy.
Ta zielona wyspa ten bełkot o polskiej szkole wychodzenia z kryzysu miały zastąpić reformy i sensowną politykę ekonomiczną. On sam chyba w to uwierzył i przeciera teraz oczy ze zdumienia nie rozumiejąc co się dzieje.
Wszysy już wiedzą ,że jest bankrutem ,salonowcy , Komorowski ,medialne szczujne pieski wszyscy odwracają się powoli od niego plecami.
Tusk został już położony na poltycznych marach i nad tym żywym politycznym trupem trwają targi o następstwo.
Jeszcze po rządami żadnego premiera tak jak pod rządami Tuska moja ojczyzna nie byłą tak upokarzana.
Sprawa rurociągu Rosja -Niemcy ,sprawa katastrofy smoleńskiej to zasługa "dobrego Donalda" który plecy ma srogo poobijane od poklepywania przez wielkich tego świata.On tak to lubi .Uwielbia też jak lewicowe szmatławce w Europie chwalą go za umiar i dowalają Kaczyńskiemu.
Nie rozumie ,że jest dla nich idealnym " polskim premierem" nie sprawiającym kłopotu ,którego można kupić za parę uśmiechów ,pustych gestów.Nie było w tych dwudziestu latach od roku 1989 tak złąjdaczonej , cynicznej ekipy jak PO.
Nawet "Samoobrona" ze swoimi sexskandalami swoim buractwem była bardziej przyzwoita a przynajmniej mniej szkodliwa dla Polski.
Po krzyku Globisza żałosny mały facecik wybąkał kilka bezsensownych słów ,które zostały przerwane brutalnym : "panie premierze za idiotę DZISIAJ robię tu ja".
Odpowiedzi nie było.

Brak głosów

Komentarze

Wtrącając się do tej wypowiedzi, dodam, że bigosowiec już dawno wiedział o politycznej eksterminacji Tuska.
Sam gajowy uważa siebie za nietykalnego z uwagi na cara, ale jeszcze raz przypomnę, że Nicolae również liczył na cara do ostatnich swoich sekund.

Pozdrawiam.

PS.Tuska już nie ma.
Tylko czekać, aż zaczną głosić, że Schetyna zbawicielem będzie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#141430

Piszac:"Tusk to idiota bo nie potrafił zrozumieć,że rządzenie za pomocą medialnej propagandy musi się skończyć katastrofą. On nic nie zrozumiał z lekcji PRLu gdzie cała machina propagandowa była na usługacgh władzy."
Trzeba wiedziec o tym, ze Tusk nie przyszedl do wladzy jako opozycja wobec komuny, ale jako jej skrzydlo. Wczesniej byl rok 1992, obalenie rzadu premiera J. Olszewskiego. Po czyjej stronie stanal mlody Tusk? To juz wtedy bylo mlode zaplecze starych komuchow, szukajacych wokol podparcia. I Tusk im pomogl zniszczac pierwszy antykomunistyczny rzad w Polsce po 2 Wojnie Swiatowej.
Ci, ktorzy wbijaja dzis zapalczywie zeby w Tuska powinni pamietac, ze juz w 1992 roku okazal sie on pozytecznym, nie tylko idiota, ale usluznym i wartosciowym elementem politycznym dla komunistow.
Wyglupy dzis z Tuska moga robic jego dawni koledzy, dla ktorych nie okazal sie oczekiwanym dobroczynca, dajac go na pozarcie gawiedzi liczac na wzrost swoich notowan. Posel z Krakowa z rodzimej PO, pan Gowin, juz kilka tygodni temu, dawal do zrozumienia, ze on nie jest sympatykiem premiera Tuska. Dzis to samo, ale mocniej. Tak hieny zblizaja sie do padajacej zwierzyny. Ktora z nich okaze sie nastepca krola

Vote up!
0
Vote down!
0
#141453

przez rezyserow teatrzyku juz jesienia 2009, i daltego wczesnym 2010 oficjalnie oglosil, ze nie bedzie kandydowal na prezydenta. Potrzebny byl ktos, kto zaplaci za Smolensk. Wyglada na to, ze jest nim Tusk. Pytanie teraz, kto w PO-SLD-owskiej grupie pacynek ma przejac jego role. Juz niedlugo sie dowiemy. A tym czasem trzeba ciezko pracowac na zwyciestwo parlamentarne jedynej niepodleglosciowej partii jaka jest PiS. Krytyka obecnego premiera jest wazna czescia tej pracy.

Maszkaron zaprasza: http://www.maszkaron.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#141484

Nie wiem dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na to, że niejaki Donald Tusk zawsze drobnym krętaczem i cwaniaczkiem był. Dostał w latach 80-tych pieniądze z funduszy zagranicznych na założenie prywatnej firmy, by zatrudnić w niej prześladowane osoby z "Solidarności". Chodziło głównie o zwolnionych z więzień i aresztów. Osoby internowane miały zapewniony powrót do pracy. Aresztowani i skazani byli automatycznie wyrzucani z pracy. Dostawali wilczy bilet.
Jedną z takich osób był Andrzej Gwiazda, zwolniony z aresztu w 1984r, do którego trafił prosto z internowania. Gwiazda, alpinista miał odpowiednie uprawnienia i mógł pracować na wyskokosciach. FIRMA TUSKA "Świetlik" zajmowała się własnie takimi usługomi. Malowanie wysokich kominów, czyszczenie okien na wysokosciach itp. Tusk odmówił zatrudnienia Andrzeja Gwiazdy. Tłumaczył sie obawą, że komuna zniszczy mu firmę jak się dowie kogo zatrudnił.
Zapomniał, że własnie w tym celu dostał pieniadze na prowadzenie działalności gospodarczej.
Już wtedy było wiadomo, że to cwaniak i krętacz.
Hasło "pierwszy milion trzeba ukraść" przyszło później.
Przykład Tuska pokazuje jaką ludzie mają krótką pamięć i jak propaganda może zamieszać.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jadwiga Chmielowska

#141452

przykładów na postawę i moralność szefa firmy. Szkoda, że dowiadujemy się dopiero teraz o kwalifikacjach "premiera" - terka

Vote up!
0
Vote down!
0

 - terka

#141758

costerin

Nie obrazajcie Kaszubow,My trzymamy z Bogiem,to ze ta kanalia akurat na kaszubach sie zalegla to nie nasza wina.

Vote up!
0
Vote down!
0

costerin

#141457

"salonowcy , Komorowski ,medialne szczujne pieski wszyscy odwracają się powoli od niego plecami"

premier - podobno nieźle kiwa
salon - ponura jego wizja
prezydencja - bez wizji
telewizja - do bani
jaka telewizja - tacy jej fani

Zmieńmy to w październiku 2011

emes

Vote up!
0
Vote down!
0

emes

#141459

oj,
przydałoby się prędzej, coś przedterminowego -
Pozdrawiam.

STEIN

Vote up!
0
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#141467

Mocny czytelny tekst który przebija te zakute propagandą makówki !

pozdrawiam !

Vote up!
0
Vote down!
0
#141476

Globisz pokazał nie tyle beznadzieję Tuska, co mechanizm wpychania publice takiego g..na jako wyjątkowej delicji.

Inni zauważyli to znacznie wcześniej...

Vote up!
0
Vote down!
0
#141511