Prezydent Gdańska przeciwko "Solidarnym z Gruzją"!

Obrazek użytkownika Inicjatywa Solidarni z Gruzją
Blog

W tym samym czasie, gdy organizowana jest pomoc charytatywna dla Gruzji, gdy setka gruzińskich dzieci przylatuje wprost z piekła wojny na kolonie do Polski, gdy tysiące Polaków okazuje swoje poparcie dla zaatakowanego państwa

biorąc udział w manifestacjach na terenie całego kraju, władze Gdańska postanowiły… zakazać najbliższej demonstracji w Trójmieście.

Uzasadnienie? Za późne przesłanie informacji do Urzędu Miasta o organizowanej manifestacji. Żeby wszystko było zgodne z prawem, niezbędne jest trzydniowe wyprzedzenie. Zdaniem władz Gdańska Inicjatywa „Solidarni z Gruzją” tego nie dopilnowała i niezbędne dokumenty dostarczyła za późno. Jest to o tyle ciekawe, że władze innych miast (Krakowa, Poznania i Warszawy), które otrzymały informacje o manifestacjach w tym samym momencie, co Gdańsk, nie dostrzegły żadnego przekroczenia limitu czasowego i nie wyraziły sprzeciwu na demonstracje.

Na miejscu wydaje się pytanie czy władze pomorskiego miasta obowiązuje inne prawo? Bo jakim cudem wydają decyzję sprzeczną z decyzjami innych polskich miast, które dokładnie na podstawie tego samego paragrafu, rozpatrzyły pozytywnie wnioski? Co gorsza, taka postawa gdańskich władz, z prezydentem Pawłem Adamowiczem na czele, będąc całkowicie pozbawiona choćby krzty racjonalności, stwarza wrażenie, że są one nastawione krytycznie wobec całej idei pomocy narodowi gruzińskiemu oraz Inicjatywy "Solidarności z Gruzją".

Najważniejsze, że mimo skandalicznego zakazu Prezydenta Gdańska, jutro, w czwartek 21 sierpnia o godz. 18 pod rosyjskim konsulatem w Gdańsku, w grupach nie przekraczających 15 osób, manifestacja dojdzie do skutku.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (1 głos)

Komentarze

... taaaak, to jest persona...

http://innewidoki.wordpress.com/

#2542

... podczas poprzedniej demonstracji pod konsulatem legitymowali i straszyli Markowskiego (znanego fotografika i byłego opozycjoistę), a krzyż gruziński zrobiony ze zniczy zebrali łopatami... III RP.

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#2546

Pamiętam inne demonstracje, nikt wtedy o zgodę nie prosił.

Pzdrwm

triarius

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Optymizm jest tchórzostwem. (Oswald Spengler)

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#2552

to pedały mogą z gołymi dupskami paradować, to feminazistki mogą wychodzić, jacyś anarchiści, socjaliści też mogą organizować marsze. To jak to w końcu jest! A właśnie przydałoby się, żeby ktoś to patałajstwo porządnie zlał wodą albo zdzielił po głowie drewnianą pałką; może wtedy poszliby po rozum do głowy.

A narodowcom to za rozpędzanie gejparad czy feminazistowskich manif, to gliny jeszcze powinny zapłacić.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Kirker prawicowy ekstremista

#2553

Może jeszcze zaczną sprawdzać czystość uczestników?
-Pan ma przepoconą koszulkę, a pan nie ociął paznokci - za barierkę!

Taki jeden Janusz jak dostał podczas demonstracji w Poznaniu kilka pał na plecy i dupsko, potem wszystkim pokazywał i się dumnił.
Dziewczyny na siną dupę podrywał!
To jest dopiero coś!

:) Ps. Ale nie przesadzaj z tą skromnością.

#2554

Pzdrwm

triarius

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Optymizm jest tchórzostwem. (Oswald Spengler)

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#2561