Radek mnie wyklucza?

Obrazek użytkownika PS
Kraj

Radek mnie wyklucza?

 

Dzień dobry, napisał Rzecznik

 

pawelgras Paweł Graś

 
Dzień dobry wszystkim, szczególnie @SlawomirNowak :)
 

in reply to ↑

@Piotres Piotr
@pawelgras @SlawomirNowak Dzień dobry, szczególnie prominentnemu Członkowi PO RP zatr. jako SS w kanc. Prezydenta RP. Podwyższone standardy?

51 minutes ago via web

Oczywiście odpowiedziałem grzecznie, jak widać na powyższym obrazku, bo ja to dobrze wychowany jestem chłopak, a nie jakiś riots (real idiot on the street) czy matoł. A do tego kumaty, o czym również nie omieszkałem poinformować Radka:

 

@sikorskiradek Radek SikorskiPrzepraszam w imieniu Rzeczpospolitej. Karygodny błąd pomimo ostrzeżeń MSZ. Zdwoimy wysiłki na rzecz demokracji na Białorusi.
 

43 minutes ago via web

Piotres Piotr
@
@sikorskiradek Proszę przepraszać w imieniu tych, co popełnili błąd. Nie wykluczać kumatych z RP! Nie głosowałem na PO RP, nie wydałem Go.

27 minutes ago

Przeprosiny Radka zapewne nastąpiły

"2011.08.11

W związku z informacjami, że Prokuratura Generalna przekazała organom białoruskim dane finansowe znanego opozycjonisty białoruskiego p. Alesia Białackiego" www.msz.gov.pl/Oswiadczenie,MSZ,w,sprawie,Alesia,Bialackiego,44823.html.

Obawiam się trochę "zdwojenia wysiłków". Dotychczasowa reakcja strony Białoruskiej na ocieplanie stosunków przez Radka to uznanie Niezastąpionego Szefa Dyplomacji Akurat Polskiej za podejrzanego w sprawie śmierci śp. Andrzeja Leppera. Czy prokuratura również zamierza zatem przekazać Białorusi info ad kont Radka?

I co na to PDT?

W moim odczuciu Twitty Radka szkodzą stosunkom Polski z Białorusią i z Rosją. Czy PDT zdymisjonuje Radka? Tak tylko pytam, ćwierkając z rana. W końcu to nie ja decyduję, co jest polską racją stanu, a co nią nie jest. Proponuję jednak wykorzystać cudowne możliwości i poznać po oczach czy Radek w tej sprawie nie mataczy.

Notka z 12.08.2011 10:10 0

Radek mnie wyklucza? gasipies.salon24.pl/332654,radek-mnie-wyklucza

Brak głosów