O wpływie poparcia na medale

Obrazek użytkownika PS
Idee

  Kolejny sukces Platformy

Bronisław Komorowski (© AP)

 

To prześliczne zdjęcie znalazłem na stronie 

 
Natomiast tu na salon24 ukryto informację o medalach:

 

"Przemysław Miarczyński oraz Zofia Noceti - Klepacka zdobyli w swoich klasach RS-X brązowe medale."

 

Wklejono z <]]>http://dyrdy.salon24.pl/439150,no-i-sa-dwa-brazy-na-olimpiadzie]]>>

 

Myślę sobie, coś jest na rzeczy i drążę temat. Bo przecież bez powodu by nie ukrywali?

 

Przemysława Miarczyńskiego nie znalazłem w gronie popierających kandydata Platformy. Podobnie Zofii Klepackiej, -hm powiem więcej - tej to się nawet udało uniknąć błogosławieństwa pary prezydenckiej. Miała szczęście?

 

]]>KLUBU ZDZISŁAW - Gazeta Wyborcza - internetowe wydanie ...]]>

info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/klubu+zdzisław

"5 Gru 2009 - Prezydent Bronisław Komorowski przyjął olimpijskie ślubowanie żeglarzy. reprezentacji na ślubowaniu zabrakło jedynie Zofii Noceti-Klepackiej (YKP Warszawa) w klasie RS:X."

 

"Para Prezydencka, Anna i Bronisław Komorowscy, przyjęła w sopockiej marinie na molo ślubowanie od reprezentacji polskich żeglarzy na igrzyska w Londynie. "

Więcej...]]>http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,48341,12127911,Londyn_2012__Prezydent_Bronislaw_Komorowski_przyjal.html#ixzz22s94KxmO]]>

 

Wklejono z <]]>http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,48341,12127911,Londyn_2012__Prezydent_Bronislaw_Komorowski_przyjal.html]]>>

  

Szukam zatem na liście poparcia BK nazwisk naszych złotych medalistów:

TOMASZ MAJEWSKI - lekkoatletyka, pchnięcie kulą

ADRIAN ZIELIŃSKI - podnoszenie ciężarów, kat. 85 kg

Wklejono z <]]>http://www.pkol.pl/pl/pages/display/16213]]>>

 

Komitet Poparcia Bronisława Komorowskiego

Pełny skład komitetu, alfabetycznie <]]>http://pl.scribd.com/doc/31439715/Komitet-Poparcia-Bronis%C5%82awa-Komorowskiego]]>>

I znajduję ]]>84, 85 - Majewski]]>, ale nie Tomasz. Natomiast nazwiska "Zieliński" nie ma. Ba ponoć jakieś postępowanie dyscyplinarne wytoczył związek przeciwko Arkadiuszowi, że gdzieś pojechał za swoje pieniądze zresztą, ale wbrew zaleceniom związku czy coś. Gdyby poparł Bronka - nikt by się nie ośmielił.

 

"Sędzia jeszcze rozgrzany..." - pamiętacie - buta i bezczelność tej wypowiedzi pozwala przypuszczać, że jak się ma poparcie, czyli jest kolesiem to już nie trzeba się starać, bo i tak się należy.

 

Z tego co pamiętam w Komitecie poparcia figurował nie tylko gen. Rylski (]]>135]]>), ale także Franz ]]>Smuda]]>. Obrazek też fajny, polecam :)

]]>http://i.wp.pl/a/f/jpeg/21357/feyenoord_lech_smuda_piesc_470.jpeg]]>

 

Na EURO 2012 nie poszło najlepiej. O medalu olimpijskim dla polskich futbolistów nie słyszałem, chyba się nawet nie zakwalifikowali. Za to wypasionej chacie czytałem. ]]>Ale wypas! Pałac Smudy w Kościelisku]]>

 

 

Nie chce mi się wyszukiwać wszystkich olimpijczyków, czyli potencjalnych kandydatów do medali i związku ich poparcia dla PO RP i jej kandydata na prezydenta Bronisława, oby żył wiecznie, Komorowskiego z wynikami na olimpiadzie, ale chętnie zmienię zdanie co do negatywnego wpływu owego poparcia.

 

Natomiast pamiętam, że poparł Bronka oznaczony numerem:

 

"160

Szymon

Ziółkowski

 

lekkoatleta, młociarz, medalista olimpijski"

 

Wklejono z <]]>http://pl.scribd.com/doc/31439715/Komitet-Poparcia-Bronis%C5%82awa-Komorowskiego]]>>

 

Życzę mu jak najlepiej, ale jeśli dotychczasowe obserwacje się potwierdzą, to raczej wróci bez medalu.

 

"148 Maja Włoszczowska" - miała pecha, poważna kontuzja uniemożliwiła jej start.

 

 

 

Nie słyszał ktoś czy panowie mistrzowie olimpijscy -  53 Michał Jeliński, 63 Marek Kolbowicz, 66 Adam Korol, 144 Konrad Wasielewski zdobyli teraz w sobotę medal?

 

"czterokrotny mistrz świata, ]]>mistrz olimpijski]]> ]]>Marek Kolbowicz]]>; "

 

Wklejono z <]]>http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/268559,w-szczecinie-powstal-honorowy-komitet-poparcia-komorowskiego,id,t.html?cookie=1]]>>

 

 

 

]]>Wioślarstwo: Koniec epoki. Ostatni wyścig Dominatorów]]>

Przemysław Franczak, Eton Dorney/Windsor ]]>Gazeta Wrocławska]]> Aktualizacja 2012-08-03 09:24:20

]]>W sobotę czwórka podwójna w składzie Adam Korol, Michał Jeliński, Marek Kolbowicz, Konrad Wasielewski znów popłynie w olimpijskim finale. Czy powtórzą złoto z Pekinu? »]]>

 

Wklejono z <]]>http://www.dziennikzachodni.pl/tag/marek-kolbowicz.html?utm_medium=alz&utm_source=dziennikzachodni.pl&utm_campaign=artykul]]>>

 

 

 

Podobno Napoleon - wymieniany w naszym hymnie narodowym "Dał na przykład Bonaparte"- mianował jenerałami tych, co to mają w życiu szczęście, farta. Za Kaczyńskiego mieliśmy wzrost gospodarczy, spadek bezrobocia, EURO i benzynę po 3 PLN z groszami - jednak lemingi wybierają inaczej. Wolą katastrofy, plagi, gafy i klęski?  "By żyło się lepiej, wszystkim". :)

 

 

Proszę o powiadomienie mnie, czy ktoś z popierających obecnego pana prezydenta zdobył, albo zdobędzie w przyszłości jakiś medal, chociażby brązowy dla Polski.

 

PS

Siatkarzy pobłogosławił sam pan premier, stawiacie na medal? Ja po ostatniej porażce raczej wątpię.

Brak głosów

Komentarze

Vote up!
0
Vote down!
0
#281321

:)

Cieszę się, że nie tylko ja "oszołomsko" zauważyłem problem istotnej korelacji pomiędzy afiszowaniem się z PO-wskim złem a nie zdobywaniem sukcesów przez polskich sportowców. Wspomniałem też o wymianie prezentów pomiędzy E. Kopacz (tfu) a A. Radwańską oraz o braku u przegranych polskiego orła na koszulce...

Zob: http://niepoprawni.pl/blog/756/fatum-po-i-polskie-godlo

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#281378

Węgrzy w Pekinie nie zdobyli żadnego złota, a w Londynie do tej pory już osiem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#281383

a jakby tak sobie przypomnieć, to za Kaczyńskiego benzyna była po 3,20 PLN, spadło bezrobocie, obniżono podatki i mieliśmy wzrost gospodarczy.

Dla lemingów jednak to bez znaczenia. Możemy nie mieć wcale medali. Możemy przegrać 0 : 3 bez walki. "Nic się nie stało". Ważne, żeby nie dopuścić do władzy Kaczyńskich, - to się tylko liczy i udało się wmówić naszym lokalnym idiotom. Idiotami starożytni Grecy nazywali tych, co się nie interesują dobrem wspólnym - polityką. No i mówią, że się nie interesują i głosują na niewymownego... obrzydliwość. Obawiam się o dalsze losy tego kraju.

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#281895