Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Droga Gazeto, ale Prof. Krzemiński to może być nieobiektywny

Obrazek użytkownika PS
Idee

Droga Gazeto, ale ten Prof. Krzemiński to może być skrajnie nieobiektywny
w kwestiach dotyczących Kościoła, PiS i Radia Maryja.
 
Krzemiński: "Im ktoś jest częściej w kościele, tym częściej jest antysemitą".
 
Pisałem już o tym w notce „Skąd się biorą miliardy Vincenta i groźba wojny z Rosją”. Pozwolę sobie jednak rozwinąć wątek.
Prof. Krzemiński: Antysemityzm narodowo-katolicki
Rozmawiała   Agnieszka Kublik   2013-09-20
Badanie realizowała Pracownia Badań Społecznych w Sopocie w październiku 2012 r., próba 1,5 tys. osób, sfinansowane z grantu Narodowego Centrum Nauki.”
Zacznę od sprostowania tej informacji. Niestety, droga Gazeto, ale w 2012 r. sopocka firma już się tak nie nazywała. Ciekawe zatem do kogo trafił ten grant i czy aby na pewno do Sopotu.
W innym artykule, Droga Gazeto czytam bowiem, że takie badania prowadzone są przez… socjologa prof. Ireneusza Krzemińskiego.
„Takie są wyniki prowadzonego od 1992 r., regularnie co dziesięć lat, badania socjologa prof. Ireneusza Krzemińskiego (na 1500-osobowej próbie).”
Polacy antysemici. Ilu ich jest?   ]]>http://wyborcza.pl/1,75478,14636649.html]]>
Czyżby w czynie społecznym? Niekoniecznie, bo okazuje się, że uzyskał w macierzystym Instytucie Socjologii UW niewielki grant.  
„Kilka lat temu w ramach skromnych funduszy badawczych przyznawanych na "badania własne" placówkom naukowym, uzyskałem w moim macierzystym Instytucie Socjologii UW niewielki grant na analizę treści audycji rozgłośni z Torunia.”
 
Badania w tej materii prowadził podobno też inny socjolog prof. Antoni Sułek, pierwowzór postaci „pana Sułka” z audycji radiowej Jacka Janczarskiego pt. "Kocham pana, panie Sułku".
PBS SP Z O O (KRS: 0000189170, NIP: 5850205642, REGON: 002871041)
Członkowie reprezentacji:
Nazwisko i imię:
Funkcja lub stanowisko:
Pieńkowska Barbara Grażyna
Prokurent
Koczurowski Krzysztof Zdzisław
Prezes Zarządu
Pieńkowski Ryszard
Zastępca Prezesa Zarządu
Koczurowska Wawrzkiewicz Kaja Jolanta
Prokurent
Mojsiewicz Katarzyna Małgorzata
Członek Zarządu
 
Poprzednio w 2009 r. i w 2010 r. - PBS DGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (PBS DGA SP Z O O).
 
Ta rodzinna (sądząc po nazwiskach członków reprezentacji) firma zatem już dawno się nie nazywa „Pracownia Badań Społecznych”, jak ją określono w artykule słynnej ostatnio Pani red. (po angielsku red podobno znaczy czerwony / czerwona, ale to zapewne przypadkowa zbieżność) Kublik (termin „kublikacja” nawet powstał) - mianowicie od 2005 r. wg Wiki, a poprawna już w 2012 r. nazwa to PBS Spółka z o. o. (dawniej Pracownia Badań Społecznych, PBS DGA) wg informacji na stronie PBS.
 
Niestety próba weryfikacji – wyszukania wg nru KRS na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości > Krajowy Rejestr Sądowy > ]]>Wyszukaj Podmiot]]>    nie dała oczekiwanego potwierdzenia i wykazywała ]]>przerwę techniczną]]>. Jakoś specjalnie mnie to nie dziwi. Podobno w krajach UE – tam gdzie nie ma Tuska - rejestry i wyszukiwarki rządowe działają tak jak powinny, a pociągi śmigają > 200 km / h. Chociaż nie sprawdzałem, może to tylko plotki?
 
Sprawdźmy zatem  wiarygodność  tego pbs:
"Nie pojawiły się opinie będące wyrazem zdecydowanie negatywnego stosunku do tego typu reklam."
No cóż, widocznie do mnie nie dotarł ankieter z zapytaniem, bo ja akurat mam bardzo negatywny stosunek do reklam w taksówkach. Oślepia to w nocy i denerwuje. Nie dość, że płacę za przejazd to jeszcze… I jeśli mam się opierać na opiniach tej firmy - to raczej podziękuję, postoję - wolę nie napisać, co dokładnie myślę o tych reklamach w taksówkach, bo mnie jeszcze zwiną. Biedny taksówkarz raczył to na moja prośbę wyłączyć, na szczęście, jak już wyjechaliśmy z centrum - wcześniej się bał, że ktoś zakabluje. Zdarzenie miało miejsce w Bydgoszczy. W każdym razie mi ta opinia o reklamach w TAXI wystarczy. Odbieram ją zatem jako nieobiektywną i pisaną na zamówienie. A jak komuś mało, to może jeszcze Lis na Prezydenta ]]>pl.wikipedia.org/wiki/PBS_%28firma_badawcza%29]]>. A wiarygodność formy oceniam podobnie jak CBOS. Czyli czego to się nie zrobi i nie opublikuje za pieniądze z naszych podatków.
 
Narodowe Centrum Nauki powołano po Smoleńsku - USTAWA z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki (Dz. U. z 4 czerwca 2010 r.) - ]]>http://www.ncn.gov.pl/sites/default/files/pliki/ustawy/ustawa-o-ncn.pdf]]>.
 
Takie „Centrum” kosztuje zatem nas – podatników, czyli jak ktoś woli Naród jakieś około pół miliarda do miliarda złotówek rocznie. A to już jest pozycja znacząca w budżecie oszacowanym przeze mnie skromnie na poziomie: po stronie dochodów na około 300 miliardów PLN, a po stronie wydatków na jakieś około 335 miliardów.
 
W stosunkowo fajnym dokumencie (szczególnie końcówkę polecam – perełki takie jakby czytać komunistyczną agitkę - np. „Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Centrum i sprawnej obsługi wnioskodawców” ) sprawozdawczym za rok 2011 zatytułowanym Sprawozdanie z działalności Narodowego Centrum Nauki Rok 2011 znajdujemy takie oto info:
 
„Plan finansowy Centrum opiewał początkowo na kwotę 305 mln zł, z czego 275 z przeznaczeniem na zadania ustawowe Centrum.
Po zakończonych powodzeniem zabiegach o jego zwiększenie, Centrum otrzymało z budżetu państwa (via MNiSW)  do dyspozycji 508 mln zł, z czego ponad 471 z przeznaczeniem na finansowanie projektów badawczych…”
Zatrudniało to (Centrum) w 2011 r. jakieś 71 osób, jak wynika z tego dokumentu - domyślam się, że raczej nie „pisiorów’, ale PO znajomości. Zapewne od 2011 r. wzrosły środki do dyspozycji Centrum z budżetu państwa, które szacuję na bliskie 1 miliarda obecnie. Być może też liczba urzędników dla zapewnienia sprawnego…
A po co to i na co idzie ta Kasiora? Ano, być może w świetle powyższego między innymi na realizację ]]>zadania]]>, o którym to ostatnio nieskromnie wspomniał (ujawnił, wygadał się) sam Pan Premier Tusk.
I na podstawie takiej niewiarygodnej ankiety sopockiej firmy przeprowadzonej podobno na rzekomej 1,5 tysięcznej grupie respondentów jakiś #@ł mnie będzie obrażał? 
 
Wypraszam sobie.
 
Słucham Radia Maryja, głosuje na PiS i nie jestem żadnym antysemitą, a wręcz przeciwnie, raczej semitolubem, fanem Izraela, czytuję pasjami biblię i Torę, a nawet chcę jechać do Izraela. Podziwiam wojsko i wywiad Izraela. Bardzo podobała mi się też akcja odbicia zakładników porwanego samolotu w 1976 r. Pozwolę sobie wkleić cytat z Wiki, bo może nie wszyscy wiedzą o co chodzi.
„Operacja Entebbe, znana także jako Operation Thunderball/Thunderbolt (z ang. Operacja Piorun) lub rajd na Entebe – operacja odbicia pasażerów porwanego samolotu, przeprowadzona w ]]>Ugandzie]]> w nocy z ]]>3]]> na ]]>4 lipca]]> ]]>1976]]>. Misja ta została później nazwana Operation Jonathan (hebr. מבצע יונתן‎), od imienia dowódcy, płk. ]]>Jonatana "Joni" Netanjahu]]> (brata późniejszego premiera ]]>Beniamina Netanjahu]]>), który był jedyną śmiertelną ofiarą wśród oddziałów izraelskich.”
Do dzisiaj czytam o tym ze wzruszeniem i podziwem.
A moja Babcia (katoliczka też zresztą) w czasie okupacji ukrywała Żyda przed Niemcami! Za udzielanie pomocy Żydom groziła wtedy kara śmierci zarówno jej, jak i całej rodzinie.
I nie tylko moja babcia, ale też wielu innych Polaków, wiernych Kościoła, w tym też sporo duchownych i sióstr zakonnych ratowało Żydów, choć za to groziła śmierć. Nie zapytam co w tym czasie robili antenaci prof. Krzemińskiego, bo było by to złośliwe i tak zapewne nie odpowie. Mam jednak nadzieję, że nie kolaborowali z Niemcami i nie muszą przepraszać za Jedwabne.
To na czym polega ten mój rzekomy antysemityzm? Na mordowaniu, czy na pomaganiu i ukrywaniu przed Hitlerowcami? Bo już się gubię. I tu jednak podziękuję za światło i się zgodzić muszę (bo zgoda buduje) z Europosłem Wojciechowskim, który zauważa, że to Niemcy odpowiadają za holocaust, a nie Polacy, a odwracanie w tej materii kota ogonem to antysemityzm i niemoralność.
„Nie, proszę Pana, to właśnie przyznawanie polskiej odpowiedzialności za zbrodnie holocaustu jest relatywizowaniem tych zbrodni, jest zdejmowaniem odpowiedzialności z prawdziwych sprawców, którymi byli Niemcy. I to jest głęboko niemoralne i w gruncie rzeczy antysemickie, gdyż uwłacza pamięci żydowskich ofiar.”    ]]>JANUSZWOJCIECHOWSKI]]>   07:53

Nie przypadkiem  Instytut Yad Vashem odznaczył Medalem „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata” za ratowanie Żydów w czasie II wojny najwięcej (ponad 6 tys.) Polaków. Nie Niemców, ani nawet Rosjan.
 
Zresztą Żydzi mają dobry wywiad i potrafią też skutecznie sami walczyć z antysemityzmem. Za swoje. A my powinniśmy walczyć za swoje (pieniądze z polskiego budżetu)  o swoje - nie z antysemityzmem, jak „Radek” i inne cele bryty, ale z antypolonizmem. Ewentualnie też z polakożerstwem, jak to nazwał w komentarzu „solussolius”
„Czemu, Krzemiński, nie zajmiesz się powszechnym na świecie zjawiskiem polakożerstwa? Żydzi europejscy i północnoamerykańscy, Niemcy, Austriacy często przejawiają postawy polakożercze. Brytyjczycy też, ale czynią to daleko subtelniej niż tamci. Co, kasy czy odwagi ci brakuje, psorze? Z jaką radością plujesz na własny naród. Szkoda, że go nie bronisz.”
 
Czy ktoś z tych "grantów" opłacany zauważył, że szkodzący Polsce, kręcący lody, pasożyci budżetu i zabójcy polityczni, to (niekiedy skreśleni z listy) członkowie PO?
Mam serdecznie dość tego straszenia PiS-em i oskarżania o antysemityzm. Dość tego.
Sam Pan nasz i zbawiciel Jezus Chrystus urodził się jako Żyd. Kościół naucza i wykłada o tym wyraźnie np. w Katechizmie:
„KKK 423  Wierzymy i wyznajemy, że Jezus z Nazaretu, urodzony jako Żyd z córki Izraela w Betlejem, w czasach króla Heroda Wielkiego i cezara Augusta I, z zawodu cieśla, który umarł ukrzyżowany w Jerozolimie za czasów namiestnika Poncjusza Piłata, w czasie rządów cezara Tyberiusza, jest odwiecznym Synem Bożym, który stał się człowiekiem. Wierzymy, że "od Boga wyszedł" (J 13, 3), "z nieba zstąpił" (J 3,13; 6, 33), "przyszedł w ciele" (1 J 4, 2), ponieważ "Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas. I oglądaliśmy Jego chwałę, chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca, pełen łaski i prawdy... Z Jego pełności wszyscyśmy otrzymali – łaskę po łasce" (J 1, 14. 16).”
Patronką tego rzekomo antysemickiego wg prof. Radia Maryja jest zresztą Semitka, a dokładniej to Żydówka Maryja, inaczej Miriam. Owszem zdarzają się niedouczeni i nieświadomi słuchacze, ale są też nauczani przez prowadzących – np. ojciec Dariusz Drążek, Redemptorysta z Radia Maryja odpowiedział stanowczo i zdecydowanie na wygłoszoną niepochlebną opinię pani Haliny na temat Kazimierza Wielkiego i nadania przez niego praw ludziom narodowości żydowskiej:
„Musimy pamiętać, że ten który przyszedł na ziemię jako człowiek, mam na myśli oczywiście Jezusa Chrystusa, jako człowiek był Żydem. Maryja była Żydówką.”  ]]>Wp.pl]]>
 
Jak zatem można mówić o antysemityzmie Kościoła. Paranoja jakaś.  To tak jakby powiedzieć, że na podstawie badań i ankiety ustalono, że w gronie popierających Ruch Palikota procentowo i stosunkowo najwięcej jest przeciwników Palikota, anty … nie wiem jak to nazwać Anty-Palikotów, anty-palaczy, czy też może nawet po prostu niepalących miłośników kotów i patriotów. 
 
Wypraszam sobie tego typu insynuacje!
 
A do tego nie jestem jakimś  pe..     homo w przeciwieństwie do tego  #@ła. Niech nam żyje i dorasta, ale nie powinien być lansowany w mediach, a już absolutnie kształtować opinii publicznej, bo to niemoralne i też niedemokratyczne. Gejów jest jakiś może 1 % w społeczeństwie, więc z jakiej racji ktoś ma narzucać jakieś swoje przekonania czy coś?
Wypraszam sobie i protestuję przeciwko lansowaniu poglądów tego Krzymińskiego. Kiedyś to się nazywało zboczeniem. W Federacji Rosyjskiej obowiązują w tym zakresie stosowne zakaziki i bardzo dobrze. Pan Prezydent Putin wydaje się mieć zdrowe poglądy na ten temat. A tu mu pod nosem… robimy takie prowokacje. Ten prof. K, czy jak mu tam przyznał się w anglojęzycznych mediach (zwanych imperialistycznymi onegdaj), że… jest gejem. Nie drażnić niedźwiedzia – powiadam.
Chyba nie chcecie doprowadzić do wojny z Rosją na tym tle?
 
Przejdźmy zatem po tych wstępnych dywagacjach do meritum.
 
Dlaczego prof. Krzemiński może być nieobiektywny w kwestiach dotyczących Kościoła.
„Moja teza jest taka, że teraz ten, kto prezentuje postawy antysemickie, w 90 proc. przypadków wyznaje też narodowo-katolickie przekonania o specjalnym wybraństwie narodu polskiego i prawie na pewno jest zwolennikiem PiS, ziobrystą albo zwolennikiem skrajnego ruchu narodowego. Część z nich ma też poglądy antyeuropejskie i uważa, że religia i Kościół powinny się cieszyć specjalnymi prawami w państwie polskim.”
„To, co mnie uderzyło u Franciszka, to jest to, co było wartością polskiego Kościoła do początku lat 90., bezwzględne przekonanie o szacunku do każdego człowieka. Franciszek, nawet jak jest przeciwko homoseksualnym małżeństwom, to jednak mówi: macie geja szanować, to też człowiek, który może wierzyć i kochać Boga. I to jest coś, co jest nie do przełknięcia dla polskiego Kościoła.”
 
90 % to prawie 100. Tymczasem zarówno ja, jak i moi znajomi deklarujący przynależność do Kościoła oraz poglądy prawicowe nie prezentujemy bynajmniej poglądów antysemickich. W Kościele obowiązuje też posłuszeństwo biskupowi Rzymu, a to co mówi papież jest dla wiernych między innymi wskazówką do nawrócenia i raczej słowem, z którego płynie wiara, czyli pokarmem, a nie czymś nie do przełknięcia. Insynuacje, że to co mówi papież Franciszek „jest nie do przełknięcia dla polskiego Kościoła”  odbieram jako skrajnie nieuprawnione i niezgodne ze stanem faktycznym.
 
Skąd zatem mogą się brać tezy i uogólnienia lansowane przez prof. Krzemińskiego.
Otóż z publikacji dostępnych w sieci domniemam, że Pan Profesor Krzemiński zadeklarował się jako tzw. gej. I tu następuje konflikt interesów, ideologii, zapewne też priorytetów, przekonań i poglądów, który nie pozwala mu być obiektywnym.
"Socjolog prof. Ireneusz Krzemiński

Socjolog prof. Ireneusz Krzemiński od lat bada sytuację mniejszości seksualnych w Polsce. W 2010 r. w wywiadzie dotyczącym EuroPride w Warszawie dla „New York Timesa” sam publicznie przyznał się do homoseksualizmu, mimochodem mówiąc: „geje, włączając w to mnie…”."
]]>http://wiadomosci.wp.pl/gid,14327498,gpage,8,img,14327966,kat,1329,title,Maja-za-soba-coming-out,galeria.html?ticaid=111587]]>

I nawet w Gazecie też napisali, że "Krzemiński zacietrzewiony gej"  ]]>http://forum.gazeta.pl/forum/w,902,112856705,112859318,Krzeminski_zacietrzewiony_gej.html]]>.

Tacy Ludzie nie powinni być autorytetami w sprawach, które ich dotykają, bo nie są obiektywni. Wiadomo, że Kościół nie akceptuje homo, w sensie nie popiera i mówi wyraźnie, że to zboczenie i grzech. Papież teraz chyba łagodzi, ale w Starym Testamencie ostro i nikt tego nie zmieni

„Biblijne „nie" dla homoseksualizmu staje się prawem. Tak mówi o tym Księga Kapłańska: „Nie będziesz obcował z mężczyzną [zakar - płeć męska], tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!" Oraz: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli".”
]]>http://www.fronda.pl/a/homoseksualizm-w-starym-i-nowym-testamencie,17000.html]]>

Wiadomo zatem jaki może mieć stosunek do Kościoła taki jeden z drugim.
Kościół owszem szanuje człowieka, ale nie utożsamia się bynajmniej z lobby homoseksualnym i ideologią gender. W biblii możemy znaleźć bardziej dosadne określenia, których tu nie odważę się zacytować. Niemniej jednak w tym świetle z dużym prawdopodobieństwem należy stwierdzić, że Profesor Krzemiński może czuć się niekomfortowo. Naturalna reakcja obronna powoduje, że chce oddalić swoje fobie i lęk przed osądzeniem. Reaguje skrajnie negatywnym stosunkiem do Kościoła – nienawiścią, czy też wrogością.
Nie tylko w odniesieniu do Kościoła, czy Radia Maryja. Nie ukrywa też swoich poglądów politycznych. Popiera zdecydowanie Tuska, a występuje przeciwko Kaczyńskiemu, posuwając się do nie licujących z tytułem prof. argumentów ad personam – np. ośmieszania. Bywa, że przerywa, ironizuje i obraża nawet swojego rozmówcę o innych poglądach, przez co de facto nie można z nim prowadzić merytorycznej debaty:
„Nawet tylko z tego co podał na stronie www TVN widać jak nieuczciwy intelektualnie był wczoraj Krzemiński.
Jeśli dodać do tego jego obraźliwe uwagi typu "Jadzia wygaduje", przerywanie wypowiedzi  i osobiste "wycieczki" pod adresem jakby nie było koleżanki profesor, może jedynie podziwiać cierpliwość Staniszkis, że nie wyszła wcześniej.” 
 
„- Z Tobą nie można dyskutować - odpowiedziała prof. Staniszkis i ostentacyjnie wyszła ze studia.”.
 
„Nieprzekonani przekonywali, że prof. Krzemińskiego może powstrzymać jedynie prof. Krzemiński.”
Jego opinia w sposób naturalny wydaje się być zatem nierzetelna i warunkowana przez osobistą sytuację.
Nie powinien być zatem jako nieobiektywny i stronniczy ekspert (autorytet) publikować swoich jednostronnych tez na temat Kościoła, w szczególności na łamach tak zasłużonej bojowniczki o demokrację w Polsce, jak Gazeta Wyborcza. A jeśli już to z zachowaniem zasady kontradyktoryjności. Pomijanie głosu większości to w mojej ocenie dyshonor dla cenionej i obiektywnej Gazety.
 
Droga Gazeto,
Proszę nie publikuj takich tekstów, bo Cię nie kupię i prenumeraty nie odnowię.
 
 
 
 
Źródła:
 
Onet > ]]>Wiadomości]]>]]>Polska]]>]]>Antysemityzm]]>    Prof. Krzemiński: polscy antysemici to najczęściej zwolennicy PiS, SP albo ruchu narodowego   ]]>http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prof-krzeminski-polscy-antysemici-to-najczesciej-zwolennicy-pis-sp-albo-ruchu/l4ewx]]>
 
Prof. Krzemiński: Antysemici to głównie zwolennicy PiS - m.Dziennik.pl - wiadomości z kraju i ze świata - mobilna wersja   ]]>http://m.dziennik.pl/wiadomosci/opinie/prof-krzeminski-antysemici-to-glownie-zwolennicy-pis]]>
 
Gazeta Wyborcza > Prof. Krzemiński: Antysemityzm narodowo-katolicki   ]]>http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402,14636613.html]]>
 
Gazeta Wyborcza > Polacy antysemici. Ilu ich jest?    ]]>http://wyborcza.pl/1,75478,14636649.html]]>
 
O książce - Czego nas uczy Radio Maryja? Socjologia treści i recepcji rozgłośni - Kultura w Onet    ]]>http://kultura.onet.pl/ksiazki/katalog/czego-nas-uczy-radio-maryja-socjologia-tresci-i-re,671624,oksiazce.html]]>
 
 
Operacja Entebbe – Wikipedia, wolna encyklopedia   ]]>http://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Entebbe]]>
 
 
Ratowały, choć za to groziła śmierć (cz. 1) - RadioMaryja.pl   ]]>http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/ratowaly-choc-za-to-grozila-smierc-cz-1/]]>
Ratowały, choć za to groziła śmierć (cz. 2) - RadioMaryja.pl   ]]>http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/ratowaly-choc-za-to-grozila-smierc-cz-2/]]>
Ratowały, choć za to groziła śmierć (cz. 3) - RadioMaryja.pl   ]]>http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/ratowaly-choc-za-to-grozila-smierc-cz-3/]]>
Ratowały, choć za to groziła śmierć (cz. 4) - RadioMaryja.pl   ]]>http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/ratowaly-choc-za-to-grozila-smierc-cz-4/]]>
Ratowały, choć za to groziła śmierć (cz. 5) - RadioMaryja.pl   ]]>http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/ratowaly-choc-za-to-grozila-smierc-cz-5/]]>
Ratowały, choć za to groziła śmierć - RadioMaryja.pl   ]]>http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/ratowaly-choc-za-to-grozila-smierc/]]>
 
Polska pomoc Żydom w czasie II wojny światowej – Wikipedia, wolna encyklopedia   ]]>http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_pomoc_%C5%BBydom_w_czasie_II_wojny_%C5%9Bwiatowej]]>
 
Maria z Nazaretu – Wikipedia, wolna encyklopedia   ]]>http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_z_Nazaretu]]>
 
 
USTAWA BUDŻETOWA NA ROK 2013 z dnia 25 stycznia 2013 r.   ]]>http://orka.sejm.gov.pl/proc7.nsf/ustawy/755_u.htm]]>
 
PBS (firma badawcza) – Wikipedia, wolna encyklopedia   ]]>http://pl.wikipedia.org/wiki/PBS_%28firma_badawcza%29]]>
 
Witamy na nowej stronie ]]>www.pbs.pl]]>! | PBS [26.03.2012]    ]]>http://pbs.pl/x.php/1,1049/Witamy-na-nowej-stronie-www.pbs.pl-.html]]>
 
PBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KRS: 0000189170 - informacje podstawowe - Ludzie i firmy w krs - krs.wyborcza.biz   ]]>http://krs.wyborcza.biz/firma/szczegoly/pbs-dga-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-189170]]>
 
KRS - Archiwum z dnia 2009-03-30 - Podmiot nr: 0000189170, PBS DGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   ]]>http://www.krs-online.com.pl/pbs-dga-spolka-z-ograniczona-archiwum-162339-180393.html]]>
KRS - Archiwum z dnia 2010-12-15 - Podmiot nr: 0000189170, PBS DGA SP Z O O   ]]>http://www.krs-online.com.pl/pbs-dga-sp-z-o-o-archiwum-503806-180393.html]]>
 
Krzysztof Koczurowski w Krajowym Rejestrze Sądowym - KtoKogo.pl   ]]>http://www.kto-kogo.pl/Krzysztof_Koczurowski]]>
 
Katarzyna Mojsiewicz w Krajowym Rejestrze Sądowym - KtoKogo.pl   ]]>http://www.kto-kogo.pl/Katarzyna_Mojsiewicz#eef8cf460c99b9a62bfc793ff02e71be]]>
 
Ryszard Pieńkowski w Krajowym Rejestrze Sądowym - KtoKogo.pl   ]]>http://www.kto-kogo.pl/Ryszard_Pie%C5%84kowski#97b6158ec76e2753c8fb96300b63e614]]>
 
Agnieszka Ewa ]]>Szczepaniak]]> (’70)  Agnieszka Szczepaniak w Krajowym Rejestrze Sądowym - KtoKogo.pl   ]]>http://www.kto-kogo.pl/Agnieszka_Szczepaniak#74417b59b9f6e279d9171a82e3038a8c]]>
 
Rosja: Zakaz propagowania homoseksualizmu. Putin podpisał dwie kontrowersyjne ustawy   ]]>http://www.polskatimes.pl/artykul/933286,rosja-zakaz-propagowania-homoseksualizmu-putin-podpisal-dwie-kontrowersyjne-ustawy,id,t.html]]>
 
 
Promocja ideologii gender się opłaca. Prezes Fundacji Edukacji Przedszkolnej otrzymał od UE 15 mln zł. Wcześniej zobowiązał się do wprowadzania gender do przedszkoli   ]]>http://wpolityce.pl/wydarzenia/62946-promocja-ideologii-gender-sie-oplaca-prezes-fundacji-edukacji-przedszkolnej-otrzymal-od-ue-15-mln-zl-wczesniej-zobowiazal-sie-do-wprowadzania-gender-do-przedszkoli]]>
 
 
 
 
"Z tobą nie można dyskutować" - Salon24 | Niezależne Forum Publicystów   ]]>http://apk.salon24.pl/194186,z-toba-nie-mozna-dyskutowac]]>
 
Znokautowany telewizyjną dyskusją smoleńską - Smoleńsk Raport S 24 - Salon24 | Niezależne Forum Publicystów   ]]>http://lubczasopismo.salon24.pl/Smolensk.Raport.S.24/post/499150,znokautowany-telewizyjna-dyskusja-smolenska]]>
 
 
Homoseksualizm w Starym i Nowym Testamencie | Fronda.pl   ]]>http://www.fronda.pl/a/homoseksualizm-w-starym-i-nowym-testamencie,17000.html]]>
 
Ireneusz Krzemiński | Bronisław Wildstein   ]]>http://blog.rp.pl/wildstein/tag/ireneusz-krzeminski/]]>
 
Krzemiński: Radio Maryja na moralnych manowcach (wersja do druku)   ]]>http://www.rp.pl/artykul/612823.html?print=tak&p=0]]>
 
Brak głosów

Komentarze

bolszewicka, niejaki Jaruzelski wraz z bandyterką z PZPR, którzy skutecznie w 1968 r. wypędzili resztki Żydów. I taki Krzemiński, niby profesor, a historii nie zna, kaprawe ślipia wybałusza i widzi to czego nie ma i debilne wnioski wysnuwa. Co ta wóda robi z ludzi...

Pozdrawiam z 10

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#381784

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
-1
#381963

"Miej głowę otwartą, ale nie tak otwartą by ci wypadł mózg"

Szambo udające perfumerię, gdzie gównem rzyga się non stop... gdzie gówno wypływa uszami i nosami...przez 24h/dobę [patrz choćby blog Hołuba - redaktora Gazety Wyborczej].

I to gówno chce się przypisać innym... Choćby Rydzykowi...Odwracając za każdym razem bezczelnie i na chama tego kota ogonem... Bez najmniejszej żenady... Bez najmniejszego zawstydzenia...

Ot tak, po prostu... Tak jakby strzelić sobie od niechcenia palcami...

Vote up!
1
Vote down!
0

Jozef - Londyn 2010

#381818

Mamy naukowców sudentów, magistrów, doktorów, profesorów, którzy mają pomysły, ciekawe osiągnięcia, niekiedy patenty ale oprócz tego do czego sami doszli, nigdy nie dostali od "Państwa" złamanego grosza. 

Mamy też profesorów, którzy będąc na pensji społeczeństwa, nigdy nic nie osiągneli, nigdy nie napisali wartościowej pracy, nigdy nie mieli pomysłu na coś konkretnego, zżera ich zazdrość. I pewnie doskwiera coś jeszcze, co powoduje, że nie smakuje im skromny polski obiad, gardzą nim a swoje kroki kierują do "Ministerstwa Dziwnych Kroków Monty PO" wyciagają rękę po plewy i strąki świńskie by się nimi posilić. Potem ze złości "tworzą" profanujące polski Kościół i polskich katolików "dzieła".

"Państwo" wspiera celebrytów, samozwańcze "elyty", różnej maści nieudaczników, a jest całkowicie ślepe na zasłużonych dla jego bytu obywateli.

Z bezpańskim kundlem sikającym na przydrożny krzyż, wznisiony ręką Polaka, nie polemizuje sie, tylko przegania.

Pozdrawiam,

Chrust

Vote up!
1
Vote down!
-1

Chrust

#381828