Cenzura za Tuska - TRWAM po salon24.pl

Obrazek użytkownika PS
Kraj

Kolejny cud Tuska - cena oleju napędowego przekroczyła 6 zł

TV TRWAM nie dostała koncesji.

Nie, bo nie
Nasz Dziennik, 2012-01-17

Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jan Dworak kompromituje podległą mu instytucję, podtrzymując decyzję o odmowie umieszczenia Telewizji Trwam na cyfrowym multipleksie. O odrzuceniu odwołania Fundacji Lux Veritatis nawet nie raczył najpierw poinformować zainteresowanych.

ZOBACZ PODOBNE

www.radiomaryja.pl/artykuly.php

Dyskryminacja TVTrwam ZETJOT  | wpis z 12:31 przebija się jako widoczny na 

Ale na salonie dwudziestym czwartym cenzura tako rzecze: TRWAM:

Ostatnie notki - np. te poniżej ukryte - pokazują klucz jakim kierują się Admini. Nie należy 'zwalniać' negatywnych treści p.a. premiera i blogerki RRK oraz zapewne Adama Michnika:

Widzisz ten tekst, ponieważ zmieniałeś ustawienia konta na stronie zarządzanie/ustawienia/ustawienia konta "Pokaż wszystkie treści w salon24.pl
 

Pan Premier zwołał konferencję precyzyjnie skoordynowaną z transmisją z Komisji sprawiedliwości,na której odpowiada na pytania Prokurator Generalny Andrzej Seremet.

Trudno się oprzeć wrażeniu że Premier chce przesłonić komisję. Premier RP w nieformalny sposób ogranicza społeczeństwu dostęp do informacji.

Kancelaria Premiera napewno znała datę i godzinę zwołania komisji do kilku dni.

Panie Premierze pan nawet nie podał tematu konferencji,anie nie wypowiedział się w żadnym temacie tylko z marszu poprosiło pytania.

 
Podobnie też ukrywane są  godzące w "dobre imię" grupy blogerów nazywanych trollami i lemingami np.:
 
17.01.2012 17:53 12
opublikowana w: RENATA RUDECKA -Kali

Stefcia Nudecka - Papcikowska, Kauzyperdo i inni 

To bajka z 1000 i jednej nocy. Never ending story. ..

"Bajka to jest czy nie bajka, myślcie sobie jak tam chcecie..."

Stała się rzecz straszna, zginęli ludzie. Naturalne, ze każdy pyta jak i dlaczego. Wsłuchuje się i wczytuje w raporty, głosy dziennikarzy, polityków, rodzin ofiar. I chce dowiedzieć się prawdy.

Jednak całkiem spora częśc społeczeństwa nie chce dowiedzieć się prawdy zwyczajnej, Chce poznać prawdę partyjną. Taką, co pogrąży znienawidzony PiS i "prawaków"

Partyjną prawdę Stefci Nudeckiej, Kauzyperdo , Fynia i wielu innych.

Nie dlatego ich wspominam, ze tacy ważni . Dlatego, ze tacy typowi.

estestest.salon24.pl/382314,stefcia-nudecka-papcikowska-kauzyperdo-i-inni

Przedruk nomem omen - zwinieta notka - też zwinięty.

Nie ma też już wpisów Pokrzywka - Pokrzywek: "Sprawy aktualne i nieco przykurzone" - Salon24 - po kliknięciu manual.salon24.pl/ mamy taki oto komunikat: 

404 strona o podanym adresie nie istnieje.

Ale co ten Pokrzywek napisał - zostało tu i tam:

Polityka

10 Sty 2012 ... Nagle Ociemniali Opętańcy. komentarze: 3. ostatnio: POKRZYWEK · PREMIER ORBAN dał kopa czerwonej węgierskiej hołocie.. BRAWO! ...
manual.salon24.pl/tag/45,lewica
9 Sty 2012 ... Aktywne dyskusje. Trolle, zwane dalej lemingami, czekają na instrukcję. komentarze: 11. ostatnio: POKRZYWEK ...
manual.salon24.pl/archive/2006,11,0,1
 

Nagle Ociemniali Opętańcy

Data: Styczeń 10th, 2012 | Author, źródło: Pokrzywek | Sekcje, tagi: Bez kategorii |
CZYM SIĘ RÓŻNI PRAWICA OD LEWICY? Odpowiedź jest bajecznie prosta. Lewizna twierdzi (zGADuje) że pochodzi od MAŁPY, albo od dżdżownicy czy innego skunksa, co zreszta widać słychać i czuć, czytając komentarze różnych ociemniałych opętańców.  ... Czytaj wiecej »

Trolle, zwane dalej lemingami, czekają na instrukcję

Data: Styczeń 9th, 2012 | Author, źródło: Pokrzywek | Sekcje, tagi: Bez kategorii |
Coś zgrzytnęło na Salonie24.  W związku z próbą samobójstwa  Prokuratora Naczelnej Prokuratury Wojskowej Mikołaja Przybyły, jakiś dziwne, nagłe a niespodziewane tsunami wywiało z Salonu zdecydowaną większość 'Ociemniałych Opętańców'. Czekają... Czytaj wiecej »  www.polityka-niusy.pl/author/pokrzywek/

Dlaczego się czepiam salon24.pl - prywatny biznes, niech se robią co chcą (róbta co chceta) - ano podobno dostają kasę z Unii. A Unia z budżetu Polski i innych stowarzyszonych krajów. I to już zobowiązuje IMHO do przestrzegania standardów. Czy się mylę?

Brak głosów

Komentarze

Już pal licho nawet tę kasę z unii - ale wyraźnie widać, że salon metodą siłową wycina/ucina wiele komentów i tekstów niepochlebnych dla obecnej ekipy rządowej.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

ander

#216706

Gdyby nie dostawali kasy z naszych podatków, to właściwie ich sprawa. Niech sobie ktoś PiS-olubny założy platformę internetową i wycina lemingi. A contrario.

Natomiast w sytuacji kiedy są dofinansowywani z mojej kasy, to się czepiam. I czuję się w tej sytuacji do tego uprawniony.

Ponadto nie wiem dlaczego nadal milczą w tej sprawie znani i lubiani obrońcy demokracji, bez których "demokracja w Polsce byłaby inna"? Może piją denaturat?

Nie ma demokracji bez równowagi medialnej

www.radiomaryja.pl/artykuly.php

 

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#216710

polityka
Patryk Grzybowski
0 0
Polakiem
archiwum postów
2 stycznia 2012
brak notek
Wszystkie notki Dodaj bloga do ulubionych
Moje komentarze Blog przez RSS
Komentarze przez RSS

Tak mnie potraktowano!
160 blogów i ponad 2500 komentarzy...nie istnieje!

Vote up!
0
Vote down!
0
#216748

się natrudził pisząc. Mają nas za nic. Podobnie jak Dworak - nawet nie odpowiedzą, nie wyjaśnią, ...

Mamy do czynienia z ewidentnym zamordyzmem, totalitaryzmem, gruboskórnością i chamstwem, brakiem empatii, trzymaniem strony Tuska i jemu podobnych "poprawnych politycznie" poniekąd matołów - czyli działanie przeciwko demokracji w Polsce.
Najśmieszniejsze, że Adam Michnik, który nazywany bywa obrońcą demokracji - de facto też 3ma stronę ZOMO. Żyd jakiś, czy co?

Jeszcze, żeby to dobre dla Polski było, to pół biedy, ale kolesie szkodzą Polsce, a Polak głupi na nich głosuje nadal, bojąc się strasznego "Kaczora", bo mu przyśle ABW o 5 rano - a chciałby sobie pospać. Nie wiem, czy jest na świecie drugi równie głupi naród. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, niestety jednak większości wyborczej

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#216755

Dziękuję za informacje o salonie. To warto wiedzieć. Dzisiaj trwa protest wikipedii przeciwko restrykcyjnej, cenzorskiej ustawie, która ma być ratyfikowana przez Kongres USA. http://www.radiownet.pl/publikacje/rok-1612-zebrowski-zagral-w-tym-filmie#/publikacje/wikipedia-przestanie-dzialac

Trend cenzorski ma zasięg globalny; internet stał się niekontrolowalny, więc "niebezpieczny".

alchymista

===

Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#216759

Amerykańcom pewnie o $

ale pewności nie mam. Być może sprawdzili, że sporo ludzi szuka info i gdyby od każdego PO cenciku to uzbiera się mały miliardzik.

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#216794

angielskojęzyczna wiki ma ok. 2 miliardy odsłon miesięcznie; mogłaby z tego być niezła sumka z odsłon reklam

Vote up!
0
Vote down!
0
#216856

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#217027