JEŚLI KTOŚ JESZCZE NIE WIE GDZIE ZYJE

Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Wielki portal internetowy, źródło wiedzy o tym, co dzieje się na świecie dla setek tysięcy ludzi, opisał nam dzisiaj jak to już 10 kwietnia, wraz z premierem Tuskiem w Smoleńsku pojawiło się 20 (sic!) funkcjonariuszy polskiego wywiadu, którzy od premiera i innych osób zebranych na wcześniej odbytej narado-odprawie dostały polecenie zbierania wszystkich możliwych dowodów, w każdy możliwy sposób, nawet jeśli trzeba się będzie napić (sic!).

Jeżeli czytelniku do tej pory nie wiedziałeś, gdzie żyjesz, to ta medialna informacja powinna otworzyć ci oczy.

Rosjanie mają obfotografowanych wszystkich, którzy po dziesiątym kwietnia pojawili i pojawiają się w Rosji, a osoby, które tego dnia, i w ciągu dni kolejnych, przyjechały z polski służbowo, są sprawdzone do czasów (w sensie puli genów) – no jeśli nie Siemowita, to na pewno Siemomysła.

Ujawnienie takiej informacji – jak można sądzić pochodzącej z zakamarów rządowego sposobu myślenia o państwie realizuąjącego się w działaniach stosowanych w innych państwach do reklamy ogórków kiszonych, oznacza, że właśnie przekazaliśmy Rosji dane naszych 20 głęboko zakonspirowanych oficerów wywiadu przygotowanych latami do pracy na kierunku wschodnim, (język, znajomość historii, polityki kultury, studia sowietologiczne).

A raczej przekazalibyśmy, gdyby ta informacja była prawdziwa. A że nie jest to wątpią chyba nawet ci, którzy do tej pory uważali, że kolejne odcinki przygód Jamesa Bonda to film dokumentalny.

Gdyby w którymś z odcinków pokazano jak James Bond nagrywa odtwarzane mu w rosyjskiej prokuraturze nagranie rozmów z wieży na lotnisku wojskowym i jest to nagranie, którego Rosjanie nie chcą upublicznić, to ludzie przestaliby chodzić na filmy z Jamesem Bondem.

W rzeczywistości oglądaliśmy w ostatnich dniach spreparowany na użytek polskiego obywatela spektakl, w którym MAK ogłasza raport, w którym zajmuje się wszystkim, tylko nie katastrofa, premier jeździ na nartach, prezydent ma katar, więc na czele państwa staje polska komisja i ujawnia nagrane przez agentów „rozmowy z wieży” skazując ich jeśli nie na śmierć, to na pewno na utratę roboty. Te „rozmowy z wieży” pisał ten sam pisarz, co „stenogramy z kokpitu”

Jest to nieprawdopodobne o tyle, że media głównego nurtu zajmują się dekonspirowaniem ludzi służb, ale tylko wtedy, kiedy odważyli się pracować dla Polski. Tak było z ujawnieniem twarzy udających liniowych żołnierzy agentów kontrwywiadu – robota na zlecenie Moskwy; tak było z ujawnieniem twarzy agenta CBA – robota na zlecenie ludzi ukrywających swoje, pozyskane z nielegalnych źródeł, dochody.

Mówienie o tym, czy państwo polskie zdało egzamin, czy go nie zdało, nie ma najmniejszego sensu. Jego zwyczajnie nie ma. Jest obszar zarządzany przez tego, komu tam akurat się chce, jest circa 10 milionów Polaków w morzu materiału etnograficznego.

No i są surowce i klasa robotnicza. I jak będzie potrzeba, to ktoś przyjdzie i weźmie; tak jak brał w Afryce w XVII, XVIII i XIX wieku. Tyle, że tamtych w Afryce trzeba było łapać w sieci i dowozić statkami. Polski materiał etnograficzny pojedzie do Bauera za własne pieniądze. Pożyczone z Deutsche Banku.

Pozdrawiam

Szanowni Czytelnicy - WAŻNE
By może jestesmy blisko rozpoczęcia prac nad ustaleniem najbardziej prawdopodobnego scenariusza - jak to FYM nazywa, montirowki rosyjsko-tuskiej.

Czytajcie ostatnie teksty FYM-a, zwróćcie uwagę na ostatnie wpisy MMarioli.

Potrzebujemy biegłych rusycystów, a byłoby świetnie, gdyby ktoś miał rodzinę/znajomych w Smoleńsku.

Zadanie: udokumentowane (wydania gazet papierowych, zarządzenia władz lokalnych) ustalenie, jaki czas obowiązywał w Smoleńsku 10/04/2010!

TO WAŻNE!

Brak głosów

Komentarze

Niestety jesteśmy promilem społeczeństwa. Tym promilem, który na takie neuwsy patrzy przez palce śmiejąc się setnie przy tym. Reszta dzieci propagandy - ufam, że TVN24 zrobi dziś użytek z tego sukcesu naszego wywiadu - wierzyć będzie w Operację Samum II. Kto wie, może sam Wajda nakręci o tym sensację z Jandą i Olbrychskim w rolach głównych... .

Harpoon

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#128397

W roli kobiecej Jandę, zastąpiłbym Kopaczową, której relacja o przesiewaniu smoleńskiej ziemi ma z prawdą tyle wspólnego co nius opisany przez Rolexa,a tytuł wówczas powinien brzmieć: "WYKOPKI".

Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#128404

my jestesmy promilem...a reszta społeczeństwa to chyba ma promile we łbach, albo zostala za pomocą jakichś czipów zahipnotyzowana, czy co - no bo na wszystkie sposoby  staram się to zjawisko uwielbienia /słońca peru i gajowego z ruskiej budy/ wytłumaczyć i nijak nie potrafię. Nurzają się lemingi w sraczce po uszy i nadal się oblizują . No i oczywiscie winni są Kaczyńscy. To do cholery - kiedy to tałatajstwo z bielmem na oczach przewidzi?! Walcem można po nich przejechać a oni i tak  - jak dżdżownice, na wierzch wypełzną z tą swoją śpiewką z zaciętej starej płyty winylowej: "pisiaki, mohery, ciemnogród"...że głupota istnieje, to wiedziałam,ale że az w takim wymiarze??!

Vote up!
0
Vote down!
0
#128416

Tak wygląda rzeczywistość. Smutne, że aż tak duża część naszego społeczeństwa potrafi tak się zwolnić z myślenia. Ba! Wyzbyć się instynktu samozachowawczego!

Vote up!
0
Vote down!
0
#128406

Jeśli nad czymś ubolewam, to nad tytułem. Zamiast wpisanego mogło być:
"Mienia zawut Tusk. Donaldowicz Tusk."

Vote up!
0
Vote down!
0
#128412

Z perspektywy głębokiej prowincji wygląda to jeszcze gorzej.
Iranda

Vote up!
0
Vote down!
0

Iranda

#128429

wiem czy dobrze kombinuję. W. Gadowski napisał, że przez lotnisko Smoleńsk Siewiernyj idzie broń sprzedawna krajom tzw. bandyckim za pośrednictwem Białorusi. Z tego powodu Ruscy nigdy nie pokarzą ksiązki lotów z lotniska Siewiernyj, bo by byli umoczeni.
Jeśli było by prawdą, że wywiad polski zdobył tą książkę to świadczyło by o mistrzostwie naszych szpiegów. Mielibysmy poza tym gigantyczny hak na Ruskich.
Jednak znając "profesjonalizm i lojalność" polskich szpiegów wnioskuję, że info by nasz wywiad zdobył tą książkę to zwykłą medialna pijarowska wrzutka dla frajerów lemingów.

--------

Ciężko wyznać: Na taką miłość nas skazali, taką przebodli nas Ojczyzną... Z. Herbert

Vote up!
0
Vote down!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#128449

Zdjęcie pod tym adresem:
http://niepoprawni.pl/blog/757/lamentum-na-dzien-pierwszy-podleglosci
symbolizuje naszą rzeczywistość.
To relief na jednej z Lwowskich (kiedyś "semper fidelis") kamienic.
Pole tarczy jest puste (a nie było)!

Kamienica stoi, w kamienicy żyją sobie ludzie, rycerze strzegą... ale tarcza jest pusta... O nieodległym pomniku Bandery pisać mi się nie chce...

POLSKI TAM NIE MA!

Zwróć uwagę na datę wpisu.
Smoleńsk to tylko kolejny gwóźdź trumny...
Czy jak wolisz "krzyża"...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#128453

a teraz straszą jewropę. Może i Anielica poczuje przyjaźń wielkiego czerwonego brata. My już mamy iskandery na zdyscyplinowanie, Niemcy i Francja też połuczą podarki atomowe.

http://fakty.interia.pl/swiat/news/rosja-grozi-rozmieszczeniem-broni-atomowej,1587357

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#128474

kniżek!
A co mają jeszcze w zakamarkach?
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#128490