Tusk osobiście odpowiedzialny za katastrofę smoleńską

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Bo dlaczego nie?

Trwający od prawie dwóch lat festiwal pt. „Wielka Ściema czyli Wyjaśnianie Przyczyn i Okoliczności Katastrofy Smoleńskiej Przez Rząd RP i Rząd Federacji Rosyjskiej” co i rusz przynosi nowe okoliczności obalające serwowane nam, przez reżyserów tego spektaklu, „prawdy jedynie słuszne”.

Reżyserzy i ich klakierzy, otrzymawszy ostatnio cios w postaci braku głosu śp. gen Błasika na nagraniach z kokpitu, zbudowały na tej okoliczności „fakt” niespotykany w historii logiki – „nie ma głosu bo MOGŁ BYĆ ale milczał”. Nie wiem jak innych ale mnie uczono, że skoro nie ma jednoznacznego potwierdzenia czegoś, to okoliczność tą należy bezwzględnie traktować tak, że tego czegoś po prostu nie było. Tak- tak, nie – nie. Proste. Na dziś jednoznacznie należy stwierdzić, że śp. gen. Błasika w kokpicie nie było. Koniec, kropka.

Z dużym rozbawieniem czytam jak reżyserzy i ich klakierzy budują kolejną narrację. Prymitywnie chamską, brutalnie rynsztokową. Nie dość, że dla nich nie istnieje inna wersja niż skompromitowana „był i milczał”. Dziś prostacka chamówa zaczyna narrację o „łamaniu procedur”, której adresatem jest śp. gen. Błasik. Jakie procedury złamał skoro Go w kokpicie nie było?

Z raportu Millera wynika, że w kokpicie był śp. dyr. Kazana. Urzędnik Ministerstwa SZ obecnego rządu. Rządu Donalda Tuska. Rządu, który powstał DWA I PÓŁ ROKU przed katastrofą. Rządu, który NIE MA NIC WSPÓLNEGO z rządami lat 2005-2007. Wniosek? Procedura została złamana.
Co na to przedstawiciele Partii Miłości? Ano nic. Milczą. No bo co mają powiedzieć? Ich urzędnik łamie procedury. Nie pierwszy i nie ostatni raz bowiem w jednym z wywiadów dla TVN24 b. dowódca 36 specpułku jasno i wyraźnie stwierdził, że wielokrotnie w czasie tzw. lotów VIP-owskich odbywały się wycieczki notabli do kokpitu. Również za rządów Partii Miłości. Czy dziś się odbywają? Bo przecież wiadomo, że pan Donald Tusk – p.o. premiera – lubi latać na koszt podatników.

Ścierwo, zwane „Gazetą Wyborczą”, nazywa śp. gen. Błasika „skompromitowanym” ze względu na sytuację w 36 Pułku Specjalnym. Platforma rządzi od października 2007. Katastrofa miała miejsce w kwietniu 2010. Mamy więc dwa i pół roku. Co w tym czasie zdziałał peowski minister, podlegający bezpośredniemu nadzorowi Donalda Tuska? Ano nic. I nic mnie nie przekona, że zarówno pan minister Klich, jak i jego przełożony, nie wiedzieli o sytuacji w pułku.

Można śmiało postawić dwie tezy (przy założeniu występowania nieprawidłowości). Pierwsza – wiedzieli i nie zrobili nic. Wniosek – są osobiście odpowiedzialni za sytuację w 36.Pułku. Druga – nie wiedzieli czyli ich nadzór o kant potłuc. Są niekompetentni a więc odpowiedzialni. Ktoś da wiarę, że dwa i pół roku nie jest wystarczającym okresem by poznać stan rzeczy w pułku, który jest odpowiedzialny za życie najważniejszych osób w państwie? Przecież ten pułk obsługiwał samego Donalda Tuska! Najlepszego premiera, wg reżyserów i ich klakierów, od czasu Wielkiego Wybuchu! I puszczano go na pastwę „nieprawidłowości” grożących śmiercią Wielkiego Przywódcy?

Nie ma się co oszukiwać. Żaden reżyser czy jego klakier nie jest w stanie wyjść ze spirali kłamstwa, matactwa, machlojek medialnych, „Wielkiej Ściemy”. Dla nich krętactwa strony rosyjskiej (ostatnie z rzekomo zaginionymi kasetami z wieży) są „świętą prawdą” choć dla normalnego umysłu są prawdą trzecią.
Trzecia prawda rodzić może jedynie ułomne potomstwo, które dalej będzie podążać wyłącznie kursem i na ścieżce swojej matki. Za wszelką cenę. Bez względu na fakty, wyłącznie drogą kłamstw, matactw, oszczerstw, pomówień, kalumni, rynsztokowych bluzgów, chamówy, przy której budka z piwem to Himalaje kultury.

Trzecia prawda tak ma. Choć daleka śmierdzi wychodkiem, który nazywa kokoszanelem numer pięć i tej „prawdy” będzie bronić do końca świata, wbrew faktom, logice, normalności, to i tak pozostanie trzecią prawdą. Jest i będzie tym, w co normalnie myślący człowiek nie chce wdepnąć.

Brak głosów

Komentarze

TUSK + KOMOROWSKI + ARABSKI + SIKORSKI + KLICH BOGDAN + EDMUND KLICH TO WIERCHUSZKA ZE STRONY POLSKIEJ KTORA ZORGANIZOWALA ZAMACH NA PREZYDENTA LECHA KACZYNSKIEGO I DELEGACJĘ DO KATYNIA. ZAMACH TEN BYL NICZYM INNYM JAK ZAMACHEM STANU PRZEJECIEM SILA WLADZY W POLSCE.  ZADANIEM RUSKICH BYLO POSPRZATAC PO ZAMACHU NO I POSPRZATALI.

Vote up!
0
Vote down!
0
#216855

Tusk, Komorowski, Klichowie, Arabski, Sikorski to "Wielka Ściema". Mnie zastanawia jak te jednostki ludzkie są w stanie upodlić własne zmysły, w imię kłamstwa. I odpowiadam sobie - trzecia prawda jest gotowa na wszystko.
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#216861

W gangsterskich filmach,po udanym skoku bandziory zawsze
się cieszą,a ci z obrazka są tacy smutni?.Chyba,że to
fotografia z pogrzebu Stalina?.
http://www.youtube.com/watch?v=qJe5XI5hH_E

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#216860

Trzecia prawda zawsze śmierdzi i śmierdzieć będzie. Amen.
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#216862

A czemu nie ???
W świetle ostatniej ekspertyzy IES, a zwłaszcza komentarzy ekspertów Grasia, Niesiołowskiego, innych hypkich, a osieckich, odnoszących się do nowych stenogramów, spokojnie można się pokusić o takie twierdzenie.
Pozdrawiam.

contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#216866

Ale nie ma nic gorszego od perfumowanego smrodu, nawet KUPA
w lesie ~~~~~~~będzie śmierdzieć zawsze KUPĄ.
A ONI SĄ NAPRAWDĘ NIEZŁĄ KUPĄ TYLKO, ŻE NA RAZIE TO NAM PRZYSZŁO TEN SMRÓD WĄCHAĆ (POpaprańcy są pozbawieni powonienia).
SMUTNE, BARDZO SMUTNE ALE PRAWDZIWE!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#216934

Tekst trafnie podsumowuje, dokonania Wsi. daję 10 a nawetdrugą 10.

Vote up!
0
Vote down!
0
#216865

MAK mówi prawdę. Ustalenia IES nie zmieniają wniosków raportu Millera. A dwa i dwa jest siedem.
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#216867

flaszka nie rzucil i samolotu nie stracil.

W pierwszym momecie po uslyszeniu tej tragedii ,
jasnym bylo,

Ze ZAMACH STANU!

Ze MORDERSTWO !

Ze sie nigdy nie dowiemy jak...

Ale dzialania po tej tragedii ukazuja

KTO !!!

KTO rowniez maczal lapy w tym zamachu.

pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#216869

Ten maczał łapy kto zyskał!

Proste!

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#216933

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Na podstawie chmm ''dowodów''?(ciekawe jakich ,bo w Polsce nie ma ani jednego tylko kopie z kopii)można w stylu Jasia flanelki założyć i to ze wskazaniem na najprawdziwszą prawdę ,że przyczyną katastrofy (i tu pojadę po bandzie,choć nie jest moim celem obrażanie i przepraszam za te chamskie zachowanie niektóre śp osoby)była Szymanek Deresz bo kręciło ją dogadzanie pilotom podczas lądowania i naciskała ich namiętnie,oraz niejaki Karpiniuk z jakimś Szmajdzińskim odstawili skecz pod tytułem ''Naiwny jak kaczka we mgle'',a cała sala ''wybuchnęła śmiechem ,że aż TU-tka od drgań rozleciała się w drobny ''MAK''.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#216868

nad jaruzelem...

Lekarz zalecil mi sie nie denerwowac,
ale uwazam,
ze kur...mac Kaminski powinien poszerzyc o cale spektrum,
te swoje wierszowanie...
a nawet dodac jakas przebitke...

pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#216871

choć cisną się na usta po każdej wypowiedzi bydlaka pełniącego dziś obowiązki premiera RP. Ale ten bydlak wie, że nie jest w stanie zagłuszyć prawdy. I robi pod siebie. Bo wie, że jego bydlactwo jest obnażane. Bezlitośnie. Bydlak nie wygra z faktami.
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#216875

Panie ,
nie ma takiego wulgaryzmu,
by oddac choc w mikronowej czasce,
to upodlenie...

Poprostu nasze wulgaryzmy tak daleko nie siegaja...

Na poczatku,
to ON byl jedynie chlystkiem...
"Nocna Zmiana"

Ot,
taki tam...z doskoku...gowniarz jeden...,
krzatal sie...uczynny...

Ale "wyrobil sie"...

A teraz...menda jedna...

Panie,
to zwykla zenada...

Nikodem Dyzma,
to byl ktos...
Cham,
lecz sie wybil...

A ten,
to gnida,
poprostu wydmuszka...

Tyle,
ze sponsor jest ,
to i pograc troche moze...

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#216876

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Niestety doszło to wszystko do takiego stanu,że matołek może łgać i pociskać wierutne brednie na żywca, robiąc ze swoich wyborców ciemną masę która dobrze wie jaką role odgrywa,ale może się tylko skulic w kąciku jak zbity psiak i trząść się jak ze strachu robiąc pod siebie.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#216880

Vote up!
0
Vote down!
0

RomanS

#216885

Za niespełna trzy miesiące jak nam  przeminie dwa lata

Nikt tej karty nie odwróci - zostanie ogromna strata

Gdyby nie to, że dziś wojsko z cywilną służbą się kłóci

To śmiem twierdzić, że do prawdy - teraz by nikt nie powrócił...

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

widz

#216892

tul sie foksdojczu tul do władimira jedyna droga ucieczki do niego ci została morderco razem z drogim error bronkiem

Vote up!
0
Vote down!
0
#216951