Falska Obrażalska

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Falska się obraziła. Zaszczekała. Napisała „10 marca pod Pałacem Prezydenckim tłum krzyczał: (…) a do dziennikarzy: "Bolszewicy, ruskie gnidy idźcie do Moniki Olejnik". Tym wszystkim, którzy tak wrzeszczą, odpowiem słowami prezydenta Lecha Kaczyńskiego: "Spieprzajcie, dziady!".

Falskiej nie przeszły przez jej zootechniczne usta, żywcem wyjęte z reklamy botoksu, słowa „świętej pamięci”? Michnik z Urbanem zmoderowali?

Tym, którzy powiedzieli kilka słów prawdy, Falska musiała dać „słuszny odpór” - słowami skierowanymi do jakiegoś menela. Bo Donald Tusk pochwali, nazywając Falską „szanowaną redaktorką” za jej porównanie do meneli wszystkich zebranych 10. Marca pod Pałacem Prezydenckim, oddającym cześć wszystkim ofiarom katastrofy smoleńskiej. Wszystkim. Rozumiecie, Falska?

Falską rozumiem. Naprawdę. Standardy maleszkowego, suboticowego „dziennikarstwa”, nie zezwalają by Falska zdobyła się na jakąkolwiek próbę refleksji czy oceny samej siebie. W jej „dziennikarskim warsztacie” istnieje wyłącznie obrzucanie obelgami tych wszystkich, którzy ośmielą się nazwać jej… dziennikarstwo po imieniu. Michnik obrzucał obelgami - „oszołomy”, „kanalie” a ostatnio „krętacze”. Dziś Falska idzie tą linią i bazą. Wierna córa. Trzeciego peerelu. Oooops…drugiego. Reaktywacji. Jaruzel na salonach. Falska miała orgazm?

To, że mamy falskie, wołki, lisy, paradowskie, śmiłowiczów, miecugowów, żakowskich, maleszków, suboticów, ajtiaje, gazwyby i inne rynsztoki to signum temporis peerelu bis. Oni są gotowi dopuścić się każdego kłamstwa i zaprzaństwa – nawet (co jest znamienne) we własnych sumieniach. Bo w ich wychodku będą dalej „wybitnymi dziennikarzami”. A premier RP nazwie rynsztok „szanowaną dziennikarką’. Zapomniał dodać „PO-biektywną”?

Minęło ponad dwadzieścia lat od tzw. przemian. Do dziś środowisko dziennikarzy nie zdobyło się
na lustrację samych siebie. I dlatego Falska ma się dobrze.

Brak głosów

Komentarze

Sporo tego się nazbierało tych którzy mają wyłączność na prawdę o Polsce i Polakach.Dawna PZPR rośnie w siłę pod sztandarem PO.Bronisław Komorowski pseudonim Hak też nagradza dawnych SBeków,UBeków,pomniki stawia bolszewickim najeżdżcom z 1920 roku.Pani Falska,Olejnik,Najsztub,Lis,Wajda,Wałęsa,Bartoszewski itp masa expertów od roku wypłynęła na szerokie wody pod sztandarem PO.Trzeba przeczekać tę falę bolszewicką aż się sami potopią w tym Nocniku Polityczym który dla Polski zgotowali.

Vote up!
0
Vote down!
0
#143106

kitciwucho; A jednak ludzi uczciwych i prawych jest znakomita wiekszosc w naszym spoleczenstwie . My tylko oburzylismy sie na to , co robiono z PREZYDENTEM  , jak GO zaszczuto .10 marca hold skladali wszystkim poleglym tacy wlasnie ludzie , prawi obywatele  , nie zaden TLUM. Pani Falsko , to byli swiadomi obywatele , wiedzacy co robia i czego chca  , to nie byl  TLUM.!

Vote up!
0
Vote down!
0

kitciwucho

#143117

Obrzydzenie bierze kiedy czyta się teksty falskich, ktore/rzy "przekonują", że śp. Lecha Kaczyńskiego nie obrażano.
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#143151

A dziś te "autorytety" nam dalej wmawiają, że wszystko jest jak najlepiej na tym najlepszym ze światów. Echhhhhhh.....
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#143150

Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego najlepszego!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#143141

A cześć, cześć :)
I nawzajemie :)
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#143148

przekaźnikiem, spikerem - nie wkładała całej siebie w propagandę, atakując czy chwaląc odpowiednio dobranych rozmówców. Fakt była symbolem propagandy, ale chyba dlatego, że była jedną z nielicznych kobiet czytających dziennik telewizyjny. MO jest nie tylko przekaźnikiem, ale i trochę współtwórcą tresury, którą nas raczą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#143142

Czyli, de facto i bez kozery można powiedzieć, że mamy Falską do kwadratu :D
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#143149