Sensacje czy zmyłki?!

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Sensacje czy zmyłki?!
Czasami w supermaketach są rozłożone wyłożone rożne ksera.
Zabrałem w czasie dawnych wyborów prezydenckich notkę o życiorysie Kwaśniewskiego, a bezpośrednio po mordzie smoleńskim skrót rozmowy telefonicznej Putina z Miedwiediewem.
Nie zwracał bym uwagi na te teksty gdyby nie:
1/ W życiorysie Kwaśniewskiego wymieniono z nazwiska i imienia mego bliskiego Kuzyna zamieszkałego w Wałczu, jako prześladowanego przez ojca Kwaśniewskiego o którym wiedziałem że był prześladowany wg. opisu.
Skontaktowałem się z kuzynem, który potwierdził że enkawudzista o takim nazwisku rzeczywiście był ich oprawcą, ale nie może ręczyć że to ojciec Kwaśniewskiego.
Kuzyn poinformował mnie że te ulotki u nich tez są rozprowadzane i że
ulotkę wysłał do kancelarii prezydenta Kwaśniewskiego ale odpowiedzi nie otrzymał.
2/W skrócie rozmowy Putina wymieniono fakty ,które później rzeczywiście zaistniały.
Niżej załączam obie ulotki z kserowane i skopiowane przy pomocy ABBY 9,0 Profesjonal.
1/ Kwaśniewski czy Stolzman ?
W roku 1994 zmarł Wacław Nowak, kierownik Urzędu Bezpieczeństwa w Drawsku Pomorskim od roku 1945. Ostatnio mieszkał w Koszalinie, przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 22, emeryt. Kilka miesięcy przed śmiercią opowiedział ze swego życia parę szczegółów, które spisano i nagrano na taśmę magnetofonową.
Był pochodzenia ukraińsko-rosyjskiego. Nominację na kierownika UB w Drawsku, na nazwisko Wacława Nowaka otrzymać od NKWD. Jego teren działania obejmował: Drawsko, Czaplinek, Jastrowie, Połczyn, Białogard, Kołobrzeg. Placówki NKWD znajdowały się w : Gross-Bom (Borne Sulimowo), Białogardzie i Ragiczu. Z placówkami tymi utrzymywał ścisły kontakt Zadaniem W. Nowaka było wyłapywanie żołnierzy AK, NSZ i innych organizacji antysowieckich, ukrywających się na podległym mu terenie Pomorza Zachodniego. Złapanych odstawiał do obozu koncentracyjnego NKWD w Barkenbryge (Barkniewo) koło Gross-Born. Wacław Nowak pamiętał tylko niemieckie nazwy miejscowości.
Pracę W.Nowaka i UB nadzorował i koordynował z ramienia NKWD zyd STOLZMAN.
Nowak brał udział w obławach na grupy żołnierzy wileńskiego oddziału AK majora
Zygmunta Szendzielerza ps. "Łupaszka". Oddziały te przedostały się w lasy Pomorza
Zachodniego. Obóz koncentracyjny NKWD w Barkenbryge (Barkniewo) był przejściowy. Z
tego obozu albo wywożono do Rosji, albo roztrzeliwano. Egzekucji dokonywano około 5 km
na północ od Nadaraye. miejscowość ta juz nie Istnieje są
resztki murów i fundamenty budynków. Ciała zakopywano w okolicznych iasacn,
przykrywając je niewypałami, a nawet minami, następnie zasypywano groby ziemią.
W.Nowak pamięta tylko trzy nazwiska zamordowanych żołnierzy AK. Najdłużej ich
przesłuchiwano i zrobiono im proces pokazowy. Byli to: Jerzy Łoziński, Stanisław.
Subortowicz i Witold Milwid. Roztrzelano ich w DODERLAGE, w obecności W. Nowaka i
towarzysza STOLZMANA. Towarzysz STOLZMAN z ramienia NKWD "opiekował* się
również procesami politycznymi młodzieży_szkolnej. W Wałczu odbył się proces uczniów:
Bogdana Szczuckiego ,i Mariana Baśladyńskiego i Feliksa Stanisławskiego. W Białogardzie
zaś proces Pszczółkowskiego i Tracza. Skazywano ich na pobyt w więzieniach i prace w kopalniach węgla.
Wacław Nowak spotkał po kilku latach jeszcze raz towarzysza STOLZMANA w UB, w Białogardzie, ale nazywał się on już inaczej. Nowe nazwisko STOLZMANA brzmiało: ZDZISŁAW KWAŚNIEWSKI. Jako lekarz mieszkał w Białogardzie przy ulicy Bohaterów Stalingradu nr 10 (obecna Dworcowa).
Jest to ojciec obecnego kandydata na prezydenta: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO.
SYN KATA POLAKÓW - NASZYM PREZYDENTEM !!!
skanowano ABBY Fine Reader Professjonal
2/ Przetłumaczona relacja /skrót/ zamieszkałego na Białorusi hakera, polskiego pochodzenia włamującego się do danych FSB z rozmowy odbytej miedzy Putinem a Miedwiejewa. Rozmowa odbyta w dniu 11 .IV.
Miedwiediew- Było to trochę ryzykowne, a jak by katastrofa nieudała się.
Putin -nieudanie było niemożliwe, zastosowano równolegle szereg środków, zmieniono odległości rozmieszczenia świateł i część wygaszono, podano złe dane ciśnienia dla przeliczenia wysokości, rozpylono czynnik zwiększający mgłę, nasz IŁ-76 grożąc zderzeniem zmusił palaczków do zniżenia lotu, na koniec zastosowano nasze działo elektromagnetyczne, które zakłóciło ich elektronikę, stery i świadomość loczików. Działo sprawdziło się w warunkach praktycznych znakomicie, spowodowało dachowanie.
M. -A czy w trakcie badań dopuszczeni śledczy palaków mogą coś zwąchać i nabrać podejrzeń.
P- Przez dachowanie, hi hi z samolotu zostały okruchy. Ich śledczy przyjeżdżają z opóźnieniem, nasi będą pierwsi, nasze są skrzynki, a jak coś nie wyjdzie to plecy naszych zasłonią co robimy, będziemy mieli czas na korektę a najważniejsze ich premier na spotkaniu wręcz dawał do zrozumienia, że błaga niebiosy by coś się stało z Kaczyńkami, jest nam wdzięczny, zrazu powierzył nam śledztwo i będzie tuszować jak coś będzie nie tak.
M- Co do cholery nasz wywiad naplątał mieli być obaj Kaczyński. I tak ich opinia, będzie mieć wątpliwości.
P- Coś tam z chorobą matki obu, ale weź pod uwagę że teraz nie będą psuć nam krwi w Uni, jo..ich maść, i wezmą brudne łapy od Gruzji i Ukrainy. Zdobyliśmy nowe dokumenty o NATO. A wątpliwości wyjaśnimy za 70 lat ha, ha M.- Sukces niebywały, nie można było nie wykorzystać okazji, najszczersze gratulacji tobie i twoim specom.
P.-dzięki, ale to nasz nie tylko mój sukces To nie niebiosa a my.
M.- A co archiwami Katynia.
P.- Jak nie będą naciskać damy im jakieś ochłapy, jak ich premier będzie miał trudności lub pomoże mu by miał swojego prezydenta, to damy im listę białoruską, w ostateczności damy im nazwiska wykonawców.
M. -ostrożnie z wykonawcami ,tam są nazwiska twoich rodnych i ojca druhów.
P- nie żartuj przed przekazaniem usunie się co należy, przecież była wojna i archiwa mogą być niekompletne.
M.-Tak, musimy sobie pogratulować też sukcesu z Ukrainą, nieźle się napracowaliśmy i to coś nas kosztowało, ale sukces wielki. Podobnie musimy dążyć by w polszy rządy przejęli nam bardziej spolegliwi?,. Dobrze by do rządu weszły osoby z nami związane lub na których mamy haka.
P.-Ok, Ewropę trzymamy handlem gazem i ropą, Amerykę Koreańcami .Persami i możliwością zablokowania dostaw do Afganistanu . M.- Byle tak dalej, za 15 lat wskrzesimy Związek Radziecki. P.- Może wcześniej
...................

Brak głosów

Komentarze

o tyle druga jest chyba bajeczką.

Vote up!
0
Vote down!
0
#119748

też mi się tak zdaje - to drugie to zupełnie inna bajka. Tych dwóch wladców nie rozmawiałby w taki sposób "do protokołu" 8-) Nie mówiąc już o tym "dachowaniu" które jest bardoz wątpliwe...

Vote up!
0
Vote down!
0
#119779