Apel Wrocławskego Komitetu poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Obrazek użytkownika Kajeka
Idee

Wzywam inne komitety Poparcia Jarosława i wszystkich komu na sercu leżą losu kraju do poparcia, niżej zamieszczonego, apelu podjętego przez Komitet do którego należę

Apel
12 stycznia 2011 r. MAK ogłosił ostateczny raport dotyczący katastrofy lotniczej z 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku, w której zginęła znaczna część elity polityczno-wojskowej Niepodległej Polski z Prezydentem Rzeczpospolitej Lechem Kaczyńskim na czele.
Raport ten trzeba określić jako skandaliczny, upokarzający nie tylko rodziny ofiar, ale i wszystkich Polaków. Rosjanie nie tylko obarczyli całkowitą winą za katastrofę Polaków ignorując, ukrywając lub niszcząc dowody temu przeczące ale ponadto kolportują w świecie wizję Polski jako kraju, w którym pijany dowódca Sił Powietrznych doprowadził do katastrofy. Takie zachowanie Rosjan było do przewidzenia. Jednak przyzwolenie na to zachowanie i całkowita bierność najwyższych władz państwowych, z prezydentem Komorowskim i premierem Tuskiem na czele, wobec szargania polskiego munduru i dobrego imienia Polski - są haniebne.
Zarówno skandaliczne przygotowanie lotu Prezydenta do Katynia, jak
i skandaliczne zaniechania przy dochodzeniu przyczyn katastrofy świadczą tylko
o jednym � obecna ekipa rządząca wraz z popierającym ją prezydentem musi
w hańbie odejść. Polską nie mogą rządzić ludzie, którzy swojemu narodowi nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa i poczucia godności.
Ci zaś, którzy do tragedii i hańby Polski przyczynili się w największym stopniu winni stanąć przed Trybunałem Stanu. Są to: premier Donald Tusk, minister obrony Bogdan Klich i minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.
Apelujemy do mieszkańców Dolnego Śląska i wszystkich Polaków o poparcie naszego wniosku.

Wrocławski Komitet Poparcia
Jarosława Kaczyńskiego
Wrocław, 17.01.2011

Brak głosów

Komentarze

popieram :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#126971

Popieram z całej duszy.Chętnie bym też jakoś pomogła czynnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#127064

Czas najwyższy, abyśmy zaczęli jednoczyć się.

Koniecznie !!! - Twórzcie Komitety Poparcia Jarosława Kaczyńskiego w Polsce i poza jej granicami Szanowni Państwo – Drodzy Patrioci ... Coraz częściej, ale w pojedynkę, mówicie dość. Żeby to jednak coś znaczyło i mogło o czymś dobrym dla Polski zdecydować, musimy to powiedzieć wszyscy razem; w tym zjednoczeniu, w którym już jesteśmy, i w tym, o wiele większym, do którego, w co wierzę, uda nam się wspólnie doprowadzić. Dlatego, jeszcze raz Was proszę, gdziekolwiek bije Polskie Serce przejęte losem Ojczyzny, zakładajcie Komitety Poparcia Jarosława Kaczyńskiego i przyłączajcie się do nas. Niech wiara przeradza się w pewność a pewność w czyn!!! http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/inicjatywy/item/209-marek-delimat-tw%C3%B3rzcie-komitety-poparcia-jaros%C5%82awa-kaczy%C5%84skiego-w-polsce-i-poza-jej-granicami Marek Delimat Członek Grupy Inicjatywnej Wrocławskiego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego Jestem Wam głęboko wdzięczny za niezwykłą ilość listów i deklaracji przystąpienia do naszego społecznego zgromadzenia, które napływają do nas z Polski i z różnych zakątków świata. Jest to dla nas dowód na to, że ziarno Narodowej Jedności zasiane, podpisaną 16 grudnia 2010 roku, Deklaracją Łódzką, zaczyna kiełkować i wzrastać w nadzieję ku naprawie Rzeczypospolitej

Wiadomości są też na stronie

http://www.piswroclaw.pl/main.php

--------------------------------------------------------------------------------

Zachęcamy do tworzenia lokalnych komitetów Solidarni 2010 – ponadpartyjnego ruchu społecznego, by w ramach prawa, poprzez powoływanie społecznych inicjatyw, organizowanie protestów, zbieranie podpisów, prowadzenie akcji informacyjnych, ulotkowych, a kiedy trzeba pikiet i demonstracji, wywierać społeczny nacisk na instytucje państwa i media.
Na naszej stronie www.solidarni2010.pl zobaczycie Państwo mapę komitetów, które tworzymy. Tam też będzie miejsce na informacje od Państwa, jakie są potrzeby Państwa okolicy, co udało się zdziałać w Waszym najbliższym otoczeniu.
Proponujemy spotkanie, żeby poznać się wzajemnie. Osoby, które mogłyby podjąć się organizacji takich spotkań, prosimy o kontakt .
Pamiętajmy!
Wolność to jest stan ducha. Powstaje w głowie. Zaczyna się od marzeń. Wymaga odwagi i pracy
www.solidarni2010.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#126978

Wysłałem ponieważ popieram inicjatywę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#126981

Popieram.

Słuchałem dziś w "Trójce" Tomasza Nałęcza.
Już zaczyna się odkręcanie i przekręcanie wczorajszych wydarzeń w sejmie.
Nie wiem sam, czy to kiedykolwiek się skończy. Ale nie da się tak dłużej żyć.
Szarlej

Vote up!
0
Vote down!
0

Szarlej

#126987

Jarosłąwa Kaczyńskiego-zawsze;wszędzie i we wszystkim!Z pełnym zaufaniem i szacunkiem-jako wielkiemu Polakowi i patriocie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Patria Opressa

#127016

 Popieram !

Vote up!
0
Vote down!
0
#127023

Jestem Wroclawianinem i kocham moje miasto i moj kraj!
Jestem rowniez zwolennikiem PiS z wyboru choc nie zgadzam sie z wieloma pogladami tej partii.
Uwazam, ze Smolensk jest sprawa, ktorej w zadnym wypadku zapomniec nie wolno i nalezy doprowadzic do tak dlugo jak w naszych mozliwosciach to jest.
Ale...
... niczego nie osiagniemy w momencie kiedy mamy u wladzy ludzi dla ktorych Polska i jej interesy na ostatnim miejscy sa. Mamy u wladzy ludzu podlych, agresywnych i bezwzglednych i kierujacych sie tylko jednym interesem jakim z cala pewnoscis Polska nie jest! Mamy u wladzy ludzi, korzy po raz kolejny przeobrazaja nas w przedsionek oby nie powieziec wycieraczke Europy. Nie mozemy wyrwac Polski geograficznie, ale mozemy zrobic cos w tym kierunku aby sie uchronic zdobyc respekt drugich. I jest to mozliwe choc nie proste!

Pora aby Jaroslaw Kaczynski zabral sie do roboty i albo sam albo oddajac wladze innym pokierowal PiS na droge prowadzaca do zwyciestwa i odsuniecia od wladzy szalencow i ludzi podlych!
Panie Jaroslawie! Prosze zabrac sie do roboty skoro mamy rzad z Glownym Nierobem na czele i prezydenta - Agenta(?)

Wiele sie nie da juz przywrocic, tak jak Rzad Olszewskiego, ktory chcial zalatwic wszystko szybko i bezbolesnie. Dzisiaj mielibysmy normalnie funkcjonujace spoleczenstwo bez zlodzieji i aparatczykow starego systemu rozkradajacych nas tym razem bezczelnie w ramach "demokracji". Mielibysmy spoleczenstwo myslace politycznie a nie nienawiscia. Mielibysmy POLSKE!

Ktokolwiek jest u wladzy zawsze wniesie do ukladu kogos kto bedzie bral do kieszeni. Nie mam nic przeciw temu kiedy pare groszy ktos sobie zagarnie tak dlugo jak nie bedzie naruszone bezpieczenstwo i interesy Polski. Kto wpadnie i tak dostanie po lapach, kto nie, mial zwykle szczescie. Pozostalym wara od wladzy!!! Wara od Polski!!!

Panie Jaroslawie! Prosze zabrac sie do roboty! Chce byc w sytuacji kiedy bede mogl dokonywac wyboru miedzy Panskimi pogladami czy popgladami innych z pelna swiadomoscia, ze MOJA POLSKA bedzie zawsze w rekach odpowiednich, w rekach Polakow gdzie wlasne brudy bedziemy prac sami za siebie i miedzy soba bez obawy czy nasz sasiad, a moze bliski to kanalia!

Vote up!
0
Vote down!
0
#127051