Resortowe dzieci już się sypią

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

"Resortowe dzieci" mają szansę otworzyć wielu ludziom oczy, to jedna rzecz. I dzieje się to już,właśnie na naszych oczach, w trybie on-line, bo to epoka internetu. Rzecz druga, to, jeżeli cykl tych opracowań będzie kontynuowany, przyczyni się do powrotu do właściwej hierarchii wartości w społeczeństwie polskim. Bowiem dotychczasowy przebeg procesów społeczno-politycznych sterowanych przez tzw "elyty" doprowadził do tego, że margines zdominowł całą stronę.

Dowód na resortowe dzieci otrzymaliśmy, dzięki internetowi, niemal natychmiast, wraz z wystąpieniem pani Bratkowskiej. A wzmocnił ten dowód swoim wystąpieniem pan Kochanowski z UW. Z których Kochanowskich ?

Wydaje mi się, że podczas gdy Ukraińcy mają Majdan, to u nas tę funkcję spełnią "Resortowe dzieci". A to ci niespodziewanka.

Brak głosów

Komentarze

Te wszystkie resortowe "dzieciątka" które konsumują śmietankę budżetowych stanowisk, tych za dużą kaskę, jest dużo więcej niż dałoby się opisać w baaardzo opasłym tomiszczu. Niemniej jednak to co autorzy zamieścili to medialny pocisk, celny, skutecznie rażący i bolesny. Widać to po reakcjach tych pieszczochów władzy. Marzeniem moim byłby ciąg dalszy, czyli potraktowanie obecnego dzieła jako tom I i zrobienie z tego takiego "longa" jak telenowela brazylijska, aż do ujawnienia ostatniego nazwiska, wszystkich "resortowych dzieci budżetówki" i "resortowych dzieci biznesu". Wszystkich tych którzy z definicji dostają lukratywne kontrakty budżetowe na wszelakie "samograje" biznesowe, dziwnym trafem ciągle wygrywają przetargi na różne obsługi, usługi i zaopatrzenia. Dziwnym trafem też wcześniej wiedzą że takowe zapotrzebowania będą i wiedzą jakie powstanie w tej kwestii prawo, w postaci stosownych rozporządzeń. Nic tak nie boli jak ujawnienie prawdy. Tego te niewinne baranki boją się najbardziej. Miało być szyto-kryto, końce w wodę i cisza, a tu powstała książka i ... bum. Ktoś wrzucił granat do sracza i gówno się rozprysło. To był strzał w dziesiątkę. Strach przed prawdą i wywołany wstyd potwierdzają reakcje zainteresowanych w lewackich publikatorach.

-------------------------------------------------------------------"Wojna trwa zawsze - nie zawsze strzelają."

rumjal

#397314

ach.
Osobiście mam zamiar po feriach świątecznych wydzwaniać do biblioteki w Instytucie Polskim i pytać czy zamówili, czy już mają "Resortowe dzieci". Oczywiście znając realia miejscowe wiem z góry jaka będzie odpowiedź ale mam zamiar wytrwale się domagać książki i poznać argumenty IP na jej brak, a mogą być ciekawe. Najwyżej skreślą mnie z listy czytelników.
;);)
Wesołych Swiąt !
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#397404