Dymisja rządu??? W Bantustanie???

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

 Dymisja rządu ??? W Bantustanie ??? W Lemingradzie,stolicy Bantustanu rządzą inne prawa niż w krajach demokratycznych. Od dawna wiadomo, że jest to system sfunkcjonalizowanych patologii, który po prostu zżarł państwo i to dla mnie nie nowina.Na to że państwo polskie nie istnieje mieliśmy mnóstwo dowodów praktycznych, ale teraz otrzymujemy potwierdzenie z ust polityka rządzącego. I jest to minister spraw wewnętrznych a więc osoba teoretycznie najbardziej kompetentna w zakresie oceny stanu państwa. A jest to przecież państwo kierowane przez Tuska & company. Czym więc kieruje premier Tusk ? Jak widać z obrazka, kieruje Układem. Państwo istnieje wtedy, gdy wypełnia wszystkie swoje funkcje. Proszę mi pokazać instytucje i organy państwa, które funkcjonują normalnie. Tu funkcjonuje układ, konkurencyjny wobec państwa.Zastanawiałem się nad kolejnym tąpnięciem w działaniu tego rządu a one nam się mnożą w oczach - niedawno Marysia pokazała, że król jest nagi, teraz prawda wyziera z taśm. Ta ekipa stanowi śmiertelne zagrożenie dla kraju. W tej kwestii też mieliśmy ostrzeżenia, śmiertelnie poważne ostrzeżenia, - dwie poważne katastrofy samolotów wojskowych skutkujące śmiercią osób należących do elity wojskowej i politycznej. A w tym przypadku zagrożenie nie jest jak zwykle, zewnętrzne, lecz wewnętrzne. Jest tylko kwestią czasu, gdy pojawi się zagrożenie zewnętrzne. Taka jest logika ewolucji. Jeśli ktoś chce poznać detale, niech poczyta o tym, jak za Janukowycza demontowano państwo ukraińskie, z wydatną pomocą rosyjskich agentów. To jest przypadek nieomal bliźniaczy.Od dłuższego czasu protestuję przeciwko określaniem państwa w takim kształcie mianem III RP. Jeżeli już to co najwyżej w cudzysłowie, bo nie jest to żadna Rzeczpospolita lecz jej marna podróbka. A pan minister dostarczył konkretnego dowodu, że moje zastrzeżenia są uzasadnione. Mimo wszystko warto odnotować jeden sukces - udał się władzy dowcip - obchody 25lecia państwa, które nie istnieje i to z udziałem Obamy. A może jednak nawiązanie Obamy do gry fantasy - "Wiedźmina" miało swoje drugie dno ?

Dymisja? Na taczkach trzeba ich wywieźć.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Taczki to może by się i znalazły, ale takczowych w Polsce nie ma,

Z całą diagnozą się zgadzam, ale wzmianka o Ukrainie mnie trochę rozbawiła i bynajmniej nie pańska opinia, bowiem przypomniałem sobie, jak bardzo Polska walczyła o Ukrainę. 

Znamiennym pozostaje fakt, że najwięcej miał do powiedzenia minister spraw zagranicznych państwa, które de facto nie istnieje, a o obywatelach tego nieistniejącego państwa, to żal wspominać. 

Bohaterzy którzy gówna z własnych łbów nie potrafia uprzątnać, bo wszak Tusk im na łby nasrał, a w "walce" o "wolność" dla Ukrainy husarskie skrzydełka sobie pozakładali z hetmanem Sakiewiczem na czele. 

Prawda, że groteska?

 

 

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1428221