HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU

Obrazek użytkownika sigma
Blog

 

W czasie wojny mnóstwo arcydzieł dostało się w ręce łajdaków; jeżeli tylko udało się je wytropić, a była taka możliwość, często wykupywano je z ich rąk, jako osób niegodnych ich posiadania.

Obraz jest tworzony przez malarza; stanowi jego część. Często mówi się o dziele, że jest dzieckiem swego twórcy i coś w tym jest. Osoba, która kupuje obraz, kupuje sobie prawo do obcowania z czyimś dziełem, jednak jest to wciąż dzieło swego twórcy, nie nabywcy.Jeżeli obraz dostaje się w ręce niegodne, jego odzyskanie jest sprawą podstawową.

P. Janusz Kamiński wszedł w posiadanie obrazu Hani Solway podstępem.

Hania malowała go w 2012 roku jednocześnie pisząc o tym na Jajach Bzdyklaczy. Że maluje kilka martwych natur: renklody, półprzezroczyste, pod światło i gruchy. Kamiński poprosił, by zostawiła te obrazki, a jak tylko wróci z rejsu, to je kupi, bo przecież jest znawcą sztuki i kupuje obrazy. Jednak kiedy wrócił, oznajmił, że zaraz wyjeżdża z żoną do Portofino, do ilośgwiazdkowego hotelu, gdzie ma zamówiony apartament, więc teraz nie może. Kiedy powrócił z wakacji, Hania go spytała ostatecznie, czy kupuje, czy ma obrazki "uwolnione", do wystawienia w galerii. Wtedy kupił jeden, najmniejszy, za 800 zł.Zamówił potem u ramiarza upiorną, złoconą ramę do tegoż obrazu za 200 zł, którego to kosztu nie omieszkał Hani wytknąć.

Tym niemniej przechwalał się tym potem do znudzenia, jaki z niego wielki koneser sztuki, jakie arcydzieło nabył dzięki swojemu wyczuciu piękna, jaką wspaniałą artystką jest Hania i jaki jest dumny posiadając w domu dzieło tej klasy.

Kiedy jednak Hania w komentarzu pod postem @mantada, gdzie występuje on przeciw kryterium ulicznemu, do którego namawiają nas ostatnio wszystkie siły z lewa i z prawa wyraźnie chcąc upuścić krwi Polakom, a pośród których to namawiających znalazł się i p. Janusz Kamiński @jazgdyni – napisała:Czytałam. No więc albo IDIOTA, albo PROWOKATOR. Jakby przyszło co do czego, to mu mamusia nie pozwoli wyjść z domu, albo policja nie da zgody na demonstrację. Pawie ogony patriotyzmu łatwo roztaczać przed komputerem.

Naganianie ludzi do wyjścia na ulicę jest sqr....ństwem, niezależnie, czy przyczyną jest zidiocenie, czy etat.

nagle Kamiński rozesłał mailem następujące oświadczenie:„Oznajmiam, że obraz, niestety dosyć marny, który nie znalazł miejsca na ścianie mojego domu, a za który z litości przepłaciłem, znalazł swe właściwe miejsce w kominku. Naucz się Pani malować, a nie zalewaj nas zgniłozielonymi marnotami.”

Jednak już parę dni później nie bacząc na powyższe wyznanie, zaprzeczył mu w komentarzu pod swoim postem i napisał do @cyborga, który wyraził uznanie dla malarstwa Hani:„Chcesz taki obrazek? Sprzedam ci za 100 zł. Ramy dołożę za darmo, choć drogie były.(...)Pewnie, że w złości piszę.Obrazek ten kupiłem za wiele wyższą cenę, w celach, że tak powiem charytatywnych. Jednakże moja żona, a za nią i ja, kompletnie go nie trawi.”

Skoro obraz okazał się nie spalony, natychmiast postanowiliśmy go z mężem ratować z niegodnych rak.P. Janusz Kamiński zażądał za obraz 1000 zł.Z człowiekiem bez honoru nie ma sensu dyskutować.Dlatego też transakcja została przeprowadzona bez wchodzenia do domu i bez podawania mu ręki.Mąż zażądał tylko, aby p. Kamiński zdjął i zachował sobie złocone ramy oraz przeliczył wręczaną kwotę, bo mu nie ufa.P. Kamiński zionąc alkoholem, odparł przeliczając, że to chamstwo, a kiedy odwróciliśmy się i odeszliśmy, strzelił drzwiami.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (26 głosów)

Komentarze

Może to przez ten alkohol, trudno powiedzieć, ale agresja "bohatera" Twojego wpisu jest porażająca.

Tylko dlatego, że zaistniała różnica zdań, nawet ostra, doszło do żenujących zachowań z jego strony.

Brzydko to wszystko niestety wygląda...

Pozdrawiam.

PS. Odkupiłaś ten obraz

Fajnie mieć takich przyjaciół ...

Vote up!
12
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1434245

Dzięki;  działaliśmy z mężem  bardzo impulsywnie. To jest tak, jakby człowiek miał choć chwilę dłużej zostawić ukochanego kota, czy psa w  rękach bandziora. 

Vote up!
11
Vote down!
-9
#1434247

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ten Ruszkiewicz już ciebie kompletnie ogłupił.

Vote up!
4
Vote down!
-9

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434344

...jeśli strony dobiły transakcji i nabywca zapłacił cenę zbywającemu, to nabywca ma jak najbardziej prawo, aby:

-spalić w kominku-

-sprzedać za symboliczną złotówkę

-sprzedać z zyskiem...

..nie wiem, po co ta afera...cieszy się tylko Ruszkiewicz, bo dokopie Jazgdyni...żenada :(((

 

Vote up!
11
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1434249

To jest odpowiedź na poziomie troglodyty. 

 

nie

Vote up!
9
Vote down!
-9
#1434251

...czyj był obraz przed Waszym odkupieniem...kossobor (która go sprzedała), czy jazgdyni (który kupił)...przecież sprzedała go za cenę , którą chciała uzyskać...przecież nie było to jakieś dzieło sztuki klasy zerowej dmuchana afera droga Sigmo...troglodyta trybeus :)))

Vote up!
7
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1434263

Obraz to nie jest para butów, ani pęczek włoszczyzny, do cholery! Sróbuj to zrozumieć!

Vote up!
8
Vote down!
-9
#1434265

...po co je sprzedaje, naprawdę powinna za każdym razem prześwietlać nabywcę do czwartego pokolenia, a i tak nie będzie miała pewności, czy gościowi się nie zmienią gusta i wystawi go na targu staroci...uważam, że taki post jest zwykłym pomówieniem...

jeszcze zacytuję @kossobor

 

@sigma
Dziękuję.
Nie mam słów...

Wstrząsające. Na dodatek oszukał Was na 200 złotych.
nadużycie link skomentuj
KOSSOBOR 07.08.2014 23:35:27

...nie oszukał tylko zarobił na transakcji...poza tym chciał go sprzedać poniżej zakupu, czyli chciał stracić 700 zł...demonizujesz ...żegnam

Vote up!
9
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1434268

Od Hani kupił obraz za 800 zł. Od nas zażądał 1000. Jak sam wiesz z załganego maila, jakiego wysłał zaraz potem twierdzi, że "zapomniał", jakoby chciał za obraz 100 zl.  Nie wiem, co się z Tobą dzieje, ale wygląda na to, że facet zrobił ci wodę z mózgu. stawiam dolary przeciw orzechom, że  źle na tym wyjdziesz prędzej czy później. Raczej prędzej.

Vote up!
9
Vote down!
-7
#1434273

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To jest odpowiedź na poziomie markietantki

Vote up!
4
Vote down!
-9

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434346

Trybeusie... a nie sądzisz że Jazgdyni wykazał się chamstwem i jest bufonem? Dla mnie był kiedyś cenionym blogerem, lubiłem go czytać i z nim pisać, ale widziałem jego tworzenie plotek na temat różnych osób i było to odrażające dla mnie, nie wiem co się z nim stało, to przykre. Pozdrawiam 

Vote up!
12
Vote down!
-9
#1434252

Pamiętam, jak się swego czasu podlizywal Oparze, ŁŁ, potem Asadowowi. Teraz ma na ich temat diametralnie odmienne zdanie;)

Obecnie podlizuje się Targalskiemu i Gawrionomi -  ale jeżeli wyleci z ich portali,czeka ich ten sam los.

Vote up!
12
Vote down!
-9
#1434255

Też to widziałem... "dziwna" mentalność jest u niego, by użyć delikatnego sformuowania, niemniej jestem pod wrażeniem jego zachowania, trudny człowiek z niego być musi, na "niezależnej" pewnie długo nie pobędzie bo Targalski może być tylko jeden :) 

Pozdrawiam Serdecznie!

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1434258

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

GRZECZNOŚĆ I KULTURA = PODLIZYWANIE

 

Prawdziwa postawa to warczeć!

Vote up!
5
Vote down!
-12

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434347

Może jednak trzeba się nad sobą zastanowić? Przemyśl to wszystko

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1434406

...że pranie brudów na publicznym forum jest właśnie bufonadą ku uciesze neonowej gawiedzi...takie rzeczy robi się na PW...pozdr

Vote up!
10
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1434261

Rozumiem, że według ciebie, jazgdyni  mogłby sobie spokojnie dalej wylewać pomyje na głowę Hani, bo to jego prywatna sprawa. 

Podobno jesteś katolikiem, ale chyba świeżej daty.

Vote up!
9
Vote down!
-9
#1434262

TYLKO BIEDNEJ HANI WOLNO WYLEWAĆ POMYJE NA KOGOŚ!!!

TAKIE SĄ ZASADY DEMOKRACJI SOCJALISTYCZNEJ!

Vote up!
6
Vote down!
-9

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434349

Vote up!
2
Vote down!
-1


#1434356

Vote up!
2
Vote down!
-1


#1434357

Masz rację ! 

Dopiero wszedłem - 11:21

A teraz sprawdzę pocztę. Może jest w niej coś istotnego dla ludzi którzy razem pisali w jednym klubie. CZY - K.....WA - CAŁA POLSKA MUSI ......???

Vote up!
3
Vote down!
-2


#1434358

Przepraszam za te "puste wpisy". Tak się zdenerwowałem że w "shift + @" trafić nie mogłem. Mam maleńki "enter" , a on w połączeniu z "@"  wysyła wiadomości.

Sprawdziłem pocztę i jestem w szoku. Sytuacja rozwinęła się w najgorszym z możliwych, kierunku. Pełna destrukcja i zanegowanie wcześniejszych osiągnięć. Tu już nie ma co zbierać. Szkoda !  Upór by publikować pod pseudonimem, był słuszny. Nie mam powodu by zmieniać mój, ani by pod wieloma innymi nickami niszczyć blogosferę. Mam sporo do przemyślenia. (co dalej).

Vote up!
4
Vote down!
-1


#1434385

Jesteś moim zdaniem przyzwoitym człowiekiem, a tylko tyle masz do powiedzenia?

I co ma do tego Ruszkiewicz, zastanów się.. w jakąś obsesję wpadłeś?

 

Vote up!
8
Vote down!
-10

Astra - Anna Słupianek

#1434254

przecież Ruszkiewicz jest tutaj kilka razy dziennie pod postacią @Pixi i Dixi...nie zauważasz, że dalej trolluje i rozpracowuje blogerów ??? Nie zauważasz tego, ponieważ dobrze o tym wiesz...myślę, ze Gawrion da mu kopa i skończy się ballada o jureczku...tyle mam do powiedzenia...

Vote up!
9
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1434257

Ta notka  n i e  d o t y c z y   Ruszkiewicza, ani polityki, ani neonu, tylko podłości, jakiej dopuścił się jazgdyni. Wobec kobiety,wobec malarki i naszej przyjaciółki.  Naprawdę tego nie zauważasz?

Vote up!
11
Vote down!
-8
#1434259

To jest wpis sigmy na temat okropnego zachowania Twojego kolegi.

Nie wiem czy Gawrion da mu kopa czy nie, nie moja sprawa i Twoja tez nie powinna być, tak uważam.

W tej chwili to normalnie trollujesz, bo wypowiadasz sie absolutnie nie na temat... tyle mam do powiedzenia...

Vote up!
10
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1434260

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Bolek i Lolek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Bolek i Lolek

#1434264

...myszy dostały bana, to przychodzi pod innymi postaciami Bolek i Lolek :)))...zobacz z jakim ciulem się zadajesz :)) trzymaj się...nie musisz odpowiadać...zarechotany 

Vote up!
9
Vote down!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1434266

Nie musisz się już sam zamartwiać o swojego kumpla - jest was więcej takich. Bohaterowie od bicia kobiet, psiakostka. Jazgdyni ma tu specjalne fory i ochronę. Gawrion zdjął notkę ze strony i wrzucił na mojego bloga:

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-9
#1434267

Nic z tego wpisu nie zrozumiałeś... nic.. i to jest przykre.

Bo to Ty zadajesz się z ciulem

też nie musisz odpowiadać

trzymaj się... i wracaj do swojego nowego kurnika...

Vote up!
7
Vote down!
-10

Astra - Anna Słupianek

#1434269

Od Ruszkiewicza wszyscy wara !!!!

Vote up!
6
Vote down!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434350

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jozio z Londynu (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A dlaczego to niby wara ? od Ruszkiewicza

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1434450

Jak łatwo o kreację w blogosferze... ale do czasu.

Vote up!
8
Vote down!
-8
#1434270

Masz rację. Ale zauważ, że to jedyny przypadek w blogosferze, kiedy ktoś wypisuje o sobie ileś wersów nadzwyczajności, kim to on nie jest i czego to on nie może . I nawet wie, co Bóg w jego kwestii zadecyduje! Oby się nie pomylił, bo wtedy i Pan Bóg mu podpadnie;) .

 

Navigational Officer, Marine Engineer, Trained Lifeguard, Electrical Engineer, Radio Officer, Medical Advisor, Firefighter, A Lifesaver, A Leader..A MARINER. The Workplace rated among the Top 3 Most Hazardous Places to Work. No Fixed working hours, No Holidays
Elektronik, mariner, nafciarz (ale bez złóż), budowniczy dziwnych statków, w marzeniach libertarianin, a w rzeczywistości neokonserwatysta . Ogólnie ciężki charakter, ale Bóg dużo mi wybacza.

Vote up!
9
Vote down!
-8
#1434274

to najdobitniej określa psyche owego. Zapomniał o tym, że przez całą podstawówkę byl w trójce klasowej :)))

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1434644

A jak trudno o rozum.

Vote up!
5
Vote down!
-8

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434351

"Alkohol jest dla ludzi ale nie dla wszystkich"...

Internet też jest dla ludzi, ale też nie dla wszystkich i wy jesteście tego dowodem.

Wracajcie na swój neon i tam brońcie swych barykad !

 

 

To by było na tyle !

Vote up!
9
Vote down!
-8

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434279

Życzę zdrowia

 

Nie

Vote up!
8
Vote down!
-8
#1434281

merytoryczny komentarz. 

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1434283

Skąd tyle pogardy do innych ludzi?

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1434284

Nie wiem. To jest jakis efekt uboczny prania mózgów. Chyba. 

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1434286

Wypraszam sobie, co to w oóle ma znaczyć??

Zarzucasz coś komuś konkretnie, czy jakis samosądzik, bo pupilek okazał sie zwykłym chamem.

Nie życzę sobie takich uwag ani z Pani strony, ani kolegi.

Widzę, że w ubliżaniu normalnie mistrzostwo świata!!

To by było na tyle !!

Vote up!
8
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1434285

Dzięki. Przyznaję, ze  jestem zaskoczona tym, co się dzieje na tym portalu.  

Vote up!
9
Vote down!
-8
#1434287

Co na to druga strona o ktorej tak wiele juz tu napisano

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1434289

główny bohater tego wpisu, wylał mnóstwo niedobrych emocji, co będę  owijać w bawełnę ... zwyczajnego chamstwa, na swoje dawne koleżanki, tylko dlatego, że nie zgadzał się z ich opinia pod wpisem innego blogera.

Ja to wszystko czytałam, ale nie odzywałam się. Wysłał emaile do jej znajomych w których jej ubliżał... a na koniec jeszcze to co opisała sigma.

Oni się znają ze sobą dłużej ode mnie, przyjaźnili się..

To powiedz czy Ty mógłbys się tak zachować. Potrafiłeś przeprosić Lotną za swoje złośliwości, a tutaj sprawa jest dużo bardziej nieprzyjemna...

Sigma napisała prawdę i takie są fakty.

Pozdrawiam :)

Vote up!
9
Vote down!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1434290

pelna zgoda ale czekajmy na odpowiedz - "oskarzonego"

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1434292

A co niby można postawić wobec prawdy? A napisałam prawdę, tak mi dopomóż Bóg.

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1434291

Ale jak juz pisalem - poczekajmy co na to "zainteresowany"

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1434293

że zainteresowany bardzo często mijał się z prawdą... tak to wygląda

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1434295

Mysle ze jednak warto poczekac - wiem to z wlasnego doswiadczenia

serdecznie pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1434298

 

zainteresowany poczeka, aż skończą się komentarze i notka zniknie w piwnicy; wtedy odetchnia z ulgą 

Vote up!
9
Vote down!
-7
#1434296

Mysle ze zarowno tu jak i na NeOn 24 gdzie jest ten wpis wraz ze zdjeciem - nie pozostanie tak bez echa

 

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1434297

Na neonie przynajmniej nikt notki nie wrzucił od razu do piwnicy. A zdjęcie Pańskiego ulubieńca dodal Admin. 

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1434299

sadzisz ze ulubieniec ? skad ta pewnosc ?

Znajdz na tym portalu wpisy gdzie sobie "prawimy uprzejmosci " ba nawet

nasze dyskusje sa liczone moga byc  promilach

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1434300

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika sigma nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A cóż ja mogę innego sądzić, skoro broni Pan  jazgdyni, jak własnego honoru? Mimo podanych faktów.  Dla każdego normalnego człowieka podane fakty skreślają  tego pana z listy osób, którym podaje się rękę.

Vote up!
6
Vote down!
-9
#1434301

NIE BRONIE

- i nie mam takiego zamiaru bo nie znam dokladnie tematu tzn. co na to odpowie druga strona

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1434303

Sam fakt, że nie odpowiada, powinien Panu dać do myślenia.

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1434306

Poczekamy - jak widac w tej chwili nie jest na necie

pozdrawiam i do jutra

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1434308

Ależ jest, jest.

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1434309

Jestem na tym portalu 3 lata 9 m-cy; Ty 4 lata 1 m-c. Od roku nigdzie nie piszę poza jajami be.  Ta notka jest pierwszą  Uważasz, że te dwa miesiące stażu na niepopkach dłużej uprawniają Cię do traktowania mnie po chamsku? Ciekawe.

 

Vote up!
8
Vote down!
-9
#1434294

Po  raz - życz zdrowia sobie, Astrze/patrii, Pixi &Dixi oraz Bolkowi & Lolkowi i wszystkim waszym wcieleniom, a o moje się nie martw !

Po dwa - piszesz:

sigma - 7 Sierpień, 2014 - 23:35 Ta notka  n i e  d o t y c z y   Ruszkiewicza, ani polityki, ani neonu,

 

Hahahahaha ! To dlaczego ta notka w ogóle zaistniała na NP.PL choć  "n i e  d o t y c z y  Ruszkiewicza, ani polityki, ani neonu" ? Zatem -  nie ma problemu więc o co "kaman" ? Markietanki z neonu się zbiegły tylko.... "poszkodowanej" brak. Hehehehe, ciekawe ! Czy ona w ogóle wie o waszej akcji ? Ja na jej miejcu to bym was zdrowo opierdoliła i więcej z wami nie chciałabym mieć do czynienia ! Bo prawdziwa sztuka takich marnych rzeczników i alfonsów nie potrzebuje !

Słabiutkie te wasze argumenciki ale mam nadzieję, że jak się wyśpi to na pomoc się zjawi wielbiciel pereł i "mecenasik" w ogóle.... Choć wątpię czy da głos bo to dupek i tchórz choć strzelbę ma.  :D:D:D

 

Qrcze ! Wyglądaliście kiedyś na NE na ludzi z klasą, a wyszła zerówka...

Piszesz:

"sigma - 8 Sierpień, 2014 - 01:22

Jestem na tym portalu 3 lata 9 m-cy; Ty 4 lata 1 m-c. Od roku nigdzie nie piszę poza jajami be.  Ta notka jest pierwszą  Uważasz, że te dwa miesiące stażu na niepopkach dłużej uprawniają Cię do traktowania mnie po chamsku? Ciekawe."

 

29 września minie rok od Twojej ostatniej notki na tym portalu, na którym zawsze byłaś słupem. Więc nie porównuj swego "bycia" na NP.PL z kimkolwiek. Nikt nigdy nie krytykował Cię za słupa ale w tym wypadku sama się prosisz by o tym fakcie wspomnieć. Poza tym nie traktuję Cię po chamsku, a tylko tak jak potraktuję każdego kto pojawia się nagle gdzieś tylko po to by rościć wyimaginowane pretensje i wywołać nikomu niepotrzebną zadymę. Forum nie jest do załatwiania osobistych porachunków, człowiek na poziomie korzysta z innych dróg. Tylko ten bez poziomu robi z tego publiczną szopkę albo najczęściej... sam jest Bogu ducha winien, bo szopkę robią osoby tzw. "życzliwe", które mają w tym swój własny cel. Zatem zamiast się mądrzyć wyjaśnij wszystkim - czy występujesz w imieniu i z polecenia kogoś czy z własnej inicjatywy ? Uczciwość tego wymaga ! 

 

To tyle ! A to, że ktoś coś kupił i sprzedał  albo chce sprzedać to chyba nie Twoja sprawa (no chyba, że byłaś pośrednikiem transakcji i procencik Cię ominął). Tu Polskę nam sprzedali za bilion i dalej rozprzedają, a Ty pierdołami za 200 zł gitarę zawracasz. Przepraszam ale takiego kogoś to ja choćbym nie wiem jak się starała, to poważnie traktować po prostu nie mogę !

 

Vote up!
8
Vote down!
-6

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434310

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika sigma został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A myślałam, że już poprzednio osiągnęła Pani najwyższy możliwy poziom chamstwa. No proszę, pomyliłam się. 

Vote up!
4
Vote down!
-9
#1434317

!!!

Vote up!
7
Vote down!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434318

Notka od początku zeszła  do piwnicy, czyli na mój blog. Nie rozumiem, dlaczego musi Pani mnie tu nawiedzać  i wypowiadać swoje  bezcenne uwagi.  Czy można Panią prosić, aby zechciała opuścić to miejsce?

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1434332

... witaj Sigmo.

Jesteś kawalerem Krzyża Oficerskiego Odrodzenia Polski i chcesz zabawiać się w "magiel" ?

Proszę, nie brnij dalej  w tę pyskówkę i daj szansę  Jazgdyni i KOSSOBOR, na wyjaśnienie tej sprawy - poza forum.

No  Chryste Panie, jeszcze kilka miesięcy temu, byliście wzorcową grupą przyjaciół - mam na myśli -KD.

POZDRAWIAM

 

Vote up!
14
Vote down!
-4
#1434323

Sigmo. dzieje się coś dziwnego z punktacją komentarzy. Ile razy kliknę punkt za Tobą, to automatycznie pojawia się punkt ujemny , równoważący ten dodatni. Ciekawe, prawda?

Vote up!
7
Vote down!
-4

Niueste

#1434328

Dziękuję za informację :) To jest bardzo ciekawe. Zgłoszę to do Admina i ciekawe, co powie. 

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1434330

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika sigma nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To jest sprawa honoru. I deptania czyjejś godności. I bezkarnej obrazy  bezbronnej kobiety. Jeżeli tego nie rozumiesz, nie rozumiem, jakim cudem nazywasz się Sosabowski.

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1434331

.... dobrze, przyjmuję te wyjaśnienia.... tylko, tylko dlaczego nie wyjaśniłaś tego podczas bytności Jaza na  Neonie ?

Jak był  problem na linni Sigma / Dixi, to tylko Sosabowski ...przynajmniej próbował wziąć Cię w obronę.

Ale to, działo się na Niepoprawnych !! Napewno już nie pamiętasz.

~~~~~~~~~~~~~~~~

pozdr.

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1434333

Od roku nie pisałam w necie (poza jajami). To jest moja pierwsza notka od tego czasu  i - uwierz mi - musiało mnie mocno zaboleć to, co sie stało, abym się zdecydowała ją napisać.  

Jeszcze podczas bytności Jazgdyni na Neonie niejaka inka jakieś dwa lata temu opublikowała (bezprawnie)  mój mail do niej, w którym podsumowywałam, co myślę o jazgdyni. W sumie - moje zdanie o facecie zmieniło się tylko o tyle, że teraz nie kwalifikuje się nawet do podania mu ręki. Wtedy- uważałam go tylko za idiotę i megalomana. 

A Twoją obronę przed Dixim  pamiętam i wdzięczna jestem za nią:) 

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1434335

.... a ja Sigmo, jestem  wdzięczny Tobie za wzięcie w obronę honoru pewnego śp. Rotmistrza, przed próbą zawłaszczania jego zasług i pamięci o Nim.... przez jakieś parszywe, żydowskie Towarzycho, które to szaro się gęsiło

na uwczesnym NE !

pozdrawiam

ps.\Jeśli chodzi o meritum :

.... Sigmo, ta sprawa poszła tak bardzo w trzewia, że może wypada poczekać na wyjaśnienia,  tzw. drugiej strony ?

 

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1434336

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika sigma nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dziękuję:) Poza wszystkim była to sprawa rodzinna. Matka Rotmistrza była de domo Osiecimska (rodzina męża w XIX w po powstaniu zmieniła nazwisko z Osiecimski na Oświecimski dodając rosyjskie "w" (taki cienki bemol) do heroldii szlacheckiej. W ten sposób uniknęła konfiskaty majątku.)

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1434339

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika sigma nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jazgdyni - jako człowiek pozbawiony honoru - zasługuje tylko na to, aby go fornalami pogonić. Tylko dlatego nie dostał od męża po pysku. Bo po pysku można dać tylko osobie honorowej.

 

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1434340

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika patria nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

na mój temat!!

Sama Pani robi z siebie markietankę i to żałosną.

Pani górnolotne bzdety na temat czyjejś uczciwości, pełne żałosnych wykrzykników są po prostu śmieszne!!

"Polskę nam sprzedali" nawet do takich idotyzmów miesza Pani kraj, w którym to ja mieszkam, a Pani tylko kibicuje wypisujac jakieś siermiężne bzdury.

EOT

 

Vote up!
5
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1434334

Człowiek bez honoru, prawdziwy cham i właściwie bestia wyspał się i zapewne leczy kaca, bo wczoraj wieczorem zionął alkoholem, co swoim czujnym nosem kagiebistki wyczuła markietantka sigma. Może poda jeszcze markę wina i rocznik? Wszystko możliwe.

Historia babć patriotek (i niech mi się tu głupiutka astra nie wtrąca)

......................

Obrazy się kupuje i sprzedaje. Tak już na tym świecie jest, Obecnie wisi u mnie na ścianach kilkadziesiąt obrazów, które cieszą oko. Skromny, aczkolwiek przyzwoicie wykonany obrazek solveyejowej, stał w kącie pod schodami, bo nie za bardzo pasował do reszty. Mimo umieszczenia go w kosztownych włoskich ramach, nadających mu więcej blasku. Bo obraz niestety był bardzo ciemny i ponury i właściwie powinno się go tylko oglądać po oświetleniu 1000 watową żarówką. Gwoli kontekstu i dla równowagi plastycznej dodam, że właśnie niedawno Zygmunt Korus, znany bloger i patriota zaproponował mi sprzedaż grafiki Salvadora Dali za około 10 tyś zł. To tak apropo...

Jeszcze przed zakupem obrazu napisała do mnie znana blogerka Agnieszka Orlicz, że Hania Solvay jest w okropnym położeniu i nie ma nawet za co wykupić węgla na zimę. Napisałem wówczas do solvay vel kossobor i zaproponowałem pomoc. Honorowa dama odmówiła. Jednakże, po niedługim czasie poinformowała mnie, że w domu u jej przyjaciółki, która mieszka nieopodal mojego domu, jest jej parę obrazków i jeżeli chcę, to mogę sobie coś wybrać.

Artystów malarzy albo się lubi, albo nie. To wyłącznie indywidualna rzecz gustu. Uczciwie stwierdzam, że cenię prace Solvay za warsztat, ale tylko za to. Są ponure, manieryczne i monotematyczne. Oczywiście, grzeczność i dobre wychowanie wymagają, że w obecności twórcy o jego dziełach nie mówi się źle. Chwali się je, często nawet mimo wprost przeciwnych odczuć.

Wybrałem się więc do tej koleżanki obejrzeć wystawione na sprzedaż obrazy kossobor. Było ich kilka, nieduże, za to cholernie drogie. Znam dobrze ceny z galerii i wiem, jaka jest straszna konkurencja na rynku. No więc pare niedużych obrazów po kilka tysięcy sztuka (i to te górne kilka tysięcy) lekko mnie zszokowały. Byłem skłonny działać charytatywnie, ale bez przesady. Ja jakiś Kulczyk nie jestem. Wybrałem więc naajmniejszy, naj mniej rażący moje oko, aczkolwiek solidnie, rzemieślniczo wykonany, formatu gdzieś A4 i kupiłem za 800 złotych. To tyle. A potem go oprawiłem w profesjonalnej pracowni.

 

Życie i los spowodowały, że nasze stosunki towarzyskie schłodły i właściwie zerwaliśmy kontakty utrzymując neutralność.

Aż tu nagle, po moim tekście, który później zmuszony byłem szczegółowo objaśnić wybuchła babska bomba. Widocznie napisałem niezbyt zrozumiale. No, ale kto chciał zrozumieć to zrozumiał. Tekst miał dużą poczytność.

Niestety, mały tępogłowy parszywiec, tadman, który doprawdy rzadko coś rozumiał prawidłowo, wystrzelił z tekstem w którym wrzeszczał, że ja ludzi chcę wyprowadzać na ulice i kazać im walczyć na barykadach. Cóż, nie wiem, jak do takich osobników trzeba mówić, by prawidłowo rozumieli. Językiem migowym?

Aż tu nagle, w komentarzach do mylnego sądu tadmana przyłączyła się kossobor. I to jak! Co rusz wyzywała mnie od idiotów i podstępnych agentów. Powinienem być już do tego przyzwyczajony, bo parę miesięcy temu takiego samego rynsztokowego języka używała druga babcia patriotka sigma. Taki widocznie mają styl i kulturę.

Żona czytając te bluzgi powiedziała - rany boskie, jak to dobrze, że zerwaliśmy te znajomości. Popatrz, co to za ludzie.

....................

Wczoraj wieczorem, gdy spożywałem kolację, zadzwonił szanowny małżonek sigmy i dosyć nerwowo oznajmił, że jeżeli nadal wyrażam ochotę pozbycia się obrazu solvayowej, to on to kupi. Po chwili rozważań do jakiej głupoty prowadzi przyjaźń i zacietrzewienie, stwierdziłem, że tak, jest do sprzedaży, ale nie za sto złotych, co proponowałem na blogu cyborgowi, tylko za zaporowe tysiąc złotych. Ku memu zaskoczeniu, facet po krótkiej naradzie z żoną zgodził się! Powiedział, że za pół godziny odbierze obraz. Żebym przypadkiem się nie rozmyślił?

Przyjechali dokładnie po pół godzinie. Do domu nie wpuściłem, bo było to handlowe najście a nie wizyta towarzyska. Podałem obraz, jednakże zdeterminowany kupiec zmusił mnie do poszukiwania śrubokrętu i wyjęcia obrazka z ram. Natępnie wręczył mi pieniądze, które natychmiast schowałem do kieszeni. Wywołałem tym głośną reakcję nerwowego gościa. Nakazał mi przeliczenie pieniędzy. Nie wiem, nie uczestniczę w targach końskich, czy jakiś szemranych transakcjach, gdzie obowiązkowo należy przeliczać zapłatę. W moich kręgach wierzy się, że nikt nikogo nie oszukuje. Widocznie państwo sigmowie należą do innych kręgów.

Pożegnałem się i zamknąłem drzwi, przekręcając klucz w zamku. Obawiałem się, że niezapowiedziani goście mają ochotę na długą dyskusję. A ja ochoty nie miałem.

............................

Tak to jest proszę państwa, gdy człowiek, poprzez swoją naiwność i łatwowierność zada się z nieodpowiednimi ludźmi. Babcie patriotki, wszystko wiedzące najlepiej, znające wszystkich właściwych i mające głęboką pogardę dla pozostałych są straszne. Sigma jest internetową rozrabiarą i już nie zliczę z ilu portali ją usunięto. Wszędzie to samo - robi magiel, pierze brudy i ubliża wszystkim w koło. I cóż, jej nierozłączna przyjaciółka KOSSOBOR, prawem mimikry, nic, a nic nie jest lepsza.

Nie potrafią cicho i spokojnie odejść. Śledzą i z wypiekami czytają. A potem wybuchają bluzgami i wężowym jadem. Świetnie zresztą prowadzone za rączkę przez agenta do niszczenia prawicy

Vote up!
9
Vote down!
-12

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434342

Myślę, że powyższa  wypowiedź jazgdyni wystarczy, aby udowodnić wszystko to, co napisałam. 

Vote up!
10
Vote down!
-8
#1434345

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jazgdyni nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Rozumek, babciu rozumek!

 

To coś co należy używać zanim się usta otworzy, albo dotknie klawiatury.

Vote up!
7
Vote down!
-12

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434353

"Babciu" zwracają się wyłącznie wnuki do swoich babć, czyli matek rodziców.

Zwracanie się w ten sposób do obcej kobiety jest przejawem lekceważenia, chęci dokuczenia i złego wychowania.

Vote up!
10
Vote down!
-5
#1434433

...ZABIERZ BABCI KLAWIATURĘ ...:))...bo zrobi z igły widły i burze w szklance wody...:))...była to zwykła trasakcja, no może w dziwnych okolicznościach, ale jednak była, oceniam na chłodno i nie wchodzę w emocje... przecież jeśliby tak każdy podchodził do tematu, to trzebaby było dusić każdego sprzedawcę, że zarabia na nas i narzuca marżę...sprzedałeś obraz, bo nabywcy bardzo zależało, jeśliby cena im nie odpowiadała zawinęliby na pięcie...takie jest prawo rynku...ale gdakanie, że sprzedawca oszukał bo narzucił marżę i zarobił dwie stówki??? śmiechu warte...mogli wziąść ramę byliby do przodu 150 pln :)))

...ale przy najmniej już wiadomo kto jest kto...i z kim można podyskutowac, a kogo omijać...i bardzo dobrze się stało...dla Ruszkiewicza takie magle i obkładanie się siatkami babć jest bezcenne, bo jest ruch w interesie...ja z takimi ludźmi nie chce mieć nic do czynienia, bo nie wiadomo kiedy ci przywalą zza węgła...

Boże strzeż mnie od przyjaciół...z wrogami sobię poradzę...

trzym się...

...

Vote up!
9
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1434359

//..ZABIERZ BABCI KLAWIATURĘ ...:))...bo zrobi z igły widły i burze w szklance wody...:))//

 

To może zacznij od swojej matki dowcipnisiu i pozdrów donka, za dobre pomysły !

Vote up!
6
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1434362

...nie bloguje, i bardzo dobrze, bo jakby robiła takie publiczne magle musiałbym se dać spokój z wchodzeniem do sieci...

..pozdrowić donka ??? co to za głupia wrzutka...wręcz idiotyczna...emocje jednak wpływają na pokazanie prawdziwego oblicza...

Vote up!
5
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1434404

To bardzo dobrze. Mamy pełną zgodność w temacie, bo ja z takimi ludźmi jak ty też nie chcę mieć do czynienia. Z tym, ze ja nie wchodzę na twoje wypociny . Znikaj z mojego bloga.

 

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1434380

Właśnie, nie wchodzisz w emocje. Fakt, w pierwszym akapicie w nie nie wchodzisz. Ale w drugim tak. Bo na chłodno co powinno Cię obchodzić takie czy inne działanie jakiegoś pana. A jednak Cię obchodzi. Bo to dotyczy Ciebie. Pierwsza sprawa Ciebie nie dotyczy. Dotyczy innych osób i one też mogą mieć emocje. Weź pod uwagę, że każdy z nas inaczej wypowiada się kiedy właśnie targają nim emocje, a inaczej na chłodno.

Vote up!
6
Vote down!
-1

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1434456

... i będę się wtrącać kiedy chcę...!!

Ty sie lepiej zajmij swoją piranią contessimą czy jakoś tak.

Może jej naubliżaj od kagiebistek, bo te rynsztokowe słowa tam lepiej pasują !!

...dziadziusiu ..

Vote up!
5
Vote down!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1434360

Jak tadman wrzeszczał, że tenzgdyni chce wyprowadzić ludzi na ulice to dla mających cierpliwość link poniżej. Cóż, na prowokatorze czapka gore.

http://niepoprawni.pl/blog/2256/zwolennikom-kryterium

 

A może oddajmy głos samemu zainteresowanemu:

 

@KOSSOBOR
Wiem, aż zanadto dobrze, jaki jest rynek. Rynek? To raczej chazarska dżungla, gdzie rządzi paru cwaniaków. Wielokrotnie się z nimi potykam i zazwyczaj dochodzi do ostrych kłótni.
Czekam na rynek normalny, z profesjonalną wyceną, z oczywistym docenieniem wartości artysty. Bez sezonowego lansowania różnych bohomazów. Tego niestety w Polsce nie ma.

Twoje świetne dzieła, niektóre, powiedziałbym, nawet wybitne, mają jedną wadę - nie pasują do apartamentów nowobogackiej elyty. Oni przecież nie kupują sztuki, oni kupują - raz, dekoracje ścienne, dwa, najmodniejsze chwilowo nazwisko (Kossaki są zawsze na topie, mimo fatalnych błędów).

Jestem dumny, że mam jeden twój obrazek w swojej kolekcji.

jazgdyni 14.08.2013 07:13:48
Vote up!
6
Vote down!
-7
#1434363

W przytoczonym przez Ciebie kontekście, a także bez tego kontekstu, wypowiedzi jazgdyni o treści:

 • „Oznajmiam, że obraz, niestety dosyć marny, który nie znalazł miejsca na ścianie mojego domu, a za który z litości przepłaciłem, znalazł swe właściwe miejsce w kominku. Naucz się Pani malować, a nie zalewaj nas zgniłozielonymi marnotami.
 • „Chcesz taki obrazek? Sprzedam ci za 100 zł. Ramy dołożę za darmo, choć drogie były.(...) Pewnie, że w złości piszę. Obrazek ten kupiłem za wiele wyższą cenę, w celach, że tak powiem charytatywnych. Jednakże moja żona, a za nią i ja, kompletnie go nie trawi.”są niedopuszczalne.

Vote up!
13
Vote down!
-4
#1434365

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Cóż, bezklasie jest na topie.:(

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1434367

Tak też odebraliśmy te wypowiedzi jazgdyni. Damski bokser z tego pana. 

Vote up!
8
Vote down!
-8
#1434376

"Twoje świetne dzieła, niektóre, powiedziałbym, nawet wybitne, mają jedną wadę - nie pasują do apartamentów nowobogackiej elyty"

No i proszę, jak siebie sam świetnie podsumował;).

Vote up!
9
Vote down!
-7
#1434378

jest tu :

 

http://sigma.neon24.pl/post/111794,historia-czlowieka-bez-honoru

 

@sigma 10:21:46

Witaj sigmo :)
W tej walce na bój nasz bohater wysłał na NP cały legion,
a sam zamilkł na ament !
Najbardziej waleczna jest pirania contessina... wkurzyła mnie, a to rzadkość u mnie :))))
Babsko spadło poniżej ostatniego poziomu, przebiło dno i leeeci dalej....

nadużycie link skomentuj

Astra 08.08.2014 10:34:41

********************

@Astra 10:34:41

Z tego, co pamiętam, kobita siedzi od lat gdzieś za granicą i tyle wie, co zje o naszej polskiej rzeczywistości. Nieładnie tak z mojej strony o kobiecie, ale w dodatku wykazuje się w swoich elukubracjach typową kobiecą logiką;)

nadużycie link skomentuj

sigma 08.08.2014 10:48:16

********************

@sigma 10:48:16

Z tego co wiem w Bułgarii, a te jej siermiężne bzdety to nic innego, jak również nawoływanie do "kryterium ulicznego"
Kossobor ma rację, siedzą gdzieś cholery przy klawiaturce i nieodpowiedzialnie nawołują zwłaszcza modych do wyjścia na ulicę.
Może dlatego język tej paniusi też uliczny, bo jest najbardziej wulgarna spośród wszystkich komentujących...

nadużycie link skomentuj

Astra 08.08.2014 10:55:04

***************

 

Ot, czym się zajmują "kulturalne" paniusie. I o honorze prawią morały....   :D:D:D

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434366

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika patria nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Sie namęczyłaś i po co?

To samo tutaj o tobie napisałam, tak, że intelektem jak zwykle nie błysnęłaś.

Ale jak tak lubisz kopiować to wklej jeszcze u Targalskiego.

Ja twoją siermiężną obronę kolesia też mogę powklejać na kilku portalach, gdzie piszę :)

Vote up!
4
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1434368

To ty jesteś od latania z jęzorem w te i nazad. :D:D:D

Ja mam przyjemniejsze zajęcia, plotkaro !

Vote up!
9
Vote down!
-7

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434369

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika patria został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A co tam w Bułgarii, też wzywasz do rewolucji?

Na pewno też popisujesz się swoją "mundrością"

No i jeszcze koniecznie powklejaj moje wpisy..

przyjemnych "zajęć " plotkaro !

Vote up!
4
Vote down!
-11

Astra - Anna Słupianek

#1434371

.... ja wiem... musiałaś przeczytać przykre słowa o sobie.

Wybacz proszę.... nie mogę zareagować.... .Generatorem tych słów jest kobieta, no jakoś nie mogę zejść do jej - poziomu szamba.

Należę do tych, którzy wiedzą ile robisz dla swojego, starego Kraju.

Dlatego proszę... przełknij tę gorycz i rób swoje.

Serdecznie pozdrawiam,

Marek.

ps.

.... zawsze miałem pewność, że jesteś honorową Dziewczyną.... powiedz, czy Dixi nie miał racji, przewidując, że tsunami dla NP, przyjdzie od strony  -  Neonowej poświaty :-)))

Vote up!
10
Vote down!
-6
#1434379

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika sigma został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zechce sie Pan ewakuować z mojego bloga, proszę?  

Vote up!
4
Vote down!
-9
#1434381

.... to nie Neon 24 . Tutaj nie ma Wachowskiego i  *Pomidorowego Alfonsa*.

To ty zabieraj te płachty i dali jazda  z tego Portalu  i przestań ustawiać przyzwoitych ludzi po kątach.

Vote up!
8
Vote down!
-10
#1434382

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika sigma nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jak to jednak z człowieka prędzej czy później wyjdzie  prawdziwe ja. Ty naprawdę jesteś Sosabowski?  Bo nie bardzo w towierzę.

Vote up!
6
Vote down!
-9
#1434386

... zejdż z Sosabowskiego, bo pojadę , jak po dzikiej świni !

roger

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1434388

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika patria nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Masz jeszcze jakiś lepszy repertuar??

Nie krępuj się...

Vote up!
5
Vote down!
-10

Astra - Anna Słupianek

#1434393

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika sigma został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

No, pokaż, co potrafisz. Kolejny damski bokser się znalazl. Przykro mi ogromnie, ale teraz już nikt mi nie wmówi, że masz cokolwiek wspólnego z zacną rodziną Generała. Nazwisko, niestety, nie jest chronione.

Vote up!
5
Vote down!
-9
#1434397

Kawalerze jak ci nie wstyd ?

... mów do mnie Kowalski.... Gdzie mi tam do Sioma :

https://www.youtube.com/watch?v=ElpRsPjwUFs

 

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1434400

A proszę bardzo.

Plotkaro ! :D:D:D

Vote up!
8
Vote down!
-5

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434392

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika patria został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

według życzenia..

parahrabino ! :D

Vote up!
3
Vote down!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1434394

Lepsza parahrabina niż para Sigma&Astra-Patria !

 

 

 

O qrna, was jest trzy?

:D:D:D

Vote up!
9
Vote down!
-5

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434407

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika sigma nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

W Polsce wciąż jeszcze wulgarna kobieta szokuje. Widocznie w Bułgarii to norma. Proszę raz jeszcze o nie wchodzenie na mojego bloga. Jest tu Pani osoba non grata.

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1434374

"W Polsce wciąż jeszcze wulgarna kobieta szokuje."

 

No pewnie ! Ale gdy wasza artystka klnie jak wozak z szewcem do kupy wzięci to ty piejesz z zachwytu jaka kultura, elokwencja i wykwintność. :D:D:D:D:D

 

Wiesz... lepiej być non grata niż gratem.

:D:D:D

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434487

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika sigma nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Z tego, co wiem, informacje prawdziwe  są faktami, a nie plotkami.

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1434375

24 lipca br. na blogu Jazgdyni rozpętała się burza z bardzo niechlubnym udziałem niejakiej
Reszki (dziś już niezweryfikowanej na NP), w której to owa Reszka obrzuciła zupełnie
bezpodstawnie ostrymi epitetami mnie, a przede wszystkim moją żonę Evę. Broniąc się... 
zostałem zmuszony do ujawnienia korespondencji z owymi bluzgami i resztą tekstów.  
Tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/7787/praca-jest-celem-twojego-zycia-twierdza-krwiopijcy-0.
W istocie... była to mega-pyskówka, ale tylko w ten sposób mogłem udowodnić,
jak wyglądała prawda.

 

Wówczas to Twoje Januszu stanowisko w tej sprawie było takie:

 

 

Zatem sam widzisz, że sprawdziło się stare porzekadło: "co dziś moje, to jutro twoje".

 

Zapoznałem się ze wszystkimi tutaj zamieszczonymi wpisami. 
W mojej ocenie, -
 jeśli cokolwiek można mieć Tobie Januszu do zarzucenia, to to,
że podałeś sprzeczne informacje:
1) obraz 
znalazł swe właściwe miejsce w kominku, ponieważ był marnej klasy;

2) wyraziłeś chęć odsprzedania tego obrazu (po spaleniu w kominku?)

oraz:

3) autorka obrazu jest wspaniałą artystką i że jesteś dumny posiadając w domu dzieło tej klasy;
4) "naucz się Pani malować, a nie zalewaj nas zgniłozielonymi marnotami".

 

Ale jak by na to nie patrzeć, nie był to powód do publicznego prania wątków z prywatnego
życia z obrazem w tle autorstwa pani Hani.

 

Miała rację Contessa, że nie powinno się publicznie prać tematu dot. transakcji kupna-sprzedaży
obrazu w czasie, kiedy Polska jest rozkradana. Są znacznie ważniejsze tematy, o których mozna, 
a nawet trzeba tu pisać. 

 

Zatem, jak napisalem w tytule komentarza..."Pax Chrześcijany!!!". Pozostawcie animozje i... do roboty :-)
jaka by ona nie była: - pisarska, kulinarna czy inna, która przyniesie Wam zadowolenie i satysfakcję,
czego Wam wszystkim tu piszącym oczywiście życzę.

 

 

Pozdrawiam,

   

 

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1434395

Kiedy chodziło o dobre imię Twoje Małżonki, można było o to walczyć. Teraz, kiedy chodzi o chamską napaść na  inną bezbronną kobietę - nagle  nie uchodzi?

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1434398

...obawiam się, ze niektóre sprawy poszły za daleko, nie mniej niektórzy pokazali prawdziwe oblicze i to jest budujące, zauważ, że Gawrion pozbył się neonowych myszy... nigdzie nie śmierdzi myszami...:)) czyż nie jest to radosne uczucie...dla mnie to wspaniała wiadomość...przyjdzie czas i na Pax i na stabilizację...:))) pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
8
Vote down!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1434399

W oczekiwaniu na spokój na Niepoprawnych, pozdrawiam,

   

Vote up!
6
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1434401

...to wierny klon myszy, nowe wcielenie, ale myślę że Administracja ich "wyłowi"...potem tylko zostanie mu przepoczwarzyć się w Timona i Pumbe chłe chłe chłe

 

pozdrawam :))

Vote up!
9
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1434403

Jako obywatel raczej nie mający nic wspólnego z prawem zasięgnąłem porady adwokackiej, gdzie zostałem poinformowany o moich prawach.

Doniesienie będzie dotyczyło paragrafu 212 k.k.

Notarialnie zabezpieczono inkryminowane materiały na portalach niepoprawni.pl i NEon24.pl, łącznie z bezprawnym użyciem podobizny.

 

W przyszłym tygodniu podejmiemy decyzję o rozpoczęciu procedury prawnej.

 

Pozdrawiam przyjaciół,

wrogów nie

 

JK

Vote up!
8
Vote down!
-11

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434409

Nic z tego nie wyjdzie nawet w tuskowym państwie jak miewam, na którego prawo się powołujesz, bo raz, notka opisuje prawdę (nie widziałem byś zaprzeczył) i sam ją sprowokowałeś, a zdjęcie jest przez ciebie publicznie udostępnione... ale jak masz znajomości wśród sędziów to kto wie, może dożywocie dostanie, bo różne cuda na tej zielonej wyspie się wyprawiają, trzeba tylko mieć znajomości wśród "kanibali".

Vote up!
10
Vote down!
-7
#1434410

Proszę... myślałem że po taśmach spadły klapki z oczu ludziom, ale widać i tutaj są zwolennicy prawa III RP tuskolandii :)

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1434411

To, że wymiar sprawiedliwości in gremium w Polsce jest do dupy, nie znaczy, że nie ma jeszcze paru prawdziwych prawników.

A ty co - też prawnik, że rozstrzygasz?

Widzisz, mój adwokat, któremu ufam, twierdzi, że sprawa jest do wygrania w cuglach.

 

A poza tym - nie wtrącaj się, bo nie masz dobrej woli. Widziałem twoje opinie na NEonie.

Vote up!
7
Vote down!
-9

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434414

 Masz rację, nie mam dobrej woli. Mi nic złego nigdy nie zrobiłeś i ceniłem twe notki, zwłaszcza marynistyczne, dlatego tym bardziej mnie to wszystko ruszyło, bo broniłem twej osoby na "sekciarskim portalu" i na dawnym NE, ale widząc jak tworzysz "dziwne rzeczy" w temacie kilku osób i jak podlizujesz się Targalskiemu na NB zraziłem się do ciebie. Może przemyśl to wszystko, tak sam dla siebie, jak odbierają cię ludzie - i to piszę jak najbardziej z dobrej woli.

Vote up!
9
Vote down!
-6
#1434415

Czy ktoś może mi poważnie i szczerze wytłumaczyć, co złego jest w doktorze Targalskim. Dla mnie to mądry i przewidujący człowiek. Reprezentuje jedną wyrazistą linię, jak na przykład Ziemkiewicz i twardo się jej trzyma.

Jego ogląd sytuacji jest bardzo zbieżny z tym, jaki reprezentował śp. Lech Kaczyński.

Fakt, zraził wielu ludzi, bo jak sam twierdzi, wprost chronicznie nie cierpi inernetowych agentów wpływu i pożytecznych idiotów. Wywala ich bezlitości, a ci mu potem przyprawiają gębę.

 

Gdybyś chciał być uczciwy wobec mnie i siebie, zauważyłbyś, że to ja zostałem zaatakowany i się bronię. Czyż nie tak? Nikogo pierwszy nie obrażałem. Ale widocznie tak ci wygodnie... Dochodzenie do prawdy jest przecież takie pracochłonne.

Vote up!
7
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434417

Piszesz na neonie :

 

"@sigma 12:41:51
"Tyle dobrego, że w Polsce wciąż jeszcze wulgarna kobieta szokuje. Widocznie w Bułgarii to norma."

W Bułgarii? A zwyzywała mnie kiedyś jak jej napisałem że nie pójdę blokować stadionu w czasie euro i przeszkadzać Polakom chcącym iść na mecze... ech... co za świat

lju 08.08.2014 17:02:32"
 
 
http://sigma.neon24.pl/post/111794,historia-czlowieka-bez-honoru
 

Czy możesz wyjaśnić kursywą zaznaczone zdanie i podać jakiś link - gdzie, kiedy i jak ??? Bo to ciekawa sprawa jest - euro było w 2012 roku, a Twój pierwszy komentarz na neonie datuje :

 

 
lju 07.09.2013 16:06:28
 
 
http://lju.neon24.pl/comments/5
 
 
Na Niepoprawni.pl pierwszy komentarz zamieściłeś :
 
 
lju - 29 Styczeń, 2013 - 19:20
 
 
http://niepoprawni.pl/comment/327316#comment-327316

 

Vote up!
6
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434424

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Jako obywatel raczej nie mający nic wspólnego z prawem zasięgnąłem porady adwokackiej, gdzie zostałem poinformowany o moich prawach. Doniesienie będzie dotyczyło paragrafu 212 k.k. Notarialnie zabezpieczono inkryminowane materiały na portalach niepoprawni.pl i NEon24.pl, łącznie z bezprawnym użyciem podobizny. W przyszłym tygodniu podejmiemy decyzję o rozpoczęciu procedury prawnej"

.

- Czytałem te obrazowe żale - żenada i piaskownica - takie jest moje zdanie. To, że niektórym myli się Neon24 z Niepoprawnymi to mogę zrozumieć, ale że Reakcja pozwala zniżać poziom NP do neonowego ścierwomedium - to nie wiem jak wytłumaczyć. 

.

http://1do10.blogspot.com/2014/07/neonowe-scierwomedium.html

Vote up!
6
Vote down!
-7

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434416

Nie wiem, czy warto. Nie mam w tym doświadczenia. Rozstrzygniemy to w przyszłym tygodniu.

 

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale atak idzie równolegle: na niepoprawnych i na Neonie.

Towarzyszka sigma, jak zwykle reprezenuje pół - sprycik i nie uwzględniła, że tu nie może usuwać nieprzychylnych komentarzy, tak jak na neonie, gdzie masakruje wpisy i po pokłóceniu się i obrażeniu trzeciej, czy czwartej osoby, nafumfulona uciekła z podkulonym ogonem do Ruszkiewicza i jego ferajny. Tamten chlewik bardziej jej odpowiada.

Vote up!
6
Vote down!
-8

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434418

Tak się maluje kobiety, jak się ma talent

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434420

I nie boisz się infekcji?

- No, no - odważny jesteś...

Vote up!
4
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434421

Czy "zagladanie"na NeOn jest zakazane ?

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1434425

ale jest niezalecane.

No, chyba, że ktoś ma kombinezon szambonurka i potrafi odpowiednio się zabezpieczyć.

Ale każdy jest dorosły i mam nadzieję odpowiedzialny. Więc nikt ci nie będzie bronił wskoczyć w gnojówkę bez zabezpieczenia jak bardzo tego chcesz.

Vote up!
4
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434429

Czyli Aleszuma to szambonurek ?

A to ciekawe - od dzis musze Go sekowac !!!

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1434445

A Lotna,Nathanel to tez szmbonurki ?

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1434457

- nie wiem kogo masz na myśli. Ja nikogo nie nazwałem szambonurkiem.

.

Mogę jedynie potwierdzić moje zastrzeżenia w odniesieniu do osób, które Ruszkiewicza czczą jak boga i przenoszą te sympatie poza Neon24 atakując bez zastanowienia tych, którzy nie popierają jego linii ideowej i programowej.

W tym świetle widzę atak na Jazgdyni, gdzie jakiś obraz stał się narzędziem do niszczenia człowieka niewygodnego dla służb. 

Vote up!
6
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434458

Ale czy wszyscy ?

A jesli chodzi o Ruszkiewicza to , to cus to jest faktycznie nie tylko szambonurek, to takze 

szmata w meskim wydaniu

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1434459

Drwisz z niej jako malarki, wcześniej emablując. Naigrywasz się z jej trudnego położenia finansowego i wyciągnąłeś na forum publiczne zakup obrazu, który przedtem traktowałeś jako intreresującą transakcję z powodu walorów artystycznych dzieła, a teraz obśmiewasz i przedstawiasz jako wyłącznie charytatywny gest z litości wobec "biedaczki". Chełpisz się przy tym swoją zamożnością, co jest naprawdę zdumiewające.

Teraz grozisz procesem karnym osobie, która stanęła w obronie spostponowanej przyjaciółki. Opanuj się i szybko przeproś obie panie.

Wiesz, co jest najsmutniejsze w tej sprawie? Nie to, że teraz zmieniłeś gust i już Ci się obrazy Kossobor nie podobają. Do tego masz prawo. Przerażające jest coś innego - Twoje naigrywanie z osób mających kłopoty materialne i popisywanie się bogactwem. 

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-5
#1434423

tylko desantu neonowych trolli na NP?

- po to aby siać tu zamęt i pyskówki zamiast rozmów na ważne i trudne tematy, których przecież nie brakuje.

Vote up!
8
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434426

Problem dotyczy wyłącznie tego, na co wskazałam.

Poza tym nie podoba mi się, gdy godnych ludzi nazywasz neonowymi trollami. Sam kiedyś pisałeś na tym portalu i nie byłoby Ci miło, gdyby tak Cię nazywano.

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1434427

//Problem dotyczy wyłącznie tego, na co wskazałam.//

- Problem jest zupełnie inny, tylko nie chcesz go dostrzec.

.

//Poza tym nie podoba mi się, gdy godnych ludzi nazywasz neonowymi trollami. Sam kiedyś pisałeś na tym portalu i nie byłoby Ci miło, gdyby tak Cię nazywano.//

- Pisałem wtedy, gdy Neon24 a wcześniej Nowy Ekran nie był jeszcze jawną ruską tubą propagandową, i nie był jeszcze wykluczony z grupy portali prawicowych i patriotycznych. 

Stawałem zawsze wtedy po stronie Prawdy i Wolności. Nie tak jak teraz ci "pożyteczni idioci", którzy poszli na kolaborację z wrogiem.

Vote up!
6
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434432

Pisze tam wielu ludzi, którym przypisywanie "kolaboracji z wrogiem" lub stawanie po stronie kłamstwa jest niczym nieuzasadnione.

Nie podoba mi się atakowanie blogerów z takich pozycji - że piszą na "wrażych portalach". W każdym miejscu można walczyć w obronie swoich poglądów i ważnych racji.

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1434436

ale to się nazywa współudział w złu.

Vote up!
5
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434447

Nie bądź śmieszny. W jakim złu? 

Pisanie o swoich poglądach i walka o słuszne racje ma różną wartość, zależnie od miejsca publikacji? Może mieć różną skuteczność, ale miejsce nie wpływa na treść.

Przecież w blogosferze nikt nie cenzuruje naszych tekstów, ani nie zmusza do pisania czegoś, czego nie chcemy. Nie myl blogosfery z zawodowymi mediami mainstreamowymi.

Ty się chyba na Ojca Kolbe nie nadajesz. Nie pojechałbyś do Japonii głosić niewiernym Ewangelię.

 

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1434455

W jakim celu mi tu z Ojcem Kolbe wyjeżdżasz? Stawiasz fałszywą tezę i na tej podstawie chcesz mnie ośmieszyć, że "się nie nadaję"? - To manipulacja czystej wody.

A właściwie mętnej i cuchnacej. Zajechało mi to neonem na odległość. 

I jeszcze podajesz nieprawdę: "w blogosferze nikt nie cenzuruje naszych tekstów". A niby co robi Ruszkiewicz? Jak jeszcze byłem na neonie to jako naczelny cenzor usunął mi kilkadziesiąt komentarzy hurtem - wszystkie z tego dnia. Nie było żadnych słów wulgarnych albo naruszania netykiety. Cenzura za poglądy jest najbardziej obrzydliwa. A jak wytłumaczyć tych, którzy będąc na tym neonowym ścierwomedium na to się zgadzają i jeszcze mu przyklaskują? A potem jeszcze mają czelność przychodzić na NP i udawają zatroskanych patriotów, sami mając udział.

I odpowiedz uczciwie jaka może być skuteczność niby porządnych blogerów, których celowo zostawiono w proporcjach mniej niż 1 do 10 (aby niezorientowanym wcisnąć, że jest wymiana poglądów), kiedy wydźwięk całości jest zdecydowanie negatywny. I trwa perfidne pranie mózgów, bo szans nie ma aby odnieść się do każdego kłamstwa i każdej bredni tam serwowanej. 

Niby udajesz katoliczkę, a nie przeszkada ci taki Zawisza Niebieski, Ruszkiewicz albo Wojtas jawnie zwalczają Kościół i Wiarę? I jeszcze milczysz na to co tam się dzieje. Będąc tam masz w tym współudział. Nie wiem czy Ty tam jesteś, bo nie zaglądam tam. Mam nadzieję, że nie - to był tylko przykład. Ale jak wiem są tu osoby umoczone w neonowy ściek. I w tym jest problem.

I chyba rzeczywiście nadszedł czas aby ze względów sanitarnych takich przybyszów z zakażonej strefy izolować i poddawać kwarantannie zanim zaczną normalnie funkcjonować na porządnym portalu. A jeżeli z tym się nie zgadzasz, to pozostaje chyba tylko wykluczenie z grona porządnych ludzi wzorem wykluczenia Neonu24 z grona portali prawicowych i patriotycznych.

Niestety, ale zło należy nazywać po imieniu, bo inaczej to mamy takie postawy "przecież nic się nie stało", "jakoś to będzie", "każdemu wolno kochać", albo "róbta co chceta". Ja wiem, że takie jest nasze otoczenie i rzeczywistość w której żyjemy (sam Wojtas dwoi się i troi aby siać relatywizm); ale myślałem, że człowiek wierzący powinien codziennie stawać do boju o Prawdę, a nie iść na kompromisy, układy i kolaborację. Albo wybierać "mniejsze zło". 

Aby to robić nie trzeba chcieć zostać Ojcem Kolbe. 

Vote up!
6
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434466

//W jakim celu mi tu z Ojcem Kolbe wyjeżdżasz? Stawiasz fałszywą tezę i na tej podstawie chcesz mnie ośmieszyć, że "się nie nadaję"? - To manipulacja czystej wody//.

Żmień styl, to wrócimy do rozmowy. Nie mam czasu, ani ochoty na ustosunkowywanie się do Twoich kłamstw, insynuacji i obelg pod adresem porządnych blogerów.. Oraz propozycji typu: "izolować", "poddawać kwarantannie umoczonych w neonowy ściek", "wykluczać z grona porządnych ludzi", etc. Nagonkę na ludzi to sobie urządzaj nie w komentarzach do mnie kierowanych.

Do jednej kwestii się jednak odniosę. Nie udaję katoliczki. Natomiast Twój pełen nienawiści język na pewno z katolicyzmem nie ma nic wspólnego. 

Eot.

 

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1434472

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

//Natomiast Twój pełen nienawiści język na pewno z katolicyzmem nie ma nic wspólnego.//

- i nabytych na neonie zdolności do oceny jaki język z katolicyzmem ma wspólnego, a jaki nie. Jak mniemam wg Ciebie - Twój napewno nie...

I raczej nad swoim stylem powinnaś się zastanowić, bo ten styl przenosisz tutaj z neonowego ścierwomedium (doniesiono mi, że również jesteś umoczona w neonie24; cóż, miałem o Tobie lepsze mniemanie)

.

http://1do10.blogspot.com/2014/07/neonowe-scierwomedium.html

Vote up!
4
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434482

Może zaprzestań kontaktów z donosicielami. Wyjdzie Ci to na zdrowie. Moralne. 

I dobra rada. Jak nie wierzysz, zanieś swoje posty jakiemuś księdzu do oceny. Niech Ci wyjaśni, dlaczego nie są one katolickie z ducha.

I nie zaczepiaj mnie już więcej.

Eot.

 

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1434490

Tylko dlaczego ciągle starasz się mnie obrazić?

.

//zanieś swoje posty jakiemuś księdzu do oceny//

- co to ma być? Co to za język? Zacznij od siebie!!!

Vote up!
6
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434495

Jest Pani bardzo niesprawiedliwa, Pani Krystyno, co jest mocno do Pani niepodobne.

 

Najwidoczniej nie prześledziła Pani sprawy od początku, gdy ja już od wielu miesięcy nie miałem konraktu z wymienionymi paniami i zachowywałem całkowitą neutralność.

Jednakże, po napisaniu artykułu http://niepoprawni.pl/blog/7787/bo-wolnosc-krzyzami-sie-mierzy , człowiek, który zazwyczaj niewiele rozumie, niejaki tadman, popełnił artykuł na NEonie24, na który nie mam wstępu ( http://tadman.neon24.pl/post/111625,zwolennikom-kryterium-ulicznego ), gdzie ARTYSTKA KOSSOBOR, ni z tego, ni z owego brutalnie mnie zaatakowała:

Chociażby to, a jest tego wiele więcej

....................

@tadman 22:42:08
Czytałam. No więc albo IDIOTA, albo PROWOKATOR [to o mnie - jazgdyni]. Jakby przyszło co do czego, to mu mamusia nie pozwoli wyjść z domu, albo policja nie da zgody na demonstrację. Pawie ogony patriotyzmu łatwo roztaczać przed komputerem.
Naganianie ludzi do wyjścia na ulicę jest sqr....ństwem, niezależnie, czy przyczyną jest zidiocenie, czy etat.

O "Czerwonych makach" pisali komedianci, którzy grzali dupy w taborach Andersa i z tego to bezpiecznego miejsca opisywali zgrabnie rzeźnię na Monte Cassino. Polską rzeźnię.

KOSSOBOR 03.08.2

.................

Bardzo wątpie, żeby pani zostawiła takie obelgi bez echa. Niestety zaczepiony, kąsam.

 

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434430

Nie czytałam inkryminowanej notki, ani komentarzy do niej. Jeśli była niesprawiedliwa, lub ma się inny pogląd, należało napisać merytoryczną kontrnotkę na Niepoprawnych, a nie naigrywać się z cudzych kłopotów finansowych i wyciągać na światło dzienne swój "charytatywny" gest. Tak uważam.

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1434434

"Jednakże, po napisaniu artykułu http://niepoprawni.pl/blog/7787/bo-wolnosc-krzyzami-sie-mierzy , człowiek, który zazwyczaj niewiele rozumie, niejaki tadman, popełnił artykuł na NEonie24,…"

Artykuł "Wolność krzyżami się mierzy" został opublikowany na NP w dniu 2.08.2014 o godzinie 11:57, a artykuł Tadmana w dniu: 1.08.2014 o godz. 23:08. Czyli artykuł Tadmana był wcześniej niż artrykuł Jazgdyni. Dlatego nie można mu przypisywać Tadmanowi "popełnienia" artykułu czyli odpowiedzi na artykuł "Wolność krzyżami się mierzy".

Vote up!
4
Vote down!
-3

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1434446

Fakty???

 

Mylisz się. Zegar na niepoprawnych źle chodzi.

Vote up!
3
Vote down!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434454

W tym względzie dla mnie kompetentna jest wypowiedź Gawriona. Wydaje mi się, że czytałam post Tadmana wcześniej niż Twój. Ja pisałam o datach publikacji.

Vote up!
4
Vote down!
-2

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1434462

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kariera blogerska, szczególnie w ostatnim czasie, rzeczonego opiera się na tym, że coś pisze a ludziska nie sprawdzają i on z tego korzysta. A jeśli sprawdzi się te jego elukubracje to tęga klapa.

Sigma sprawdziła i przy okazji okazało się, że spalony w kominku wiadomy obraz stoi pod schodami. Przyrzeczony był jednemu z blogerów za stówę, ale rzeczony zapomina o tym "niechcąco" i "spalony obraz" sprzedaje autorce wątasa.

Teraz Ty Leopardo pokazujesz, że mój post był zamieszczony wcześniej zarówno na NP, jak i na NE. Tutaj 1 sierpnia o godz. 1:22, a tam 1 sierpnia o 23:08. Post rzeczonego, który jest odpowiedzią ukazał się tutaj 2 sierpnia o 11:57. Złapany na kłamstwie brnie dalej, że to dlatego, że zegar na NP źle chodzi. Ciekawe, że według rzeczonego post zamieszczony ponad 30 godzin później jest tym do którego się odniosłem. Posiadam wiele zdolności, ale takowych aby polemizować z postem który rzeczony napisze ponad dobę później nie posiadam. Coś mi się zdaje, że rzeczony korzysta z patentu Anodiny i MAKu. Niby ich nie lubi, a popatrzcie Państwo jaki pilny uczeń.

Ale może oddajmy głos rzeczonemu, który demaskuje go i określa kolejność mojego i jego postu o wolności mierzonej krzyżami. W tym wątasie zamieściłem komentarz 2 sierpnia o godzinie 14:42 i uzyskałem taką odpowiedź zaledwie 6 minut później:

"Odbierasz mi prawo do własnych poglądów? Zamiast komentować, wolałem to napisać. O kim pisałem? Czyżby - uderz w stół?

Ty przecież, jak piszesz o ulicznych kryteriach i nawoływaniu do nich, to kogo masz na myśli? Ja sobie pomyślałem, ze mnie.

Więc, jak to jest? Ty jesteś lojalny pisząc, a ja nie? Kurcze to skażenie relatywizmem."

 

Na dodatek nie zrozumiał, że szło mi o brak lojalności względem autorki wątasa z której, mimo długiej znajomości, zrobił modelowym przykładem zwolenniczki ciepłej wody w kranie.

 

Ciekawa sprawa z tym brnięciem w kłamstwa, jeśli sprawy nie idą po jego myśli. To chyba następstwo ostrego karania w dzieciństwie i aby bronić się przed karą nauczyl się kłamać, naginać rzeczywistość i manipulować oraz wypierać.

Na koniec jeszcze raz przypominam, że niefortunny post o wolności mierzonej krzyżami był odpowiedzią na mój post. Niefortunny, bo złośliwie komentując można stwierdzić, że im więcej naszych krzyży tym więcej wolności. Jeden z komentatorów bardzo słusznie zauważył, że wolność powinna być mierzona liczbą krzyży przeciwnika.

 

Osobiście mocno zawiodłem się na rzeczonym blogerze, ale myślę, że to chęć brylowania za wszelką cenę popchnęła go do takich zachowań.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1434544

że kłamczuszek złapamy za rączkę omija wątek z daleka, dlatego namawiam do wprowadzenia procedury sprawdzającej przy notkach tegozgdyni, aby przywołać go do porządku.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1434631

Jest Pani bardzo niesprawiedliwa, Pani Krystyno, co jest mocno do Pani niepodobne.

 

Najwidoczniej nie prześledziła Pani sprawy od początku, gdy ja już od wielu miesięcy nie miałem konraktu z wymienionymi paniami i zachowywałem całkowitą neutralność.

Jednakże, po napisaniu artykułu http://niepoprawni.pl/blog/7787/bo-wolnosc-krzyzami-sie-mierzy , człowiek, który zazwyczaj niewiele rozumie, niejaki tadman, popełnił artykuł na NEonie24, na który nie mam wstępu ( http://tadman.neon24.pl/post/111625,zwolennikom-kryterium-ulicznego ), gdzie ARTYSTKA KOSSOBOR, ni z tego, ni z owego brutalnie mnie zaatakowała:

Chociażby to, a jest tego wiele więcej

....................

@tadman 22:42:08
Czytałam. No więc albo IDIOTA, albo PROWOKATOR [to o mnie - jazgdyni]. Jakby przyszło co do czego, to mu mamusia nie pozwoli wyjść z domu, albo policja nie da zgody na demonstrację. Pawie ogony patriotyzmu łatwo roztaczać przed komputerem.
Naganianie ludzi do wyjścia na ulicę jest sqr....ństwem, niezależnie, czy przyczyną jest zidiocenie, czy etat.

O "Czerwonych makach" pisali komedianci, którzy grzali dupy w taborach Andersa i z tego to bezpiecznego miejsca opisywali zgrabnie rzeźnię na Monte Cassino. Polską rzeźnię.

KOSSOBOR 03.08.2

.................

Bardzo wątpie, żeby pani zostawiła takie obelgi bez echa. Niestety zaczepiony, kąsam.

 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434431

.... a może to Cię przekona .

To też dotyczy Ciebie, wszak jesteś Niepoprawną .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sigma do Iju  :

[

@lju 17:50:29
Oni uważają, że trzeba przelać morze krwi, żeby odzyskać wolność. Cudzej krwi. Dlatego sądzę, ze to albo idioci albo prowokatorzy.
sigma 08.08.2014 17:54:21
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powiedz, bo jesteś sprawiedliwa.... naprawdę czytałaś na NP., nawoływanie do rozlewu krwi ?
pozdrawiam
ps.
...... to już nie dotyczy wartości atoportretu artystki - niestety .To klasyczna potwarz .
Vote up!
6
Vote down!
-2
#1434435

Nie czytałam notki, ani dyskusji pod nią. Powtarzam, jeśli się ma inny pogląd, najlepiej napisać kontrtekst, a nie wyciągać fakty z życia prywatnego.

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1434438

Napisać merytoryczną konrtnotkę???

 

Jak wygląda kontrnotka do steku obelg i inwektyw? Doprawdy nie wiem.

 

Pani Krystyno - co rusz pisze Pani - ja tego nie czytałam, ja tego nie wiem. Więc po co, bez rozeznania sprawy wyrażać swoją, niestety mylną opinię?

Jest Pani przecież zaprawioną w bojach o sprawiedliwość, to ja mogę tego samego wymagać od Pani. Proszę się nie zasłaniać niewiedzą, bo to dziecinne.

Vote up!
6
Vote down!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434442

Niczym się nie zasłaniam, tylko przedstawiam, jak to wygląda z tzw. "boku". Ktoś, kto nie zna sprawy od początku, widzi brzydkie ataki personalne z wyciąganiem na forum publiczne czyichś kłopotów prywatnych i własnej "łaskawości"

Rzuca się to w oczy. Jeśli zarzuty Kossobor lub innych osób były niesłuszne, należało odpowiedzieć merytorycznie.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1434451

.... qurczę, ta Krystyna ma w sobie jakąś tajemną moc .

Gdybym to ja był : w tym momencie, w tej konkretnej sytuacji na Twoim miejscu .... to przeprosiłbym Hanię.

Ja wiem, że to była sytuacja dynamiczna i samonakręcająca się... podlewana sosikiem neonowym...ale przewina Hani na tym początkowym etapie - jest minimalna .

Wiem, wiem jesteś Dużym Chłopcem :-))) i zrobisz to co trza !

serdecznie pozdrawiam i bardzo współczuję.

Ostatnie miesiące , począwszy od wejścia na NP., są jakieś "pod górkę" .

ps.

.... Januszu daj spokój prawnikom.... niech oni zajmą się poważnymi sprawami :-)))

pps.

.... dzięki za post PW...

Proszę ... może na pocztę prywatną ?.... Może Trybeus będzie taki uprzejmy i poda Ci mój adres -dzięki !

Marek

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1434444

Mam taki sam pogląd jak Rebeliantka. Bloger powinien walczyć za pomocą notek. Można przedstawić swój pogląd na daną sprawę. Mówi się, że Internet do globalna wioska a blogosfera jest małym wycinkiem.

Vote up!
7
Vote down!
-2

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1434453

Po co kontrnotka ? Pożywka dla nowej zadymy ? Kawa na ławę wyłożona przez Sigmę w notce i przez JaZ-a w długim komentarzu wystarczy by wyrobić sobie zdanie o sprawie.

Mnie co innego nurtuje - dlaczego sama "poszkodowana" nie zabiera głosu, choćby tylko na neonie. Z tego wynika wniosek, że albo sprawa Jej nie interesuje i bez Jej wiedzy zrobiono z Niej instrument do uknucia intrygi przeciw komuś, albo zrobiła sobie instrument z koleżanek w tym samym celu. To oczywiście tylko moje spekulacje ale tylko to mi wychodzi.

 

Druga sprawa - zajmowanie stanowiska "prima vista" i ferowanie wyroku  pomijając zapoznanie się ze sprawą, mimo, że taka możliwość jest, jest ryzykowne i ja dziwię się, że to zrobiłaś. Właśnie Ty, która załatwiasz trudne sprawy z zachowaniem najwyższej etyki.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434469

ja nie ustosunkowuję się do sporu, czy wychodzić na ulice, czy też nie, choć mam w tej sprawie własny pogląd. Nie ustosunkowuję się też do tych wypowiedzi w sporze, które być może były nawet ryzykowne poprzez ocenę osoby nieobecnego dyskutanta.

Ja protestuję przecwko pogardzaniu ludźmi z powodu ich kłopotów materialnych i naruszaniu ich poczucia godności zawodowej.

Z drugiej strony popatrz na zamieszczone tutaj wpisy Mind Serwicea. Ile w nich kalumni pod adresem neonowych blogerów, ile przypisywania wszystkim tam piszącym najgorszych motywacji, ile nagonki, propozycji typu: wykluczyć, izolować, stworzyć kordon sanitarny, etc. Nawet wobec blogerów, którzy bronili jego praw i jego osoby. To nie razi? Naprawdę nie wariujmy z blogosferą. To powinno być przede wszystkim miejsce wymiany poglądów, a nie walki na śmierć i życie pomiędzy blogerami. Jeśli walka, to z prawdziwymi wrogami i ważnych sprawach, a nie wg miejsca, gdzie ktoś pisze. 

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1434478

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434484

Ja też się na Tobie zawiodłam. A więc mamy remis i na tym zakończmy.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1434488

"ja nie ustosunkowuję się do sporu, czy wychodzić na ulice,"

 

Ależ mnie nie o to chodzi, tej kwestii nie podnosiłam bo nie jest tematem notki Sigmy.  Zadziwiłaś mnie, że zajmując stanowisko nie zapoznałaś się ani z notką Sigmy, ani z komentarzem Jazgdyni i ferujesz wyrok kto kogo i za co powinien przepraszać.

 

Do Mind Service mnie nie odsyłaj bo poprosiłam Cię byś mi wyjaśniła powyższe, zatem temat, który z Nim poruszasz mnie nie interesuje.

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434499

podtrzymuję dotychczasowe stanowisko. Przykro mi. Zapoznałam się z notką i komentarzami. Komentarze są nieprzychylne dla Jaza, ale moim zdaniem, nie dotyczą jego spraw prywatnych. Natomiast obrona Jaza odbyła się z wkroczeniem w sferę prywatności Kossobor. Moim zdaniem, niedopuszczalnym.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1434511

Ja bym tutaj jeszcze dodała wyśmiewanie się z warsztatu artysty malarza. A to godzi w jej zawodowe kompetencje. Tak nie powinno być. Jeśli ktoś tego nie rozumie to przynajmniej niech sobie wyobrazi jak można się czuć, kiedy ktoś wyśmiewa się z naszych zawodowych kompetencji. Podkreślam, tutaj chodzi o warsztat malarza, nie interpretację.

Vote up!
6
Vote down!
-2

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1434449

Następna niedoinformowana, albo pamięć wybiórcza.

 

Co się z wami dzieje??? Kłamiecie i manipulujecie na zawołanie???

Proszę dokładnie przeczytać WSZYSTKO tutaj i na NEonie - wpisy, tadmana, kossobor i sigmy. I proszę popatrzeć, jakich inwektyw używa się w stosunku do mnie i do moich kompetencji, jako człowieka i tych zawodowych.

 

Jesteś nieuczciwa, a na taką chcesz wyglądać

Vote up!
5
Vote down!
-5

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434452

Po co te złośliwości? Nie można spokojnie podyskutować? Nie spotkałam się, aby ktoś krytykował Twoje kompetencje zawodowe jako marynarza czy elekronika. Natomiast, jeśli uważasz, że masz kompetencje jako polityk, to się mylisz. Politykiem nie jesteś. Jesteś blogerem wypowiadającym się w politycznych kwestiach. A bycie blogerem to spotykanie się z krytyką. A tę krytykę należy zwalczać argumentami. Dobrze o tym napisała Rebeliantka. Jeśli uważasz, że masz kompetencje bycia politykiem dlaczego nie realizujesz się w realu? Wstąp do PiSu i działaj. Wtedy będziesz politykiem. Jest wielka różnica między polityką w realnym świecie, a tym wirtualnym.

To ostatnie zdanie, dość enigmatyczne. Bo zarzucasz mi, że jestem nieuczciwa. A to poważny zarzut. Przyjmuję, że piszesz to emocjonalnie i nie traktuję tego poważnie. A przecież powinienś pamiętać, że zawsze skłaniam się do "pokojowego rozwiązywania drażliwych spraw". Przypomnij to sobie.

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1434461

To ci wszystko, kawa na ławę wyłożę.

 

Druga tu jesteś po szanownej Rebeliantce, która się zasłania - a bo nie widziałam, a bo nie czytałam. To idź zobacz na NEon24 dyskusję u sigmy, w tym samym tekście i jak ona osobiście wyśmiewa się z moich morskich kompetencji i kwalifikacji, Nie widziałaś? Na pewno? To też patrzysz na to "z boku". Lecz twoja opinia jest stanowcza, jakbyś dokonała całościowej oceny, Czy to jest uczciwe? Ocenianie na podstawie fragmentów informacji?

Poza tym. Popatrz pod jakim tekstem jest ta dyskusja. Przeczytaj dwa razy. Kto wprowadził magiel, a na dodatek na NEonie ozdobił nielegalnie moim zdjęciem. To moje zdjęcie, mój awatar i nikt nie ma prawa tego bez mojej zgody używać. To wszystko jest OK?

Ja uważam, że nie jesteś obiektywna i bierzesz stronę. Udowodnij, że to nieprawda.

Albo nic nie udowadniaj, jak ci pasuje.

Vote up!
5
Vote down!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434467

Widziałam ten post, czytałam go parę razy, ale przeczytałam jeszcze raz na głos wszystkie komentarze. W poście po tym samym tytułem (jak tutaj) na NE jest 75 komentarzy z tego jest 26 komentarzy Sigmy. 10 komentarzy jest o Tobie. Sigma posłała tę samą notkę na NP i NE. W notce Sigmy administracyjnie zmieniono obraz na Twój wizerunek, a takie działanie nie powinno mieć miejsca. Nie ma żadnego komentarza o Twoich zawodowych umiejętnościach (czyli morskich). Poddane są krytyce Twoje polityczne tezy. A na to każdy bloger powinien być przygotowany. Ba, gdybyś został politykiem to musiałbyś się do tego przyzwyczaić. Nie możesz tam napisać notki, ale tak jak napisała Rebeliantka (bardzo mądrze) wstawiasz swoją kontrnotkę tutaj.

Jak widzisz oceniłam nie fragmenty informacji, ale to co kazałeś mi przeczytać. Nie pomyliłam się. Po co przypisujesz mi jakąś stanowczą ocenę i całościową ocenę? Przecież tego w moim komentarzu nie było. Jakoś wiele razy widzę, że piszesz, że ktoś coś powie, ktoś coś zrobi, ktoś ocenił (jak w moim wypadku) itd. Po czym od razu to oceniasz. Tak jak znowu mnie pisząc: "Czy to jest uczciwe?"

Wydaje mi się, że powinno mieć się szacunek dla swojego dyskutanta, zapytać go najpierw, a nie od razu wydawać na niego wyrok.

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-3

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1434485

 

Pan Jezus naucza nas, abyśmy „uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli” (Mt 6, 1a).

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1434471

to mnie właśnie raziło.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1434479

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

i załatwianie  wzajemnych  porachunków w miejscu publicznym jest nie na miejscu.Niezainteresowani waszym życiem prywatnym przestaną tu przychodzić.Szkoda by było aby NP stał się miejską pralnią lub ringiem damskiego boksera.Nic się nie osiągnie takimi metodami.Cham prędzej czy później i tak sam się obnaży a satysfakcja pokrzywdzonych ....mocno wątpliwa.

 

Vote up!
4
Vote down!
-5

Verita

#1434437

Kto Verito pierze tu brudy? Czyj to wpis, powielony na Neonie?

Ja nie cierpię prania brudów. Ale zaatakowany kąsam

Vote up!
5
Vote down!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434440

nie kąsa kobiet.Zresztą takiego kobiety nie atakują...wręcz odwrotnie.Lgną do niego.

Vote up!
6
Vote down!
-6

Verita

#1434443

...widzę, że dyskusja pod postem przypomina polowanie z nagonką...przypominam, ze sprawa dotyczy kilku komentów krytykujących obraz/kunszt @kossobor przeciwko postowi pod tytułem HISTORIA CZŁOWIEKA BEZ HONORU na portalu NP i NE , gdzie na tym drugim adwersarz nie ma szans obrony, ponieważ złośliwy admin Jarosław Ruszkiewicz nie daje mu szans choćby z chwilowego założonego konta co tu mówić o kontrnotce...dla mnie jest to nie do przyjęcia...z wieloma rzeczami niezgadzam się z @jazgdyni, natomist nie przeszkadza mi z nim  prowadzić sporu, ale kulturalnego ...jak powtórzyłem przypomina to już nie magiel, ale polowanie z nagonką, gdzie rozhisteryzowane panie robią ustawkę z obrazem, aby sekować blogera..jego był obraz i miał prawo go wrzucić do kominka, lub sprzedać za stówkę...

...mnie już nie obchodzi co kto na ten mój koment odpowie...mam to gdzieś...ale to co tu się wyrabia jest nie do przyjęcia...

...co powiecie na fakt, gdzie admin Neonu24 Jarosław Ruskiewicz zleca innemu blogerowi oprawienie mojego wizerunku w okładkę playboy'a ??? tak, dobrze czytacie ten wizerunek jest i co i nic...potem przychodzi na NP i robi wrzutki, ze pozuję do "rozbieranej gazety"...przecież to jest skurwysyństwo...i co wy na to ??? powiecie, że to sztuka ?? jak się ma czuć @jazgdyni, kiedy jego wizerunek w poście sigmy wkleił z dziką rozkoszą Ruszkiewicz...

...wychodzę z tego wątku, otrzepuję proch z sandałów...mam w rzyci co o mnie sądzicie...to jest moje zdanie na ten temat...

Vote up!
7
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1434463

cyt. " przypomina to już nie magiel", 

tak wlasnie napisalem pod notka wczoraj na NeOn- ie

zobacz co sie dzialo potem :

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1434465

Sigma niecnota wali z armat jak ruskie w Ukrainę.

Sprawa zatacza coraz szersze kręgi.

Otóż, oprócz wspomnianych już tekstów na niepoprawnych i na NEonie24, szanowna dama wrzuciła też swój paszkwil tutaj:

http://dziennikpolski.com.pl/uncategorized/sigma-historia-czlowieka-bez-honoru/

 

Bardzo proszę wszystkich, jeśli gdzieś jeszcze natrafią na ten tekst, o poinformowanie mnie. Tu już sprawa robi się poważna.

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-4

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1434473

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Admin NE zupełnie nie reaguje, a pojawia się tutaj coraz więcej trolli wysyłanych z Neonu24. Teraz już także atakują personalnie moją osobę, chociaż ja z tymi obrazami nie miałem, nie mam i nie zamierzam mieć nic wspólnego!

Vote up!
4
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434489

http://dziennikpolski.com.pl/uncategorized/sigma-historia-czlowieka-bez-honoru/

 

Koooomu, komu newsletterka ? Jeszcze ciepły !

 

.........................

 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-6

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434474

Emocje sięgnęły zenitu i są coraz większe, zamiast wygasać.

To robi złe wrażenie. Nie chcę w tym uczestniczyć. Swoje stanowisko wyraziłam. Ruch należy do jazgdyni.

Proponuję też, aby Gawrion rozważył możliwość  zablokowania dalszej dyskusji w tej sprawie. Dla dobra portalu.

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1434486

nie odpowiadałaś na merytoryczne zarzuty, a teraz wzorem Ruszkiewicza apelujesz o cenzurę do Administracji, żeby nie można było się do tego odnieść?  

Vote up!
5
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434491

Sam się obrzuciłeś błotem, atakując porządnych ludzi i blogerów, tylko za to, że zamieszczają notki na Neonie.

Nie zwracaj się do mnie więcej. Eot.

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1434493

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ładnej manipulacji sie nauczyłaś. 

Rzucasz na mnie kalumnie i fałszywe oskarżenia a potem zakazujesz mi odpowiadać na nie. Co to ma być?

Wzywam Cię - zakończ tą brudną wojnę i nie odzywaj się do mnie więcej takim niegodnym językiem!

Vote up!
3
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434497

Ponieważ nie widzisz nic niewłaściwego w swoim postępowaniu, które polega na obrzucaniu ludzi błotem tylko za to, że zamieszczają notki na Neonie (bez względu na ich treść), nie życzę sobie, abyś zwracał się do mnie.

Proszę, abyś przestał atakować godnych ludzi swoimi nienawistnymi wpisami. 

 

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1434506

mam zal ze czasami o tym "zapominam" i dlatego tez pierwszy bije sie w piers

 

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1434507

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434508

Wyluzuj stalkerze. I nie pomawiaj. Kto Cię tutaj wpuścił z tą nienawiścią do normalnych ludzi? Co Ty masz konkretnego do powiedzenia w jakiejkolwiek sprawie? Przyszedłeś na NP tylko po to by odreagowywać swoje emocje względem Neonu?  Wystąpiliśmy w Twojej obronie, co nic nie dało, bo też i przeciągałeś strunę. Nawet w stosunku do wroga nie należy się zachowywać tak, jak to często robiłeś.

Nie spodziewaj się, że ktokolwiek rozsądny i przyzwoity będzie Cię chwalił za ataki na ludzi, którzy piszą na Neonie z bardzo różnych powodów. Choćby dlatego, ze mają tam stałe grono czytelników. Nie dlatego, że są ścierwami, jak ich "uprzejmie" nazywasz.

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1434516

Ważną sprawą jest przekonywanie tych nieprzekonanych. To misja, która jest ciężka. Bo do niej trzeba mieć odpowiednie predyspozycje, a nie każdy je ma. Nie wiemy ile osób realizuje taką misję na portalach obcych ideologicznie. Być może nigdy nie poznamy kto to jest, bo się nie ujawnią. Część z nich ma zadanie do wykonania, inni robią to ze swojej nieprzymuszonej woli. Możemy ich poznać po tym co piszą. Tutaj przyjdą osoby, które są przekonane. Tych nieprzekonanych nie będzie chyba, że dostaną zadanie do wykonania. Dlatego pisz wszędzie Rebeliantko. Może nigdy się nie dowiesz, że swoim pisaniem przekonałaś ileś osób nieprzekonanych. Jednak myślę, że warto to działanie kontynuować. Szczęść Boże!

Vote up!
5
Vote down!
-1

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1434529

Bóg zapłać za dobre słowa.

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1434535

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nikogo nie nazwałem "ścierwem" jak mi wciskasz. Ta manipulacja jest obrzydliwa!

A teraz mi stawiaj minusy. Wiesz gdzie ja je mam?

Vote up!
3
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434531

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

aż podasz przykład tego, że nazwałem kogoś "ścierwem", albo to odszczekaj i przeproś!

 

Vote up!
2
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434543

Uprzejmie zauważam, że nie jestem zwierzęciem. Takie polecenia wydawaj swojemu psu. Eot, stalkerze.

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1434579

W takim razie - po sprawiedliwości i równych szans dla wszystkich - komentarze na neonie też powinny zostać zablokowane.

 

A poza tym i bez ingerencji Gawriona umiemy zadbać o dobro portalu.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434494

Jak  tu mamy mówić o szacunku ?.

 

Jan Paweł II zauważył, mówiąc o miłości oblubieńczej, że jednym z głównych czynników budujących miłość jest szacunek. Męczące i do niczego nie prowadzące jest pozbawione kontroli podejście do człowieka.  Jest problemem niemałym  „lekkie” traktowanie człowieka, zauważanie tylko zewnętrznej sfery, co dobrze widać w częstym akcentowaniu sfery cielesnej, a wręcz erotycznej człowieka. Zatraca się piękny świat głębi, o którym Exupery pisał: „W tajemnicy każdego człowieka istnieje wewnętrzny krajobraz: z nietkniętymi równinami, z wąwozami milczenia, z niedostępnymi górami, z ukrytymi ogrodami”

 Chcę zaakcentować wyraźnie i podkreślić: w momencie, kiedy kończy się szacunek - kończy się piękna relacja. Relacja staje się tworem, który zaczyna niepokoić, męczyć i może nawet doprowadzić do nerwic albo depresji. Problem braku szacunku jest duży. Ogromny procent rodzin cierpi z powodu relacji nacechowanych infantylizmem, wulgarnością, obojętnością, niechęcią wzajemną, a nade wszystko kłótliwością. W którym momencie szacunek się kończy? Zazwyczaj przy różnych zdaniach, poglądach na jakiś temat. I potem problem lubi się ciągnąć.

 Szacunek ma to do siebie, że pozwala się szlachetnie różnić w poglądach i zdaniach na dany temat. Szacunek tworzy przestrzeń, w której człowiek chce kochać i czuje się kochany.

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1434500

Dziękuję Józefie za ich przypomnienie. Może to podziała i ludzie się opamiętają i przestaną atakować? 

Vote up!
3
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434502

Blokada konta Twoje konto w serwisie zostało zablokowane. Logowanie nie będzie możliwe.

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1434505

Ten cenzor Ruszkiewicz nie ma wstydu!

A jakich ma oddanych żołnierzy, którzy zrobili dzisiaj desant na Niepoprawnych.pl...

Vote up!
5
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434512

Desantu to dokonałeś tutaj Ty, przywlekając ze sobą nienawiść do innych ludzi. Nawet takich, którzy z Tobą współpracowali i Ciebie w trudnych chwilach wspierali. Jak Ci nie wstyd?

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1434518

i chyba coś Ci się pomyliło, bo ja o żadnej "współpracy w trudnych chwilach" nic nie wiem. 

A teraz zaczynasz nawet wyperać się tego, że nie jesteś w tej grupie zadaniowej z neonu. To wygląda jak dementia...

Tylko jak wytłumaczyć Twoją obronę Ruszkiewicza i Twoje ataki na osoby które on przeznaczył do likwidacji? Niepoprawnych też chcesz zlikwidować?

Opamiętaj się!

Vote up!
5
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434521

Krótką masz pamięć, więc Ci przypomnę:

http://rebeliantka.neon24.pl/post/104465,co-sie-stalo-z-kontem-mind-service-a

Myślę jednak, ze niepotrzebnie Cię broniłam, bo ty jesteś zwykły pomawiacz i nienawistnik.

Na Niepoprawnych byłam zanim powstał Neon, więc nie jestem tu żadną grupą zadaniową. Jestem tu ponad 5 lat, kłamco.

W sprawie Ruszkiewicza się tutaj nie wypowiadałam. Natomiast toczyłam z nim spory na Neonie. O czym świetnie wiesz, ale cóż to dla Ciebie rzucić w kogoś błotem.

Wskaż osoby, które miałam rzekomo atakować po to, aby Ruszkiewiczowi ułatwić ich "likwidację". Nigdy się niczym takim nie trudniłam.

Co Twoje zdanie, to obrzydliwe łgarstwo.

Odczep się w końcu ode mnie, stalkerze.

To tacy jak Ty, rzekomi obrońcy Niepoprawnych, mają wielką szansę im zaszkodzić szerząc tu nienawistny styl.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1434526

bo już pokazałaś wszystko na co Cię stać. 

Zobacz tylko kogo bronisz. Napisał mi to przed chwilą Marek Lipski na moim blogu. I mam nadzieję, że Twój guru Ruszkiewicz w końcu się doigra i sprawiedliwości stanie się zadość:

.

Co do Pana Ruszkiewicza.Nie miał pieniędzy aby zainwestować w fundację NowyEkran ale to nie przeszkadzało aby został "honorowym" prezesem Fundacji,odpowiedzialnym przed prawem polskim,co jest wyjątkowo kontraproduktywne dla Fundacji ,która będzie miała problemy nie tylko z inwestorami ale z wiarygodmością prawną w Polsce gdyż ataki Pan Prezesa na Polaków pochodzenia hebrejskiego w Polsce na neon24.pl jak i ataki na Izrael są rejestrowane.ale i analizowane przez prawników.Rozumiem Oparę Ryszarda ale tym razem nie może oczekiwać rabatu czy rozmów z inwestorami,gdyż cały projekt z mową nienawiści na neon24.pl(polskie kobiety "to szmaty,"wywłoki" słowa pana Tonderskiego,na neon24.pl,kolegi Pana Ruszkiewicza z ich innego wspólnego projektu)nie ma szans..pomimo kilku utalentowanych blogerów.Pan Ruszkiewicz wie doskonale że fundacja ma inny charakter prawny i jako prezez zarządu Fundacji NowyEkran ma inne prawne zobowiązania.Z czasem nikt wraz z prokuraturą w Polsce się nie zgodzi na Fundację anty żydowską w Polsce ,anty izraelską w Polsce,potąpiającą Izrael,pomimo tysięcy rakiet wystrzelony przez "Hamas"...Dowody takich prawnych reakcji są w internecie.Dodam:Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości i organizacji pozarządowych rozmawiali jak skutecznie walczyć z mową nienawiści. Edyta Petryna z Prokuratury Generalnej poinformowała, że liczba przestępstw motywowanych nienawiścią na tle rasowym, etnicznym zgłoszonych do prokuratury w ciągu ostatnich 5 lat wzrosła niemal pięciokrotnie.Dodam z portalu policja.pl:"Dla potrzeb badania z bazy mowy nienawiści opracowanej przez Fundację "Wiedza Lokalna" wybrano 30 stwierdzeń wrogich wobec sześciu mniejszości (żydowskiej, romskiej, ukraińskiej, afrykańskiej, muzułmańskiej i LGBT). Osoby nieheteroseksualne są mniejszością, do której najczęściej kierowane są treści nienawistne. Cytuję z WIKI:W Polsce znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym, wyznaniowym jest zabronione i karalne na podstawie art. 256 i 257 Kodeksu karnego. Jednak w zależności od stanu faktycznego zachowanie osoby używającej mowy nienawiści może wyczerpywać znamiona przestępstwa, np. z art. 190, 212 lub 216 Kodeksu karnego.Dodam:Koordynatorka Zespołu Monitorowania Rasizmu i Ksenofobii z Departamentu Kontroli, Skarg i Wniosków MSWiA Anna Malmon poinformowała, że wydano 28 wyroków skazujących dotyczących przestępstw z nienawiści..To co teraz proponuje Fundacja NowyEkran z Panem Ruszkiewiczem jako prezesem Fundacji i Zarządu jest już poważnym problemem prawnym.Jego Ruszkiwicza od lat ataki na żydów jak i akcpetacja ataków na katolików w Polsce na neon24.pl stworzyła problem prawny dla Fundacji ale i dla neon24.pl....Pomijam śmieszną blokadę moich tematów przez harcerza z innej epoki propagandowej ze strony Ruszkiwicza.Jego agitacja jest dobra ale kontraproduktywna Całe szczęście że jako infobroker poprosiłem kolegów (dodatkowa specjalizacja)w Polsce o przeanalizowanie firmy,fundacji jak i wtedy portalu nowyekran.pl ,pod patronatem Pana Ryszarda Opary,który oczekiwał inwestycji 250.000 Euro z zaliczką 50.000 Euro

.

ciąg dalszy tutajhttp://1do10.blogspot.com/2014/07/neonowe-scierwomedium.html?showComment=1407532042429#c5183902541362744758

 

Vote up!
5
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434537

Nie interesują mnie donosy na jakiekolwiek portale lub blogerów. Ja się zajmuję naruszaniem praw człowieka, w tym prawa do wolnosci słowa. Jestem przeciwnikiem donosów.

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1434540

Już miałam Ci pisać, że "neon: - Józek, nie zapomnę ci tej nocy", a tu booom ! :D:D:D

 

...Tak patrzę jak taczkami  przybywa ocen komentarzy - tam chyba wszystkie ręce na pokładzie, czerwony alert do odwołania i zbiórla na Niepopkach.. :D:D

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434517

Moja dzialalnosc na NeOn-ie to

2-3 komentarze zazwyczaj dla blogera Aleszumm czy Nathanel i to 

w okresie 5-6 m-cy.

Juz na starcie doszlo do "polemiki" z ruszkiewiczem i zakonczylo sie to dzisiaj zablokowaniem konta i to

raczej za wpis o tym cus ,dzisiaj na Niepoprawnych stwierdzajac ze jest meska szmata.

Wczoraj zas poslalem mu kilka ripost na jego wpisy co mozesz zobaczyc powyzej.

Tym ze mnie zablokowal jestem "wstrzasniety" lzy leja mi sie ciurkiem po plecach a wszystkie

zale zapewne utopie w dobrej whiski.

 

O tym jakie zdanie mam o tym garbatym nosie z NeOn-u napisze na swoim pierwszym blogu do ktorego sie juz od dawna 

przymierzam,ale jak to pierwszy raz idzie mi jak po grudzie -

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1434519

//jakie zdanie mam o tym garbatym nosie z NeOn-u//

- on Ci tego teraz już nie wybaczy i pewnie też wynajmie na Ciebie 10-ciu adwokatów. Mnie to obiecuje już od roku. Razem z Wrzodakiem. 

Póki co - strzeż się desantowców z neonu, którzy manipulują, fałszywie oskarżają i pałują... Żałosne. 

Vote up!
6
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434522

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Vote up!
4
Vote down!
-2
#1434528

Ta szmata nawet tu wlozyla garbaty nos i dala minusa

Co za scierwojad

 

A to jego awatar z NeOn-u

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1434524

Podaj konkretnie, kto - Twoim zdaniem - go ogłosił i kto się stawił? 

Contesso, proszę, nakręcanie spirali nienawiści to ogromny błąd.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1434520

Myślisz, że tego nie widać, co wyprawiasz?

A kto jak nie Ty cały czas prowokuje i nie chce przestać? 

Co ja Tobie zrobiłem, że ze mną tak zaciekle walczysz? 

Vote up!
4
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1434525

Sprzeciwiam się temu, abyś załatwiał na Niepoprawnych swoje prywatne porachunki, abyś łgał i fałszywie oskarżał ludzi.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1434527

 

 

Ja uparcie jednak proponuje

 

 

 

 

Zyczac jednoczesnie 

dobrej nocy

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1434532

masz rację. Dzięki Ci za te błogosławione słowa.

Wzajemnie Dobranoc.

 

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1434536

Chciałam Ci tylko wyrazić słowa podziwu za spokój, oraz właściwe Ci poczucie sprawiedliwości, z którego jesteś znana od lat.

Próbowałam również w ten sposób prowadzić tutaj rozmowę, ale nie udało mi się, nerwy puściły ... jesteśmy tylko ludźmi.

Wielu z nas wstawia swoje wpisy na różnych portalach... ale czy przyszłoby Tobie albo mnie krytykować Niepoprawnych, 3 obieg, Frondę, salon24, czy neon (na tych również bloguję) ???  nie przypominam sobie. 

Przypominam sobie natomiast, że kiedy zaatakowano (nieważne gdzie :))) NP stwierdziłam, że pisze tutaj wielu fajnych i mądrych ludzi  i wyraziłam swoje niezadwolenie z tytułu zbiorowej odpowiedzialności... tak było.

Tutaj z powodu niestosownego delikatnie mówiąc zachowania jednego z blogerów, został przypuszczony atak na neon.

Doskonale wiesz, że często tam również toczymy czasem ostre dyskusje, ale pisze tam, podobnie jak tutaj wielu wspaniałych ludzi.

Dlatego jeszcze raz szacunek dla Ciebie ...

 

Pozdrawiam :))

 

Vote up!
4
Vote down!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1434530

cyt. - Doskonale wiesz, że często tam również toczymy czasem ostre dyskusje, ale pisze tam, podobnie jak tutaj wielu wspaniałych ludzi.

 

I tego powinnismy sie trzymac, ja tez tak sadze

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1434534

Po co taka nieodpowiedzialna nienawiść zbiorowa.
Jeśli nawet nie potrafimy się czasem zgodzić z kimś i padaja ostre słowa, to przecież trochę opanowania przydało by sie, nie sądzisz ??
A na neonie, też pewnie komuś nerwy puściły, za jakiś czas pewnie Cie odblokują, tak myslę... :)))

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1434539

wzajemnie serdeczne pozdrowienia.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1434538

No nie przesadzaj - robienie sobie jaj to "nakręcanie spirali nienawiści" ? Przecież tego całego "dramatycznego cyrku"  Sigmy nie da się traktować poważnie. Jakieś pretensje, że JaZ Cyborgowi zaproponował sprzedaż za stówę, a od innej zainteresowanej osoby zażyczył sobie sumy, za którą kupił to to przecież koń by się uśmiał. Ja też z racji zawodu oferuję produkty artystyczne - np. za zagranie tego samego zestawu  programowego różnym klientom proponuję różną cenę bo takie moje prawo.  Inny przykład - za zrobienie arranżacji od kumpla wezmę symbolicznie albo nic, a od klienta z ogłoszenia wg taryfy, którą sama ustalam. I nikt z tego powodu nie darł szat, nawet mam stałych klientów na takie materiały.... Gdy coś kupię i potem chcę sprzedać to dlaczego mam nie sprzedać za cenę zakupu+poniesione inwestycje ? Np. sprzedaję skrzypce, które kupiłam "gołe" bez akcesoriów, których później sama szukałam na rynku by okompletować instrument - strunnik, struny, kołki, podbródek, może nawet remont u lutnika, to dlaczego sprzedając je nie mam sobie zażyczyć ceny kupna+wartości reszty bajerów, za które przecież płaciłam, nikt mi ich nie dał...

Zgłaszanie pretensji, że ramka "nie taka" itd. No przecież to są jakieś histeryczne wymysły bo argumentami trudno to nazwać. To jest nawet głupsze od pretensji, że zupa za słona i trawa za zielona... Albo, że obraz stał w kominku... A u mnie fortepian wisi na ścianie i guzik do tego każdemu, w moim domu wisi...

 

Wybacz ale nie mogę pozytywnie ustosunkować się do wpisu Sigmy bo nie znam wersji KOSSOBOR od KOSSOBOR, wersja pośrednika niekoniecznie musi być wiarygodna,a ja nie mam obowiązku wierzyć pośrednikowi.  A co jeśli wersja KOSSOBOR różni się jakimiś szczegółami od wersji Sigmy, które całkiem zmieniają kontekst ?

Cały ten cyrk uważam no sorry - za cyrk.KOSSOBOR jest małą dziewczynką i nie poradzi sobie sama z odkupieniem obrazu i angażuje całą armię "adwokatów". Rebeliantko, przecież my nie mamy po 20 lat... Poza tym za świństwo uważam  wydruk notki w Dzienniku Polskim przez osobę trzecią bo taką w całej aferze jest Sigma. To tylko świadczy o tym, że "krzywda koleżanki" to kilimek w oczy bo głównym  celem jest zaszkodzenie stronie przeciwnej, w tym przypadku Jazgdyni, z jakichś tam powodów. Za tym przemawia również sztuczne nagłaśnianie na neonie i na NP.PL sprawy, którą z powodzeniem można załatwić innymi kanałami.

 

To, że "głównymi bohaterami" sprawy są Sigma, Jazgdyni i KOSSOBOR w tle jest w sumie mało istotne, bo istotny jest sposób jej załatwiania na forum publicznym co niestety rzuca bardzo brzydkie światło na rościcieli. I ich klakiernię.

 

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434541

 • @sigma & All
  Szanowni Państwo,

  Sigma i Jej mąż postąpili niezwykle szlachetnie i doprawdy nie wiem, jak wyrazić Im wdzięczność... 
  Stanęli w mojej obronie i pokazali iście pański i szlachetny gest. 

  Dziękuję. Nie mam słów...

  Hanna Solway

  =====================================

  Doprawdy, musieliśmy nadepnąć na jakąś bardzo czułą lub ważną strunę owym nawoływaczom do rozlewu polskiej krwi na ulicach, że uderzono w nas /i we mnie/ z taką zaciekłością.

  KOSSOBOR 08.08.2014 22:17:08
Vote up!
5
Vote down!
-3
#1434542

To jest wpis konwencjonalny i żadnej jasności w sprawę nie wnosi.

Ja też mogę napisać podziękowanie blogerom i komentatorom za to, że wspierali mnie w dyskusji (tej czy innej - obojętnie) ale on nie wyjaśni np. powodów, z których wzięłam w niej udzial. A w sumie to właśnie jest istotne - pobudki.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434545

Napisałem o kryterium ulicznym i nawoływaczach do niego, tu i na NE. Na przykładzie PW pokazałem, że zakulisowe ustalenia nie zostały zmienione ani na jotę, mimo tak potwornych strat, jeśli idzie o ludność Warszawy, jak i o substancję miejską. Na to napisał swojego posta JK o wolności mierzonej krzyżami i oskarżył o zachowawczość piszącego, czyli mnie. Na to napisała posta o kryteriach ulicznych Kossobor. JK trochę pod wpływem komentarzy wycofał się i z jednej barykady, tej z opon, płyt chodnikowycgh zrobił wiele barykad, w tym takich z klawiatur komputerowych. Wycofał się rakiem z kretynady napisanej pod wpływrm żołnierskiej piosenki.

Chyba najważniejszą rzecz jaką napisałem, to iż historii nie pisze się na ulicach, a przy stołach w hotelach, gdzie zawiera się deale, dzieli się przyszłe łupy, a stosowne działania propagandowe zapewniają właściwą realizację ustaleń.

Jako przeciwieństwo do takich nawołań, tj. kryteria uliczne, przypomniałem w jednym zdaniu, lekceważona od lat pamięć o dyplomatycznych zabiegach Ignacego Paderewskiego w celu reaktywowania Polski po I WŚ..

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1434546

Witaj w klubie !

Vote up!
3
Vote down!
0


#1434547